Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
31. pro 2010

Holky je normální,že mi Víťa ted začal kakat 3x denně??Minulý týden jsem nu dávala ty baby calm a ted už jsem je 3 - 4 dny nedala,od té doby to tak je 😅 Je toho mín,než když to udělal jednou naráz 😅 průjem to není.
@lenik_25 A jéjej chudák ☹ Já nakonec dala Vítu do ložnice do postele a čekám až zabere a pak ho přesunu do postýlky.

mari111
31. pro 2010

ahoj holky, du na vás kouknou a co to vidím, AJUŠKO // no super, držím moc moc palečky 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lenik_25
31. pro 2010

@kopa Dáda taky kadil tak často. I teď kadí třeba 2x někdy i 3x denně.
Dáda tu sice leží, ale jaksi tady neusne, tak to vidím na živou společnost do půlnoci 🙂))

mari111
31. pro 2010

Holky hlavně jsem vám chtěla popřát do nového roku aby se vám splnili všechni vaše sny, maminky aby měli zdravé a hodné dětičky, těhulky aby už měli svoje vytoužené uzlíčky u sebe a snažilky aby brzo našli //. No hlavně zdraví vám aj vašim rodinám a ať je ten novej lepší než byl ten starej 😉

mari111
31. pro 2010

jo s těma petardama taky nevím co bude, ložnici máme k poli kam choděj střílet a pokojíček k městu odkaď je to taky vždy slišet. Doufam že to zvládne, když tak v ložnici pustím rádio nebo televizi aby ji to tolik nelekalo 😒

aronek
31. pro 2010

Všem vše nejlepší v tomto roce a splnění všech přání 😀 😉

mari111
1. led 2011

tak to zvládla Lauruška, jen dvakrát zabroukala a spinká dál 🙂

farmarska
1. led 2011

ahoj holky , hezký nový rok vše!! 🙂 🙂 🙂
u nás to pořád nestojí za moc 😝 Robča i včera čtyřicítky, do toho se mi dusil, nějak jak to má na průduškách nemůže dobře dejchat, tak mi sýpe a chrchlá 😔 Včera od mudry dostal antb. , tak snad už brzy zaberou 😕 Chlebíčky co jsme si včera nadělali, zůstaly skoro netknutý, páč když on nic nejí, nám taky nějak nechutná 😅 a před půlnocí usnul, tak sme byli rádi, že se trošku vyspí, takže jsme ho ani nebudili, dětský šáňo zase uklidili, že si ho s ním bouchneme až mu bude líp a my jsme si přiťukli coca colou a šli jsme dohajan.Tak uvidíme co přinese dnešek, snad už mu bude trošku líp, takhle hodně hnusně to už chudáček náš hooodně dlouho neměl.
Doufám, že vy se tu všechny máte líp, že jste si ten včerejšek užily a že jste to vy i vaše dítka v pohodě přestály 🙂

farmarska
1. led 2011

ahoj holky , hezký nový rok vše!! 🙂 🙂 🙂
u nás to pořád nestojí za moc 😝 Robča i včera čtyřicítky, do toho se mi dusil, nějak jak to má na průduškách nemůže dobře dejchat, tak mi sýpe a chrchlá 😔 Včera od mudry dostal antb. , tak snad už brzy zaberou 😕 Chlebíčky co jsme si včera nadělali, zůstaly skoro netknutý, páč když on nic nejí, nám taky nějak nechutná 😅 a před půlnocí usnul, tak sme byli rádi, že se trošku vyspí, takže jsme ho ani nebudili, dětský šáňo zase uklidili, že si ho s ním bouchneme až mu bude líp a my jsme si přiťukli coca colou a šli jsme dohajan.Tak uvidíme co přinese dnešek, snad už mu bude trošku líp, takhle hodně hnusně to už chudáček náš hooodně dlouho neměl.
Doufám, že vy se tu všechny máte líp, že jste si ten včerejšek užily a že jste to vy i vaše dítka v pohodě přestály 🙂

farmarska
1. led 2011

jéé Ajuško to je kráááásnééé!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 konečně!!! 😵 😵 😵 😵
potichonku gratulujuuu!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

tak se mi to holky líbí! Jen tak dál!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂

murynka
1. led 2011

@aja.83 😵 😵 😵 TO JE KRÁSNÝÝÝÝÝÝÝÝ gratuluji 😵 😵 😵 😵 😵 roztrhla se tu zase krásně vlna těhulek jupííííííí 😵 😵 😵

kopa
autor
1. led 2011

Ahojky,
tak včera večer usnul Víťa v 22hod. a Silvestr a hnusný dělobuchy krásně přespal 😀 😀 a vzbudil se až v 5,45hod. 😵 😵
Jinak už dorazila MS druhá již po porodu 😝 ty vago břicho mě tak přitom nikdy nebolelo.

aja.83
1. led 2011

Dobré ráno v novém roce! 😉
Holky, chci vám všem moc poděkovat 😵 . Jste zlatý a jsem moc ráda, že vás mám a že tu teď s vámi můžu sdílet tuhle novinku, protože zatím to nikomu jinému s manžou říkat nechceme (no a pro mě to je strááášně těžký, takže jsem ráda, že mám aspoň vás! 😉 ).
Chci se zeptat, kdy jste šly na prohlídku ke gyndr. na potvrzení těhotenství? Já se nechci moc stresovat a tak jsem plánovala, že bych šla až to bude vycházet tak na 7.-8. týden, aby už bylo vidět i srdíčko...Myslíte, že to není pozdě? Abych zas něco nezanedbala 😅 ...Děkuju.

aronek
1. led 2011

@aja.83 kamarákka teď byla 6+1 a měla srdíčko 😉 já byla srab a šla až na začátku 9tt 😖

handm
1. led 2011

Ahojky, v novém roce holky!!🙂
Jsem studovala, ze budu muset už brzy zažádat o rodičovskou a juknu sem a koukám jak bláááázen!!!!!!!!§
@aja.83 ty šikulkooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Moc držím palce, je to jak přes kopírák jak jsem to loni měla já... MS nikde, na silvestra radši test, abych věděla kolik můžu pít a ejhle... radši nic moc, protože tam byly // 🙂🙂 A ted mi spinkají v kočárku!!! Tak moc držím palce, at ti to dopadne tak krásně jako mě tentokrát!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
a v září bude mít Mareček kamaráda nebo kamarádku!!!!! jupííííííííííííííííííííííííííííí🤐-) 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

JInak náš prcek se včera probral pět minut před půlnocí, tak si s námi tuknul lahvičkou a šli jsme všichni do hajáskova 🙂 jsme to tu s manželem stejně nějak prodřímali u telky, známí nepřijeli, bo jsopu nemocní a je to..
hlavně at je ten 2011 krásně štědrý a plodný, co se mimi týká a v téhle diskusi už nepřibývají žádné smutné dušičky!!!!!

tercie
1. led 2011

Lásku v srdci, krásu v duši a zdraví v těle - to a ještě více ať Vás provází rokem 2011 🙂

@aja.83 to je nádhera, mooooooooc gratuluju!!!!! 🙂

Holky jinak nedočítám, mám tu rodiče, tak nestíhám, ale pak určitě dorazím 🙂
A pamatujte, jak na Nový rok, tak po celý rok!!!! 😀😀😀

kopa
autor
1. led 2011

@aja.83 Aji já bych šla na gyndu taky kolem těch 7tt když nebudeš mít problémy.Aby jsi pak nedopdla jako holky,když jdou dřív a jsou pak z toho nervozní,že tam ještě nic není vidět ☹ .Já byla taky pozdějš a už jsem měla skoro potvrzené srdíčko.
@handm Já už mám všechny papíry na rodičovák doma 😲 😲 Manža mi byl zařizovat porodné a shodou okolností mi to vyřizovala náká jeho bejvalá kolegyně z práce a tak mi dala ty papíry.
@tercie Díky za PF s Lukáškem 😵

mari111
1. led 2011

ahoj holky, tak jak vám začal nový rok, mne je blbě a bolí mne hlava 😝

majjka24
1. led 2011

@aja.83 já jsem testila až po 14 dením vynechání a tak jsem to hned volala mudrovi a ten si mě stejně pozval až za týden, byla jsem v 7 tt a srdíčko bylo vidět 😉

majjka24
1. led 2011

@mari111 mě bolela ráno , ale už je to dobrý. Voda s citronem je dobrá 😉

mari111
1. led 2011

du si dát tu vodu s citronem 😔 @majjka24

majjka24
1. led 2011

@mari111 běž 😀 snad ti pomůže 😉

lucierob
1. led 2011

ahoj holky,
tak nejprve: Všechno nejlepší do nového roku, hodně štěstíčka, zdravíčka, lásky a pohody. Dětičky ať krásně rostou, těhulky krásně kulatí a čekatelkám brzké //,

@aja.83 gratuluju holka, a držím palce, aby bylo všechno v pohodě.Krásný novoroční dáreček.
Já šla na gyndu až v 9tt, taky jsem chtěla hned vidět srdíčko.

Já z vás mám holky strašnou radost. Krásně se ta tabulka zase začíná plnit těhulkama. Moje ségra je konečně po 10 letech taky těhu a dneska jsem se dozvěděla, že sousedka taky.

lenik_25
1. led 2011

Ahoj holky, ráda vás tu vidím v novém roce, který bude určitě fajn 🙂

@farmarska Ahoj, teda chudák malej, je mi ho líto. Atb zabírají dětem většinou do 48 hodin, tak už aby to u vás bylo. To je naprd, když dětem něco je. Já taky nemůžu vůbec nervama jíst, když je něco Dádovi.

@aja.83 Já jsem byla na gyndě v 5tt a na utz poprvé v 6+1tt a bylo to moc brzo. Už bych to takhle nechtěla. Takže na gyndu až tak v 7tt, dřív ne. Přesně jak píše kopča, nechtěla bych být vystresovaná, že tam nic není a čekat další dny pak zase. To už ne.

maarrtina
1. led 2011

aja.83 gratuluji ke krásným // 😵 😵 😵
Takovou pohodičku měla Adélka dnes 😀

lenik_25
1. led 2011

@maarrtina Tak to je pohodářka 😀 😀 😀

mari111
1. led 2011

@maarrtina jé to je vegáček 😵 😵 😵

nikissek28
1. led 2011

Ahojte holky. Jsem se na Vás přišla podívat. TAk jak se tady pořád máte? Jinak přeji šťastný nový rok

natalie77
1. led 2011

Ahoj holky moje zlatý,
přeji vše nej do nového roku, ať se Vám daří, jak si přejete 😵 .

@aja.83 Ajuško, moooooooooooooc blahopřeju, tichounce, drž se, všechno bude v pořádku....je vidět, když to člověk nečeká, tak to štěstí přijde 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Mám z toho takovou radost!!!!!!! Fakt jsem moc ráda, vím, že už čekáš také pěkně dlouho 😕 .

@farmarska, Farmíku 😔 , chuďátko Robča.....když to tady popisješ, jako bys psala o našem Marečkovi.Ten je vždycky v tak zoufalém stavu......no to dušení je nejhorší, astma a k tomu bronchitida...hrozný!!!! Ať je mu brzo lépe, podle popisu jsi dala vše co jsi mohla dát.....Markovi také ani ten kodein nezabírá......Ráno se to začne zlepšovat, brouček malý.....ať je mu brzo lépe.....a pak sníte všechny chlebíčky a bouchnete šamapáňo 🙂 .

NO tento měsíc, se ocásek v tabulce hnul....mám velkou radost.....jo a 11.1. jdeme na druhé kolo IUI. Tak držte pěsti..... 🙂 no prý moc jedniček není dobrý mít v datu......no ale jindy to nejde.....folikuly nepočkají 😝 .
Jdu do postele, před chvíli odešla návštěva, tak jdu padnout za vlast....zítra chceme jít lyžovat....teda lyžovat bude Mareček....tak ať jsem ok, protože připomínám zombie....no a petardy poprvé také Máru vzbudili, plakal v posteli, musel tam s ním být manža a malej hned hlásil, že jsou ty pánové špatný 😀 😀 když budí malé děti.

mari111
1. led 2011

@natalie77 tak to 11.1. budu držet palečky ještě víc než minule 😉 a teda Mareček to hezky řekl že ty pánové jsou špatný když budí malé děti 😅
joj Farmísku když nejsi ty chorá tak klučík, taky je dost často choroučkej, co 😔

kerrie
1. led 2011

Ahojda holčinky 🙂
Přišla jsem vám popřít všechno krásné do roku 2011 a co to mé oko vidí........další těhulinka........Ajinko, moc gratuluju a držím všechny palečky, ať vše dobře dopadne 😵 😵 😵

mari111
2. led 2011

ahoj holky, no teda, tady nikdo 😨 já už vím proč mne bolela hlava a bylo mi zle včéra. přišla mrcha mrchovatá 😖 a je au au-kovatá

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru