Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

lucierob
6. zář 2010

@mari111 máš ho tam. Pro Laurinku všechno 😀 a co z toho pak bude mít?

petroska
6. zář 2010

ahoj holky.zdravím Elis Doma s prdíkem 🙂 ,těším se na fota a taky i od Mary.holky šup at se mužeme pokochat 😀 .my celý víkend bojujeme s prvníma teplotama.celou noc nespíme a jen pláčem,přebalujem, pláčem a sem tam málo zadřímnem.ale dnes už to vypadá nadějně jen 37..tak snad nic nebude 😠 a zatím mi už hodinu spokojeně spinká.chjoo to je trápení když nevím co mu je a do toho má děsnénprdíky tož se chudáček kroutí a je rudý jak rak když tlačí.co na prdíky když je nam teprve měsíííc ☹ ????kdo poradí když ani čaj nemužeme?

lucierob
6. zář 2010

@petroska a zkoušela jsi Pupíka?Jeto emulze proti nadýmání

petroska
6. zář 2010

@lucierob já takovým co se natírá moc nevěřím 😒 .máš to odzkoušené že bych to teda skusila i já někde sehnat?

kopa
autor
6. zář 2010

Ahoj holky 🙂
Mari dala jsem vám hlásek 😉
Jinak včerejší večer u nás doma fakt vydařený 😅 🤐 😀 Jsem byla u pc,když jsem slyšela ránu z ložnice a normálně mi vypadl šroubek z roštu u postele 😅 Jako v té části jak se to zvedá u hlavy.No mazec!Tak jsme se obětovala,že budu spát na zemi 😅 to se manža naštval 😅 (já to myslela dobře,v obýváku kde jsme spala tak by tam asi nevydržel)Tak jsme se ještě chytli 🙄 No na zemi se mi teda nic moc nespalo 😅
No a ted už se mi skládá nový rošt 🙂 tak už se těším až se pořádně vyspím.

lucierob
6. zář 2010

Já to používala u obou dětí. Koupíš to v lékárně a stojí kolem 60,-. A kaká dobře? Co ještě zkusit trubičku do zadečku?

maendy
6. zář 2010

@mari111 máš tam hlas.... 🙂

farmarska
6. zář 2010

tak jsem si ráno ještě chvilku přibucla a zbytek dopoledne jsem koukala na filmy a cpala se štrůdlem 🙂
Koukám, že Petroska má doma veselo 😖 chudášek malinkej, takovej malej a takový trápení 😒 Já jsem kdysi Robčoj kopila taky mazání na bříško, ale moc nám nezabíralo, zato ta trubička do prdelky, jakš takš jo. Tak snad brzy nebudou teploty a i ty prdíky se zlepší 😕
Tý jo kopi ty jsi taky měla zajímavou noc 😀
Mari Laurušce jsem poslala hlásek, snad vyhrajete!!! 🙂
maendy supr, že je vám s přítelem dobře a veselo 🙂 to dělá miminku dobře 😉

farmarska
6. zář 2010

holky já jsem táák rozlenivělá 😝 to je děs, vůbec nic se mi nece a to bych tu měla doma tolik práce 😅 ale já bych jen ležela a spala a jedla a ležela 😅 asi doháním ten deficit z těch předchozích třech měsíců v práci 😀

farmarska
6. zář 2010

no nic musím se zvedat a jít to tu trochu zkulturnit 😉 a rychle udělat oběd..dnes to bude rychlý, budu dělat asi čočku s opečeným párkem a vajíčkem, tak to bude šup šup 😎 ale ta bouře v noci, to bude něco 😀 🤐 😀

petroska
6. zář 2010

@lucierob tak zkusím asi koupit ten pupík a uvidíme,jinak koupíme ty probiotické kapky.o té trubičce se taky cosi slyšela...to zas radí muj tak uvidíme.je to des,vubec mi nespí ani ted přes den tak sem od rána nestihla ani posnídat 😠

farmarska
6. zář 2010

Petros ach jo ☹ a doktorka by něco neporadila? 😕

petroska
6. zář 2010

@farmarska dnes sem zjistila že mám doktorku na ...!je moc malý tak žádný čajík na uvolnění bříška nic!!že mu mám pocvičit s nožkama ,což sem dělala celý den a prd pomohlo.

farmarska
6. zář 2010

no toto 😨 😝 ta ti teda nenabídla moc alternativ 😠 No ještě vím, že někdo dává na bříško nějakej teplej pytlík s pecičkama 😕 ale vlastní zkušenost s tím nemám 🤐 Jinak fakt teda nevím co poradit..možná ještě nějaké hlazení, nebo jemňounká masážka toho bříšánka 😕 Chudáček malej 😢

farmarska
6. zář 2010

A teda jako holky kde jste všechny???? 😕 😕 😕 jako mě se nic nece, kecala bych a vy nikde 🙄 ..no kopretinko! už máš otevřený obě oči? 😀 😀

natalie77
6. zář 2010

Ahoj holky,
vítám holky s porodky, těším se na vyprávění a na první dojmy s miminkama 😵 .
Farmíku, jsi zlato....ve školce dobrý, tento týden se vyzvedávají po obědě...tak jsem tam došla, malý pusu od marmelády, děti měly vdolky, a byl celý politý, vypdal, jako čuník....smál se na celé kolo, protože jsem dorazila s mým taťkou, protože zítra ho bude vyzvedávat děda, já jdu du práce na to výběrové řízení, tak aby kluci věděli teda hlavně děda, kde co je....Když jsem byla malá, chodila jsem do 4.A, tak můj taťka šel na třídní schůzky, no a po hodině se šel zeptat, jak jsem na tom, že o mě nikdo nemluvil....no a oni mu řekli, že o třídu výš, byl ve 3.A........tak šel tam a rychle domů...doma dostal chudák rychtu od mamky 😀 Tak aby to zítra nedopadlo podobně 😉 .

@petroska máš v profilu, že máš 1 dítě a ještě jsi těhu..... 😉.
Jinak nám pobohly jen ty probiotické kapky a také ty teplé třešně v sáčku na bříško, ale stačí třeba nahřát ručník...no a cvičit s nohama, masáž bříška...u kluků je to horší...nechci Tě strašit, ale náš Marek probrečel první tři měsíce...no a od 4 už byl nemocný s prduškama.....

farmarska
6. zář 2010

no jo vy se určitě šetříte a přijdete kecálkovat, až mě přijede manža z práce, nebo až mi večer budou padat oči 🙄 to tu bude zase živo 🙄 a ted si tu můžu povídat zase tak akoráde sama se sebou 😝
ještě že už jsem na ty své monology zvyklá 😎

farmarska
6. zář 2010

holky nevíte murynka se už vrátila z té dovči? 😕 😕 😕 jsem zvědavá, jak se jim tam s malou líbilo 😉

farmarska
6. zář 2010

jůůů tak já si tu stěžuju.. a ona moje oblíbená beruška tady! 🙂 ahoj natál, jak je 😉 🙂

natalie77
6. zář 2010

Ahoj Farmíku, snad Ti budu stačit...malý ještě spí, já dodělala prezentaci na zítra...v noci jsem moc nespala, mám průjem, jak jsem nervní....no a malému se spusila rýma....tak snad bude vše ok....
Jak se máš? Jak Ti je?

farmarska
6. zář 2010

jééé jsi mě s tvým taťkou pobavila! 😀 😀 😀 😀 tý jo, to je supr, že se tam malému líbí 🙂 a co nemoce, nechytá zatím nic? 😕 Jinak držím moc palce na zítra ..na ten pohovor!!! 😵 Tuším že to dáš, šikulo 😉 😎

farmarska
6. zář 2010

hmm natál, ale že jsi si s malým taky pěkně užila 😝 a vlastně užíváš dodnes vid 😅 ale nevyměnil by je člověk za nic na světě 😵 😵 😵
u nás měl Robča první tři měsíce taky šílený problémy s prdíkama 😝 nepomáhalo pořádně nic, jen čas 😅 no a pak trošku ta hadička a taky později trošku čajíčky, na bolavé bříško. Ale je to teda náročný, hlavně na psychiku, když ten drobeček pláče a pláče..a člověk už neví co by 😔

natalie77
6. zář 2010

NO je mi teď dost divně, termín porodu se blíží...manžel v nové práci...no ještě, že je ten Mára tak rozumný a ve školce nebrečí...když vidím, ty nešťastné maminky a jejich brečící děti, které paní učitelka vyloženě trhá z náruči, tak je mi fyzicky blbě...a cestou k autu děkuji za to, že je Marda můj milovaný tak zlatý a nebrečí...bych to asi jinak nedala a brečela bych taky....on je tam spokojený, paní učitelka ho chválila, že je v pohodě....častěji s ním chodí čůrat, jak jsem jí poprosila, tak zatím dobrý....a dneska lepily na papír takovou šipku, tak to byl prní výtvor na nástěnce, no málem jsem to potento...no však to znáte, když si svoje dětičky milujete, tak Vás všechno dostane......

farmarska
6. zář 2010

aha ted to čtu..rýmička je tu 😝
Robča to samé 😝 jen začal chodit do školy, o víkendu začal, že ho škrábe v krku, 😝 začal huhňat 😝 a dnes ráno už i trochu kašlík..tak jsem zvědavá, co se z toho vyvyne 😝
já jsem se asi před týdnem všem vychloubala, že jsem teda vyjmečně od začátku těhu taky nebyla nemocná..což je u mne divný, páč já jsem schopná marodit každej měsíc, kor v těhotenství..no a musím říct, že dnes od rána teda taky trochu pofrkávám a cejtím se tak nějak divně 😅 no snad, jak to rychle přišlo, tak to zase odejde 😅

farmarska
6. zář 2010

no jo, to znám 😵 😵 😵 jinak taky mi vždycky bylo špatně, když jsem viděla ty brečící dítka a až hysterické řevy 😔 náš Robík naštěstí taky nebulel 🙂 ale za to marodil 🙄 takže si školky moc neužil 🙄

farmarska
6. zář 2010

a učitelka ve školce se teda jeví dobře? 😕 to mi přijde jako základ. Když je dobrá paní učitelka, tak je napůl vyhráno 😎

natalie77
6. zář 2010

Farmí, nevyměnila...a hlanvě, čas je milosrdný, takže jsem vše zapomněla...ale vím, že sjem si říkala, že další miminko už ani omylem... po císaři a pak jsem rok nespala...a manža chodil spát nahoru 😠 , dokonce i o víkendu, pak sjem šla s kočárem a on si pustil dvd...teď jsem si na to vzpomněla, no se divím, že jsem ho nezabila..... 😠
Ale to je dobrý příběh pro Tercinku.....no a dneska je z něj poprděný a jakmile otevře oči, už k sobě běží...a jdou ven...mě nechají doma...protože ví, že uvařím, uklidím, dám se do kupy a ven půjdeme odpoledne všichni společně, až se TU vše udělá...no chtěla bych se narodit, jako můj manža....fakt že jo 😀 . Ale jsem spokojená, teď je to fajn..tak to jen nezakřiknout 😉 .
A jak se má RObča ve škole? Líbí se mu tam?

farmarska
6. zář 2010

jo taky si mapatuju, jak jsem si tehdy říkala, měla jsem já todle zapotřebí 😨 že jsem vůbec nějaký dítko chtěla 😠 ... až se za to ted stydím 😅 Nemyslela jsem to vážně, ale prostě byly to náročný časy 😅 a že ž nikdy nechci žádný další, to jsem byla přesvětčená celej první rok 😀

natalie77
6. zář 2010

Paní učitelka se jeví docela docela dobře....narodila se ve stejný den, jako Marek....a tím, že nepláče a je společenský mám dojem, že si ho oblíbila...u nás bude také trápení nemoce....O víkendu to měl, jako RObča...dneska ráno po páté zakašlal..mě se sevřelo hrdlo a už sjem nespala, ale teplotu nemá, rýma mu neteče, v krku dobrý....jen huhňá a má leské očka...ale jinak nic...tak buď lehne, nebo to přejde...ale jak píšeš Farmíku, mám to samé, dneka se necítím ve své kůži, škrábe mě vkrku a šimrá nos...ale to je i nevyspáním.....
No hlavně se dej do kupy Ty....pěkně čaj s medem a citronem....ať jste v pohodě !

lucierob
6. zář 2010

ahoj holky,
tak u nás se taky rýmuje. zatím teda jen dítka.NO není se čemu divit při tom šíleném počasí. Robča začíná trochu kašlat, takže jsem mu hned ráno šupla jitrocelový sirup. Ve školce totiž mají asi 2cm písmem napsáno, že tam nemají chodit nemocné.

farm, já byla šíleně unavená když jsem čekala Robču. A když říkám šíleně, tak myslím šíleně. Spala jsem snad 20 hodin denně 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru