Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

murynka
16. lis 2009

mari ve středu měla 2100g 😉 😉

aronek
16. lis 2009

Dnes byl v práci mazec, prezident celá léta nic a nakonec asi k 17.11. dnes dával milosti, tak jsme taky pěkně lítali 😠

markee
16. lis 2009

Murynko, týjo dvěapůl kila,tak to je opravdu veliká. Roste ti,roste. Ale neboj,je to sice rychlý,ale užiješ si jí dosytosti. Každý jejich věk je kouzelný 🙂

farmarska
16. lis 2009

tak já načumíkuju co nového u kopinky a ona se tu zatím neukázala 😕 😕 doufám, že je v pořádku 😨

mari111
16. lis 2009

mury je to holka sikovna

ee.liska
16. lis 2009

ahojky 🙂 , jen vás jdu pozdravit a ani nedočítám, blbne mi net či co 😝

kopa
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mari111
16. lis 2009

holky kde mam hledat ty padajici srdicka nebo ctyrlistky jak mivate v albicku??? 😕

mari111
16. lis 2009

kopiku neboj zvladnes to a ani se nenazdas a bude to vse zle za tebou a uz si budes jenom uzivat

kagatkaga
16. lis 2009

mooooc zdravíme a opožděně ale přece píšu šťastnou zprávičku.....10.11. se nám narodila krásná holčička Vaneska....je to malý uzlíček a naše největší štěstíčko!!! 🙂

mari111
16. lis 2009

kagatko moc moc gratuluji, dej fotku Vanesky 🙂

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
kerrie
16. lis 2009

Kagat..........MOOOOC gratuluju a přeju hodně štísta a zdravíčka 😵 😵 😵

kagatkaga
16. lis 2009

nevím jak se sem dávají fotečky, ale snad na to přijdu, ale nejdřív si fotečky koooonečně prohlídnu i já na pc 🙂

kerrie
16. lis 2009

Kopi............no aspoň že ten blb nebude dělat problémy s bytem........... 😉

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
kerrie
16. lis 2009

Kopi, prostě ho vyšoupni a je to............ a jestli se mu to nelíbí, tak ať Tě z toho bytu vyplatí, ať si můžeš koupit něco svýho. Sám si to zavařil, tak ať nese následky. 😉

kerrie
16. lis 2009

Kagat.........a co porod, šlo to? 😉

mari111
16. lis 2009

kopi on ted cejti prach a ona taky takze zatim nic nehrozi a pak kdyz uz bude vse napsane na tebe tak ti muzou vis co ...

kagatkaga
16. lis 2009

porod???....snad brzy na tu bolest zapomenu, ale ještě se mi to nepodařilo 😒 .....ale byli jsme rychlíci.....necelých 7hodin celkem 😨

mari111
16. lis 2009

kag brzo urcite zapomenes pri princeznicce 🙂

murynka
16. lis 2009

kaga moc gratuluji 😵 😵 😵 😵 Vaneska je krásné jméno 😎 my už máme Sofí také doma 😵 😵
a jsem moc štastná děkuji za IP 😉 😉 a ješt jednou gratuluji a fotečky přidej 😵 😵 😵

kopa
autor
16. lis 2009

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka .............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanes
Martina76 40tt...................má trombofilii.......................................čeka chlapečka...........Mikuláška
Jitie 37tt....................................................................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 34tt...............................................................................čeká chlapečka
Venuska 33tt .............................................................................čeká holčičku........... Natálku
Kerrie 31tt..................25.11.KO...................................................čeká holčičku.............Emu
Květinka 30tt..............................................................................čeká chlapečka
Mirax 29tt........1.2.KO,2.2.velký UTZ........................... .................čeká holčičku............. Bětušku
Samsa 27tt........................
Wergina 28tt......................30.11.KO.............................................pohlaví nechce znát předem
Martinkal 24tt....................26.11KO................................................čeká holčičku.............. Lucinku
Aronek 23tt..................................................................................čeká chlapečka..........
Mabe 23tt.........................19.11.KO..............................................čeká holčičku...........Aničku
Markytaj 19tt......................
Tercie 19tt..........................14.12.KO,17.12 4D UTZ.......................čeká chlapečka
Flair 11tt..............................24.11.KO
Farmarska 9tt.......................23.11.KO
Eeliska 41DC
Ikopretinka 35DC
Paajaa 35DC
Maendy 29DC
Katyna6 29DC
Nicollka 26DC
Handm 25DC
Sarlotta 17DC
Hanana 16DC
Aja 83 12DC
Mari111 10DC
Maarrtina 9DC
Zlababa 9DC
M.aa.b 6DC...........................................27.11.Pronatal
Markee 1DC..............2.12.KO
If.v nehlídá si DC
Sirella.........................čekatelka na první porevizní MS
Kopa.....KO 2.12.zatím čekám na toho pravého 😔

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
murynka
16. lis 2009

leni zase smutýnkuješ ☹ ☹ vyordni s ena něho za to nestojí jak píšeš brzo poznáš někoho jiného 😉
bude svatba a miminko věř mi 😵 😵

mari111
16. lis 2009

to vis ze nam to vadit nebude, my te tady chceme mit porad za ''šéfovou'' 😉

luca112
16. lis 2009

Murynka gratuluji k holčičce, v kolikátém týdnu se narodila? Mě pořád straší předčasným porodem

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
murynka
16. lis 2009

luca děkuju rodila jsem ve 36tt 😉

murynka
16. lis 2009

leni vidíš dlouho sama nebudeš 😉 😎 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru