Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

petroska
27. zář 2010

@sarlotta jé malá byla kouzelná na vítání 🙂.my ho máme taky v brzké době tak řeším co si já obleču.Jaksi nejsem na moc slušné oblečeníčko ☹.Bude vadit když si dám slušnější ryfle,botky na podpatku a takový bílí svetřík?jak tam byli maminy oháklé?malýmu sem koupila nádherné rifličky a k tomu bodynko tak ten pujde v tom.
@ee.liska kukala sem na fotečky Matýska,šikulak malý 🙂.my už do všeho dorustáme že nestíhám kupovat větší oblečení.a to sme mysleli že to co máme doma bude tak do pul roku jak byl prtavý a prd.už zase vymetáme obchody a utrácím za hadříky pro něj.v CA mají obr slevy tož sem tam nechla hned 1500 za něj 🙂

lenik_25
27. zář 2010

@petroska Ahoj, já měla černé plátěné kalhoty a vínovou halenku, manžel džíny a košili. Jinak tam byli oblečení naprosto normálně, žádný hogo fogo a obleky.

petroska
27. zář 2010

@lenik_25 díky ,takže to nebude trapný v riflích že?schválně sem si koupila nový ,neošoupaný a nový botky u batě a jakž takž v tom su elegantně 🙂,jen mě máti furt přemlouvá na kalhoty že ryfle být nesmí.

lenik_25
27. zář 2010

jasný, džíny a třeba halenka

lucierob
27. zář 2010

@farmarska jsem v 16tt začla šíleně krvácet, zjistili mi vcestnou placentu 5cm přes vnitřní branku a placenta byla na přední straně. Takže jsem začala pohybu cítit trochu víc až kolem 23tt. Ale Any se celkově moc nehýbala. Ve 36 tt čtvrt hodiny na ozvách hledali srdíčko. Už mě chtěli brát na císaře. A o týden později se narodila

majjka24
27. zář 2010

Nevíte jak dlouho má platnost žádanka na vyšetření???

mari111
27. zář 2010

tak jsme doma, malinká přibrala 620 g za dva týdny, takže teď máme 4400, říkal že to je v pořádku že naní nějak tlustá faldíková 🙂 ale neměřil, nevím proč, ale já si ji změřím jen co vstane bambulka moje, ještě hajá. My si dem dát s taťkou kafíčko dokava´d hají a pak dem skoušet houpačku, pak dám foto a ještě jedno už asi tejden staré jak se na mne hezky ušklíbala moja zlatá malinká Laurinka

mari111
27. zář 2010

@majjka24 tak to fakt nevím, nepíšou to vzádu ? 😕
@lenik_25 do tabulky tě dá Kopísek, ona teď děla tabulku, tak ji písni že tam chceš 😉

lenik_25
27. zář 2010

@mari111 Jé, ty si jí krásně užíváš, to se hezky čte

lenik_25
27. zář 2010

@majjka24 Tak to bohužel nevím ☹ A jak dlouho ji už máš, resp. po jaké době tam chceš jít?

mari111
27. zář 2010

@lenik_25 😉 taky budeš

lenik_25
27. zář 2010

@majjka24 Trochu jsem pátrala po netu a VYPADÁ TO, že je platnost žádanky neomezená, jen doktoři považují přesně řečeno "za slušnost" objednat se k vyšetření do týdne.

lenik_25
27. zář 2010

@mari111 určo, už mi dělá radost jedno dítko, tak vím, jak je to krásné

mari111
27. zář 2010

@lenik_25 od kaď si, já jsem taky okres děčín

mari111
27. zář 2010

jeded úškleb na tety koníkovky 😀 😀 😀

mari111
27. zář 2010

😵 😵 😵

maendy
27. zář 2010

Ahoj holky... tak dneska jsem byla po dlouhe době v práci..jsem uplně ko...naštěstí mě nikdo nelitoval... takže jako by se nic nestalo.... o vikendu na me vlezla nejaka chripka tak jsem kuryrovala čajikama......
Já už bych tak chtěla aby bylo po novém roce a my už měli všechny výsledky a mohli se snažit o mimíska...nějak to na mě padá...... ☹

kopa
autor
27. zář 2010

@mari111 gratulka malé Laurince ke kontrole 😵 a ta houpajda je super 😉

lenik_25
27. zář 2010

@mari111 Přímo z Děčína

ikopretinka
27. zář 2010

Ahoj, tak jsem byla dnes zase u Dr. na UTZ a mimi tam je a máme i srdíčko 😵 . Jen mě zneklidňuje to pobolívání břicha a ten výtok.

kopa
autor
27. zář 2010

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.................chlapeček Adámek
Samsa ..................holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax.......................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina ................holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal................holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek...................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe......................holčička Anička 3560,49cm
Markytaj.................chlapeček Honzík
Tercie ...................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Wlladka.................chlapeček Šimonek nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .......................holčička Melisa nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta .................holčička Šarlotka, nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ..............chlapeček Filípek nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana.................chlapeček Oliver nar.13.8. 3290g
Mari.........................holčička Laurinka nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska..................chlapeček Matyáš nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm ..................chlapeček Mareček nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j......................holčička Vivien Viktoria nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella.....................holčička Verunka nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii 42tt...............................................................................................čeká holčičku......Eliška
Kopa 38tt .......................1.10.KO nemocnice...................................čeká chlapečka ...Vítek
Zlababa 33tt .....................KO ?..........................................................čeká chlapečka
Maarrtina 33tt ...................KO 14.10..................................................čeká holčičku Adélku
veve.b 29tt..................................3D Utz.29.9., 20.10.KO.................čeká chlapečka...Ondrášek
Paajaa 27tt...........................................................................................čeká chlapečka.....Oliver
Farmarska 18tt................29.9.KO
Ikopretinka 8tt..................na Utz mimi a má srdíčko 😵
lenik_25 8tt
Nicollka DC ??
Nikissek DC ??
Aja 25DC
Katyna 24DC
M.aa.b 22DC
Natalie 19DC
Martasek 11DC
Cajori 14DC
Ivomal..................čekatelka na porevizní mrchu
maendy................zákaz těhulkování,laparoskopie
Madormi...............pauza 3-6 měsíců
majjka24

kopa
autor
27. zář 2010

@maendy Vydrž ☹ brzy se taky dočkáš mimíska,uvidíš 😉
@ikopretinka gratuluji ke srdíčku 😵 a dal ti dr. něco na to špinění?

lucierob
27. zář 2010

a co je s kytii? Snaží se trumfnout handm? 😀

lenik_25
27. zář 2010

@ikopretinka Ahoooj, tak to jsme skoro stejně co? Já jsem dneska 8+1tt 🙂 Pobolívání podbřišku je normální, protože se zvětšuje děloha, natahují se vazy. Výtok... záleží, jaký je, barva atd.

murynka
27. zář 2010

ahojky holky 🙂
@maendy chápu že to ted padá do toho to počasí ☹ 😔 😔 ale neboj i ty se dočkáš!!!i když ted se ti to zdá nekonečné ale neboj se nic..
@mari111 malá je kouzelná ten šklebík jééé 😵 😵
@ikopretinka jéé moc gratuluji zatím poticu ale super pobolívání i vátok je v pořádku neboj se 😉 já ho měla dlouho 🙂
@kopa copak ta kytie?a copak ty už jsi 38tt 🙂 😵 dneska ráno jsme na tebe myslela 🙂
@lenik_25 také moc moc gratuluji 😵 😵

murynka
27. zář 2010

@farmarska pohyby no super gratuluji 😵 😵 😵 to ej krása vid 😵 😵
@sarlotta vítání suoper malá je úžasnááá prdelka 😵 😵
@mari111 vše bej k narozkám hodně zdravíčka 🙂 ostatní přijde samo 🙂 přibíráte krásně šikulka to je,.,.a v noci také spinká hezky 🙂
@ee.liska nemám váleček to mě rozesmálo 😀 😀
@petroska neboj mrcjha nějak dojde mě došla asi 60 den po porodu... 😉

murynka
27. zář 2010

víc asi nedočtu 😅 😔 je to holky ted náročné 😀 😀 a do toho už začínám pracovat 😅 takže fakt je toho moc nakukuji jen občas ale pořád na vás těhulky,snažilky maminky myslím 😵 😵

u nás nic nového stále chodíme u tlačítka za ruku..kolem nábytku už tedy umí padat 😀 tak to jde,,,jinak je hodná v noci spinká jen to ranní vstávání 😝 😝 umí perfektně indiáná pusinkou,tleskat,tany tany.a vezme do ruky tel a dělá halo halo a há ho k uchu 😀 no je to prča opakuje slova-bába.máma,táta,děda,nene,teta dej dej..no žvatlá krásně 😵 😵

mari111
27. zář 2010

@murynka děkuji za přáničko.
Mne holky nějak hrabe, ja se furt musím smát, to už mám asi z bolesti, dneska jsem spadla na zadek(mám ho pěkně naraženej aj bok), jak mne bral křeč v zádech, prdím už na to a du si dát prášek 😠 😠 😠 😠

mari111
27. zář 2010

@murynka jéé tak to už je šikulka, hlavně že už umí dej 😉 😀 😀 😀

lucierob
27. zář 2010

dej je ze všeho nejdůležitější a pak následuje "ne" 😀

Mari, taky přeji všechno nejlepší k narozeninám. Přeji ti všechno co si ty přeješ a ještě mnohem víc 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru