Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
23. led 2011

ahoj holky, jen se hlásím, že žiju 😉 jen ted nestíhám koníkovat, ani dočítat, páč jsme se vrhli na ten obývák 😉 Strop je tam už hotovej, včera jsme stěny nabarvili na červeno, ted už nás čeká jen uklid po malování, stěhování nábytku zpátky a vyprat koberec ...a je to! 😎
akorád jsem teda neodolala a včera když jsem byla dokupovat barvu..tak mi padla do oka jedna zelená 😅 , takže jsme koupila ještě dvoukilovku této a až se dodělá obývák, půjde se ještě na kuchyń 😅 😅 ta už sice je hotová, ale právě jsem se rozhodla, že ta jedna stěna, ve ktré máme okýnko, musí bejt prostě zelená a přes to nejede vlak 😀

no tak já vás jdu zkusit dočíst, potom nakrmit zvěřinu a pak šup zase něco dělat 😉
mějte se tu krásně, žádné špatné zprávy! žádné depky! ..nebojte, bude líp 😉
a já se zase vokážu 😉

lucadav
23. led 2011

@natalie77 Taky mam takové dny...Myslela jsem ,že jsem v pohodě,ale taky to na mě padne a jsem smutna a ikdyž vim,že to tak asi mělo byt,,,tak nevim ,nejde to ovlivnit a vim jake to je ☹
po dlouhe době jsem viděla kamarádku a oznamila ji,že jsem potratila a ona mě ,,že je těhotná.......přeju to každému,ale bylo mi nějak smutno.....
Manžel ze mě něco aci vycitil a snad nedejbože si mysli ,že mam na netu milece...mezitim Já ,si tu píšu s váma .... 🙂 Už mi i psal ,jestli se něco děje...a mám mu doma brečet?,když každému tvrdím jak jsem vpořádku a přitom mě furt něco žere 😒 Ach jo tak jsem se taky vykecala.............................................................................................................................................

wlladka
23. led 2011

Ahojky.
Holčiny, nesmutněte, nedepkujte, vše se v dobré obrátí 😔 😵 Hoďte to teď za hlavu, ono to pak přijde, ani nebudete vědět jak. Každá, co už teď mimča máme, jsme si tím prošla. Já jsem si zakázala i chodit na koníka. našla jsem si různé jiné aktivity a zaměřila jsem se na všechno možné a o těhotenství jsme vůbec nemluvili. Je to těžké, vím, ale je to snesitelnější, než se pořád užírat a brečt. Držíme vám tu všechny palce. Pomalu, ale jistě se těch uzlíčků dočkají všechny. Vždyť tabulka mluví za vše. 😉

@farmarska máme stejné starosti co? 😀 Ty se ale šetři mamino!!! Máš to za pár, tak nedělej hrdinku a koukej co nejvíc odpočívat 😉

Jak jsem vám sem dala odkaz na to video o Šímovi, tak jsem ho smázla. Už to mělo skoro 600 shlédnutí a to jsem ten odkaz dala jen sem. Nechtěla jsem ho tolik zveřejňovat. To je vidět, co sem leze čtenářů. 😲 😒 Kdyby se chtěl někdo ještě mrnout, tak pošlu jiný odkaz už jen na IP 😉

Tak jdu pověsit prádlo a až se mi vzbudí koťátko, tak půjdeme na prochajdu. Zatím pa pa

katyna6
23. led 2011

Ahoj holky,konečně jsem se za váma dostala,blbne nám net a taky jsem měla nějak rozlítanej víkend.
Wladi,to video je úžasný,naštěstí jsem ho stihla zkouknout včera....k tomu prostě není co dodat,doufám,že po tom perným začátku už bude mít Šimonek klidnej a pohodovej život a vy taky!
Až budete někdo dělat tabulku,tak prosím opravu,jsem dnes 2DC ☹ ,ale tak nějak jsem s tím počítala a teď se docela upínám k tomu centru.Jedeme tam zítra na 14hodin,tak už jsme oba docela nervozní,ale na druhou stranu,snad nám pomůžou...Tak pak příjdu říct,jak jsme dopadli.

sarlotta
23. led 2011

@katyna6 držím palušek, dej vědět a na všechno se pořádně poptej 😉

sarlotta
23. led 2011

Holky co Kopa ? nějak jsem ji tu dlouho neviděla, doufám ,že nemarodí nebo tak.
@natalie77 tak co malý ? je lepší ?

lenik_25
23. led 2011

@lucadav Lucíčku, jdu na skype, tohle musíme probrat...

aronek
23. led 2011

@wlladka já to nestihla skouknout, pošli prosím do IP 😉

kopa
autor
23. led 2011

Ahoj holky,jsem v pořádku 😉
jen teď nemám moc času,na něčem pracuji 😀 😅 občas se v rychlosti objevím na FB 😅

maarrtina
23. led 2011

Holky jak jste tady probíraly to spaní, už i adélka měla mít nějaký denní spací režim nebo je ještě brzo. Večer chodí spát mezi 7-8h, někdy usne hned, jindy tam třeba ještě hodinu nespí.
Dneska byla protivná až děs, neví jak má před den spát, usne na chvilku třeba půl hodinky a je po spaní.

wlladka
23. led 2011

@katyna6 děkujeme za pochvalu. Zapla´t pánBůh, vše dopadlo dobře a Šimonek je úžasný chlapeček 🙂
Zítra ve dvě budu na vás oba myslet a držet palce. určitě přijdeš s pozitivní zprávou. Letošní rok je příznivý, uvidíš, že to vyjde 🙂 😉
@aronek IP 😉

sarlotta
24. led 2011

@maarrtina měla by spát tak 3x za den a pak v noci s buzením 3x-4x na jídlo. Dáváš ji spát přes den do postýlky nebo jezdíš s kočárkem ?

sarlotta
24. led 2011

@kopa Ty jsi tajná teda🙂)

maarrtina
24. led 2011

Ahoj všem
@sarlotta teď usnula v křesílku někdy ji dám do postýlky nebo jedem ven. Venku spí líp, ale ona usne tak na půl hodiny a je po spánku.A za chvilku má červený oči a je vzteklá, že nemůže spát. V noci se budí 1x.
Zítra jdem na to očkování tak jsem zvědavá a musím se zeptat doktorky na to ublinkánání, ublinkne i třeba 2 hodiny po jídle ale ne pokaždé jednou jí to sedne a pak zase ne. Nevím co sní.

sarlotta
24. led 2011

@maarrtina a kolik ublinkne, jako trošku to je fakt normální 😉 a s tím spaním bys měla dodržovat každý den stejné místo na spinkání, a zkus jí dát bavlněnou plenku k bradičce.... usíná sama v klidu , nebo pláče než usne ?

sarlotta
24. led 2011

Co teplota mlíčka ? má radši teplější nebo studenější, všechno by mělo být stejné a pomaličku jí začni dělat rituály... tak aby chodila spát přibližně ve stejnou hodinu +- půlhodinky... určitě ji kvůli tomu nebuď, ale tak lehce... zkus si to psát jak jí a spí a pak si to projdi po týdnu a uvidíš jestli je tam nějaká pravidelnost a tou se pak řiď 😉

maarrtina
24. led 2011

@sarlotta no ublinkne trochu, ale už je to asi strávené, jsou to takové kousíčky.
A večer chodí spát mezi 7-8h to už máme každý den, předtím se vykoupe. Akorát to přes den je to horší. Budu ji to muset nějak naučit. Teď spí od 9,15h na 10 minut se vzbudila teď spí zase. A plenku jí dávám většinou si ji dá pře obličej.
Včera jsem dali do obýváku druhou postýlku tak třeba to bude lepší. 😒

madormi
24. led 2011

ahoj holky tak jsem zpět z Ko v nemocnici, krásně bušilo srdíčko, vyrostli jsme a máme 16,2 mm, dle ms i dle utz odpovídá 8tt+1, akorát trošku nám kazí radost cysta na pupečníku o velikosti 3 mm tak snad nám to neublíží ☹

sarlotta
24. led 2011

@maarrtina no nemůže pořád spát, pokud spí v noci pěkně 10-12 hodin, tak přes den už tomu moc nedá.. musela bys s ní asi jezdit venku, aby spala líp.. tak 1x denně určitě do kočárku ale jinak ji nech i doma spinkat, ať si taky odpočineš a nevadí, že spí krátce, to se srovná, pak začne spát 2x deně a pak už jen 1x kolem roku.

sarlotta
24. led 2011

@madormi gratulka🙂 a co říkal doktor na tu cystu ? buď se vstřebá nebo zůstane tak nebo poroste, že... tak držím palec aby tam příště už nebyla 😉

maarrtina
24. led 2011

@sarlotta no já myslela, že už teď by měla spát třeba 2x a delší dobu. Třeba 2hodiny. teď má v nové postýlce hračky, tak jí to unaví a chvilku si chrupne. A odpolko chodíme skoro každý den ven do kočárku, kde spí, skoro celou vycházku 1-2h.
Jinak díky moc za rady. Víš jak to se mnou je. 😀

sarlotta
24. led 2011

@maarrtina to je ještě brzo🙂)) zatím je malinká, spí jak potřebuje jen to nejnutnější , stejně tak s jídlem.. ono se to upraví.

sarlotta
24. led 2011

@maarrtina já to u malého taky furt řešila a přemýšlela nad tím, ale u malé jsem poučená a neřeším, vysledovala jsem jak spí a kolik jí a podle toho jsem se zařídila.. navíc každý den je jinak naložená, a to jsme každý, takže není se na co spolehnout, s dítkem už se nedá moc plánovat🙂))))

madormi
24. led 2011

@sarlotta no neví co cysta no můsí se to hlídat, doufám že neporoste, blbé je, že je na pupečníku, vůbec nevím kde se to bere nic :-/ ale tak hlavně že žijem a rostem tak snad to zvládne i přes ten nic moc start 🙂

lenik_25
24. led 2011

@madormi Super a co ta cysta? Co na to doktoři?

madormi
24. led 2011

holky nevím co ta cysta, ani doktoři se nevyjádřili neví co to udělá, prostě čekat no

aja.83
24. led 2011

Ahoj holčinky!
@madormi Držím pěstičky, ať cysta nezlobí a ať to s fazolkou zvládnete! 😉

madormi
24. led 2011

@aja.83 děkuji moc a co ty těhule jedna? 🙂

aja.83
24. led 2011

@madormi Ale jo, jde to 😉 ! Sem tam na mě přijde stres a obavy 😅 ,ale jinak to jde. Chvílema je mi špatně od žaludku, chvílema mi nic není...A už popoháním dny, abych měla další kontrolu za sebou (v pondělí 31.1.) a mohla si zas trošku oddychnout (doufám! 😉 ) A co ty?

madormi
24. led 2011

@aja.83 no já kupovidu i přes to jak to máme od začátku nahnuté jsem v klidu a nervy s tres si nepřipoštím, jinak já žaludek jak kdy chvíli jako by nic a pak pár dní je mi furt blivno a pachut v puse a pak zase nic ani prsa a pak začnou chvíli bolet ale já to moc neřeším, nepozoruji se a čekám 🙂ale mám nafouklé břico jak kdybych byla v pátek a ne na začátku 3ho🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru