Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

petroska
11. bře 2011

ahoj holky
@ee.liska gratuluji k zibíku 😉 .My furt bezzubáci 😀
@wlladka šimonek je nádherný klouček.
Od kdy by vubec mimča měli sami sedět.my se furt hrbíme a nesedíme.snad máme ještě čas?

anik86
11. bře 2011

@wlladka Tak myslíš že nic?

ikopretinka
11. bře 2011

Ahojky,
@ee.liska jůůůůůůůůů gratulka k prvnímu zoubku 😉 😉 😉
@wlladka teda ze šimonka už je kus chlapa, to to letí. A sedačka vypadá krásně!
@mari111 u nás dnes úplné aprílové počasí. Chvíli totálně zataženo, pak sluníčko a tak pořád dokola.

ikopretinka
11. bře 2011

@anik86 mě to vychází, že by jsi teď byla tak v 11tt a to už je na dutinku opravdu málo ☹

anik86
11. bře 2011

Asi z toho nic nebude 😢

anik86
11. bře 2011

A nešlo by že bych otěhotněla později? Asi ne 😒

ikopretinka
11. bře 2011

@anik86 tak samozřejmě šlo, ale zhruba od 8tt by měl být plod stejně už vidět a to asi nejpozději. Pak už je to divné. No uvidíš 😉 . Kdyby jsi byla podle ovu řekněme teď 7tt tak by jsi měla ovulku opožděnou už skoro o měsíc , no vše je možné. Moc se na to neupínej a počítej spíš s horší variantou a kdo ví, třeba budeš ještě příjemně překvapená.

ikopretinka
11. bře 2011

@anik86 jde o to kdy jsi dělala ty testíky, pokud už začátkem února je to divné. Počkej na hcg!

anik86
11. bře 2011

@ikopretinka začala jsem testy dělat asi před třema týdny.

lucadav
11. bře 2011

@wlladka Krásnej....=))))

lucadav
11. bře 2011

@anik86 To se mi nějako nezdá...kamarádka to má taky furt takhle .....akorát nechápu proč když říka ,že tam je diútinka ,tak hned vyvolávačka..... Hcg asi ukaže ,,,nebo jestli nejdeš na kontrolu?

anik86
11. bře 2011

@lucadav Nechápu to má kamarádka? No dr. říkala že buď je to začinající MS nebo těhu tak mi radši píchla vyvolačku pokud to nic nebude tak nemusím už chodit.

lucadav
11. bře 2011

@anik86 už tam chodí snad 6měsícu....po 2 měsícich opožděna Ms.........taky chuděra furt natěšena....ale držim pěsti,,,třeba to bude mimi=)))

madormi
11. bře 2011

@anik86 před třema týdny byl slabý testík a slabý je furt? pokud je furt slabý a nezesílil nic tak bych s těhu radši moc nepočítala ☹

anik86
11. bře 2011

no já už jsem se netestovala týden a něco

lucadav
11. bře 2011

@madormi halo je tu někdo????=))))))

madormi
11. bře 2011

@lucadav copak copak?

madormi
11. bře 2011

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.............................chlapeček Adámek
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ............................4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička ...............................3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska............................. chlapeček Michal ........................... nar. 4.3., váha 4500g
Ikopretinka 32tt ...................................................................................čeká holčičku......Jasmína
cajori17...................................16 tt, KO , TP 28.8.2011
Madormi.................. ............. 16 tt, KO 18.3. , TP 1.9.2011
Aja............................. ............ 15tt, KO 7.3., TP 5.9.2011
nicollka...................................15tt, KO , TP 5.9.2011
Mirax........................................13 tt, KO , TP
M.aa.b ...................... ...........35 DC
lenik_25................... ...........30 DC
Katyna ........................ ..........22 DC
nikissek28...........................17 DC
Ivomal......................... ..........14 DC
maendy................ ................4 DC
Martasek ................ . ...........4 DC

lucadav
11. bře 2011

no chtěla hsem si povídat ,ale ted píšu dobrou noc=)))))))))))

maendy
12. bře 2011

@lenik_25 v pondělí jsem měla stejnou čarku na testiku,a v utery jsem začala krvácet a došla silná mrcha...myslim že se to zase spatne uchytilo...tobě přeju at je ta carka tlustejší a tlustější.......🙂

aronek
12. bře 2011

Ahojky, přeji hezké ráno 😀 od pěti jsme vyspalí a hrajeme si 😀

lucierob
12. bře 2011

dobré ráno, milé dámy.
My jsme opět vzhůru od půl 6. Syn jaksi nechce pochopit, že v sobotu se nevstává do školky 😠 Tak a teď vás jdu dočíst

lenik_25
12. bře 2011

Holky, je mi tak smutno. Sice jsem to ještě nedostala, ale dostanu, protože bazální teplota má skok dolů
http://www.womenzone.cz/uzivatelka/Lenik28/graf...

A když porovnám test z 9.3. a z dneška, tak na 9.3. krásný růžový duch (i když slabounký) a dnes téměř nic. Asi se to neudrželo. Už jsem fakt na prášky a bulim tady. 😢

lenik_25
12. bře 2011

@maendy tak asi dopadnem stejně ☹

5 mamatestů lehounce pozitivních, na všech mám slabounké duchy, ale ten dnešní je prostě slabší a BT klesla, takže se prostě v pondělí objednám k doktorce, ať mi vezmou HCG a zkontrolují, jestli třeba nemám cystu nebo něco, fakt nevim, jsem v prdeli.

ikopretinka
12. bře 2011

Dobré ráno,
dnes se nějak nikde nespí. Ani u nás. Manža už dávno vzhůru, "natěšený", že jde betonovat základy na garáž, já vzhůru taky od 6h.
@lenik_25 to stejné jsem mívala skoro každý měsíc já. Spíš mi připadalo, že se to nechytá. Navíc čím víc jsme se snažili, tím to bylo horší ty bolesti a těhu příznaky. Myslela jsem , že jsem psychouš a namlouvám si to, ale ne. MS bez snažení jsem totiž mívala za 28dní a se snažením většinou 32-35 dní +parádní graf k tomu a najednou skok dolů a MS a většinou u těch skoro těhu grafů buď bývala silná nebo hoooodně bolestivá a někdy i s křížovými bolestmi. Testy jsem taky mívala podobné, skoro pokaždé by se dalo říct, že vidím ducha, ale pak jsem je brala jako negativní. Přišlo mi to, že spíš v tom místě, kde má být ta těhu čárka je trošku jiný materiál nebo něco a najdeš tam skoro vždycky něco. Tím nechci říct, že blbě vidíš nebo tak, prostě podle těch fotek usuzuju a podle toho co jsem mívala já. Nemyslím tím nic špatného. Když jsme měli nucenou pauzu kvůli prednisonu, tak MS jako hodinky bez bolestí a PMS, graf netěhu.Tak mě napadlo, nemáš náhodou astma nebo alergii??? Já obojí a údajně jsem měla problém právě v alergii na sperma a plod. Tak jestli by nestálo za to zkusit si nechat udělat rozbor na imunologii než se třeba zbytečně trápit nebo nakonec ještě potratit znova kdyby to tím bylo. Žádanku ti dá buď na gyndě nebo praktický lékař, nic to nestojí a dělají to buď v Praze nebo Brně- (na tu lékařku mám kontakt kdybys chtěla), víc pracovišť není, možná ještě PLzeň, ta to dělávala.

ikopretinka
12. bře 2011

@lenik_25 tu imunu zkus za to nic nedáš, jen dvě zkumavky krve!!! 😉 a budeš mít v tomto jistotu. I to předchozí těhu tím mohlo být. Mě to přišlo jako lepší varianta napřed tohle vyšetření a pak bych teprve zkusila clostyl nebo laparky a tak. Na to mě už chtěla posílat doktorka, ale pak nás obě napadlo tohle kvůli tomu astmatu, alergii a nevysvětlitelnému odtoku plodovky v 17tt

nicollka
12. bře 2011

ahoj holky krásný víkend, sluníčkový tak asi pujdu na nějaké kytičky na zahradu 🙂
jinak miminko jsem nevidela v poradně, zkontrolovali moč, tlak a nashle nesáším tyto kontroly.
za dva týdny na odběr na triply, za další dva týdny štítka a poradna. to by měl být ten 20tt, to se utz dělá že? už at to je

Chtěla bych si koupit stetoskop, maji to i normálně v lékárně, nebo raději objednat na netu? Viděla jsem že jsou už od 100,- a kamaradka s tim pry taky srdíčko miminka slyšela. Tak mě to láká, dokud nezačne kopat 🙂

lucadav
12. bře 2011

@nicollka Krásné ranko....a jak se jinak cítíš???líp??

nicollka
12. bře 2011

Leni to je mi líto. Mě teda BT taky spadla, ale bylo to uhnízdění a pak už pěkná čáruše.
Určit zkus tu alergii. Jinak taky sem mívala duchy, ale byl to kanálek který se vyznačil, ale nikdy neni růžový, jak už je růžový měl by to být malinky nárust hcg, ale někomu se prý objevuje před ms ... nevím

nicollka
12. bře 2011

@lucadav no celkem dobré, kdyby mě nebolelo břicho tak nic nepoznávám. Žaludek se zase na chvili uklidnil to jsem ráda.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru