Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
19. pro 2010

jinak co se týče cukroví, já se letos nechala dost inspirovat tady 😉 : http://www.cukrovi.kvalitne.cz/ukazka_mych_vyro...

lucierob
19. pro 2010

@cajori17 držím palce, aby čárečky sílily. 🙂 🙂

Já v pátek dodělala 7mý druh cukroví a už to letos kašlu. Už se mi nic dělat nechce.
Včera jsme se byli podívat na vánoční trhy. Jeli jsme vlakem, a´t si může manža taky něco vypít a malá byla z vlaku úplně nadšená.

farmarska
19. pro 2010

leni ale ty tvoje dorty..to je teda vážně bezkonkurenční!!nádhera 😵 😵

sarlotta
19. pro 2010

@lucierob jak málo stačí dětem ke štěstí🙂))

@farmarska dalas tam vaječný bílek ? to by mělo ztuhnout..uvidíš do rána🙂

farmarska
19. pro 2010

jéé já už dloooouho nejela vlakem! 😨 to budeme muset taky někdy zase napravit 🙂 a luci teda klobrc dolů..vůbec každé matce od malých dětí, klobrc dolů, že zvládá i něco jinčího než jen péči o škvrně 🙂 🙂

sarlotta
19. pro 2010

@farmarska prosím tě, už tě vidím, hodíš mišáka do šátku na záda a půjdeš poklízet nebo sekat trávu jak Tě znám🙂))))))))))))

a ne bílek..ale citron se dává do polevy... na perníky jen citron a cukr a drží to... s bílkem by se to muselo zapéct. 😉

lucierob
19. pro 2010

@farmarska popravdě, já toho přes den moc nestíhám. Opravdu jen tu péči o děti. Pekla jsem po večerech. 😉
My taky jeli vlakem asi po 6 letech. Jeli City Elefantem, je úplně parádní. Vůbec večer nepoznáš jestli jede nebo stojí.

sarlotta
19. pro 2010

@lucierob hrají si spolu děti ? nebo je to spíš boj ?

lucierob
19. pro 2010

@sarlotta jak kdy. Ale většinou je to boj. RObinek si hodně hraje s legem a Aninka mu to samozřejmě ničí. 😅 Takže věčně slyším z pokoje: Maminko, vem si Aninku!!! 🙄 Ale jak se jedná o dělání blbostí(skákání po posteli, házením balonků po pokoji atd) tak to jsou jedna ruka, nejlepší kamarádi 😠

lucierob
19. pro 2010

Aninka si před pár dny našla novou zábavu. Skok po hlavě ze sedačky. Vždycky má hroznou legraci, jak dobíhám abych jí chytla. 😠

sarlotta
19. pro 2010

@lucierob to by chtělo nasadit helmu🙂))

malý si zatím s malou válí sudy 😲 😀 .. ale stačí ho postrašit, že ho malá poblinká a hned je pryč 😀 😀 😀

farmarska
19. pro 2010

sarlotko, bílky? 😨 nedala 😨 dělala jsem ty "žloutkové dortíčky" z té stránky, jak sem tu vkládala..a tam psali jen žloutek, cukr a rum 😠 tak bud jsem blbá já, nebo oni 😝
no a s tím šátkem to teda nevím no 😅 😅 ale je pravda, že nějak obstarat to svoje zvířectvo budu muset, i s malým mímem 😅 😎 Nejvíc mi dá zabrat asi zvíře-manžel 😀 😀

farmarska
19. pro 2010

no nif holky, jdu koukat na komču 🙂 mějte se tu krásně 🙂

lenik_25
19. pro 2010

@madormi Ty vogo, teď na to koukám, že jsem 12 DC... Běžím otevřít šáňo a znásilňovat 😀 😀 😀

lucierob
19. pro 2010

@lenik_25 tak úspěšné znásilňování 😉

Holky, já se pro dnešek zase loučím. Syn si vyžaduje asistenci při malování.

lenik_25
19. pro 2010

@lucierob 😀

madormi
19. pro 2010

@lenik_25 no šup šup máš nejvyšší čas 🙂

lenik_25
19. pro 2010

Tak prdlačky, odsunuto na zítřek.... ☹

cajori17
19. pro 2010

@lenik_25 proc odsunuto?

cajori17
19. pro 2010

nikdo tu asi neni.....tak se jdu natahnout...zitra jedem nakupovat do rakouska a pak na odpoledni,takze se tu asi nestavim,zatim pa 🙂

tercie
19. pro 2010

Ahoj holky, jede mi návštěva, tak jen v rychlosti...

@cajori17 čárky krásný, ať sílí, je přece čas zázraků 🙂

Holky vy jste tak šikovný všecky, nakoupeno, naklizeno, zabalený dárky, napečeno, já z toho nemám ani ň 😀
No ale zase jsme včera byli na tý pařbě vánoční s manžou, a malýho hlídala tchýně babička s dědou a tety, a byl tam táááááák spokojenej, že jsem myslela, že se mnou ani nepůjde dnes domů. Největší hrůzu jsem měla z toho, že mu bude chybět mlíko, ale poradili si, dali mu kašičku a bylo. Tak pro jednou to snad nevadí, hlavně že to spolu všichni zvládli. Jinak malej mě má pěkně "pod pantoflem" totálně přečtenou a hezky se mnou cvičí...asi něco dělám blbě???☹
No hlavně, že byli ochotný a že kdyby náááhodou jsem surně potřebovala, tak nemám už obavu jim ho nechat. 🙂
Tak běžím, už mi zvoní návštěva, manža slaví narozeniny, chlapi jsou v hospodě a partnerka od jednoho bude tady se mnou 🙂
Papááá a opatrujte se!!!!!

lenik_25
19. pro 2010

@cajori17 Mužíčkovi nejni dobře a prcek ještě nespí.

lenik_25
19. pro 2010

@tercie Tak si to holky hezky užijte a z toho, že to s tebou malej umí koulet, si nic nedělej. Teď už to nebude jinak 😀

martinkal
19. pro 2010

ahoj holky 🙂
přišly jsme Vám s Lucinkou popřát krásný předvánoční čas 🙂

kerrie
19. pro 2010

@martinkal jéééé, koukeeej.............skoro jak dvojčátka 😀 😀 😀

cajori17
20. pro 2010

dobré ránko všem....jsem tu jen na skok ,chtela jsem jen rict,ze carecka silí 🙂 pomalu ,ale jiste 🙂

cajori17
20. pro 2010

@martinkal @kerrie
holkám to moc sluší. 😉
zatím pa

ivomal
20. pro 2010

@cajori17 Jeee, kráásné , potichonku moooc gratuluji a přeji hodně štěstí 🙂 🙂 🙂

aronek
20. pro 2010

@cajori17 moc ti přeji aby to vyšlo, vypadají super 😉

lucadav
20. pro 2010

Krasne rano=) Tak to jsme my 2 😎

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru