Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

madormi
24. kvě 2011

@suzamen i na té fotce je krásně vidět, moc držím palečky, aby vše bylo jak má a v zimě ses dočkala zdravého miminka

lenik_25
24. kvě 2011

@suzamen No paráda!!! Držím palečky 😉

cajori17
24. kvě 2011

ahojky 🙂
@suzamen potichounku gratuluji a drzim palecky 😵 ja vedela ,ze prijde druha vlna tehulek a ostatni snazilky se k tobe co nevidet pridaji 🙂

suzamen
24. kvě 2011

děkuju holky snad to bude tentokrát v pořádku 🙂

ikopretinka
24. kvě 2011

Ahojky
@suzamen gratuluju a držím palce ať je vše dobré až do konce 😉
Tak co těhule, kde pořád drandíte že tu nejste a skoro se tu nekecá? 😀 😀 Pěkně vám to utíká a týdny naskakují. Už máte výbavičku??? Co vám ještě případně chybí?
My jsme pořád venku na zahradě, lenošíme v altánku nebo ( to už je míň super 😀, pleju záhony) nebo jezdíme po kratších výletech. Včera jsme objevili krásnou houpačku na zahradu co jsme si léta přáli a nemohli sehnat, tak zhřešíme a objednáme si ji, to bude pohodička. Jen aby byl čas na relax co? 😀 NO tož uvidíme. Zítra jedu mrknout s malou do práce, co tam vyvádějí, ať mám přehled co mě v září čeká a nemine 😀
Tak pa pa, zase mrknu, dočítám celkem pravidelně. Tak ono toho teď moc není ke čtení, protože se flákáte a nic nenakecáte, koukejte se polepšit baby jedny 😀

madormi
24. kvě 2011

@ikopretinka ono je moc horko i na to sezení na netu 🙂

mari111
24. kvě 2011

@ikopretinka a jak se daří, užívate si to s Jasmínkou krásně, je hodná, určitě je,že 🙂
@madormi a jak ty se cítiš ?

madormi
24. kvě 2011

@mari111 musím zaklepat, že 6. měsíc těhu si fakt užívám, je mi dobře ještě nejsem tak enormě tlustá a malá dělá kotrmecle tak furt sleduji břicho takže paráda, tak snad nás už žádná jobovka nečeká 🙂

mari111
24. kvě 2011

@madormi to je dobře že dělá kotrmelce, to bude šídlo jak ta naše, máš se na co těšit 😀 😀 😀

majjka24
25. kvě 2011

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ...........................nar. ?? .4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................nar. 16.3. 2010 3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička .............................nar. ?? 3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................nar.??
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska............................. chlapeček Michal ........................... nar. 4.3., 4580g a 51cm
Ikopretinka ..............................holčička Jasmína................................nar.27.4., 3000g, 47 cm
cajori17...................................27 tt,............ KO ??...........chlapeček .................... TP 28.8.2011
Madormi.................. ............. 26tt,.............. KO 26.5. ,.......holčička ...................... TP 1.9.2011
Aja............................. ............ 26 tt, ...........KO ??. ...........holčička.........................TP 5.9.2011
nicollka...................................26 tt,............. KO ,10.6. ..........holčička....................... TP 5.9.2011
Mirax........................................24 tt, ..............KO ??.........holčička....................... TP 17 9. 2011
Květinka..........Adámek...........18 tt................KO ??...................................................TP 1.11.2011
nikissek28.................................10 tt................KO 25.5...............................................TP 25.12.2011
majjka24...............................8 DC
maendy................ ................11 DC
Martasek ................ . ...........?? DC
M.aa.b ...................... ...........?? DC
Katyna ........................ ..........?? DC
Ivomal......................... ..........?? DC

nicollka
25. kvě 2011

Ahoj holky, teda ta snažilkova tabulka nebo část tabulky už je taková malinka 🙂
Holky těhulky, nebolí vás spodek? mě bolí ta stydká kost nebo co to je, proste pipka, jako by dostala šilenou kopačku, večer když sem se točila a zvedla sem jednu nohu tak mi tam šileně luplo a nevim co to bylo, asi mam rozbity podvozek a hrozně se bojim co to je. Říkala jsem si roztahování pánve, ale to prasknutí bylo to fakt šilene nahlas a bolelo to :( bože můj. a malá nekope od rána jako vždy kopala, no jdu si zkusit poslechnout.

Tak a ja jedu s dědem a Danym za dvě hodiny do aaaauto a mam nervy na pochodu, protože jestli nam neschvali leasing (jsme v registru) :( tak se zblaznim a pujdu bydlet pod stan už.

madormi
25. kvě 2011

@nicollka ty máš ale docela odvahu si vzít ještě leasing, když vám věčně nechodí výplaty a musíš odkládat 3D a tak ☹ nám dluží taky výplaty, chodí nám sporadicky a leasing teda nemáme odvahu si vzít, protože s tím se nepářou prostě ti vezmou auto a nemáš nic :-/

nicollka
25. kvě 2011

@madormi jj to vím , ale už máme i práci a měla bych 20tis mesičně čisteho, a lepší jak kdyz nemám nic ani rohlíky , takže i kdyz z toho zaplatim leasing 5tis např. a hypoteku, tak ještě zustane i na jidlo, pokud by mm penize nedostal, jako že už dostava penize ted stále, a stahujeme ten půlrok co sme byli uplně mimo penez. Už sme teda stáhli celkem dost. A právě už máme vše nachystané, programy, řidiče (bratranec), i práci a chybí už jen auto a začít vydělávat peníze. Aź porodim bude chvili řidit firmu se mnou mm nebude na stavbě, než se nějak sehraji po porodu a k tomu budu mit 7600,- takže do konce roku bysme mohli byt oddlužení, jasně může se něco posrat, ale zase je to 80 ku 20 že bychom s timto nějako krachli. a MM by pak aj stavby nechal a byl by s nama doma a jezdil by i on kdyz bych se zapojila vice do toho od noveho roku.

madormi
25. kvě 2011

tak pokud už máš na to auto práci tak to je super zase 😉 tak to závidím, že už vám chodí pravidelně já pochybuji, že se toho letos dočkám 🙂

nicollka
25. kvě 2011

@madormi jj jsem ráda, manža co ma sstavbu v bratislave tak ma kazdy mesic peníze, sice splatnost 15.tého, a chodi kolem 25, třeba dnes mi to vezou 🙂 ale jsou kazdý měsíc, a jsem ráda, že se to snižilo dost všechno. A kdyžbych měla příjem ještě i já tak bych byla nejštastnější právě. Jen se bojim doby porod (5dní) pryč, pak po porodu to šestinedělí jak to zvládnu 🙂 manža neumí pc ani zapnout, ale tak snad to nějak spolu zvládneme

madormi
25. kvě 2011

a co že to vlastně budete dělat?

mari111
25. kvě 2011

ahojík holky.
@nicollka koukam rozjíždiš podnikání,jo ? tak to držím palce aby se dařilo 😉

nicollka
25. kvě 2011

@mari111 děkuji, jj musime to nějak zvladnout, ja budu vlastně dispečerka 🙂 doma u pc.

nicollka
25. kvě 2011

tak sem dala nove foto do albumu 🙂
http://www.emimino.cz/fotoalba/prosinec-20-3925/

ikopretinka
25. kvě 2011

ahoj,@nicollka já s tou stydkou kostí taky trpěla, nějak v 36tt jsem dokonce skončila v porodce na kontrole, protože jsem nemohla ani chodit. BOlela mě celá pánev a hlavně stydká kost, myslela jsem tehdy, že mě praskne. Dr. mě říkala, že se může stát, že praskne, ale to by tě muselo prý dlouho bolet když si na ni zatlačíš třeba v leža. Ona se ta kost podle dr. změkčuje celé těhu aby mohlo mimi ven a ke konci je prý téměř gelová, takže to bude určo dobré. A to praskání jsem taky měla.Neboj.

mirax
25. kvě 2011

ahoj holky, zdravím 🙂
Posílám pár fotek z 3D ... malá je macík a jasná holčička 😉

mirax
25. kvě 2011

Na 3D měla pořád packy před obličejem, fotky nejsou až tak zdařilé, videa jsou některá pěkná, ale sem nejdou bohužel vložit..

lenik_25
25. kvě 2011

@mirax Opravdu krásné fotky 🙂

mari111
25. kvě 2011

@mirax jéééj Eluška je krasnučka 😵 😵 😵

majjka24
26. kvě 2011

@nicollka Moc krásné břuško, sluši ti to těhu 😉
@mirax Bude s ní kouzelná slečna 🙂

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ...........................nar. ?? .4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................nar. 16.3. 2010 3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička .............................nar. ?? 3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................nar.??
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska............................. chlapeček Michal ........................... nar. 4.3., 4580g a 51cm
Ikopretinka ..............................holčička Jasmína................................nar.27.4., 3000g, 47 cm
cajori17...................................27 tt,............ KO ??...........chlapeček .................... TP 28.8.2011
Madormi.................. ............. 26tt,.............. KO 26.5. ,.......holčička ...................... TP 1.9.2011
Aja............................. ............ 26 tt, ...........KO ??. ...........holčička.........................TP 5.9.2011
nicollka...................................26 tt,............. KO ,10.6. ..........holčička....................... TP 5.9.2011
Mirax........................................24 tt, ..............KO ??.........holčička....................... TP 17 9. 2011
Květinka..........Adámek...........18 tt................KO ??...................................................TP 1.11.2011
nikissek28.................................10 tt................KO 25.5...............................................TP 25.12.2011
majjka24...............................9 DC
maendy................ ................12 DC
Martasek ................ . ...........?? DC
M.aa.b ...................... ...........?? DC
Katyna ........................ ..........?? DC
Ivomal......................... ..........?? DC

Tu s tou tabulkou nemám moc práce 😵 😵 😵

maarrtina
26. kvě 2011

krásný den přeji,
hlásím se po delší odmlce, jsme skoro pořád venku. Už asi týden adélka sedí a sedne si sama. Je z ní teď hrozný roubíř, asi bude brzo chodit, protože pořád skáčeme a péruje nožky no hrůza. Je to náš malý čertík.
Akorát mi nechce moc jíst odpoledne, ale to bude asi tím teplem.

Nemáte někdo nějaký stránky s recepty pro děti,a bychom pořád něměli to stejné. Díky.

Mějte se hezky a užívejte sluníčka, těhulky hezky lenošte a užívejte si to.

sarlotta
26. kvě 2011

Ahojík holky, díky za pochvalky🙂))

@veve.b jehněčí, no nevím no, celkově je to takové problematické maso na úpravu, je dost tučné a studené nepoživatelné... tak bych s ním počkala po ročku a pak dala pečené.. ono pečené mixované maso.. no zkus jaké to bude 😉

teď psíš vařit, nebo dělat v páře. vidím, že už máte zoubky, to je super... to se bude kousat🙂)))

slečna nemá nif 😠 😠 ani žuba.... ale už sem začla dávat pečivo.. bílý rohlík s máslem zatím , teď od 10měs a statečně žvýká 🙂 🙂 a mlaská si.

@suzamen blahopřejuuuuuuuuuu další mimi v bříšku... držím palušky 😎

sarlotta
26. kvě 2011

@mirax to je nádhera🙂))) mamino blahopřeju... už aby byla venku z bříška coooo🙂))) , musíš to mít těžké se dvěma dětma a těhu-bříškem 😝 🙂

mari111
26. kvě 2011

@sarlotta ahojík, když už si tady, ty budeš určitě vědět, od kdy dávat rybyčky? Koupila jsem skleničku s tuňákem, je tam síce napsáno že už by mohla ale nevím nevím ???

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru