Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

lucierob
16. únor 2011

teda holky, tady je dneska fakt mrtvo 😅 😅 😅 😅

cajori17
16. únor 2011

ahoj,tady je fakt mrtvo 😀 ale mate recht,ja se dneska celej den valim v posteli a sbnazim se vyhnat toho bacilaka 😒

@natalie77 poradne si to na horach uzijte a drzim palecky ,aby na testiku byly krasne // 😉

maarrtina
16. únor 2011

Krásný večer holky. Jdu zas pro radu.
Když příjdu z Adélkou k našim začne strašně řvát a je k neutišení. Doma mě to vůbec nedělá. Už to tak udělala poprvé v pátek a včera a dnes. Vůbec nevíme jak ji utišit, jen strašně řve.
Můžete to být tím, že už hodně vnímá a že ví, že není doma? Jsem z toho na nervy v sobotu máme vítání a za 14 dnu karneval. O vše se starám já, tak jsem si říkala, jak půjde se mnou a bude to bezva.

kopa
autor
16. únor 2011

@lucierob Luci Goldwell má šampon,ale ten neumím sehnat,oni jsou většinou na objednávku cca 14dní 😅
Ale jsou šampony loreal,wella proti padání,ale ty jsou dražší 🤐 🤐 ale schwarzkopf má řadu a není tak drahá 😉 + musí se k tomu dávat serum,je to posilující tonikum,ale to je dražší 😅
Já si právě musím taky něco koupit tak váhám zda ten schwarzkopf a nebo Loreal(loreal jsem používala dost často a zatím jsem měla dobré zkušenosti)

kopa
autor
16. únor 2011

@lucierob Loreal má nákou kůru,že ti zachrání až 130 vlasů denně 😅 😀

lucierob
16. únor 2011

@kopa dík za rady. Zkusím se poptat v obchodě nebov lékárně. Zkoušela jsem nějakou dobu šampon od VICHY (asi 300,-/250ml), ale vůbec mi nepomohl.

cajori17
16. únor 2011

http://www.pro-vlasy.cz/p/wella-lifetex-balance... tohle jsem si koupila ja ,tento tyden-jeste to nemam vyzkouseny

lucierob
16. únor 2011

@maarrtina a když přijdou vaši k vám tak je Adélka v klidu? já naštěstí tyhle problémy moc neměla. S Robem vůbec, ten šel s každým i s bezdomovcem. Aninka teda vyloženě neřve, ale nehne se odemne a kňourá.Ale to taky jen u cizích. Většinou než objeví nějaký zajímavý a hlavně nebezpečný předmět

lucierob
16. únor 2011

já mám s vlasama problémy od porodu s Any. v poslední době mi už naštěstí tak nevypadávají,ale ani nehoustnou 😒

cajori17
16. únor 2011

@lucierob ja mam hodne slouhe vlasy-skoro az po zadek,driv byli hodne huste,ale ted v tehotenstvi mi hrozne padaji ☹jsem z toho smutna ☹navic se mi zacali delat i takovy strupy a velky lupiny na hlave ☹ koupila jsem si sampon z lekarny a trochu to pomohlo,ale porad se mi to vraci ☹ mudra mi taky moc nepomohla

maarrtina
16. únor 2011

@lucierob no právě že když je doma tak nic. Ale příjde mi zase malá, aby poznala, že je někde jinde ale ten řev je hrozný.

farmarska
16. únor 2011

tak jsem vás dočetla a ted už ale nevím co jsem chtěla napsat 😅
jen Natálce jsem chtěla napsat aby si to moooc užili na horách a moooc držím palečkky na příští týden 🤐 😵 😵 😵

aronkovi jsem chtěla napsat, aby zkusila ty ocové obklady, nám to alspon trošičku zabírá vždycky a pokavad to nebude zabírat a teplota bude pořád takhle hodně vysoká, tak bych neváhala a zavolala si domů doktorku, nebo ho naložila a odjela s ním někde na pohotovost..at mi tam poradí a pomůžou 😔 ale snad to nebude třeba a Honzíkoj se udělá brzy líp!!!

martinko, já bych řekla, že i takováhle mrňata jsou už hooodně vnímavá a že jí tam prostě něco nesedí no 😅 😅

cajori17
16. únor 2011

@farmarska ahoj clovece 🙂 jak se citis?

cajori17
16. únor 2011

no nic.Farminka tu uz asi neni,tak ja mizim.pa .........

mari111
16. únor 2011

no moc ste toho nenapsali, jinak ahoj holky, ja teď moc nechodím,máme samé starosti 😖 no tak jsem aspoň přišla napsat že žijeme a kuknuť jak Farmísek.
Koukam že v pohodě ale teda co ty dětičky choroučke, Aronku ☹ Šarlotko ☹ no to je děs, ty bacili zatracený, už aby bylo léto .
Tak ja zas du, tak pa holky a ať je líp

majjka24
17. únor 2011

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.............................chlapeček Adámek
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ............................4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička ...............................3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska 38tt..................................................................................čeká chlapečka......Michal
Ikopretinka 28tt .............................................................................................???.
cajori17......................13 tt, .
nicollka.......................12tt
Madormi.................. .. 12 tt
Aja............................. , 12tt
M.aa.b ...................... .13DC
majjka24 ...................1 DC
Ivomal......................... 57 DC
Katyna ........................ 27 DC
Natalie77 ......................22 DC
Martasek ................ . 18DC
nikissek28.................21DC
lenik_25................... ..8DC
maendy................ ......20DC

petroska
17. únor 2011

Ahoj holky.Tercie prosím jestli tu budeš,ty máš pro Lukáška takové to hopsadlo zvířátko že?je to dobrý,hopsá na tom?chystám se to pořídit tak jestli to není kravina?!Jinak my jdem dnes na druhé očkování tak su zvědavá zda mu to zase vyvolá horečky a neplechu marodění 😝 .už ted je mi z toho zle co zas bude! Nevíte někdo co vše muže dítě jíst od 6 měsíce?nikde se k tomu nemužu dopídit!vím že masíčko -kuřátko králík atd jo ale prý i ryby?připadá mi že jí bobík furt to samí tak mu to chci nějak obohatit.známe květák,mrkev,rýži,brokolici 😝 ,brambor a nic víc.skledničky kupovat nechci nějak jim nevěřím tak co ještě prcek muže?

ikopretinka
17. únor 2011

Ahoj,
teda tady ta konverzace nějak vázne v posledních dnech!! Co se děje???
To je hrůza ty bacily, ať se vám dětičky brzy uzdraví!
Farmi je ještě 2v 1 jsem viděla.
@petroska s tím ti neporadím,ale myslím si, že na ryby bude ještě brzy, někde jsem mám dojem četla, že až tak v roce nebo dokonce i po něm, ale nevím.

ikopretinka
17. únor 2011

@petroska hledala jsem si něco na netu a našla náhodně zrovna i tohle http://www.maminkam.cz/patri-ryby-do-jidelnicku...

petroska
17. únor 2011

@ikopretinka děkuju kouknu,si zlatá 😉

cajori17
17. únor 2011

ahoj holky,tak dneska dorazil angel sounds-bohuzel slysim asi jen sve srdce,protoze ten tlukot se mi zda pomaly.srovnavala jsem to s tlukotem srdicek na natu a opravdu je to dosti pomale a divne je,ze to slysim i na leve i na prave strane..........uplne dole ,takze je to asi opravdu me srdce ☹

lucadav
17. únor 2011

@petroska Pangasius je strašně zdravej=))))) Ja mixovala i kralíčka a hovězi s mrkví prostě všehochut=)))

lucadav
17. únor 2011

@cajori17 No tak to je ale přistroj 🙂 a k čemu je to dobré teda ted???za ty prašule co??? 😔 to je teda naprdku=(
@mari111 Copak copak ????kocour? 😒
@ikopretinka Jojo konverzace je horší,,,,já se kolikrat na něco optam a nikdo mi neporadí,,tak jen odepisuju ☹

cajori17
17. únor 2011

@lucadav uz jsem ho nasla 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 neda se to s nicim splest-je to uzasny🙂ale nasla jsem ho asi az na po 6 😀 😀 😀 😀 ted uz alespon vim,jak to zni 😀 😀 😀 😀

lucadav
17. únor 2011

@cajori17 🙂 tak to je fajn

cajori17
17. únor 2011

spadl mi kamen ze srdce 🙂ja vedela,ze tam nekde je,ale rusilo me moje srdce,ktery busilo .....

farmarska
17. únor 2011

ahoj holky 🙂
čajdo, kdo hledá ten najde vid 😉 😀 hele nevím jestli k tomu máš nějakej ten gel, ale třeba já to mastila i obyč dětským olejíčkem a když je to břicho pěkně mastný, tak to je slyšet mnohom líp 🙂 jinak v tvým tejdnu jsem musela poslouchat jako hodně dole v podbřišku, ale jak to pak jednou uslyšíš, ten jakoby dusot koní 🙂 , tak pak už to od svého vždycky bezpečně dobře rozeznáš 🙂 a je to fakt nááádhera vid 😵 😵 a počkej ted to bude z týdne na týden, lepší 😵 😵

madormi
17. únor 2011

@lucadav pangasius zdravej? je to ryby co jí pěstují v sádkách a ej to plné paralenu a různých sraček, aspoň to mi říkal známý rybář, od té doby ho nejím

farmarska
17. únor 2011

mari copak se děje?? 😕 😕 😕 😢
petrosko taky jsem myslím, někde četla, že ryby až později 😉
kopretinko to víš, nekecá se, přepadla nás unava 🙂 alspon mne teda 😅 jsem ted schopná většinou jen dočíst 😅 jinak doma udělám to nejdůležitější a pak spím, odpočívám a spím... 😀 už by to zase chtělo nějaký to sluníčko a teplíčko 😉
luci co malá a školka? 😕

farmarska
17. únor 2011

tak já nevím jestli je zdravej nebo ne, ale to já neřeším, páč já jako jím daleko větší srajdy 😅 holt si nemůžu pomoct, když je na to chuť 😅 🤐 😎 a teda pangas mi hrozně chutná 😵 😵 😵 obalovanej...nebo jen tak na másle... 😵 😵
no to jsem si nadělala chutě, mám poslintanou klávesnici, asi už vím co udělám zítra k obědu 😉 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru