Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

wlladka
20. říj 2010

Kopinko, nenapínej a poreferuj, jaký že ten tvůj Víteček je krásný chlapeček 😅 😕 😵

wlladka
20. říj 2010

teda Kopi, já už snad mám i kontrakce 😲 😀

kerrie
20. říj 2010

Kopi, drž seeee, všichni tu na Tebe myslíme............a dýchej jako pejseeeeeek............já tam funěla, jak bernardýn a fakt to pomáhalo!! Vítečku, těšíme se na Tebeeee 😵 😵 😵

majjka24
20. říj 2010

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.................chlapeček Adámek
Samsa ..................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.......................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal................holčička Lucinka ............................4240,54cm
Aronek...................chlapeček Honzík .........................3600g,50cm
Mabe......................holčička Anička ...............................3560,49cm
Markytaj.................chlapeček Honzík.............................
Tercie ...................chlapeček Lukášek ......................3450g, 48cm
Wlladka.................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .......................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta .................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ..............chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana.................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari.........................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska..................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm ..................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j......................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella.....................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii.........................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa 41tt ..............19.10.nástup nemocnice...................................čeká chlapečka ...Vítek
Zlababa 36tt .........................................................................................čeká chlapečka
Maarrtina 36tt ........................... KO 21.10 ..........................................čeká holčičku .......Adélku
veve.b 32tt..................................KO 15. 11............................................čeká chlapečka....Ondrášek
Paajaa 30tt............................................................................................ čeká chlapečka....Oliver
Farmarska 21tt................
Ikopretinka 11tt................
Nicollka .................DC ??
Nikissek ................DC ??
Katyna ....................DC ??
Martasek ................32DC
Aja ...........................17DC
M.aa.b .....................14DC
Natalie ....................12DC
Ivomal.......................1 DC
maendy................zákaz těhulkování,laparoskopie
Madormi...............pauza 3-6 měsíců
majjka24 .................4DC
lenik_25.....................

kerrie
20. říj 2010

Maji, tak tu tabulku jsi nemusela dělat..........za chvilku ji budeš předělávat, páč Víteček už se dere na svět 😀 😉 😵

majjka24
20. říj 2010

@kerrie Já vím, už jsem dočetla co jsem zameškala, ale měla jsem vzkaz, tak jsem ji sem hodila abych nezapoměla🙂 Jsem z toho úplně nadšená !!! Takové info z porodky ...😀

KOPI DRŽÍME TI PALCE, TO ZVLÁDNETE !!!!

majjka24
20. říj 2010

Madormi, to co máš ty tak to mám pravděpodobně taky, už jsem o tom přečetla kvantum věci ( o těch různých mutací) a i tak věřím, že jednou bubu mít taky svoje mimi. Dneska doktoři umějí plno věcí . Mě ten genetik řekl, že na to stačí tabletky . Někdo si píchá ty injekce od začátku těhu a někdo od 20 tt, ale prý to není nic staršného. Ten Femobion si kup 400, tak je větší podíl té listovky,ta 800 je od II trimestru, tak je větší podíl jodu a těch vytamínů. Jo a kukni se tady na koníka - trombofilie - už jsem tam taky, mají tam různé ty mutace a mají tam děti bez problémů.
Já se ty výsledky dozvím do 10 dnů, možná i dřív. Ale už nějak jsem s tím smířená 🙂

maarrtina
20. říj 2010

Krásný den, chvilku tu nejsu a Kopinka už rodí. To je super, za chvilku bude mít malýho u sebe. 😵
Jdu žehlit tak musím nakukovat, abych něco neprošvihla. 😉

wlladka
20. říj 2010

Holky! to jsou nervy! 😕

farmarska
20. říj 2010

Tý jo holky, tak jsem patlala krémy a zdobila dort a celou dobu jsem u toho byla jak na trní,..páč jsem furt myslela na kopi, jestli už rodí 😅 Tý jo, to jsou zprávy!! Já už taky ´pomalu rodím s ní, jak to prožívám 😀 😀 😀
Už se nemůžu dočkat dalších info! 😵 a pak samozřejmě nejvíc, až kopi dorazí i osobně a poreferuje nám, jak bylo 😉 🙂

handm
20. říj 2010

Ahoj, zpravy od kopíka🙂
je na přípravě, kontra po třech minutach, je to pry docela sila, mam vyridit pozdravy!!:_)

farmarska
20. říj 2010

Jinak holky, Robča děkujeme za gratulace, jen Robča měl kulatiny vloni, ted už mu bude 11 😉 Teda zítra 😉 Ale my už salát a dorty připravovali dnes, páč jako alspon se to do zítřka proleží a taky zítra budeme muset ještě do města a pak dělat chlebíčky a jednohubky a obalovat řízky a tak..tak už toho budeme mít i tak dost 😝 tak todle bude už připravené předem 🙂 .. a odpoledne si z oslavy odskočíme na ultrazvuk 😉

farmarska
20. říj 2010

Takže děťátka od sebe budou 11 let 😅 😀

farmarska
20. říj 2010

A všem co mají dnes výročí moooc gratuluju! 😵 😵 a hezky si to s protějškama užijte 😉 😵

farmarska
20. říj 2010

hadm díky za zprávy!! no to je sílateda už 😉 😀 😀

handm
20. říj 2010

zrovna jsem docitala, jestli uz neni na svete a prisla zprava 🙂
tak snad ji vitek moc nepotrapi a bude hladce na svete 🙂🙂🙂
uplne mi jde husina, jak jsem to pred mesicem a kousek prozivala ja... ty jooo a vcera bylo Mareckovi 5tydnu 🙂🙂 neuveritelny

majjka24
20. říj 2010

Dodatečně : ti co mají výročí přeju hodně šťastných let na společné cestě životem 🙂
Farmi taky přeju Robíkovi všechno nejlepšííí 🙂
Hadnm děkujem za zprávičku, doufám, že to už brzo bude mít Kopča za sebou a budou oba v pořádku.
Jsem z toho úplně nervozní, jak by rodila moje ségra 🙂

wlladka
20. říj 2010

Tak už se to blííížííí. Kopi tlaaaaččč !! Myslíme na tebe a tlačíme takýýýý 😵 😵 😵

kerrie
20. říj 2010

Kopiii, už jen chviličku............to vydržíííš..............za pár chvil už budeš maminkou 😵 😵 😵

lucierob
20. říj 2010

ahoj holky, chtěla jsem si jít po obídku lehnout, jelikož jdu večer na pivečko.
No a místo toho nejspíš budu sedět u noťasu.
Jsem z toho napnutá jak kšandy, úplně jsem si vzpomněla na svoje porody. Včera rodila kámoška,má krásnou holčičku Amálku. A dneska se narodí Viťa. No to je prostě paráda

lucierob
20. říj 2010

Připojuji se ke gratulacím k výročí. A Robčovi všechno nejlepší k těm dvěma jedničkám. 🙂

natalie77
20. říj 2010

Ahoj holky moje zlatý, nakukuju, abych byla v obraze o novém miminku.
@kopa kopísku, vydrž, je to mazec, ale ta odměna na konci je nepopsatelné štěstí a úleva 😵 .

Vůbec nevím, co se tu děje, nedočítám, nemám přehled....snad o víkendu budu mít čas a něco dočtu, vždy zkounu "zmínky o mně". Díky za podporu.
DNeska jsem si vzala dovolenou, mám běhání po doktorech, Mára na imunologii, ke své mudře pro nová antibiotika....a ráno jsem byla v Gennetu, mám po ovu, tak teď se snad asi jen modlit.....dostala jsem utroš, dvojitou dávku, no když to nevyjde ani tentokrát, jdeme na inseminaci a pak ivf, tak držte pěsti.

Mára je lepší, bez horeček, ale pořád nic moc....těším se od pondělí na víkend a ten pak uteče, jako voda....
Doufám, že vy se máte dobře, Šarlott, Farmíku, Terci, holky moc mi pomáháte, díky moc, že Vás mám....
a moc se těším, až tady budu s Vámi zase pečená vařená...teď jsem pečená a vařená v práci, kdy si stíhám dojít na oběd jen tak tak....po večer také pracuji, takže fakt mazec...jakmile přijdu z práce, mrsnu taškou, umyju si ruce a mažu si hrát s Márou, chybíme si navzájem, proto i jeho mírné zlobení...no a začal se přes den počůrávat, je to ho na něj moc...prý je to i nemocí....no fakt na prd....snad se to bude brzo zlepšovat....
Držte se a myslím na Vás... 🙂

handm
20. říj 2010

@sarlotta ahojky, ještě se vracím k té naší vyrážce, jak jsem psala a tys mi odpovídala... já vím právě, že pod krčíkem to bývá problém a proto jsem s na to vzdycky dávala pozor, ale tohle je jako kdyby měl náhrdelník 😝 níž než pod krčíkem.. tak jako napůl cesty mezi prsama a krkem..
no ale namazali jsme to tím pudříkem, koupali jsme v řepíku a vypadá to hnedka líp dneska!!! jsem moc ráda. myslím, že ho to nijak asi nesvrbí, je spokojenej jako vzdycky🙂 tak snad to bude brzy ok 🙂🙂

natalie77
20. říj 2010

@kopa Kopi a pěkné datum 20.10.2010 😵 😵 😵

natalie77
20. říj 2010

@majjka dneska jsem 14 dc 😉

handm
20. říj 2010

@natalie77 natalko, kočko, koukám, že toho máš nad hlavu!! snad bude MArečkovi brzy líp!!!!!!! A tobě taky!!!! že skončíš brzy v práci, budou tam ty dvě //!!!!!!!!!!!!moc ti držím palce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

natalie77
20. říj 2010

@handm díky moc, no už se těším...v dubnu říkala kartářka, že to bdue do konce roku...tak už zbývají jen 2 měsíce a pak bude zase ráj na zemi 🙂 .
Jo a i přes svůj optimismus, kterým lezu lidem krkem mám teď pocit, že toho mám plné zuby...že se to nezlepší, že Mareček trpí psychicky odloučením, že se mi po něm stýská, že nic nestíhám, jsem unavená, nemám takovou trpělivost....no peru se sama se sebou...... 😔 .
Jdu připravit věci a vzbudit Máru, jedeme na imunologii, dneska již třetí doktor....a pak pro auto do servisu.....
Pa a držte se.

wlladka
20. říj 2010

@natalie77 to je mi líto, že má Mareček pořád takové zdravotní potíže ☹ Do toho odloučení od maminky.... ☹ Ať je u Vás brzy lépe a těhu do konce roku určitě vyjde. 😉

wlladka
20. říj 2010

Tak já razím ven. Už jsem chtěla ráno, ale nějak jsem se nemohla odlepit. Vítka jsem se zatím nedočkala, tak stále držím Kopince palůše a moc na tu jejich rodinku myslím. Až se vrátím, přečtu si, jací jsou Vítek s mamčou pašáci 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru