Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

ee.liska
28. únor 2011

ahoj holky 🙂
, tak jsem po víkendu zase zde. Manža jel na trénink, Maty chrupe akonečně mám čas. To je krásné počásko, co? už aby bylo takto hezky pořád a konečně jaro.

@aja.83 určitě zůstaň doma a užívej těhotenství 😉

@tercie teda, ty máš doma malého nespavce 😲

@kopa no Víteček je vyloženě milovník jídla, to se máš 😎

@aronek super, že má manža práci a další snažení? závidím 😵

sarlotta
28. únor 2011

@petroska my máme skoro stejný jídelníček jako vy🙂 jen ráno dávám kaši, pak mléko za hodinku-spí kolem 10té hod , pak zeleninu, mléko za hodinku - spí kolem 2hé hod, pak ovoce, kaši, mléko - spí.. v noci 1x-2x mléko. k jídlu dávám napít čaje.

Zkus mu nabízet mléko před spaním během dne a určitě i čaj po jídle...jinak to nevadí, mléčných příkrmů má dost a za chvilku začneš vařit omáčky, v 8měs přidáš jogurt, pak se přidají sýry čerstvé a v ročku tvaroh.

ee.liska
28. únor 2011

@aronek jé chodec a terorista 😀 😀

@nicollka pěkný pupík 🙂

@farmarska to je sranda, jak dočítám a vždy kus stránky jsou tvé monology 😀

sarlotta
28. únor 2011

@ivomal to bude dobré, určitě to vyjde, nesmutni, jaro už klepe na dveře a mimuško bude brzo ťukat u Tebe v bříšku 😉

ee.liska
28. únor 2011

@nicollka teda teď čtu jak to máš doma 😢 😢 to je ale...ani pro něj nemám slov 😝 😝 držím palečky, ať je brzo líp

sarlotta
28. únor 2011

@ee.liska no dneska bylo super počásko, byli sme už na hřišti, neodolali sme🙂 ale slečnu to mc nebavilo🙂)))) 😅 😲 😀 😀

lucierob
28. únor 2011

U nás bylo taky dneska krásně, ale teda pěkná zima. Při vezení kočárku jsem si musela nasadit i rukavice. A ta malá dareba je nechtěla, jelikož se jí s nima špatně drží rohlík 😕

ee.liska
28. únor 2011

@sarlotta teda to je dobré, s tím prvním slovem 😵 ten náš lenoch žádné slabiky zatím nevyrábí 😲

@ivomal ach jo ☹ určitě se ale brzo dočkáš 😉

@cajori17
@petroska jé svatby 😵 😵 tak to, holky, gratuluji 🙂 🙂

sarlotta
28. únor 2011

@farmarska hele sme domluvené ne rodíš 2.3. nebo 5.3. 😀 😀 😀 a hotovka🙂

malá papá a spinká pěkně.. sice přes den tak hodinku celkem, ale pak spí od 6 večer do 7ráno 😉 tak mi to docela vyhovuje. ona je hodná, hraje si sama na dece 😵 I když už se teda doplazí a dokulí všude, kleká si na kolenka a houpe se dopředu dozadu... čekám kdy začne lozit a ona potfůrka se včera prdelkovala spíš na sezení 😅 😀 no asi budu muset zachrańovat, pže rovnováhu neudrží 😅 ale je to miláček zlatý... ráno se budí s úsměvem 😉 😎

ee.liska
28. únor 2011

no než dočtu, tak tu je další stránka 😀

@sarlotta jé, kaše se může dávat víckrát denně, to je super 🙂 počkej, jak bude chodit, to jí z hřiště nedostaneš 😀

@lucierob já jsem byla dneska už jen ve vestě 🙂 chichi, no na rohlík je i zima krátká 🙂

ee.liska
28. únor 2011

@sarlotta tak krásně spinká? závidím 😎

ee.liska
28. únor 2011

no my máme doma spíš lenoch teda, možná je to tím, že je to chlap 😀

sarlotta
28. únor 2011

@ee.liska no proč by ne🙂)) malý kaše nejedl vůbec, malá se může ujest 😀 😀 dávám rýžové, ty jsou dobře stravitelné a je to mléčný příkrm, tak ok 😎

ono toho jídla bude přibývat.... kolem 10teho měs to bude už takto:

snídaně kaše nebo sušenky +mléko
svačina ovoce
oběd zelenina+maso+příloha nebo hustá polévka
svačina jogurt, jogurt s ovocem
večeře kaše nebo to co bylo na oběd

no a pak i pečivo, máslo, sýry...

sarlotta
28. únor 2011

@ee.liska kojíš ? já už bohužel ne, tak asi proto chrupe jak růženka víš. 😉

ee.liska
28. únor 2011

@sarlotta právě Maty je miluje, dávám rýžové mléčné bez příchutě a super 🙂 jj kojím pořád, dávám si mléko i do mrazáku a když jde na noc k babičce tak si bere moje mléko sebou 😀 já zatím dávám příkrm na oběd, na večer tu kaši a asi za 14 dní bude mít ovoce na sváču, jen nevím, jestli dopo nebo odpo

nicollka
28. únor 2011

ahoj holky díky za vše. no tak volala mi mamka že došel přeplatek za daně 4tis a na moje jméno to mm nechal poslat. Takže na NT jdu a něco trochu zaplatim. 🙂 trošku se zase těším, i kdyz strach převládá.

Caj no veeeeelka gratulka :D Budeš krásná nevěsta :D

Farmi ty jo si aspon třeba nervozní, že kdy už? 🙂

lucadav
28. únor 2011

Krásný večer....tak čtu o svstbičkach...moc gratuluju,jsem se na svou svatbu netěšila a pak to byl nejkrásnější den...Tak jsem si to pěkně užila......
@nicollka Jejda ,,,to jsou pěkná trápeníčka....manžel bude něco jako muj manžel.. moc to vnímá a třeba mu je to líto a je toho na něj moc ☹ kolikráat něco vybžlebtnou a nemyslej to tak ,,,bojí se at neskončíme na ilici,,,proto jsem i psala ,že 2děti fakt něco stojí....ikdyž bych ho moc chtěla ,tak bohužel to nejde...
Farmi ...jsem zvědavá,kdy už nenapíšeš a dočtem se že jste už v porodnici 🙂
Já tu dočítam zbytek a přemyšlim,,mála furt nastydla a asi od nosní mandle ,tak budem muset na trhání=( strašně špatně nesu nemocnice a pláč ditka,pak jsem uplně na odstřel ☹
Jinak Lenik dnes už uklizí na bytě a snad se budou zítra už vracet 😀

lucadav
28. únor 2011

@nicollka Tak jsem ppřečetla o te elektřině atd...... ☹ to mě mrzi... Do podnikaní maš možnost dostan sanad kolem 30 tisic ,ale musiš v podnikani vydržet 2 roky ...slyšelas o tom???? to jsem chtěla ted já,do kadeřnictví

ee.liska
28. únor 2011

@nicollka no alespoň jedna dobrá zprávička 🙂

@lucadav chudinka malá ☹ snad to obě dobře zvládnete

nicollka
28. únor 2011

¨to vážně? i kdyz už živnost mám ale na něco jiného? já bych vydržela i pět let 🙂 jen začit

cajori17
28. únor 2011

@nicollka holky,vas docitat neni zadna sranda 😀 uzz si zase nic nepamatuju 🙂

nicol,alespon nejaka dobra zpravicka 😉 jsi bojovnice a mas v sobe maleho bojovnicka 🙂

cajori17
28. únor 2011

@lucadav chuderka Anetka ☹

lucierob
28. únor 2011

@lucadav malý byl na trhání nosní mandle před 4 měsící a bylo to v klidu. Dneska už se to dělá v narkoze. Ne jak u nás. Dodnes si pamatuju, jak jsem seděla sestře na klíně a doktor je rval

nicollka
28. únor 2011

@lucierob tak to si presne taky pamatuju

lucierob
28. únor 2011

@nicollka máš svoje auto?

kopa
autor
28. únor 2011

@sarlotta já si myslím,že ta herna by spíš nešla kvůli ňákým hygienickým předpisům 😅 Doma si mohu udělat koutek na stříhání,ale myslela jsem,že bych si pronajala náký prostor a udělala si reklamu 😀 jenže to se zas manžovi nelíbí 😅 ví,že když jsem kadeřničila,neustále jsem si stěžovala na lidi 😅 😅
Vítek mi nechtěl jíst tu bramboru,koupila jsem od Hippu a musela jsem to naředit dost mlékem,byli tam šílené hrudky 😅 tak jsem mu zkusila dát mrkev a brambor a nechutnalo 😅 asi se spíš těšil na brokolici,ale po tý má zácpu.Tak jsem zvědavá co zítra sní??Mám mu tu bramboru nutit??? 😅 nebo můžu dát třeba dýni a pak zase se vrátit k bramboře?

kopa
autor
28. únor 2011

@aja.83 Ajo jen to zabal v práci 😀 😀 😀 já měla díky tomu doma pohodičku,neměla jsem stresy z práci atd... a mohla tu koníkovat 😀 😀 😝 Já si taky trošku myslím,že je mi Víta podobný 😅 je s ním prča 😀 ještě jsem neviděla aby se dítě smálo od rána až do večera 😀 😀 dělám s ním samí srandičky 😀 minule jsem mu ukazovala jak se tancuje Macarena 😀 😀 tak koukal s otevřenou pusou a dneska s tatkou koukal na Spartičku 😀 😀
@ivomal to je mi líto,snad bude brzy lépe a ty budeš co nejdříve těhu 😵 😵
@farmarska Farmí taky jsem se tu zminovala o Páje,že tu dlouho nebyla asi mají dost práce 😅 a jak se cítíš těhulíno?? 😀 😀
@cajori17 cajdo tak velká gratulka 😵 😵
@petroska Mě taky ted malý nechce mlíko 😠 a to dávám jen jeden příkrm 😅 já to teda do něj cpu,chíli mi prská flašku ven,ale pak si dá a vypije 😀 Petros ty děti tak rychle rostou 😅 😅 už to není tak malé miminko,už je to velký chlapák 😀 😀 Tvůj Filípek taky,koukala jsem na fotečky a je to klučík nádherný 😵 😵

ee.liska
28. únor 2011

@kopa nenuť, zkus to zase za pár dní , dítě takto může některou potravinu odmítnout i víckrát, než si jí oblíbí 🙂

kopa
autor
28. únor 2011

@ee.liska Eli až na ty brambory ty nechce 😀 😀 mrkev a brokolice-to se smál 😀 ale brambora to byl výraz-jako to snad nemyslíš vážně mami? 😀 😀 😲

kopa
autor
28. únor 2011

@ee.liska Eli díky za radu,tak snad časem mu bude chutnat 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru