Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
22. čer 2011

ahoj holky.
@nicollka tam zavolej že nemúžeš dotazit, neco si vymysli a příště se nespolíhej na peníze z práce manži když vám choděj tak všeliak a nech si rezervu. Taky ses mohla nechat dát na pn u dr. a na pracák by si pak nemusela 😉

madormi
22. čer 2011

@nicollka přesně jak říká mari, já se hodila na PN a na pracáku mě neviděli od ledna 🙂

nicollka
22. čer 2011

no ja si skočim k doktorce.
mari ono když si nemaš z čeho odložit tak je to těžké, mám ráda když mi někdo takový něco řekne. Když máš 3 exekuce, měsíčně musíme zaplatit 50tis a na konci měsíce mi pomahaji rodiče. Jo nikomu bych to nepřála, prostě sme spadli na hubu a ted se z toho vymotavame. Sice už sme z toho lip, ještě tento měsic musime přečka a ano zase si nebudu mit z čeho odložit. proste na to nemame no.
děkuji za radu. ahoj

lenik_25
22. čer 2011

@majjka24 Na net jsem vůbec nekukala, protože to jsou všude jiný bláboly 😀 Mám známého, který má posilovnu a dost se stravou zabývá, tak mi hodně pomohl. Je fakt, že je trochu fanatik a třeba není ani pro to, abych si dala po večeři mrkev u televize, protože mrkev je sladká... ale zas takovej magor nejsem, pro mě je to zelenina a ta je zdravá, tak basta 😀 Nemám hlad, jím rozumně, mám rozloženou stravu na 5 jídel denně a jsem v pohodě. Ráno hodně sacharidy (vločky, ovoce) a pak to přes den už jde. První dva týdny je ukrutnej absťák po sladkém, ale pak si tělo zvykne a jde to samo.
Cvičit chodím, resp. jsem chodila 2x týdně do posilovny a 2x týdně na kolo, pak jsem to snížila 2x týdně posilovna a 1x kolo, ale teď už jsem druhý týden nebyla cvičit, protože jsem nějaká na nervy a je toho na mě moc.

madormi
22. čer 2011

@nicollka co se tady urážíš? tak asi mari to nemyslela zle ne?asi těžko může tušit, že si nemůžeš odložit ani 200 kč třeba, mě by to taky nenapadlo když si byla na 3D utz, který není povinný a stojí prachy. napsala svůj názor, ale to jak blbě na tom jsem nevíme. já věřím, že situace je na h... a jsi z toho na nervy,a je mi tě líto. vím, že když nehcodí výplaty tak je to na hovno( nám dluží 3, ale je pravda, že tak abych neměla na bus to neznám, ale nemusíš se tu rozčilovat na holky, které jen reagují na tvůj komentář. 😒 že děkuješ za radu, co ti tady asi máme poradit? na to rada není

mari111
22. čer 2011

@nicollka no to je mi jasné že nemáš ráda když ti někdo něco takového řekne, ale ja jsem to nemyslela zle.
@madormi dík 😉

cajori17
22. čer 2011

ahoj holky ,u nas je dnes od rana sileny vedro,tak jsem zapekla brambory se syrem a s brokolici a mam klidek ....
uz zacinam pomalinku prat a zehlit vecicky 🙂 moc me to bavi-zatim 🙂

@maendy přeju hodně sil a jednou to urcite vyjde i kdyz tomu ted mozna neveris 😉
@lenik_25 to je dobre ,ze vysledky dopadly dobre 🙂 a ta stitka asi nebude tedy problem,kdyz jsi byla naposled v dubnu a vse bylo o.k.
@mari111 gratuluji k zoubku 🙂

holky-ja uz se tak na toho naseho maleho prince tesim 🙂kazdy den vic a vic 🙂

lenik_25
22. čer 2011

@cajori17 😉

mari111
22. čer 2011

@cajori17 taky mne to bavilo a baví doteď prát ty malé hadříky a dokonce aj žehlit je ne zatím baví 😀

cajori17
22. čer 2011

@mari111 taky jsem zvedava,jak dlouho mi to vydrzi 🙂)

madormi
22. čer 2011

@cajori17 no žehlení mě nebaví ani u mini věcí 🙂 teď mim kurýr dovezl další balík 🙂 kojo polštář, klín do postýlky, emitex zavinku, věci od canpoli- teploměr do vany, dudáka, šňůrku na dudáka, mě kojo podprdu, jednorázové poporodní gaťky a vložkdy do podprdy, pleny látkové a pak růžové pleny ty jsou dokonalé 🙂 mě to tak baví se v otm hrabat, ale už ´ted to nemám kam dávat 🙂 a 100 éček zase v čudu, musím před manžou schovat fakturu 🙂

mari111
22. čer 2011

@madormi jo to mne taky bavilo se v tom přehrabovat a otvírat balíky, jsem se vždy tak těšila 😅

mari111
22. čer 2011

jo Farmi jestli se nepletu tak si měla včera aj s Terculíkem narozeniny, co ??? Jestli jo tak vám přeju všechno nejlepšíííí 😵

cajori17
22. čer 2011

@madormi taky čekám ještě poslední balíček a pak zbytek dokoupim v Sam baby -4. cervence si tam jedu pro kocarek-postylku a matraci,lezi nam to uz na prodejne 🙂a jeste tam nejake veci dokoupim 🙂
a pak jeste dokoupim neco v Ikei a konec,pro sebe jeste potrebuju koj.podprdu a hotovo ,jo a jeste ty poporodni vlozky,chci nejake delsi a u nas maji v lekarne jen takove kratke...

madormi
22. čer 2011

@cajori17 já jdu objednat kočárek v pondělí po kontrole, pak ještě dokupím koncem července drogerii v DM, pak potřebuji hřebínek a nůžtičky, odsávačku do nosánkua z netu budu objednávat ještě moskytiéru na postýlku, monitor dechu, chůvičku, náplně do koše na pleny, cestovní postýlku a to je asi vše 🙂 joo a ještě chci na alza koupit nový foťáček a koupit zrcátko do auta abych malou viděla ve zpětném když s ní pojedu, jinak snad vše mám 🙂

cajori17
22. čer 2011

@madormi clovek si mysli,ze ma vsechnom a pak stejne zas neco prijde-tak jako ja 🙂uz mam domluveny,ze toho 4. 7.dame kocar ke svagrovi 🙂 budu chodit kazdy den na navstevu a ocumovat ho 🙂

madormi
22. čer 2011

@cajori17 to nedělej enbo se ti okouká a než se malej narodí už se ti nebude líbit 🙂 já ho proto radši nechám do porodu v krámě a vezmu si jen autosedajdu domů 🙂

cajori17
22. čer 2011

@madormi si delam srandu 🙂 ja ke svagrovi vubec nechodim 🙂taky si vezmu jen autosedajdu 🙂

kopa
autor
22. čer 2011

Ahoj holky 🙂
@mari111 gratulka k zoubku 😵 😵 My ještě nemáme ani jeden 😀 tak nám aspoň déle vydrží 😝
@cajori17 ,@madormi užívejte si to holky 😀 teď ještě není tolik práce 😲 My pereme ob den 😅 a po večerech žehlím.Je to hodně znát když přibude človíček do rodinky.My taky pořád něco nakupujeme,včera mi došel spací pytel od Emitexu a je super.

@nicollka Nici to mě mrzí,že to to máte s penězi až takovýhle 😖. Ale nezlob se, ale v podstatě si za to zřejmě můžete sami,jak píšeš 😅 😔 Nevím jestli máte ňáké půjčky... nechci nikoho odsuzovat...ale 3 exekuce, jsou fakt mazec!!Já si to nedovedu představit mít dluhy,mít dítě a další dítě na cestě...Já jsem ráda,že jsem si nikdy žádnou půjčku nemusela vzít.Prostě člověk se musí naučit zacházet s penězi 😅

nicollka
22. čer 2011

No já si nepřišla pro rady, jen sem se přišla vykecat z depky. Ono je to složitější, ale to je jedno. Ono stačilo řict jo je to blby, ale tak nějak to dopadne. ja nevim ... ale hned mě odsoudit kvuli penezum o kterých nevite nic.
Ano byla jsem na 3D a zaplatila mi to kamarádka jako ještě dodatečný dárek k narozeninám, jinak bych tam ani nešla, taky jsem to jednou zrušila to 3D. Ale to je taky jedno.
Mějte se krásně, těhulkujte, a já si zůstanu u svého.

cajori17
22. čer 2011

@nicollka , nedepkuj holka 🙂 nejak bylo nejak bude 🙂raduj se ze zdraveho mimiska v brisenku 😉 taky mam nekdy takove stavy jako ty ,ale zase to prejde -uvidis

cajori17
22. čer 2011

@kopa aahoj 🙂a vyuzila jsi spaci pytel u maleho od narozeni?nevim zda poridit 🙂

kopa
autor
22. čer 2011

@cajori17 Cajdo do 3- 4 měsíců jsem měla rychlo zavinovačky.Teď máme celou dobu pytel.Je príma.Vítek dost v noci cestuje a nemusím se bát že by byl odkrytý jako u peřiny.Navíc já se dost bála,že kdyby měl peřinu,že by se nák zadusil.

cajori17
22. čer 2011

@kopa tak pro začátek tedy ne 🙂 díky

madormi
22. čer 2011

@nicollka nikdo tě tu neodsoudil, a všechny jsme tu xkrát psali, že nám je to líto a že snad bude s penízkama líp.ale neznáme tě neznáme ani vaší finanční situaci ani to jak jste se do ní dostali, ale každopádně vím, že o tom už mluvíš dlouho, že nemáte peníze apod a přesto jste usilovně pracovali na dalším miminku, tak nás, nebo mě určitě, nenapadlo, že to je až takhle blbý, když jdete do druhého dítětě. tak přeju hodně štěstí tedy, pokud to tu balíš, at se Vám situace zlepší a hlavně ať se narodí zdravá Sofinka a dělá vám radost.

madormi
22. čer 2011

@cajori17 já jeden pořídila, pro jistotu 🙂 🙂

mari111
22. čer 2011

holky děkuju za gratulace k zoubku, máme z toho radost, je to naše zubatice 😀
@nicollka nikdo tě neodsuzuje, každej se múže dostat do špatné situace, jen jsem ti chtěla poradit, že si mohla na PN aby si nemusela na pracák, a že si máš nechat rezervu jsem taky myslela v dobrém, nikdy nevíš co se múže stát a budeš potřebovat někam nebo něco zaplatit, taky chápu že to jsou asi hormóny, tak to neber ve zlém, fakt ti tady nikdo určitě nechce zle 😉

cajori17
22. čer 2011

@madormi ja jeden mam,ale ten je uz na vetsi mimi

kopa
autor
22. čer 2011

@nicollka Nici nikdo tě tu neodsoudil...tak sem zase přijď 😉 😉 Vždyť jsme jedna velká partička a jsme spolu vždy v dobrém i ve zlém 😵 😵

kopa
autor
22. čer 2011

Holky my už od 6 měsíce nenosíme vůbec bodýčka.Je teplo tak nosíme jen trička a kalhoty.A to tu mám zásoby bodýček jak hrom 😀 tak snad pro další dítě 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru