Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

maarrtina
19. čer 2011

@sarlotta no tak to máš teda teď opravdu luxus, když spí takhle dlouho

No taky doufám, že se to nějak srovná

kopa
autor
19. čer 2011

Ahoj holky 🙂
@maarrtina tak jí musíš hodně unavit 🙂 My teda spinkáme do 6 - 7 hod.ráno.
Potom jdeme ven 3-4 hodky (to prospí tak 3 hoďky v kuse) Večer kolem té 16-17 hod. máme poslední spaní a pak si zas hrajeme,koupeme a spát chodíme nejpozději kolem 20 hod.Vítek dopije mléko někdy usne již při něm a když neusne dám ho do postýlky,zavřu dveře a odcházím.Většinou během 15 min. usne 🙂 Marti malá je šikulka. 😵 my už taky lezeme,ale zatím moc nesedíme.

maarrtina
19. čer 2011

@kopa jéé Leni ahoj. tak to jste teda šikulové. No my chodíme taky ven, ale na na tak dlouho u nás není kam jít a do lesa moc daleko nechodím pač se bojím a za vesnicí bydlí jedni a mají spa, který jim utíká(český vlk). Takže hrůza.
Bydlet tak trochu ve městě. 😒
A s usínáním to máš super to já někdy hladím i třeba půl hodiny až usne. A ještě se celou noc budí, protože se otočí na bčicho a pak asi nevím jak zpátky tak si sedne a začne řvát, tak ji položím a spí. a ráno jsem jak kdybych nespala.

majjka24
20. čer 2011

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ...........................nar. 16.3.2010 4240g, 54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................nar. 16.3. 2010 3600g, 50cm
Mabe......................................holčička Anička .............................nar. ?? 3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................nar.??
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska............................. chlapeček Michal ........................... nar. 4.3., 4580g a 51cm
Ikopretinka ..............................holčička Jasmína................................nar.27.4., 3000g, 47 cm
cajori17...................................31 tt,............ KO 30.6...........chlapeček .................... TP 28.8.2011
Madormi.................. ............. 30tt,.............. KO 27.6. ,.......holčička ...................... TP 1.9.2011
Aja............................. ............ 30 tt, ...........KO 1.7.. ...........holčička.........................TP 5.9.2011
nicollka...................................30 tt,............. KO ,29.6. ..........holčička....................... TP 5.9.2011
Mirax........................................28 tt, ..............KO ??.............holčička....................... TP 17 9. 2011
Květinka..........Adámek...........23 tt................KO ??...................................................TP 1.11.2011
nikissek28.................................14 tt................KO ??...............................................TP 25.12.2011
suzamen ..................................8 tt................KO ??,,,,,,.............................................TP ??
majjka24....................................4 DC
maendy................ ....................37 DC
Martasek ................ . ...........?? DC
M.aa.b ...................... ...........?? DC
Katyna ........................ ..........?? DC
Ivomal......................... ..........?? DC

lenik_25
20. čer 2011

Ahoj holky,
tak mám výsledky z CAR, po 5 týdnech čekání. Imuno testy i genetika jsou ok, trombofilní mutace ok. Takže prý ještě dva měsíce před tím, než se začneme nanovo snažit o miminko, mám přijít na hormonální profil a štítnou žlázu.

maendy
20. čer 2011

Ahoj holky zdravím vás a to naposled.Prosím o vymazání z tabulky,už chci vymazat z hlavy nejaké myšlení na to že budu mámou,už je toho na me moc,5 let s nažení,2 potraty,1 podělané manželství,nechci si zničit i tento vztah,proto dávám tyto myšlenky na dno šuplete.Mějte se tu pěkně a at se daří s kulíškama🙂
Stejně už se naše tabulka stala tabulkou maminek než snažilek.Omlouvám se za upřímnost a děkuju za vše.
Te se jdu poprat z depkou co na me dopadla po zjistení že uz i má posl kamoška čeká mimiska....

madormi
20. čer 2011

@maendy je mi to líto ☹ přeji ti hodně štěstí v životě a hodně síly, věřím, že jednou to vyjde, moc ti to přeju!

madormi
20. čer 2011

@lenik_25 tak sakra čím to co? ☹ ale tak je to dobře, že si ok. a budou testovat i manžu? nějak?

lenik_25
20. čer 2011

@maendy Zlato, jsme na tom stejně! Musela jsem přestat myslet na mimino a začít myslet na sebe a na to, že můj život je už tak bohatý, i když jinak. Zničilo by to vztah, cítila jsem to napětí. A jakému miminku by se do takového "ovzduší" chtělo... a s tou tabulkou máš pravdu. Je to krásné, ale už je to o něčem jiném než o snažení. Dává to ale víru, že se to JEDNOU povede i nám. Přeju hodně sil!

@madormi Manžu nemusej, otěhotnět můžu, spermie pracujou. Ale dva měsíce před tím, než se zas budeme snažit, mě čeká hormonální profil, štítná žláza a nevím, možná ještě něco. Je to daleko. A zeptala jsem se doktora, jestli ty potraty můžou být i kvůli mé vysoké váze. Tak prý ano, mám shodit aspoň 5 kg (což já chci víc a jde to). Při nadváze totiž jinak pracují hormony v těle. Tak mi to vysvětlil.

madormi
20. čer 2011

@lenik_25 jj já vím, ale já taky s otěhu problém neměla a stejně manžu testovali s tím že můžou být spermie vadné či co a taky mu brali krev kvůli genetice.

farmarska
20. čer 2011

ahoj holky, jsem tu jen na skok, s prosbou...
bydlí některá z vás blísko německejch hranic? nebo některá z vás jezdí často do německa? Potřebovala bych tam koupit jeden gelík pro malého, co tady v čechách nemají, ale tam prý běžně v každé lékárně. Je to na tu moučnivku co má v papulce..furt se jí nemůžeme zbavit-ani ty tčinky nám nepomohly 😖 ted už zase mažeme fialkou 😝 ale nif moc. Mudra říkala, že má pár takovejch případů, co jim nic nezabírá, ale ten gelík je prej zázrak 🙂
Holky jestli některá z vás tímto směrem cestujete, ozvěte se mi prosím, já bych vám poslala penízky i poštovné, aj navrch bych něco přihodila 😀 dííky!!! 😉

lenik_25
20. čer 2011

@madormi Já ti nevím, ale tím, že se budeme snažit NEJDŘÍV za rok, tak to teď jde všechno mimo mě a poprosím o ta aktuální vyšetření až potom.

lenik_25
20. čer 2011

@farmarska Bydlíme blízko Německa, ale bohužel tam vůůůbec nejezdíme ☹

majjka24
21. čer 2011

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ...........................nar. 16.3.2010 4240g, 54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................nar. 16.3. 2010 3600g, 50cm
Mabe......................................holčička Anička .............................nar. ?? 3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................nar.??
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska............................. chlapeček Michal ........................... nar. 4.3., 4580g a 51cm
Ikopretinka ..............................holčička Jasmína................................nar.27.4., 3000g, 47 cm
cajori17...................................31 tt,............ KO 30.6...........chlapeček .................... TP 28.8.2011
Madormi.................. ............. 30tt,.............. KO 27.6. ,.......holčička ...................... TP 1.9.2011
Aja............................. ............ 30 tt, ...........KO 1.7.. ...........holčička.........................TP 5.9.2011
nicollka...................................30 tt,............. KO ,29.6. ..........holčička....................... TP 5.9.2011
Mirax........................................28 tt, ..............KO ??.............holčička....................... TP 17 9. 2011
Květinka..........Adámek...........23 tt................KO ??...................................................TP 1.11.2011
nikissek28.................................14 tt................KO ??...............................................TP 25.12.2011
suzamen ..................................8 tt................KO ??,,,,,,.............................................TP ??
majjka24....................................5 DC
Martasek ................ . ...........?? DC
M.aa.b ...................... ...........?? DC
Katyna ........................ ..........?? DC
Ivomal......................... ..........?? DC

Tak to už si budu hlídat jen sama sebe a občas přeměním tt u našich těhulinek 😀
@maendy Kočko, moc ti přeju aby v po zybtek života jen samé štěstí , moc si ho zasloužíš !!! 🙂 A ukáž se nám tu někdy 😉
@lenik_25 Ahojki, tak to je fajn, že máš výsledky OK, super 😵 Já tež, ale z toho klasického gyn. vyšetření. jsem ráda. Taky jsem se rozhodla, zhubnout, hlavně břucho, to je děs ta rosolovitá hmota, 🙄 tak se snažím o zpevnění, teda začla jsem v sobotu a od té doby jsem neudělala nic, Ale už jsem se teda jako že rozhodla, pevně, že musím se sebou něco udělat a nejvíc mě se.. že mám některé trička malé, 😠 ....no malé, úplé a to já nemám ráda, musím zpátky na svou velikost 36 a bude to a hotovo !!! 😀 😀 😀

lenik_25
21. čer 2011

@majjka24 Ha, 36, co bych za to dala. Teda já tuhle velikost neměla nikdy, já měla ideál 38 a to bylo fakt super. Teď mám i do té 38 daleko, prostě BMI vysoké a nebezpečné, takže se fakt snažím. Od půlky dubna mám dole asi 6,5 kg, pak jsem měla týden hřešení, když byl Dáda u našich a teď jedu nanovo. Jinak pokud chceš shodit špíček, tak si vždycky pamatuj, že 70% je o JÍDLE, 20% o cvičení a 10% o odpočinku. To je taková zásada a ta jako jediná funguje. Cvičení bez úpravy stravování je ti k ničemu, věř mi. 😉

mari111
21. čer 2011

ahojík holky, dlouho jsem nebyla, mela jsem tu mámu , ségru s neteřinkou tak nebyl čas. Byla sranda jak se Lauruška se svojí sestřeničkou hráli a smáli. Tak co je tu nové? Asi nemám šanci dočíst 😒

sarlotta
21. čer 2011

@maendy kuřátko, držím palušky aby se zadařilo i když Tě to tolik trápí...vsaď se že nám sem brzo napíšeš, že jsi těhule... a za mě, klidně ta mimča z tabulky vymažte a nechte jen snažilky a těhulky.... 😎

Mám x kamarádek které se snaží dlouho a nebo potratili a taky už jsou těhule... ono to přijde, jen některá cesta je delší... zase bys nepoznala Tvého nynějšího přítele, nepoznala bys nás... hledej pozitiva... depky jsou na prd 😉

sarlotta
21. čer 2011

@lenik_25 tak super testíky ok, nakonec Daneček je důkaz že to jde🙂))) určitě si nech ty testíky udělat, na tu štítku bych si zašla hned- je to jen z krve ne ? ať něco nezanedbáš, kdyby bylo potřeba to řešit.. a já bych do toho na podzim šla a vyrobila si pěkné letní miminko 😀 😀

madormi
21. čer 2011

@lenik_25 souhlas se šarlot, na štítku bych šla tkay hned, udělají ti tam jen utz krku a vezmo krev jinak nic, kdyby si jí měla špatnou, je lepší to řešit hned, i s tím může souviset nadváha

mari111
21. čer 2011

holky a už máme zoubek a další roste, jsem se vám zapomela pochlubit 😀

mari111
21. čer 2011

@maendy jednou se dočkáš, jen to bohužel zrovna u tebe je na dlouho, ach jo ☹ ale určitě se dočkáš, jak Píšou holky, treba v tom hledat to dobré 😉 držím palečky

farmarska
21. čer 2011

@mari111 jéé a ty mi jdeš zrovna do rány 😀 ty jezdíš často nakupovat do německa vid? 😉 😀 😀

madormi
21. čer 2011

@farmarska vím, že wladka jezdí, psala tu že tam malému kupuje jídlo a bydlí v chebu tak to mají fakt kousek 🙂

sarlotta
21. čer 2011

@mari111 jééé gratulka k zoubku🙂 co si koupíš 😎 😀 😀

mari111
21. čer 2011

@farmarska ajoj, ano jezdím dost často
@sarlotta no šaty si asi kúpim 😀 😀 😀

lenik_25
21. čer 2011

@sarlotta Já bych do toho taky šla, ale chci něco odpracovat a ještě zkusit VŠ. Navíc se ucházím o jednu moc dobrou práci, kterou bych faaakt chtěla. A musím zhubnout no ☹ Což jde, ale pomalu, takže fakt až příští rok...
A já docházím na štítnou žlázu, byla jsem tam letos v dubnu a bylo to v pořádku. Jen mi ty testy dělala doktorka na štítné žláze a ne gynekolog.

@madormi Já jsem nejdřív myslela, že se dělá nějaký speciální rozbor u gynekologa, ale jinak na štítnou žlázu chodím každý rok na kontrolu. A letos v dubnu ok.

farmarska
21. čer 2011

Wladí nebo Mari prosííím prosííím holky kupte mi tam některá ten gel na moučnicku!!! Nemůžeme se jí zbavit a tady v čr ho nikde nemají ☹ Tam ho prý prodávají v každé lékárně. Jmenuje se to : Infectosoor mundgel a prej to je supr 😎 Má to stát do tří stovek. Penízky bych vám poslala klidně hned, aj s poštovným (jen nevím které 😀 🤐) a že by jste mi to, pak poslaly.. prosím prosím..jestli tam některá pojedete 🙂 dejte vědět 😉 😉 😉

mari111
21. čer 2011

až pojedu tak písnu aby jsme to nekoupili s Wladi obě,ju. Pisni mi číslo na mobil do ip,ju

majjka24
22. čer 2011

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ...........................nar. 16.3.2010 4240g, 54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................nar. 16.3. 2010 3600g, 50cm
Mabe......................................holčička Anička .............................nar. ?? 3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................nar.??
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska............................. chlapeček Michal ........................... nar. 4.3., 4580g a 51cm
Ikopretinka ..............................holčička Jasmína................................nar.27.4., 3000g, 47 cm
cajori17...................................31 tt,............ KO 30.6...........chlapeček .................... TP 28.8.2011
Madormi.................. ............. 30tt,.............. KO 27.6. ,.......holčička ...................... TP 1.9.2011
Aja............................. ............ 30 tt, ...........KO 1.7.. ...........holčička.........................TP 5.9.2011
nicollka...................................30 tt,............. KO ,29.6. ..........holčička....................... TP 5.9.2011
Mirax........................................28 tt, ..............KO ??.............holčička....................... TP 17 9. 2011
Květinka..........Adámek...........23 tt................KO ??...................................................TP 1.11.2011
nikissek28.................................14 tt................KO ??...............................................TP 25.12.2011
suzamen ..................................8 tt................KO ??,,,,,,.............................................TP ??
majjka24....................................6 DC
Martasek ................ . ...........?? DC
M.aa.b ...................... ...........?? DC
Katyna ........................ ..........?? DC
Ivomal......................... ..........?? DC

@lenik_25 Pohybu mám dost v práci a snažím se i doma (...i když 😅 ) odpočínek mám taky dostačujíci, někdy až moc ale s tím jídlem mám problém, ráno nesnídám (teda spíš ne než jo) v právci nestíhám , to zase spíš jo než ne, a příjdu domu (cca 17 hod) a mám hlad , že ano 😖 , ale včera se mi to podařilo nějak častěji, že jsem do sebe něco dostala a ted mám hlad, tak si udělám jednu housku se šunkou. Ale jinak jsi dobrá teda 6,5 kg od půlky dubnu, klobouk dolů 🙂 A i nějak cvičíš? nebo našla sis něco na netu, nějaké dobré stránky o jídle a cvičení? 🙂

nicollka
22. čer 2011

holky ja mam hroznej pocit, mám na dnes objednání na pracák až do Vyškova na nějakou přednášku nebo co, že jak se po rodičáku navrátit do práce. Já se tam ale nemám jak dostat, na autobus nemám ani korunu. Nevím co mám dělat a nechápu když na pracáku ví že jsem v 30tt proč mě zvou na takové hovadiny, sedět mi nedělá vůbec dobře, pořád mi tvrdne břicho, takže bud ležím, nebo chodim. už jsem se naučila jist v posteli. 🙂 Tak já nevím co mám dělat. No když mě vyřadí tak mě vyřadí. Manžel tu měl být ráno, ale volal že včera peníze ještě nedošli na účet, a dojede až dnes večer. :((

No a jinak noc beze změn, usla jsem nkdy 0:00h, wc v 1:50, 3:40, budiček 5:40h … takže ani vyspana nejsem ale vubec

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru