Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

ee.liska
17. zář 2010

ahoj holky 🙂 🙂 tak jsem to jen v rychlosti proletěla, nějak nestíhám. když je pěkně jsme celý den venku a jinak doma dodělávám co se dá.
Všimla jsem si tu smutných zpráviček ☹ holky je mi to moc líto 😢 😢 😢 určitě bude brzo líp
doufám, že těhule těhulíte jak máte a dáváte na sebe pozor 😉
Handm velikáááá gratulka, konečně ses taky dočkala 😵 Boniste je moc pěkné miminko 😵 😵
jinak manža je s námi ještě další týden doma, byla jsem u dr a napsal mu paragraf, že jsem nemocná 😀 velitel ať si trhne nohou, manža byl v práci jen v pondělí po propuštění z porodky a jinak je už druhý týden doma 😵 na cvičení za sebe sehnal náhradu
jo a byli jsme v poradně a Matyáš má ve 14 dnech 3.15kg a 51.5 cm 😎
teď budu mít nabitý víkend, ale v pondělí konečně poctivě dočtu, slibujuuu 🙂
Tak si všecghny užijte krásný víkend, papa

aronek
17. zář 2010

Ahoj, přeji krásné ráno. Já vypustila taťku na houby a mazlíme se s prďolou sami 😎

ee.liska
17. zář 2010

@farmarska mě pustili v neděli 🙂

lucierob
17. zář 2010

farmi, krásná nová fotečka.
U nás v porodnici se pouští každý den. A klidně i večer, když má člověk odvoz až na později.

maarti- já měla do porodnice plenky Pampers Newborn- 2-5kg. U nás dávají pouze 4 jednorázovny na den

sarlotta
17. zář 2010

ahojík holčinky, u nás prší fuuuuj 😒 ale zítra jedem ke tchánom na oslavu, tak se docela těším se nadlábnu. malý má svátek a dodatečně tchán 60tiny ze srpna 😀

@ee.liska ahojík, hele nerostete nějak rychle 😲 😀 😀 co mu mícháš do mlíčka ? 😉

mari111
17. zář 2010

Ahojík.Malinká mi spinká tak du na vás kouknout.
Aronku tak si uží mazlení, taťkovi ste dali vycházky jo 😅
Farmísku ty si se nám nějak vybarvila 😀 😀 😀 😀 😀 Šmoulinko jedna 😉
Eli Matyášek vám hezky roste 😵
Martinko malinkej Lucince přeji taky k pul ročku, jak roste, téda. Je ale zlatunká, krásna holčička 🙂

mari111
17. zář 2010

Ahoj Šarlotko, jak se máte s malinkou. Hele holky proč mi malinká občas zabreči ze spaní??? 😨 😔 😔 😔

lucierob
17. zář 2010

mari to nic není, Mi děti taky občas ze spaní kňourali. A jak se u toho dokazali i mračit.

markee, tvůj manžel je hasič? RObčovi se hasiči strašně líbí. Pořád musíme zapalovat svíčky a on je zfoukává. Manža mu říká, že při požáru bude volat:" Udržujte oheň dokud nepřijedu" 😀

sarlotta
17. zář 2010

@majjka24 nesmutni, do sedačky si toho prďolku dáš, uvidíš...myslím, že příští rok v létě už by tam mohl sedět🙂 doktoři se různá v názorech jak dlouho čekat...ale ty 2MS by to měly být 😉 a důkladná kontrola na gyndě na sono, jak roste sliznice, aby se mělo miminko kde zahnízdit 😉
@maendy držím paleček aby jsi nemusela na revizi 😔 😉

@petroska nooo, já tohle taky řeším pořád, jak malou obléct.. vyjedeme s kočárem ve 2 a vracíme se kolem 6té... takže má ponožky-froté, tepláčky, bodynko s dlouhým a mikinku s dlouhým. Zabalená je v zimní zavince do sedačky..když je sluníčko, tak ji trošku odekryju, když začne pršet, foukat, tak přidám ještě tenší fleese deku přes. musím ji mít v zavince, pže jinak rozhazuje ručky a budí se mi. 😉
když máš jen tričko a je horko, tak určo stačí to bodynko s dlouhým a teplákovku i třeba rozeplou 😉 hlavně aby na něho nefoukalo... čepičku už dávej vždycky 😉

sarlotta
17. zář 2010

@mari111 aj mě zabrečí ze spaní, něco se jim zdá potfůrkám a jinak to říct neumí..takže to je ok, neboj 😉
@farmarska super fotka..jsi koča 😉

sarlotta
17. zář 2010

@martinkal krásná princezna kouzelná🙂 blahopřeju k půlnarozeninkám 😎

holky sirellka nám dneska asi rodí, ne ? držím paluškyyyyyy 😎

mari111
17. zář 2010

no je to možný že má nějaké ošklivé sny, já vždy tak vylítnu, malinká moje. No sirel už možná rodí.Sem zvědavá na tu její princezničku 😵

sarlotta
17. zář 2010

@markee uff, tak už je to za Váma...snad Vás to aspoň sblížilo s manžou...už ho nic nebolí, udělali jste co bylo nutné. 😔
@kopa Ty už máš 37tt 😀 😀 😀 😀 to už máš za pááár 😉 jéé já se těším na Vítečka, to bude klásný bobešek 😉

sarlotta
17. zář 2010

@mari111 ale nemusí mít ošklivé sny... dyť Ti píšu, že miminko brečí když cokoliv potřebuje...takže to může být klidně něco pěkného, co prostě chce🙂) tak si na to volá 😉

mari111
17. zář 2010

@sarlotta acha, no jo, ja vždy hned plaším 😅

sarlotta
17. zář 2010

@aja.83 dobrýýý🙂 křeč jooo... no Ty budeš brzo těhule, takhle manžu rasovat 😀 😀 cítím to v kostech 😉

sarlotta
17. zář 2010

@mari111 co záda, kuřátko? s na tebe vždycky vzpomenu, když berou malou v noci z postýlky... taky mě to bolí jak praseeeeee...v úterý jdu zas na masáž, musím chodit co 14dní včíl 😝

lucierob
17. zář 2010

@mari111 mari no jo, však si novopečená mamča. Všechny jsme to tak dělaly. neboj příjde období, kdy bude kňourat a tobě se vůůůbec nebude chtít z té vyhřáte postele vylézat.

lucierob
17. zář 2010

Kopy a když máš takové problémy, co se domluvit na dřívějším porodu?

mari111
17. zář 2010

Ale bolí furt, každej den přemýšlím jestli už si vzít prášek nebo jestli to ještě vydržím. Je to otravné, aj když už musím malinkou dokrmovat stejně bych chtěla ještě aspoň chvíli jí dávat mlíčko od maminky 😒 Masáž mi dělá manža ale taky už plánuju že začnu chodit na masage 😅 někam k profesionálum. Jen se mi nechce dojíždět s malinkou by to nešlo a manža chodí tak pozdě z práce že to už se mi k večeru nikam nechce. 😖

lucierob
17. zář 2010

mari já bych si tu tabletku vzala. KOjit můžeš po 6 hodinách. Tak malou nakoj, vem si tabletu, další jídlo dej UM nebo odstříkané a pak zase nakoj. Záleží taky na tom, jak často malá jí.

sarlotta
17. zář 2010

@lucierob ale MM se tvoří pořád, takže v něm budou stopy léku... záleží co je to za prášky a co na to doktor ad kojení.

mari111
17. zář 2010

Luci já mám tak silné prášky že to bych se bála jí pak kojit. Aj dr říkal že až je začnu brát tak určitě nekojit 😒

sarlotta
17. zář 2010

@mari111 co si zavolat masérku domů ? auto neřídíš ? ale chápu s plačícím dítkem si masáž moc neužiješ 😝

lucierob
17. zář 2010

aha tak to jo, Pokud máš nějaké speciální.Tak to máš blbé. A ještě pořád se ti tvoří méně mlíka nebo už se to rozjelo?

mari111
17. zář 2010

@sarlotta u nás masér domú nejezdí 🙄 Autí neřídim , bohužel 😠 Ale až se manžovi vráti kolega z dovolený tak už to bude lepší, tak to pak skusím, vypadnout z baráku 🙂

mari111
17. zář 2010

Luci mlíčka pořád málo, a to piju jak divá, aj čaj pro kojíci aj karo chlastám, vody tolik že chodím čúrat víc jak v těhu 😀 😀 😀 a stejně nic moc nedám 😒

sarlotta
17. zář 2010

@mari111 jak často se Ti malá v noci budí ? na kojčo ?

aronek
17. zář 2010

@mari111 přítel má vycházky, alby se z nás nezbláznil 😀 na houby chodí rád a ještě z toho něco bude 😉 teď jsem malého hodila v kočárku ven a jdu dohánět domácnost 😖
jinak mně malý ze spaní taky někdy zapláče a někdy se řehtá, asi má divoké sny 😀

sarlotta
17. zář 2010

@aronek moc to nehoň, úklid neuteče😨)) ááá u nás už se bečíí 😲 😀

aronek
17. zář 2010

@sarlotta no, neuteče, ale ani ho místo mně neudělá 😢

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru