Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
20. pro 2010

Terculíku, četla sem, že jste si nakonec s manžou přeci jen vyšli 😵 supr! 😵 vidíš, malý to přežil a ty potřebuješ odreagování jako prase drbání 😀 doporučuju zaměstnat příbuzenstvo častěji 😉 😎 a s tím, že si tě má malej omatanou kolem prstu, si nic nedělej..můj "malej" mě má takhle omotanou už 11let 😀 holt to s náma ty naše dětičky uměj 😀 🤐 😀

farmarska
20. pro 2010

holky máte krásný miminka na těch fotkách 😵
lucadav moc vám to holky taky sluší a ty máš moc hezky udělaný vlásky 🙂
kopi jen mu hezky dej malýmu, at netrpí hlady 😉 Já mám taky ted furt hlad, tak vím, co to je 😀 😀

farmarska
20. pro 2010

mari tý brďo ty to na ty vánoce, taky už pěkně rozjíždíš 😉 😎

lenik_25
20. pro 2010

@kopa Přesně jak píše lucadav, jen mu dej, ať se pořádně nabaští, však on si řekne, kdy má dost a jestli je takovej žrouťas, že si neřekne, tak tě maximálně poblindí a ty budeš příště vědět, že o dvě lžičky míň 🙂

@ee.liska Také přejeme krásné svátky. Máš moc hezké přáníčko 🙂

lenik_25
20. pro 2010

@lucadav Jů Luci, krásné fotky. Anetka je teda číslo! Co to tam předvádí v té bundě? Jináč koukám, že máš mooc krásně udělané vlasy, to jako fakt 🙂 sekne ti to. A co jste vytvořila Anetce, paní?

mari111
20. pro 2010

@farmarska tak hoď foto jak si krásna od kadeřnice 😵

lucadav
20. pro 2010

Ahojiky ,,,děkuju za poklonu.......
@lenik_25 jinak Anetce jsem tu bundu koupila k vanocum ,ale ma měla ji cely večer na sobě=)Jake vlasy brouku mam .....jsem ted furt stejna ,ale Anetku při každem kšeftu musim ostřihat,,,takhle ji tam nic nezbyde=)
@farmarska děkuju děkuju......ja bych holky střihala,,,už nevim roupma co......Ale už mam všechny hotovy,,tak co stim
@lenik_25 vašeho kralika a psa????? 😀

lucadav
20. pro 2010

Tak me ditko už od pul 7 dada=) usla u paparady=) tak jdu otevřit metaxu a odpočivat

lenik_25
20. pro 2010

@lucadav Tak Dáda tady ještě řádí a má průpovídky 😀 Jináč bunda krásná. A tvoje hlava taky. Asi to víc vyniklo, jak jsi na té fotce předkloněná a je víc vidět ta blond, co v tom máš. Fakt fešný 🙂 A králíka klidně na stříhání dodám 🙂 Psa asi ne, páč to bys asi musela stříhat uši. Je hladkosrstá.

lucadav
20. pro 2010

@lenik_25 jojo to jsou stare vlasy,,,smutnim po nich=( Zitra se těšim na kavu

lucadav
20. pro 2010

Anetce vykradly chtu ,,,zas nechala otevřene okno 😀
a tady lenik 25.........naše děti=)

lucadav
20. pro 2010
lucierob
20. pro 2010

@lucadav tak to je teda průšvich. Tak honem utíkejte to okno zavřík 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lucadav
20. pro 2010

@lucierob No jo ale to je daleko ,,,co ted s tim????=)

lucadav
20. pro 2010

😀

tercie
20. pro 2010

Ahoj kočky, jste tu? Luky úspěšně ... snad 😀 spinká tak jdu za váma 🙂

lucierob
20. pro 2010

@lucadav tak to asi budete muset doufat, že jí Anetce do jara nevybílí úplně. Aby tam nakonec nezůstala jen díra ve sněhu 😀 😀

tercie
20. pro 2010

Jé a tady se loupí v chatách, pošlu manžu se psem, má dneska noční 😀

sarlotta
20. pro 2010

@petroska já dávám malé zatím jen 75ml kaše + mlíčko kolik si vypije a ten brambor smícháš s mrkvičkou🙂 samotný by byl moc suchý. Klidně ze začátku kup hotové ve skleničce 😉 než se pořádně rozjí🙂

sarlotta
20. pro 2010

Holky taky sem Vám vyrobila přáníčko, snad to bude dost velké🙂

aronek
21. pro 2010

Ahoj, přeji hezké ráno. U nás se od pěti nespí 😠 tak si hrajeme 😉

madormi
21. pro 2010

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.............................chlapeček Adámek
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ............................4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička ...............................3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska 30tt.........................KO 27.12................................................čeká chlapečka......Michal
Ikopretinka 20tt ...........KO 20.12.
cajori17......................40 DC, našla // a krásně sílí, tak držíme palečky!!!
Ivomal.......................36 DC
Katyna ......................25 DC
Madormi.................. 23 DC
Aja............................. 23 DC
M.aa.b ...................... 23 DC
Martasek ................ . 20DC
Natalie77 ..................20 DC
lenik_25................... ..14 DC
majjka24 ......................5 DC
maendy................ ...zákaz těhulkování,laparoskopie 5.1.11

lucadav
21. pro 2010

@lucierob To jo =)
@tercie manžu je manžel??????????taky policajt jako u nas=)
@aronek To zname,,,,akorat že mě mala nechodi už vubec spat po obědě ,,tak kole 12ckdyž se to stane ,tak padam za vlast,,,ale dnes mame fajnovku......18"15 usla a v 8rano jsme vstavaly....tak dnes je to fajnovka=)

handm
21. pro 2010

Dobré ranko po delší době 🙂
předně moooc gratuluju @paaja k prckovi Oliverkovi, at se jim daří a malý dělá samou radost!🙂🙂🙂🙂
A @cajori držím palečky ať ty // krásně sílí a má ten nejkrásnější dárek k vánocům!🙂

JInak jak jste se tu bavili o tom jídle a vstávání v noci, tak my zkusili dát čaj místo kojení ve tři a kdybyste viděly ty ksichty, co to dítě házelo.. málem jsem se počůrala smíchy...🙂 Každopádně cucnul asi pětkrát a začal se rozčilovat a odstrkovat mi ruku.. pak jsme to zkusili i přes den, dát čajík a taky nic... asi mu nejede ten fenykl, nedivim se, mě taky nechutná.. tak zkusím koupit jinej ....
Taky jsme zkusili dát víc jídla na spaní a PRD.. vstal jak hodinky v 23,00 ☹ tak jsem mu jen dala cucnout z prsa, dali jsme kapičky sabky, bo se kroutil jak had a usnul do dvou... no ale každopádně u nás tedy víc jídla delší spaní evidentně nepřineslo......
tak holt budeme stále vstávat 3krát...
i když to nechápu, už vstával dvakrát a najednou zas návrat ke starým pořádkům.. navíc mi přijde, že se nebudí hlady, ale spíš ho něco štve, možná ty prdíky zas... tak zkusíme zas Bio Gaia...i když už máme ten Comfort...
🙂
@aronek 🙂 ten ti dává 🙂 hele a zkoušela si ho v posteli uspat jeste na prsu?! mě takhle ráno už někdy taky nechce spinkat, tak ho vezmu do postele k sobě, dám prso a spíme oba za chvilku 🙂

farmarska
21. pro 2010

ahoj holky, jsem vám taky chtěla poslat fotku další možné vyloupené chalupy, ale jako nejde mi sem vložit fotka 😢 😢 Nevíte ploč? 😅

farmarska
21. pro 2010

zkusím znovu 😠

hezké ráno 🙂
sarlotko mooooc krásnééé přání!!! 😵 😵 😵 😵
teda holky tady se rozrůstá takováhle kriminální zločinnost jo? 😨 😀 To budu muset říct mým kamarádkám, aby si tu chalupu raději na noc taky zavíraly 😀 páč jinak brzy nebudou mít co do ust 😀 😀

farmarska
21. pro 2010

no prosím fotka nikde 😠
furt mi to jen píše-červeně : chyba při nahrávání fotky 😠 😠 😠

madormi
21. pro 2010

@farmarska a co fotka tvého bříška drahá co, kde jí máme? :D

farmarska
21. pro 2010

tak jsem se ještě pokoušela vytvořit si album (což se povedlo) a šoupnout tam tu fotku..., ale prostě nic 😠 furt mi to hlási chybu 😝 Nevím jestli to je tím, že máme ted tak děsně pomalej internet.. 😖
ale tak prostě nic nebude, nic neuvidíte 😀 😝 😝

farmarska
21. pro 2010

mad tý bláho! kde jsou ty časy, kdy jsem měla nějaké bříško 😨 To už je pěknejch pár let zpátky 😀 ted momentálně mám už jen místo pasu neustále se zvětšující kolo od traktoru 😝 už jen čekám kdy prasknu 😀 😀
P'lejtvák obroský je proti mě hubená vyžle 😀 🤐
Ale je pravda, že ted mezi svátkama, bude víc času..tak se asi vyblejsknu, at mám nějakou památku na malého, co by ještě v břuchu. 😎 a alspon jednou, až všechno to sádlo vykojím, budu moc koukat na tu fotku a říkat si, jooo tady jsem ještě tank, s malým tančíkem v břiše, za to ted už jsem fešanda 😎 😀 😎 😉 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru