Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
29. črc 2011

hoj holky, nedočítám, nestíhám, malému rostou zuby, tak je to docela mazec 😝 neprospané noci a ukruhňaný dny 😝 ale už máme prvního zuba!!!! 😵 😵 😵 😵 😵
Ted zrovna usnul, tak si jdu rychle skočit k němu at něco naspím na noc 😉
ahooj všem , hezký den!! 🙂 🙂

mirax
30. črc 2011

@kopa..jak pryč?????
Nakukuju...vy jste ukončily chození sem? 😲

Ahoj farmíku, doufám, že vás zoubky nebudou moc trápit! Míšánek už je kus chlapáka 🙂

madormi
30. črc 2011

@mirax přehodili jsme většinu konverzace do soukromé- zamlklinky nezmlknou, jsi tam přidaná určo tak doraž tam 😉

valinka30
7. srp 2011

Tak já jsem už přes 8 týdnů po potratu a MS stále nikde. Mám ještě čekat nebo zajít k mudr? Měl to někdo taky tak zdlouhavé jako já?

majjka24
8. srp 2011

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ...........................nar. 16.3.2010 4240g, 54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................nar. 16.3. 2010 3600g, 50cm
Mabe......................................holčička Anička .............................nar. ?? 3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................nar.??
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska............................. chlapeček Michal ........................... nar. 4.3., 4580g a 51cm
Ikopretinka ..............................holčička Jasmína................................nar.27.4., 3000g, 47 cm
cajori17...................................37 tt,............ KO ??.............chlapeček .................... TP 28.8.2011
Madormi.................. ............. 37tt,.............. KO ??. ,............holčička ...................... TP 1.9.2011
Aja............................. ............ 37 tt, ...........KO ??.. ............holčička.........................TP 5.9.2011
nicollka...................................37 tt,............. KO ,??. ............holčička....................... TP 5.9.2011
Mirax........................................35 tt, ..............KO ??.............holčička....................... TP 17 9. 2011
Květinka..........Adámek...........29 tt................KO ??...................................................TP 1.11.2011
nikissek28.................................20 tt................KO ??.................................................TP 25.12.2011
suzamen ..................................14 tt................KO ??,,,,,,.............................................TP ??
majjka24....................................26DC
Ivomal ......................................26 DC
Martasek ................ . ...........?? DC
M.aa.b ...................... ...........?? DC
Katyna ........................ ..........?? DC

Ahojki, tak mám po dovolené, ale vůbec se mi nechce, ale mám byteček úplně čistounky,vymalovala jsem si, koberce čisté, vyprané snad 20 praček..... Ještě by to ale chtělo tak týden na takové to dorelaxování a psychicky se připravení do práce. 🙂 Můžu taky k Vám do té nové diskuze?

ikopretinka
8. srp 2011

@valinka30 myslím že někdo jo, ale už si nevzpomínám kdo. Ale 8 týdnů už je docela dost 😒

valinka30
9. srp 2011

@ikopretinka Taky si myslím. Měla jsem ale vždy problémovou ms, takže mě to ani nepřekvapuje.. Radši zajdu k mudr. Ach jo

mirax
9. srp 2011

@valinka30..já čekala dokonce 3 měsíce, ale nebylo to samosebou..měla jsem zánět a moc seškrábanou sliznici. na kontrolu bych určitě zašla.

hanysek.hanysek
9. srp 2011

@valinka30 Mě přesně po 5ti týdne od zamlkého potratu MS dorazila - a to sem byla na revizi i laparce. Mi říkal 4-6 týdnů, takže pokud už je to u tebe 8týdnů, tak bych asi zašla k mudr.

valinka30
9. srp 2011

Díky za rady. Půjdu na kontrolu a uvidím.

madormi
9. srp 2011

@valinka30 radši si zajdi, mě dorazila přesně 28 dní od revize

mari111
12. srp 2011

@majjka24 jasně že múžeš, písni Kopískovi, ona tě přidá 😉

hexelucka
23. srp 2011

ahoj holky můžu se přídat zítra mě čeká revize po zamlklém těhu dneska jsem 8t+2 a takový dneska padnul verdikt na UZ vůbec nevím co mě po revizi čeká ale snad se brzo dočkám znovu🙂

lestep
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
farmarska
23. srp 2011

hex je mi moc líto co tě potkalo ☹ boužel se to stává ☹ Fyzicky tě nic tak hrozného nečeká, jsi relativně krátce těhotná, za to psychicky na tom člověk většinou bývá hůř 😖 , ale jestli budeš potřebovat pomoct, nebo poradit, utěšit, povzbudit, nebo si jen tak pokecat..přijd 😉
držím palce. ,at to máš zítra rychle zasebou 😔

aronek
24. srp 2011

@hexelucka je mi líto co se ti stalo. Tělesně se většina dá dohromady hned, mně i doktor povolil se hned snažit a vzhledem k tomu, že dorazili jen dvě MS, tak to šlo, ale pak zase strach, aby bylo vše v pořádku 😖 Ale když se kouknu na malého, tak to vše stálo za to a už se snažíme o druhé 😎 Opět to jednou nevyšlo, ale bojujeme 😀

hexelucka
24. srp 2011

@farmarska děkují mocinky už to mám za sebou bolí to víc na duši než tam dole celé jsem to probulela ale byli na mě moc hodné a i manžel mohl celou dobu být u mě no zvednu se a půjdu dál jen to bolí o to víc že paní doktrorka co mi dělala revizi mi dělala úspěšný ET a přinesla mi štěstí i když jen chvilkové jsou to ale situace ach jo tak jsem byla štastná a zase jsem na začátku.....ale zvládli jste to i všechny ostatní tak se nesmím položit a dám to taky jste mi všechny příkladem a je moc fajn vědět že tady jsou podobné či stejné osudy a že se v tom neplácám sama děkuji mocilinky

lenik_25
24. srp 2011

@hexelucka Ahojky, je mi to upřímně moc líto. Já byla na revizi v 8+4tt ☹ Snad ti bude útěchou, že bude líp. Teda aspoň mě to přebolelo, život jde dál. Ono se to teď těžko chápe, ale věř. Já to vidím zpětně, bylo to před 3/4 rokem. Drž se!

hexelucka
24. srp 2011

@lenik_25 děkuji zlatko vím co bolí zase přebolí jen to chce novou naději a začátek☹((tak snad budu moci zase brzo začít doufat

lenik_25
24. srp 2011

@hexelucka Věř, že jakmile nastane okamžik, kdy se budete moct začít snažit znovu, povzbudí to.

hexelucka
24. srp 2011

já vím už aby to bylo a já zase začla boj potřebuji nový začátek a kdyby to jen šlo šla bych do něj hned.....

sarlotta
27. srp 2011

@hexelucka držím palušky, bude dobře, teď jen vydržet to čekání na nové // a pak už krásné těhulení... stojí to za všechnu tu bolest a miminko bude, můžeš otěhotnět, to je nejdůležitější... něco bylo hodně špatně tak se s tím tělo srovnalo samo... příště to bud ok, neboj...

hexelucka
27. srp 2011

@sarlotta jéé děkuji moc za povzbuzení🙂)))))))))máš pravdu tělo to samo rozhodlo a tělo ví co dělá🙂)))já věřím že to bude příště už dobré tak snad mi ta víra vydrží🙂))

frapik
21. zář 2011

Ahoj děvčata, dnes kontrola v 9tt a bylo mi oznámeno, že vývoj se zastavil.... zamlklé těhu. Pláč, smutek... Zítra kyretáž. Navíc mám nějaké myomy na děloze. Ach ouvej. ☹

majjka24
22. zář 2011

@frapik Je mi to moooc líto. Posílám hodně sil !!! všechny to tu máme za sebou, bude zase dobře. Myom jsem měla taky , při revizi mi ho vzali taky. Kup si kontryhel, vytamínky a odpočívej 🙂

lenik_25
23. zář 2011

Ahoj holky, tak co, už nakupujete vánoční dárky? Já zatím uvažuju, co Danečkovi pořídit. Tohle není špatný tip, co?

http://www.trihorse.eu/zirafi-zebriny-pro-deti/......

lenik_25
23. zář 2011

@frapik Jejda, teď to čtu, je mi to hrozně líto. Vím přesně, co prožíváš. Drž se. Ač se tomu teď těžko věří, bude líp.

tercie
23. zář 2011

@frapik to mě moc mrzí, ale není všem dnům konec, i když to teď tak skoro vypadá. Dočkáš se, jako my všechny tady, podívej na naší tabulku 🙂
Ber kyselinu listovou, ta je základ. Bude zase dobře!!! 😵 😵 😵

veerunka81
23. zář 2011

ahoj holky, jeste jsem do zadne diskuse nepsala, jen cetla. Ted ale citim, ze mi to pomuze. Jsem od cervence vdana a hned jsme se zacali snazit. Prvni pokus jsem si udelala test 12. den po ovu a byl pozitivni, menstruace ale dorazila. Druhy mesic zase test pozitivni uz 12. den, menstruace nedorazila, z priznaku jsem mela nafoukle bricho, vetsi prsa, citlivejsi cich a bolesti bricha jako pred menses. Ctvrty den po vynechani jsem si znovu udelala test a ta carka byla slabsi, sla jsem k doktorce a ta rekla, ze mam v deloze krev. Jeste ten den prisla menstruace a trvala pet dni. Ted cekam na dalsi ovulaci, jsem objednana na ultrazvuk, na kontrolu zralosti vajicka a tloustky delozni sliznice. Manzel ma spermiogram v poradku. Co si o tom myslite?

tercie
23. zář 2011

@veerunka81 jednoznačně vydržet, nestresovat, normální, zdravý ženě se otěhotnět podaří za 3 až 6 měsíců, i do roka je to pořád v normě, někteří doktoři to stejně dřív jak po roce neřeší... to se povede, neboj 😉 Ty slabě pozitivní testy většinou nic neznamenají, ale pokud ti dr udělá vyšetření, tak jedině dobře 😉 Testuj opravdu až po vynechání ms, dřív to nemá smysl a zbytečně se nervuješ, což ti neprospívá. A ber hodně kyseliny listový, tou nic nezkazíš, spíš naopak. 😉 Klidně piš, kdyby tě ještě něco zajímalo, tady rády pomůžeme.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru