Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

majjka24
16. led 2011

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.............................chlapeček Adámek
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ............................4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička ...............................3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska 33tt.........................KO ................................................čeká chlapečka......Michal
Ikopretinka 23tt ........................KO .
cajori17......................8 tt, KO 17.1.
nicollka.......................7tt
Madormi.................. .. 8 tt
Aja............................. 31.12. našla // , 6tt+2
M.aa.b ...................... .49 DC
majjka24 ...................31 DC
Ivomal......................... 25 DC
Katyna ........................ 23DC
Natalie77 ......................19DC
Martasek ................ . 16DC
nikissek28.................16DC
lenik_25................... ..12DC
maendy................ ......??

doufám, že je to dobře 😅 😀

majjka24
16. led 2011

@lucierob krásné fotečky a ještě hezčí dětičky 😵
Jsem moc ráda, že je s madormi v pořádku, uff, pořád jsem nakukovala co jak

cajori17
16. led 2011

loucim se,jdu se osprchovat a pomalu spat,jsem nejaka unavena,pa

lucierob
16. led 2011

@cajori17 tak dobrou noc

nikissek28
17. led 2011

Dobré ráno holky

nikissek28
17. led 2011

potřebuju poradit 🙂 příteluv syn má dneska narozeniny, ale já vůbec netuším, co mu dat za dárek... je mu 15, ale pořád by si hrál a navíc neuměl odpovědět co by chtěl 😠

mirax
17. led 2011

nikissek...tak malý vrtulník na ovládání 😀 ..to baví i dospělé chlapy, cokoliv co má kola a dá se to ovládat. Nebo nějakou knihu...nebo nějaké triko?

Přeji pěkné ráno...já už se vcelku hýbu, ale jsem v permanentním stavu zátěže tj. cítím se, jako kdybych měla na zádech pytel s uhlím..pořád 😀 ..jen spát a spát a hlad a někdy trochu špatně a motání šišky. Jsem lehce nepoužitelná.
Musím to nějak přežít. Vůbec moje nové životní moto je, že teď musím jen přežít 😀

nikissek28
17. led 2011

@mirax nic s kolama... 😀 by si potom hrál i tatínek a to přece nejde 🙂 tričko ne e... on má rád košile.. vidíš už vim co... košili... a s tou knížkou by to taky nešlo...0n Míša čte jen komiksy 😀 ale děkuju za nápad
Jinak máš teda moc pekne moto, jen co je pravda. Ale ty to zvládnes

lucadav
17. led 2011

@suzamen Ty jo,,ještě furt nic?????to je divny....
Mala je taky nemocna ,,počasi naprd ,,ach jo
@mari111 Krasne fotky...jako v pohadce=)))
madormi držime palce ,,určitě to bude dobry,hlavně odpočinek...což mě teda s jednim prckem nešlo=))))ale at jsou same dobre zpravy
Jinak krasne ranko všem

lucadav
17. led 2011

@nikissek28 No 15lety kluk,,bych si nevěděla rady ani ja.....znam to od sestřenky...to je samej mobil ,mp3....dneska to stoji za to....=)))))))

lenik_25
17. led 2011

Ahoj zlatíčka,
tak jak jsem říkala, že jsem BT nikdy neměřila a ni nebudu, tak jsem s tím před 2 dny začala. Přiznávám se dobrovolně. Je fakt, že mi to ukazuje ovulaci přesně tak, jak jsem si vždycky myslela, že jí mám. No uvidíme. Nic mě to nestojí, tak proč to nezkusit, když to mimi opravdu chceme 🙂

@nikissek28 Ahoj, tak mě toho taky moc nenapadá, to je takovej hovězí věk... v téhle době jsem myslela, že už se kupujou spíš značkové hadry apod. Co třeba takovou tu moderní ledvinku kolem pasu. Mají fakt pěkné i značkové. Nebo kšiltovku... nevím.

nikissek28
17. led 2011

@lucadav právě... vidím to tak, že s ním prostě prolezu obchody a co bude chtít, to dostane 🙂 bude nejjednodušší si myslím...

lucadav
17. led 2011

@nikissek28 nebo nějaka pěkna košile a vuně......už chce určite honit holky=)))))

lucadav
17. led 2011

@lenik_25 mam 3denni nočni maraton=)))))

nikissek28
17. led 2011

@lenik_25 mi mluv☹ já furt že je času dost a už není...a do půl2 toho moc nevymyslím...
Jinak jsme se minulý týden bavili i s dětma o miminku jménech a tak a teď nějak nemáme klid... jo jo by chtěli sourozence... hlavně ta mladsi...a máme vybrané jména (pro holčičku Adélka, Amálka nebo Karolínka a chlapeček Lukášek-jen na tom jsme se shodli) ale miminko nikde :-@

nikissek28
17. led 2011

@lucadav právě že ani moc nechce... 😀

lucadav
17. led 2011

@nikissek28 🙂

nikissek28
17. led 2011

😀

aja.83
17. led 2011

Ahoj holčinky! U doktora jsem dopadla dobře, jsem dnes 7tt+0 a máme SRDÍČKO!!!!! 😵 Všechno bylo v pořádku, panu doktorovi se vše líbilo. Dostala jsem pro jistotu utrogenstan na podporu funkce žlutého tělíska, kvůli předchozímu potratu, tak abychom to trochu podpořili. Kontrola za 14 dní - 31.1.2011. Děkuju, že jste držely pěsti!!!! 😵 😵 😵

lucadav
17. led 2011

@aja.83 to gratuluju=))

nikissek28
17. led 2011

@aja83 moc moc moc gratuluji...

aronek
17. led 2011

@aja.83 gratuluji 😀 😉

mirax
17. led 2011

@aja.83 tak to jsou krásné zprávy!!! Moc moc gratuluju 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

aja.83
17. led 2011

Díky holky! 🙂

sarlotta
17. led 2011

@aja.83 supeeer gratulkaaaa 😉

nikissek28
17. led 2011

🙂 já mám normálně z vás všech radost....

cajori17
17. led 2011

aji,gratuluji k srdicku 😉 mam radost.

u nas je vse v poradku 🙂 odpovidame 8 +0 tt a mam prvni fotecku,kontrola 31,1.zase stejne jako aja 🙂
jinak mimisek mam 17mm 😀 jsem stastna a tady je nas mimisek

nicollka
17. led 2011

@aja.83 😀 😀 😀 supeeeeer :D gratulace k srdíčku jen tak dáál. Kolik máš utroše? mě dali 1-1-2 kvuli potratu..

nicollka
17. led 2011

@cajori17 a tobě to samé moc moc moc gratuluji, krásná fotečka, já už se nemůžu dočkat 😀

cajori17
17. led 2011

@nicollka dekuju ,taky se dockas🙂kdy jdes na kontrolu?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru