Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aja.83
10. zář 2010

@mari111 Jo, to je fakt hlavní! 😉 Já mám hodně kámošek, který měly takovej trochu drastickej a nehezkej porod, ale hned potom, co měly zlatíčko v náručí a šly domů, tak ty krásné zážitky s mimčem porod úplně zastínily! 😉

aja.83
10. zář 2010

@lucierob Ahoj luci, copak se děje, že se potřebuješ uklidnit? 😉

lucierob
10. zář 2010

Mari, já si po prvním porodu říkala "s takovým porodem půjdu klidně do druhého. A u druhého porodu jsem si nadávala" Nejsem já debil, že jsem do toho znova dobrovolně šla?" 😀 😀 A to trval jen hodinu. No a o měsíc později, když otěhu kámoška jsem si říkala, že by se mi to taky líbilo. 😅 Naštěsí mě to zase rychle přešlo

lucierob
10. zář 2010

Manžel je na příští týden předvolaný k soudu. Před 2 lety ručil kamarádovi na hypotéku nebo co za 1 mil. A ten hajzl si teď zdrhnul do Ameriky a samo to neplatí. 😠 😠

aja.83
10. zář 2010

@lucierob Jejda, to je teda hnusnej kamarád! 😠 Asi se už dnes nevyplatí ručit nikomu, ani kamarádovi! ☹ Snad to dobře dopadne, držím palce! 😉

lucierob
10. zář 2010

no já to vidím tak, že to nejspíš budeme muset za něho platit my. Tak budeme mít o zábavu na několik let postaráno

lucierob
10. zář 2010

Já pořád říkám, že nejhorší kšefty jsou s rodinou a "dobrýma" kamarádama.No ještě se uvidí, co se udělá s tím jeho bytem.

aja.83
10. zář 2010

@lucierob Taky zastávám tenhle názor - rodina a kamarádi jsou na takovýhle věci nejhorší! 😖 Tak jestli měl byt, mohl by se prodat a z toho by se splatil ten dluh, to by bylo fajn! 😉

aja.83
10. zář 2010

Já měla taky radost, když loni umřela tchýně a zůstaly tu po ní dluhy. Sice měla barák, ale manžel dostal jen čtvrtinu baráku -no a za měsíc to bude rok od pohřbu a barák pořád není prodaný a dluhy budem muset asi zaplatit ze svého a to teda nevím z čeho?! 😠

lucierob
10. zář 2010

@aja.83 má byt 4+1,ale totálně zdevastovaný. Pronajímal ho nějakým méně přizpůsobivým občanům prý.Tak uvidíme no. Ale i tak si myslím, že ta dlužná částka pod 700 tisíc nepůjde.

sarlotta
10. zář 2010

@ee.liska zatím to vytírej, pokud je to tam takové žluté..dokud to nebude normal růžová kůže🙂 může to ještě trochu i zakrvácet, nic se ale neděje.
koupat opatrně.

sarlotta
10. zář 2010

@maendy
@madormi kuřátka nebojte, zatím Vám to stoupá...držím palušky 😉 chovejte se jako těhulky... stejně s tím nejde nic dělat, tak ty mimísky pohlaďte a pošlete jim tam něco dobrého 😎

sarlotta
10. zář 2010

@lucierob nedalo by se to nějak nahlásit na policajty ? a řešit přes soudy ? já bych určo zašl do banky hned a zkusila se s nima domluvit..určitě tu má ten ,,kamarád" nějaký majetek ne ? byt, auto ?

madormi
10. zář 2010

tohle mi napsal doktor no nezbývá mi než čekat, ve středu pojedu kněmu ale asi si zajdu i v pondělí jako samoplátce. takže email od mudry :to je těžko říct, musí se to odberat tedy ještě jednou aby bylo vidět ka m
to roste či neroste. To těhotnsví můe být b pořádku. Přijdte ve středu
klidně na krev znvou.

aja.83
10. zář 2010

@madormi Mad, no vidíš, ještě to nevzdávej, počkala bych možná až do té středy, ať jde vidět větší nárust hcg, ale jak budeš chtít. Budu ti moc držet pěsti! 😉

madormi
10. zář 2010

děkuji moc, prý není důvod k pesimisu psal doktro, je zlatej, že mě chce uklidnit. asi do té středy počkám stejně to nic nevyřeší v pondělí. počkám k mudrovi

mari111
10. zář 2010

madormi musí to dobře dopadnout a hotovo.
Luci no téda, to je ale neštěstí, ja bych nešla ručit ani vlastní rodině a to né že bych byla nějak zlá ale vím jak to pak dopadá, múj táta s tím měl taky zlé skušenosti. Tk držím palce aby to dobře dopadlo a vy nemuseli nic platit, chce se to poradit s dobrým právnikem

madormi
10. zář 2010

akorát co mi sráží mě naděje je, že mudra říkal že na utz je plod vidět až od 1000 jednotek a ve středu ho viděl a ukázal mi ho, a dnes mám 600 takže se fakt bojím že to klesá ☹

kopa
autor
10. zář 2010

@madormi Tak uvidíš ve středu.Držím moc palečky aby vše bylo o.k. Já už bych si sama nešla dobrovolně brát krev na Hcg 😅 Akorát to jsou nervy 😔 a zbytečný! a jak dopadla chudák minule Cajori 😔

handm
10. zář 2010

držím palce, @mad!! určitě bude všechno dobrý!!!! hlavně věř tomu prtěti!!!!

já mizím dneska, kdyžtak se ozvu...
@kopa, posílám ti číslo do IP.. kdyžtak mi písni svoje pak, abych případně mohla někomu dát vědět, kdyby NĚCO 🙂 o víkendu já se moc na koníka nedostávám....🙂🙂🙂
zatím pááááá!!!!!!!!

natalie77
10. zář 2010

Ahooooj, holky vy jste toho naprndaly.... 🙂 , kdo to má dočítat?
Jinak díky za radu s t´ím nehtíkem, dýňová semínka jsem už koupila, zatím je Marek nechtěl, ale když spal, tak jsem mu je namlela do jogurtu, a to slupnul, jako malinu...díky.
@madormi, určitě myslel, že srdíčko, zárodek a td, vidí až od 1000 jednotek, takže to stoupá a bude to v pořádku. Dej tomu malému šanci, hlaď bříško a věř, že to dobře dopadne. Nesmíš to vzdávat, hele ber to tak, že dřív neměli zádné přístoje, ultrazvuky ani vyšetření.....a jaký jsme pěkný 😉 . Naděje umírá poslední, tak hlavu vzůru, je to na dobré cestě, věřím tomu.
V pondělí se na to vyprdní, pěkně jez listovku a netrap se, bobku, vím, že je to hrozný, že ty nervy budou pořád, ale dokud to není černé na bílém, jakože ani nebude, tak jsi prostě začínající těhule a hotovo...a taky jsi psala, že ovulka byla později, tak přece nemůžeš chtít, aby to bylo supermimčo... 😵 . Fakt to dobře dopadne, a za měsíc, až budu já hlásit //, tak budeš pořád unavená a ospalá, prostě budeš mega těhulit a hotovo basta 😵 .

madormi
10. zář 2010

@natalie77 děkuji moc, ale poslední možný oplodnující sex byl 11 DC. když jsem právě u mudry byla poprvé 33DC tak říkal že na utz není Nic vidět do 1000 jednotek, mě spíš zaráží že od 1.9 to stouplo tak málo ( jeslti to teda neklesá už) no budu věřit snažím se věřit ale jde to špatně, ale co mi zbývá. že já blbka si nechala navíc to hcg s těma testama mohla jsem si ještě užít víkend v klidu 🙂no to je ta moje zvědavost, chtěla jsem se pokochat krásným čísílkem a ono bum ho 😠

farmarska
10. zář 2010

holky mad a mendy 😠 já vám normálně přijedu dát naprdel 😠 přestaňte se takhle předem a zbytečně nervovat 😠 😠 vy jste hrozný dvě kozy! 😝 Začněte těm miminkům trochu věřit! 😠 Nekrvácíte, křeče nemáte, tak neřešte jednotky 😉 Určo bude vše v pořádku 😎 věřím tomu!! 🙂 🙂 🙂 🙂
(řekla ta pravá a koupila si domácí ultrazvuk 😀 😀 🤐 )
holkýý já se táák těším! zítra mi ho mají poslat, tak v uterý už bych ho mohla mít doma 😵

farmarska
10. zář 2010

natál ty jsi skvěle akční matka 😉 šuo semínka, šup rozemlet, šup spapat 😉 😀 😀
jinak už se těším, až za měsíc zahlásíš dvě// 😉 ale jedno si ujasníme už ted..žádný takovýhle nervování pak, 😠 jako ty dvě vochechule tedkom 😀 😀 😀 hezky klídek a pohoda, aby jsi měla klidné a usměvavé miminko 🙂

farmarska
10. zář 2010

mad 😠 neřeš 😀 😀 😀 nebud jak já... 😀 😀 😀
cítíš se nějak jinak? 😕 bolí tě něco?

wlladka
10. zář 2010

Ahojky 🙂
@madormi přeju ať vše dopadne dobře a máš zdravé těhu. Sakra, to jsou furt nervy. 😖
@handm stále kinderko. Co to ten bobista vyvádí, to jsem z toho vedle. Bude to určitě pořádně naparáděná slečna 😀

Trochu z jiného soudku...... ta Bartošová je normálně vypitá. koukněte jak se chová. Je divná
http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/adela...

farmarska
10. zář 2010

jestli ne, bude to dobrý, uvidíš 😉 a počkej ještě si, za pár měsících vzpomeneš, až budeš hladit už svuj obří břuch, jak jsi plašila 😉 🙂

wlladka
10. zář 2010
madormi
10. zář 2010

@farmarska jakej domácí utz? :D to existuje? 🙂 no nic mě nebolí. dnes ani prsa od rána právě že ☹ jinak nešpiním nic ale to může blokovat utrogestan ne? no musím věřit, že to bude dobré ale jde to ztuha teda
@wlladka děkuji wladí..

wlladka
10. zář 2010

@madormi máš i krásné datum porodu. To přece musí vyjít. 😉
@lucierob to je situace. Síla fakt! Dneska se dá věřit málokomu

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru