Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

madormi
10. led 2011

je to jsou super zprávy

madormi
10. led 2011

@madormi jsem blbá jsem blbě četla a nevšimla jsem si že miminko už tam je taky :D to je suepr

nicollka
10. led 2011

@madormi plůdek už tam je i s tím žloutkovým kroužkem. odpovídá 6+4 ale srdíčko nebylo. Ale podle ovulky protože vím kdy byla jsem 5+3 a to jeste na srdíčko brzy

wlladka
10. led 2011

@nicollka To je skvělé 😵 😵 😵 Moc moc gratuluju. Srdíčko bude co nevidět 😉 😵 😵

nicollka
10. led 2011

moc moc moc všem díky

handm
10. led 2011

posílám pro hezký den našeho vysmátého prtouse 🙂
než seberu síly a sepíšu ten elaborát znova 😀

wlladka
10. led 2011

Jééééé !! Vysmátý zubýdek 🙂 🙂

nicollka
10. led 2011

jaký krásný smejko ..

nicollka
10. led 2011

tak se zatim loučím...jedeme domůůů :D

mirax
10. led 2011

nicollko, gratuluju...hezky doma odpočívej!

wlladka, děkuju za uklidňování 🙂 ...už jsem zase v poho, ráno na mě asi vždyck nějak lezou depky.

Je mi táák blbě, vůbec nevím, jak dojedu pro Tobíka do školky...potřebovala bych uvolnit na mateřskou dovolenou 😀

@handm...krásný zubejdík...taky už vyrostl! 🙂

aja.83
10. led 2011

Ahoj holčinky! Zdravím vás v novém týdnu!
@nicollka Super, gratuluji a držím pěstičky dál! 😉

aja.83
10. led 2011

@mirax Mně se zdají tvoje čárečky ukázkový! Bude to ok, uvidíš! 😉 Jinak taky na mě lezou depky nejvíc po ránu. Holky, já se nedočkám té kontroly, a do toho jsem nervní z manži, protože jde zítra na operaci...Doufám, že to moje stresování neubližuje fazolce! ☹ Musím se trochu zklidnit, ale nějak mi to zatím nejde.... 😅

cajori17
10. led 2011

nicol,moc gratuluju a hodne doma odpocivej !
@mirax carecky jsou krasny a tve obavy a depky jsou normalni,kazda jsme si tu prosla svym osobnim peklem,tak je jasny ,ze mame takovy myslenky,ale !musime myslet na ty male clovicky,kteri uz v nasem brisku "bydli",jo a mimochodem,carecky jsou moc krasny,tak v klidu 🙂

"
@aja.83 takze ty se taky snaz byt co nejvic v klidu.a neboj kontrola dopadne dobre,budeme tady na tebe myslet

sarlotta
10. led 2011

@maarrtina taky sem nosila a chovala cca do 6týdnů.. pak už se dala malá odložit, jak usne tak ji polož a dej bavlněnou plínku k bradičce, aby si ji mohla držet a muchlat... vydržíti spát a pak ji naučíš i usínat s plínkou samu 😉

sarlotta
10. led 2011

@nicollka blahopřejuuuu🙂)) všechno bude 😀
@mirax no co s Tebou ty těhule jedna 😀 😀 co manža ? kdy chodí domů ? a babičky ? nepomohli by ? potřebovala by sis trochu vydechnout a odpočinout... tak 3-4měsíce 😎 😉 😉 pak už to bude dobrýýýý....stejně si borka a 3děti to je štěstí, co by za to dali jiné 😉

aja.83
10. led 2011

@cajori17 Děkuju 🙂 ...Bez vás holky bych to vůbec nezvládala 😅

sarlotta
10. led 2011

@handm super fotečka🙂

sarlotta
10. led 2011

@natalie77 drž seeeee 😉

sarlotta
10. led 2011

@aja.83 kdy máš kontrolku ? začátky jsou těžké, ale vypadá to na plodný prosinec🙂))) takže bude dobře 😎

ivomal
10. led 2011

@nicollka moc držím palce, zatím to jde kráásně, moc gratuluju🙂

cajori17
10. led 2011

natalie 77 taky drzim palecky 😉

aja.83
10. led 2011

@sarlotta Na kontrolku jdu příští pondělí 17.1. 😅 , snad bude všechno ok! Jo, v prosinci se opravdu urodilo! 😀

aja.83
10. led 2011

@natalie77 Moc na tebe myslím a držím pěstičky! 😉

madormi
10. led 2011

ahojte holky, mě je zle to je síla, mám klid tak tři hodiny denně, ale nestěžuji si, hlavně ať je vše v pořádku já to nějak přežiju, ale moc se s tím fungovat nedá 😀

madormi
10. led 2011

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.............................chlapeček Adámek
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ............................4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička ...............................3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska 32tt.........................KO ................................................čeká chlapečka......Michal
Ikopretinka 23tt ........................KO .
cajori17......................7 tt, KO 17.1.
nicollka.......................6tt
Madormi.................. .. ,našla 22.12. //, 6tt+1, KO 12.1.
Aja............................. 31.12. našla // , 6tt+0
M.aa.b ...................... .43 DC
majjka24 ...................25 DC
Ivomal......................... 19 DC
Katyna ........................ 17DC
Natalie77 ......................12DC
Martasek ................ . 10DC
nikissek28.................10DC
lenik_25................... ..6DC
maendy................ ...zákaz těhulkování,laparoskopie 5.1.11

cajori17
10. led 2011

@madormi tak to jsme dve,muj jidelnicek se sklada z piskotu a suchych rohliku,vic uz nedam. a denne mi je dobre zhruba tak hodku 😒 uz aby ty tri mesice byly za mnou....

lenik_25
10. led 2011

@nicollka Hurááá, mám z tebe a tvého mimča radost. Užívej domova, odpočíveja při další kontrole už se těš na srdíčko. Hezky roste.

madormi
10. led 2011

@cajori17 já přišla na tom že po rohlících je mi stejně blbě jako po všem, takže když je mi zrovan líp tak se normálně najím, ale fakt dosti zmenšené porce 🙂 ted jsem měla bramboračku, tak za pul hodiny zase lehnu a budu knučet 🙂ale po rohlíku by to bylo to samé 😀

madormi
10. led 2011

@nicollka já špatně koukala pak jsem to dočetla 🙂 super, já byla na gyndě taky když jsem byla 5+3 a byl tem žloutkový váček a plod a srdíčko taky nic to je prý moc malinké na to

lucierob
10. led 2011

@nicollka moc gratuluju.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru