Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

murynka
23. únor 2011

ahojky holky jdu říct že žijeme 😀 ale nestíháme 😝 😀
jen už aby bylo jaro.. 🙄 🙄 ta zima je otřesná..

koukám jak těhulkám naskakují krásné týdny 😵 😵 některým se blíží termínek porodu..
maminkam jak děti rostou 😵 krása..
@petroska malý je šikulka 🙂 my už povídáme také něco ale nám už je dost 😀 ale říká pepa,táta,máme,neni,dej,nene,umí několik zvířátek holky je to pecka 😵 😵 😵 naprosto chápe co po ní už chchi rozumí skoro všemu no paráda 🙂
@kopa 😕 vám už 4 měs fiiiiiiiiiiihaaaaaaaaaa 😅 😅 😅 a příkrmy ju?tak my začli zeleninkou bramborou mrkví atd..po měsíci jsme začla přesnídávky,po měsíci dalším masíčko 😉 budeš vařit nebo kupovat? 😕 😕 naše už jí vše od nás..takže to je super úspora veliká 😝 😀 malý je kouzelný těším se až se na jaře uvidíme!!!! 😵

snažilky nesmutněte blíží se jaro plození čas a tento rok je váš 😉 😉 😉

mari111
23. únor 2011

@farmarska jak žádny nález, ja už chci Mišánka vydět 😵

mari111
23. únor 2011

@ee.liska jo jo nosíme 74 🙂

cajori17
23. únor 2011

ahoj ,všechny vas zdravim...........teda maminky,vam ty deticky krasne rostou 🙂 jste sikulky 🙂
jinak tehulkam gratuluji k uspesnym kontrolam ,jen tak dale 🙂

Farminko,porad nakukuju co ty a Misanek,ale zatim teda nic 🙂 porad 2v1

ikopretinka
23. únor 2011

Ahojky,
tak kontrola za mnou. Mimi je hlavou dolů, Váží 1300g, Hrdlo zatím drží, čípek se nezkrátil, ale CS mám už 1! Nevíte co to přesně znamená?

madormi
23. únor 2011

děkuji moc holky. dnes jsem byla na tom nt screeningu a bylo to to nejhezčí co jsem zatím zažila, neuvěřitelné,že 10cm tvoreček už se chvoá a vypadá jako miminko, bylo to úžasné ještě do odpoledne musím počkat na výslekdy krve, ale dle utz říkala paní doktorka říkala, že to vypadá na zdravé miminko, koukaly jsme na něj 20 minut, zkoumala vše jednotlivě, nosní kůstku, šíji, orgány, páteř no bylo to nádherné. Jo a jsme starší tak jak jsem si myslela a termín posunut na 1.9.2011 tak si to upravím i v kalkulačce

mari111
23. únor 2011

@ikopretinka
@madormi super kontroly holky. 😵 😵

lucierob
23. únor 2011

@ikopretinka
@madormi holky, gratuluju ke kontrole.
@ikopretinka týká se to čípku. Že už se začíná zkracovat. Čím menší čípek tim vyšší číslo

madormi
23. únor 2011

@ikopretinka teda vy už jste velicí 🙂

ikopretinka
23. únor 2011

@madormi gratulka ke kontrole 😉
@lucierob aha takže to značí zkracování a ne otvírání,díky

sarlotta
23. únor 2011

kuk holčinky🙂

@ikopretinka bezva kontrolka a váha, cs1 je normálka🙂 nic se neděje, neboj 😉

těhulky se krásně kulatí, super holky 😎 😀

áá elis se ukázala🙂 hele mohla bys i dojet babo 😀 😀 @ee.liska

@petroska 🙂 tak máma joooooo... supéééééééééééééééér 😵 😵 😵 😵 😵 Kryštof taky říkal máma.... a slečna Šarlot jako první řekla mňam🙂))) a teď je to jen tata tata tata 😀 😀

@kopa holky Ti to pěkně vysvětlily🙂 neboj, co bys ho trávila, buď v klidu... jen aby Ti to domácí vařené jedl🙂)) já začala skleničkama... zelenina, ovoce... jeden druh a pak míchané... a rýžové kaše, čaj.
teď budu od 7. měs přidávat masinko teprve - není kam spěchat🙂 ale to budu vařit a míchat ke skleničkám a jak bude čerstvá pěkná zeleninka tak začnu teprve vařit z čerstvé 😉

mirax
23. únor 2011

ahoj 🙂
madormi gratuluju ke kontrole 🙂

Já jsem dnes byla na krvi a taky na utz, miminko je taky o pár dní větší než by mělo - dnes 10+4 🙂
8.3. jdu na NT, doufám, že vše bude v pořádku!bn iániánáiná- Bětuška

sarlotta
23. únor 2011

@madormi 10cm jooo🙂) super nádhera🙂))) 😎 😎

sarlotta
23. únor 2011

@mirax už jsi přemýšlela nad jménem pro mimušo🙂) a jak je ? nejsi unavená matko 😉 já teda jo🙂))))))))))

madormi
23. únor 2011

@mirax taky gratulka 🙂

madormi
23. únor 2011

@sarlotta no říkala doktorka,že s nožičkama je to 10 cm tak nevím 🙂

sarlotta
23. únor 2011

@madormi no jasné co by ne🙂)) většinou se měří crl- od hlavy ke kostrči a to je ve 13tt kolem 6cm 😉

ee.liska
23. únor 2011

ahoj holky 🙂

@petroska no super, je to šikulka 😵

@handm taky máte doma hladovečka, co před ním nemůžete dát nic do pusy? 😀

@mari111 nás maso teprve čeká, jaké dáváš? kuřecí a ještě nějaké?

mirax
23. únor 2011

já jsem 10+4 a od hlavičky k řiťce má prtě 38 mm

sarlott: my máme pro kluka schovaného Mikuláše z předchozího kola a holčičku ještě nevíme, to má čas 😀 ..ale zatím jediné, na čem se shodnu s manželem je Ela.

ee.liska
23. únor 2011

@cajori17 to je nádhera, ten tvůj 14tt 😵

@ikopretinka gratulka ke kontrole 🙂

@madormigartuluji ke zdravému mimi 🙂 1.9. je nádherné datum 😀

@sarlotta no chystám se na to, jen prostě nějak nestíhám 😀 pořád nějaké návštěvy nebo jsme někde my...

@mirax taky krásně rostete 😵

mari111
23. únor 2011

@ee.liska kuřecí krúti a králička , kupuju hotove v flaštičkách, jezdíme pro to do nemecka, je to tam levné 😉

ee.liska
23. únor 2011

tak zase letím a večer nakouknu, Maty se půjde za chvíli koupat tak ještě udělám véču. Dneska budu doma sama, manža jede na zkoušku tak budu čučet na telku

ee.liska
23. únor 2011

@mari111 trý jo, to je dobré, no já budu vařit tak musím králíka někde poschánět, přece jen do Německa to máme kus cesty 😀

mari111
23. únor 2011

@ee.liska no, ja jsem tam za 20 minut v nemecku 😅 tady to je děsně drahé ty jidílka

kopa
autor
23. únor 2011

Ahoj holky 🙂
Tak jsem dneska dala tu mrkev 😀 😀 Nejdřív Vítek koukal a pak se smál.Dávala jsem mu to pořádně dozadu a chvílemi se i olizoval.Čekala jsem,že to bude prskat a bude mít mrkev všude(jako tady na konovi když mají holky fotky,mají mrkev až snad k nosu.) a u nás se nic nekonalo 😀 😀
@murynka Murynko budu vařit,ted ještě zítra dám kupovanou,ale pak najedu na vaření a manže mi i koupil olivový olej.Dneska měl Hipp a já vám nevím,mě to teda nevonělo 😅 nevěřím tomu,že tam sůl není 😅 a přijde mi to taková umělotina 😅 no hnus 😝 tak nevím teda od jaké značky co kupovat 😅 přemýšlím jestli nebudu kupovat třeba sunar 😕
Zrovna jsem ti chtěla psát,že nám to počasí zatím nepřeje 🙄 🙄 ale snad už bude brzy jaro 😉
@sarlotta Sarlott s tím masem nevím 😅 Ty a Markétka ho dáváte až po ovoci a Eli ho bude dávat před ovocem 😅

lucierob
23. únor 2011

ahoj holky,
dětičky jsou ve vaně, tak mám nachvíli klid
@kopa tak gratuluju k prvnímu krmení ze lžičky. To je Víteček šikulka, že ani nebryndal. Moje děti taky jedli herky.
S tím masem to záleží na tobě. jestli před ovocem nebo až po. Já dávala ovoce od 5. měsíce, maso až od 6.tého

lucierob
23. únor 2011

@sarlotta gratulka Šarlotce ke krásným 7 měsícům. A už jste konečně zdraví?

My dneska byli na očkování. Ale teda jako nevím, co jí to dr. píchla. Jelikož je jak urvaná ze řetězu.Během hodiny stihla vysypat 6 krabic na hračky, vyklidit mi půl kuchyňské linky a ještě při blbnutí se několikrát přerazit o ty rozházené hračky 🙄

kopa
autor
23. únor 2011

@ikopretinka Kopretinko gratuluji ke kontrole.Cs 1 je o.k. já ho měla snad až do porodu 😅 😀
@madormi Ty NT jsou nejhezčí 😵 😵 krásně se tam mimčo vrtí a plave ve vodičce 😀
@mirax také gratuluji ke kontrolce 😵 a jak to doma zvládáte?? 😕
@lucierob Luci teda co jí to píchla 😀 😀

cajori17
23. únor 2011

juuuuuuuuu,tady se kaca 😵

cajori17
23. únor 2011

@mirax gratuluji ,vy uz jste 11tt,tady to strasne leti.
@ikopretinka taky gratuluji ke kontrole 🙂
@madormi 10 cm ,super : 🙂 my jsme meli 6cm + nozicky ,to je tech 9-10 cm 🙂
@kopa mrkvicka vam teda chutnala,jo?super 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru