Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
18. srp 2010

Tercinko no ja chodím už na monitor do porodky ale na kontrolu k gyndařovi svému. No nevím asi to maj všude jinak 😕

katyna6
18. srp 2010

Přeji pěkný podvečer.Celý den jsme byli na cestách,teď jsem se konečně dostala za váma,tak jdu hned dočíst.
A všem moc děkuju za držení palečků.Uvidíme.nevím,jestli to bylo tou inj,ale v noci jsem chvilku myslela,že pojedu na pohotovost,jak mně děsně bolel vaječník.Fujtajks 😠
a jdu číst

mari111
18. srp 2010

Ahoj Katy, no snad to není nic vážne a je to ovulka nebo už se zahnízdějíci se mimísek 😉

katyna6
18. srp 2010

@mari111 -určitě jen ovulka,na mimíse je ještě brzo.Koukám,že Laurinka se pořád ještě čančá,co? 😀 .To bude krásná slečinka 😉 😵
jinak holky máte ty dětičky všechny táááááááák nádherný 😵 😵 😵 .Ať vám prďolkové dělají samou radost 😉 ¨
flair-byla jsi krásná nevěsta,moc vám to s manžou sluší a takovou postavičku,jako ty po porodu,já nemám ani teď 😀 😀 .Malá je krásná a má spoustu vlásků 🙂

katyna6
18. srp 2010

aji-ty moje spolusnažilko věrná 😀 .Já si holka myslím,že nás to centrum nemine,ale naděje umírá poslední,že jo.Tak si budeme držet palůše a třeba to klapne 😉 🙂

mari111
18. srp 2010

Jo katynko asi se čančá ale už by to nemusela přehánět 😅

flair
18. srp 2010

Tak jsem od mamky doma, malá je vykoupaná, namazaná a hraje si na hrací dece 😅 Za chvíli jí dám baštu a pak půjde do hajan. Vydrží i 10-11 hodin bez kojení přes noc 😉 😵 Není to miláček?? 😀

@mari111 ještě vydrrrrrrž 😅 pár dní máš ještě čas, ale úplně chápu, jak ti je 😝

Jinak holky moc děkuji za pochvalu foteček. A Katynko, bývala jsem ještě o 10 kilo lehčí než na té fotce "měsíc po porodu" ještě asi 5 let zpátky. A chtěla bych se k tomu zas trošičku přiblížit. Jenže bych musela trošku cvičit a to se mi neceeeeee 🙄 Raději si hraju s Meliskou 😅

mari111
18. srp 2010

Flair to si raděj hraj s Meliskou, postavičku máš dobrou 😉

mari111
18. srp 2010

Tak na zítra jsem udělala bramborovej salát a zítra už jen řízečky dodělat a je hotovo. Manža dostal chuť na salátek s řízečkama 😅

lucierob
18. srp 2010

ahoj
@mari111 takže jste to nakonec s Laurinkou na ty narozeniny nestihly? 🙂

mari111
18. srp 2010

Ahojík Luci, no nestihli, dědeček neměl dárek 😒

lucierob
18. srp 2010

tak snad příště 😉

nikissek28
18. srp 2010

a zítra zas do práce 😠 😠 😠 😠 kdyybste vědeli, jak mě se tam nechce ☹ ☹ ☹ ☹

martinkal
18. srp 2010

ahoj holky 🙂
tak Lucince bylo v pondělí 5 měsíců, byly jsme na posledním očkování, Lucinka váží 7,4 kg a měří 64 cm, dr. říkala, že je kouzelná a nic jí nechybí. Jsem tak šťastná. Je to naše zlatíčko.

Koukám nové miminko, HANI gratuluju a přeju hodně zdravíčka.
MARI jsi na řadě 😉 držím palečky ať je to rychlý a máš už mimi u sebe 🙂 .

Tak a přidávám naší princeznu v 5 měsících

ee.liska
19. srp 2010

ahojky 🙂
@mari111 teda to je na dvě věci, ža tam nebyl, co? kor v tvém týdnu kdy chcem vědět pomalu každý den jak to vypadá, 😒
co?
@kopa kočárek 😵 už se těším na fotečku 🙂

@tercie to víš, že špuntuju, jsem zvědavá, jestli to pomáhá 😀 no uvidíme za dvě hodiny

ee.liska
19. srp 2010

@katyna6 snad se takto silně hlásí ovo, třeba je to znamení že jako to vyjde na 100% 🙂

@flair 10kg? to z tebe už nic nezbyde 😉

@nikissek28 niki ať ti to v práci rychle uteče 🙂

@martinkal to už je fakt velká slečna 😵
pomalu se chystám do poradny a jsem opět nervozní 😀 😀

nikissek28
19. srp 2010

@ee.liska děkuju 🙂

aja.83
19. srp 2010

Dobré ráno holky! Jdu vás dočíst! 😉

aja.83
19. srp 2010

@martinkal Lucinka je moc krásná a už velká slečna! 🙂 Má krásný kukadla a jde vidět, že ji opravdu nic nechybí, jak je spokojená a veselá 😵 😵 😵

kopa
autor
19. srp 2010

Dobré ránko 🙂
tak jsem trošku dočetla.

@flair moc krásná nevěsta jsi byla 😵 A ta postava po porodu je fakt dost luxusní 😎 😎 Takovou postavu jsme nikdy neměla a ani mít nebudu 😀 😀 Meliska se vám moc povedla,krásná holčička. 🙂

@katyna6 jéje taková bolest,tak to byla ovule?A snažily jste se pilně? 😀

@mari111 Maríku teď koukám,že tu pořád jsi a dočetla jsem se o té tvé kontrole 😅 😝 Kdy tam půjdeš?To by mě fakt nakrklo,ti mohli aspon zavolat néé?Chudák těhule s břichem se tam vláčí 😠

@nikissek28 Věřím,mě by se taky do práce nechtělo 😅

@martinkal Lucinka je taková panenka 😵 Má moc hezký očíčka 🙂 A co ty tvoje starší dcery,zapojují se?

@ee.liska No to budu blejskat kočár ze všech úhlů 😀 Manžu dokonce napadlo,že by jsme ho jeli hnedka vyzkoušet ven 😅 Já nevím jestli to není blbé,jít s takovým pupkem a s kočárem 😀

kerrie
19. srp 2010

Krásné ráno, holky 😵
Emička si dává dvacet, tak mám čas vás dočíst...........aspoň teda něco. My pořád někde couráme venku nebo jsme na chaloupce, tak není na koníkování moc času..............ale chybí mi to moc 🙂
Malá už je pěkný šídlo a už se umíme kráááásně vztekat..............asi bude paličatá po mě.........no nazdar, to nás teda čekaj pěkný věci 😀 😀 😀
Každý den chodím nakukovat, jesti tu nemáme nová miminka............teď se tu bude rodit, jak na běžícím páse. To je fičák. U nás mezi našima kamarádama přibylo za poslední 2 týdny 5 miminek, z toho jedny dvojčátka 😉 A to je dobře. Čím víc zdravých miminek, tím líp. 😵 😵 😵

sarlotta
19. srp 2010

ahojky holky 😉 , tak jsem byla u doc s malou, vyfásli jsme kapičky saabky a bifiform- probiotické kapičky pže včerejší večerní cirkůsek už mě dostal , zas 2 hodiny kojení, přebalování, znovu kojení, blinkání a přeslékání 🤐 😅 😠

tak uvidíme jak to zabere. 😝 vážíme 4000g. 😎

sarlotta
19. srp 2010

@flair nááádherné fotešky 😎 😎 Meliska je krásná panenka 😉

@petroska ahojííík, sme si říkali, že by vás už mohli pustit 😉 tak si užívejte doma 😀 co kojčo? jde to ? doufám, že Ti to spinkáček nesabotuje 😀 😀

sarlotta
19. srp 2010

@venuska no koukám že malá už sedí a že vám rostou zoubky 😲 😲 😎 tak to se vážně nenudíš 😉 je šikulka krásná 😵 😵
@mari111 ty máš teda smůlu na ty doktory 😠 😅 Laurinka je slušně vychovaná a vyleze až na termín 😉 navíc je topěkné datum 😀

kopa
autor
19. srp 2010

@petroska
No jo já hlava děravá 😀 😀 Já zapomněla přivítat Petrosku z nemocnice 😅 😅 Tak to jsme moc ráda,že vás pustili a jste s malým doma 🙂

mari111
19. srp 2010

ahojík holky. Martinko malá Lucinka je fakt smíšek, jak ona se pořád usmíva, zlatíčko 😵
Jo já mám smúlu asi fakt na ty doktory.
Šarlotko že slušně vychovaná, joj no to je síce hezké ale když maminka chce tak by mohla dřív ven 😅
Kopísku sem zvědavá na foto kočárku, se hodně tešíš,co 😵

madormi
19. srp 2010

ahoj holk y ta jsem se na vás prišla mrknout. musim trochu dočíst a koukám že dvľ nová miminka holkky moc gratluji k vaším chlapečkum!! farmi tobe krasne leti ty týdny z tebe mám obvzlášť radost a držím ti palce všechny co mám! jinak vám co se blíží porod preju ať je vše bez komplikaci!! ja mam tento tyden dost silnej premenstruační syndrom, protivná jsem jak činže, hlava me bolí, vaječníky píchají a spala bych furt včera jsem prospala odpoledne tak už se i docela na mrchu hnusnou tešim a manžel asi ješte víc dávám mu vše sežrat chudík môj ☹

mari111
19. srp 2010

Ahojík Madormi, no téda, takle ty nervíkuješ,jo. To přejde neboj, no manža si to s tebou musí užívat, ale vydrží,né 😉

flair
19. srp 2010

Ahojte zlatíčka 🙂 už si říkám, že by mohlo být venku škaredějc, abych měla čas na koníkování 😀

@madormi bobátko, kéž by to nebyla mrcha... 😉

@kopa chci vidět kočááárek 😅

@martinkal Lucinka je miláček 😵

@sarlotta bolest bříška je ee, snad Sabík zabere!

@mari111 Jak ti dneska je??

madormi
19. srp 2010

@mari111 no snad jo, ale je mi ho líto, jsem protivná i sama sobe 😀
@flair no to by bylo hezké ale moc tomu neveřím, jedině, že by ovulka byla max 10 Dc pak jsem byla v ČR a manžel na turnaji...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru