Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

handm
8. bře 2011

Ahoj všem!🙂
@ee.liska já chci vařit, až se trošku rozjí 🙂 myslím tak za měsíc od začátku podávání!🙂

kvetinka7
8. bře 2011

Ahojiiik vsem, opet nasisavama sonduju,zda Farmi uz uz ....UUUUUUUZZZZ!!! velikanska gratulace ke klukovi jako bukovi!! wow!! 4500g.. 😨 🙂 to je krasa, prejeme s Adamkem hodne stesticka a zdravicka a mame velikou radost
jeste by se na farme u Farmiska hodila nejaka holcicka..do tretice.. 😉

jinak gratuluju vsem ke krasnym UZV, prirustkum na vaze, vzornemu papani a tak vubec 🙂
@tercie vyvedenej clanek 😎 🙂

madormi
8. bře 2011

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.............................chlapeček Adámek
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ............................4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička ...............................3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska............................. chlapeček Michal ........................... nar. 4.3., váha 4500g
Ikopretinka 32tt ...................................................................................čeká holčičku......Jasmína
cajori17...................................16 tt, KO , TP 28.8.2011
Madormi.................. ............. 15 tt, KO 18.3. , TP 1.9.2011
Aja............................. ............ 15tt, KO 7.3., TP 5.9.2011
nicollka...................................15tt, KO , TP 5.9.2011
Mirax........................................13 tt, KO , TP
maendy................ ................?? DC
Martasek ................ . ...........?? DC
M.aa.b ...................... ...........32 DC
lenik_25................... ...........27 DC
Katyna ........................ ..........19 DC
nikissek28...........................14 DC
Ivomal......................... ..........11 DC

lenik_25
8. bře 2011

Ahoj holky, jdu vám popřát hezký den

denousek
8. bře 2011

ahoj holky co myslite prosim? Ve čtvrtek hcg 67,od patku špinění,včera hcg 56 a špinění se rozjelo v pořádnou ms...neklasá to pomalu? ted sem se teprve rozkrvacela dr nejradsi at jdu na revizi ale ja nechci kdyz uz se ms i rozjela...je to klesani v norme?

madormi
8. bře 2011

@denousek jeslti je to v normě ti nikdo neřekne, u každého to klesá jinak rychle, ale u mě trvalo 14 dní než mi to kleslo ze 109 na nulu a na revizi jsem nebyla. a ono jestli se špinění rozjelo až včera tak teprve teď se to čistí a mělo by to klesnout na nulu

lenik_25
8. bře 2011

@denousek To klesání prý někdy trvá i tři týdny, než se dostane na nulu. Ale je fakt, že já klesala z nějakých 3000 nebo co. Zkusila bych počkat, až přestaneš krvácet, pak šla hned na krev a podle toho se zařídila.

denousek
8. bře 2011

@madormi ano...kdyz jsem byla na prvnim odberu-v pondeli tam bylo 92.pak ve ctvrtek 67 ... a v patek jsem teprve zacala spinit... a vcera odpoledne - az po odberu si mi rozjedlo krvaceni...takze si myslim ze za tyden uz by to melo byt klesly poradne ,no uvidime..kazdopadne jsem z MS nemela nikdy takovou radost 😀 pa

denousek
8. bře 2011

@lenik_25 ano diky moc ja jdu na krev zase pristi tyden v pondeli..tak uvidime..snad si me pohlida...dr se nelibi ze nechci na revizi..i kdyz to samo klesa a sama krvacim..a to na UZV jeste ani nebylo nic videt co by bylo treba cistit..

maarrtina
8. bře 2011

Krásný den,
my jsme doma už z procházky a po obědě jdem k našim umýt si auto, takže bude další prochajda.

jinak Vám všem přeji k dnešnímu svátku vše nej a alespoň malou kytičku. 😵

cajori17
8. bře 2011

ahoj koníkovky,chtěla jsem vám popřát vše nej k MDŽ 🙂 já byla dnes na odberech na ty tripply ,tak už budeu zase nervní než přijdou ty výsledky 😒

zaregitrovala jsem ,ze Ajinka bude mit kloucka 🙂 a ze jste udravi,tak mooooooooc gratuluju...ja jdu neco kuchtit,bo dlouho spim a pak nestiham 🙂 budu delat cinu s ryzi 😉 tak zatim pa

lenik_25
8. bře 2011

@denousek Já osobně bych asi na tu revizi šla, protože bych měla jistotu, že mě úplně vyčistili a nic mi nehrozí a hlavně nic neohrozí případné další těhotnění. Ale je to jen na tobě.

@cajori17 Neboj, dobře to dopadne a kdyby tripply vyšly blbě, tak na to stejně nekoukej, protože ty vyjdou blbě každé druhé. Nechápu, proč je ještě dělaj a nehraděj to genetickým screeningem pro všechny maminky ve 13tt. Ale to je naše zdravotnictví... Držím ti palečky. A teda čínu bych si dala taky. Hezky si pošmákni. Já mám opět česnečku a pak budu mít houbové rizotko. Dáda má rajskou polívčičku.

lenik_25
8. bře 2011

A VŠEM VŠECHNO NEJ K MDŽ. 🙂

cajori17
8. bře 2011

@lenik_25 ja vim,ze ty testy nejsou stoprocentni,ale stejne mam trosku nervika.to same co ty mi rikala i sestricka na gynde,ze pry se maminky zbytecne stresujou...

houbove rizotko mam rada 🙂 to bych si taky dala.jinak jsem dnes ve meste potkala dve tehulky kamaradky,a skazdou jsem klabosila tak pul hodiny 😀 to je strasny se mnou.....

v patek jedeme do Brna pro ty snubáky,halenku mam koupenou-je to spis tunika,ale pekna 🙂 tak jsem premyslela jestli to neni blby dat si do cernych kalhot cerny balerynky?ja nerada nosim podpadky a v dobe obradu uz budu v 25 tydnu.....

cajori17
8. bře 2011

a ja uz fakt letim,bo nebude zadny obed :_)ale pritelak prijde au ve 14.15 tak ma trochu cas,ale uklid taky nepocka 🙂

dneska jsem koupila mamince kyticku i tchyni,bo pocitam ,ze si na ne nikdo nevzpomel

lenik_25
8. bře 2011

@cajori17 Dnes se dokonce balerínky ke svatebním šatům nosí. Pamatuju si, že mi to vyprávěla paní ve svatebním salonu. Berou si je teda hlavně nevěsty, které by na podpatcích převyšovaly ženicha. 🙂 Tak ať dobře pořídíte 🙂

lenik_25
8. bře 2011

@cajori17 Ty jsi hodná, já taky určitě kytičku nedostanu ☹

mari111
8. bře 2011

@cajori17 není to blbé, ja taky měla bílou tuniku, černé kalhoty a boty bez podpadku 😉

aja.83
8. bře 2011

Ahoj holky! Taky Vám přeji vše nej k MDŽ! 😉
@cajori17 Caj, děkuju 😉 ! No klouček ještě není jistej, uvidíme, jestli se to potvrdí i později! 😉 A tobě moc budu držet pěstičky na tripply, já na ně jdu taky - příští středu - a taky mám z toho nervíky. Už by to mohly zrušit a dělat jen ten prvotrim.screening! Ale musíme věřit, že to vyjde dobře! 🙂

aja.83
8. bře 2011

@cajori17 Klidně si vezmi na svatbu balerýnky, myslím, že to vůbec není blbý! 😉 Jůů, budeš krásná těhu-nevěsta! 😵

sarlotta
8. bře 2011

Holky, tak slečna už podruhé spí 😅 usnula v obýváku na zemi na dece napřed řvala, pit nechtěla, pak si dala palec do pusy a usla. 😉 dopol spala 30minut. tak čekám co bude teď. ráno dostala panadol čípek a včíl sem jí natřela dásně kamistadem, možná to pomohlo. ale nezdají se mi nateklé tak já nevím. 😝

sarlotta
8. bře 2011

@cajori17 balerinky jsou super, budeš koča 😉

cajori17
8. bře 2011

@aja.83 dekuju za drzeni palecku,jsem rada,ze tu nejsem sama tehulka v zacatcich,ale ze je nas tu vic,abychom se podporily atd 🙂 a jestli budu krasna nevesta to nevesta to nevim,kazdopadne se tesim na zmenu prijmeni a ze budem s pritelem konecne svoji,v srpnu spolu budem 8 let,je to muj prvni pritele se kterym jsem od 15,takze je to tak romanticky 🙂

lucadav
8. bře 2011

Krásný den...přeju vše nej k Mdž.... Snad nam ti chlapi něco po praci donesou..mě určitě ,dostávám aaj na den matek od manžela 🙂
Koukám ,že už se řeší sv.šatky....to je hezkýýýýýýýý. Jsem zvědavá na fotečky....

cajori17
8. bře 2011

mam tam chyby tak sorry 🙂

lucadav
8. bře 2011

Já jsem měla jen takové jednoduché......
Lenik 25 měla krasné...vid Leni=)

cajori17
8. bře 2011

@lucadav krásné šatičky-krásná nevěsta 🙂

cajori17
8. bře 2011

@lucadav ty jsi z oresu Děčín?já v děčíně bydlela a je mi moc smutno,musím se tam jet podívat

lucadav
8. bře 2011

@cajori17 JJ z Děčina....... a kdepaks bydlela????

cajori17
8. bře 2011

@lucadav Staré Město

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru