Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

ikopretinka
10. únor 2011

@farmarska tam mělo být, jsem si odpověděla sama sobě, to je těhu demence 😀

murynka
10. únor 2011

ahojky holky mo stoletech snad zdravím 😝 já se omlouvám ale moje dcera je drak 🙄 a lehce to nejde být na netu do toho fotím atd 😒

koukám že je to tu hlavně už skoro těhu diskuze mám z vás strašnou radost!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!těhulky opatrujte se!!!nakukuji občas něco dočtu žádné depky atd vše už se povede to zdárného konce 🙂

my se máme dobře..dokonce už máme dovču na léto poletíme do turecka tak se těším ale i obávám jak to zvldáneme s tím naším drakem 😅 je to moje šikulka už začíná povídat 🙂 je to hezké 🙂

snažilkám přeji at nrzo najdou vysněné //!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

maminky a vy jak se máte?snad vás zlobí trochu jako ta moje 😝 😀

mari111
10. únor 2011

ahoj holky, no já včera čekala až se probere z narkózy, je to lepší, zrovna jel manža s ním na kontrolu, ja nemohla, malinká ještě hají v kočárku tak ji nechci budit a za chvíli mám návštěvu. Snad řekne dr že to je lepší, no hlavně že čúra. Jinak omlouvam se že tu řeším čičiňáka , od toho ta dizkuze není, ale když je trápení tak se musím někomu svěřit a postěžovat si. 😔

farmarska
10. únor 2011

holky dneska to je přesně na rok, co jsem porodila naší mrtvou holčičku 😔 tak mám ted takovou smutkavou náladu 😔
jako nejdřív jsem si to ani neuvědomila, ale před chvílí mne bouchlo do očí to datum..blééé, vše je zpátky 😔 uplně mne zamrazilo 😔 ještě že už mám v břuchu náhradu, jinak bych se asi fakt zbláznila 😖

farmarska
10. únor 2011

no nic jdu se rozptýlit a dočíst vás

madormi
10. únor 2011

@farmarska to je mi líto, ale Mišulka ti to stonásobně vynahradí 😉

farmarska
10. únor 2011

jéé kopretinka si po mém odchodu povídala sama se sebou 😀 jéé 😀 tak hlavně že sis pokecala 😀 😀 😀

mury to dáte i s tím vaším šídlem 😉 🙂

mari a prosím tě ty kozo, za co se omlouváš? 😠 kdo ti to nakukal, že od toho ta diskuze tu není? 😠 je tu od toho!! 😠 tady se musí řešit všechno! 😉 od zlobivejch manželů, přes žrádlo, bydlení, dětišky, znásilňování,práce, dovolené, nákupy, atd...
a hlavně se tu má řešit to co nás trápí!! už jen pro to aby se člověk vykecal a ulevilo se mu 😉
a my pokud budeme moct, tak pomůžem, poradíme, podpoříme 😉 od toho tu jsme ne 😉 😎
tak nezlob ju 😉 😵 😵

farmarska
10. únor 2011

jůůů a koukám, že ani nemám co dočítat 😅

farmarska
10. únor 2011

mad to jo, to on už ted 😉 😵
někdy sice hnusně kope pod žebra a tak ... a já si zanadávám, jako že by se mohl zklidnit, ale pak to hned beru zpátky a omlouvám se mu 😅 a říkám mu jen si kopej, hlavně že jsi v pořádku a že mi to takhle dáváš najevo, že to vím, že ti nic nechybí 🙂 páč když pak třeba nějak dýl nerošťačí, tak si říkám, vidíš, jak je krásný když o něm víš, že je ok. a nemusíš se strachovat jestli se mu nic nestalo 🙂
..no prostě my co jsme si prošly tím co jsme si prošly, už asi navždy zůstaneme magoči vybobený 😀

mari111
10. únor 2011

@farmarska 😝

madormi
10. únor 2011

@farmarska no asi šílet budem všechny no, na mě to padá dnes si říkám sakra sice jsem překoanla ten můj začátek konečně ale takovej věcí co se může stát, když juknu do tvého albíčka, nebo ta nová holčina co potratila ve 12tt a od 9 tt už se nevyvíjelo apoodobně, ale furt si opakuji nee bud v klidu bud v klidu 🙂 hele ty bys už ale mohla jet rodit ne? :D

farmarska
10. únor 2011

mari a přestaň na mne vyplazovat ten jazyk! 😠 😀 😀 😀 😀

farmarska
10. únor 2011

mad mohla 😉 ale ještě se mi nechce 😉 😝 😀 nějak se mi vůbec nechce 😀 😀

farmarska
10. únor 2011

mad neboj, neboj stát se může všechno-pořád, ale nějakejma depkama a přemejšlením nad tím, stejně člověk nic nezachrání ani nezmění. Akorád se trápí a to nestojí za to 😉
(jsem ti to pěkne napsala, ale sama jsemse tím tak uplně řídit taky neuměla 😅 )
ale radit umím pěkně 😎 😎

farmarska
10. únor 2011

holky, mám hlad, jdu si uvařit čajíček a najít si něco k snědku
večer ještě nakouknu,.mějte se tu pěkně a nezlobte 😉

madormi
10. únor 2011

@farmarska já si to taky tak říkám prostě si musím užívat každý den a doufat a myslet pozitivně 🙂 říkám si do třetice všeho dobrého tak snad to u nás bude platit 🙂
nechtěla? už je vyklubanej a by byl krásně malinkatej kdybys rodila už konečně 🙂

mari111
10. únor 2011

@farmarska 😝 koukej už rodit, ja se nemúžu dočkat malinkatého Mišulíňačka

kopa
autor
10. únor 2011

Ahoj holky 🙂
jdu si zase pro radu jak jinak 😀 😀 Holky když mám malého u sebe,např.po jídle tak se mi začal dost hustě přitahovat sám od sebe do sedu 😅 😀 Chce prostě sedět.tak já ho vrátím vždy do lehu,ale on má takovou sílu a ani se nezadejchá a je zase vsedě??Mám to nechat být a nebo ho polohovat zas do lehu?on potom brečí 😒

kopa
autor
10. únor 2011

@farmarska napsala jsi to dobře 😀 😀 znásilňování,tchýně,žrádlo,hádky,spermíky... 😀 😀 😀 Já tu snad za ty roky probrala vše 😅 😀

kopa
autor
10. únor 2011

@farmarska Farmíčku je to smutné kočko 😔 😔 ale máš ted v bříšku Mišánka tak na to nemysli 😔 uvidíš Mišánek ti to určo vynahradí 😵 😵

kopa
autor
10. únor 2011

@farmarska Farmíku teda takové krásné bříško 😀 😀 Ty jedna profi fotografko 😀 o váze se nebavím 🙄 nejde mi vůbec dolu 😠 😠 😠

kopa
autor
10. únor 2011

@mari111 Maríku a jak je kocourkovi? 😕

murynka
10. únor 2011

@kopa určitě neposazovat na to je dost malej 😉

mari111
10. únor 2011

@kopa ještě se trošku motá ale je to lepší

mari111
10. únor 2011

holky, proč má Laurinka bíle rtíky, muže to bejt tím jak si je furt "dřr" a dásně, má je takove jako rozmočene, jako kdyby se jí loupali, nebo jak to napsat 😨

lucadav
10. únor 2011

@farmarska To jsem vubec nevěděla,,,to mě moc mrzí ☹
cajori.....bud vpoho ,věřim ,že mimi je vysněné ,ale skrz rodiče atd to neovlivníš,,,,tak bud radši v klidu a nech to běžet 😉
Ja jsem to měla taky pěkně naplanované ,v červenci porod ,navázání na mateřskou a ted musim v červenci do prace=( ach jo... nechce se mi. Manžel to ma v práci taky naprd,,Policajti s emaj dneska po 14letech ve službě ,snad jak kdyby začinali peněžně ,tak je to na h....

@mari111 To měla ted Anetka taky,není po nemoci??? ale během dne to měla pryč 😉

petroska
10. únor 2011

ahoj holky.psala šarlota....My dneska dostali antibiotika.Malá má bronchitidu,k tomu ventolin s dýchátkem,pamycon a panadol.Hruza,v noci nemohla dýchat skoro,pískalo v ní,chrčelo.Malý ještě kašle,ale horečky už nemá.já mám taky antibiotika.Pozdravuj holky jestli pujdeš na koníka 🙂 Další koho sklátila nemoc.děs běs!!když si vzpomenu jak sme taky před pár dny ještě bojovali.Tak jen vzkazuju 🙂

tercie
10. únor 2011

Ahoj hlolky, jdu na skok, než začne Ordinace. Poslední seriál, na kterej se dá koukat, s tisíc a jednou nocí mě pěkně nasrali, takovej paskvil. Kdo na to kouká jako proti gustu žádnej dišputát, ale mě se to nelíbí a mohli to dát jindy než od osmi. Ale zejtra začíná Znamení koně, tak se docela těším,snad z toho neudělají zas story každej s každým, a koně se tam jen tak nemihnou jakože na okraj. No jsem si musela postěžovat 😀

@lucadav tvůj je taky u policie? Děs co? My přijdem o další 2tis. ☹, můj byl ještě ke všemu u ciziny. Na posrání.

@petroska tak šarlotce to doma marodí,m vyřiď pozdravy a přání brzkýho uzdravení 🙂

Holkýýý já nevím na co mám odpovídat, vy děsně krafete a měníte témata a já se pak takhle najednou prostě neorientuju!!! Kojodebilita ve vrcholném stadiu.....

@mari111 ty rtíky nemůže to mít jak slintá? malejn měl vždycky po celý pusině vyrážku, ale rtíky ne. Aaaaaaaa nebo mě ještě napadá, jestli nemá moučnivku... má to jenom na rtících nebo i vevnitř v pusině? My na to měli genciánu.
A kocourkovi je líp, to je dobře. On se vylíže 😉

@kopa tak ho nech posilovat 😉 aspoň mu to pak líp půjde, ale nenechávej ho sedět, vždycky ho podpírej, aby se mu nebortila páteř.

tercie
10. únor 2011

Copak asi naše Natálka, celej den na ní myslím, aby se jim to IUI povedlo!!!!!

tercie
10. únor 2011

Jooo a jak jste posílaly Farmi rodit,ono nezáleží při porodu na tom, kolik mimčo váží, ale jak má velkou hlavičku 🙂 Tak mi tu mojí ségru nestrašte, nebo rodit vůbec nepůjde 😀 Viď Farmi 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru