Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

lucierob
28. bře 2011

tak dětičky spí, prádlo vysí venku na šňůře, tak snad teď budu mít nachvíli klid.

lenik_25
28. bře 2011

@cajori17 Díky, kéž by to tak bylo.

@lucierob No to jo, to byl maraton, ale jako vůbec si nestěžuju 😀

lenik_25
28. bře 2011

@lucierob Dítě jsem před chvíli vrzla do postele a pere se mi druhá pračka, tak to jsme na tom skoro stejně 😉

nicollka
28. bře 2011

@lucierob rano 37,5 , kolem 11h 38,5, dali sme nurofen a spi u pohadek.

nicollka
28. bře 2011

a začli mi natikat nohy, ale jen nohy, od kolen dolů, takže půjdu na štitku asi už tento týden a zrovna i skočim na gyndu. odpoledne to obvolam, max přišti tyden, dyl čekat už nebudu.

nicollka
28. bře 2011

porad me to břicho boli :( boli me to tam kde mam hrču. ted zrovna hned pod pupikem vice vpravo. Asi to mimčo je zrovna tam, kdyz si trošinku jemně promačkam břicho hned citim všude měkké a pak hrča , jako by tam byl tvrdý tenisák.
Ja mam fakt strach, a to me prave boli.

aja.83
28. bře 2011

Ahoj holčinky 😉
hlásím se z kontroly - všechno v pořádku! 😵 Krásně odpovídáme, mrňousek se na UTZ zase schovával, tak pohlavím si stále nejsme jistí (ale je nám to jedno 😉 ), uvidíme příště - to máme velký UTZ a mám přijít i s manžou - jdeme v pátek 15.4. Jsem moc šťastná, 😵 holky, to je tak krásný pocit, když je vše tak, jak má a krásně nám naskakují týdny! 😉 Jinak jsem se domluvila s doktorem a v pátek 1.4. si jdu pro neschopenku . 😉 Já se tak těším, až si budu doma pěkně v klídečku těhulit! 😵

mari111
28. bře 2011

ahohoj holky, du se ozvat že žijeme, jen jsme teď hodně řešili, konečně budeme mít lepší auto 😅 huráá aj se někam dostanu

farmarska
28. bře 2011

ahoj holky, dnešní noc teda stála za prd 😝 malej se budil a pobrekával a od půlnoci do tří jsme nespali vůbec 😝 asi ho zlobily prdíky 😔 sakryš už aby jsme z toho větříkovského období povyrostli..je mi ho tak líto, když trpí a pláče 😔
tedka ale brouček můj malinkej krásně spinká 😵
holky těhulky a vy si těhulení snažte užívat, i když si ho ted asi vůbec neužíváte a bojíte se atd.. a chtěly by jste už bejt nakonci tohomaratonu. Věřte mi, já to měla stejně tak. člověk se furt stresoval a bál se 😅 ale když si na to tedka zpětně vzpomenu, tak je to moc hezké vzpomínání, když byl jeden člověk dva a cejtil to malé v bříšku, atd.. Jako svoje kouzlo to těhotenství rozhodně mělo, i když to byly i nervy 😉 Takže jak radí šarlotka, hezky vyšpulte pupíky a snažte si to těhulení užívat 😉 jednou na to budete ještě se slzou v oku nostalgicky vzpomínat-jako já 😉 😎

nicollka
28. bře 2011

tak ja si teda našla ten tenisak, dala tam stetoskop a bud se mi zauzlovali střeva nebo že by mimi tak plavalo? proste uplné jak kručení žaludku, nebo střev. no a pak mi tam přejeli bubliny. můžou byt střeva i hned pod pupikem? :D

farmarska
28. bře 2011

ají gratuluju 😵 😵 😵 uplně to cejtím s tebou, tu radost, že je vše jak má 😵 😵
leníku neboj, taky sedočkáš, když jste sedo toho ted tak pořádně opřeli 😉 😎 a dupáč je ok, já ho před otěhu taky brala 😉
mari tak gratulka k novému autu 😎 🙂 a co malá Lauruš, jak se jí vede?
nikolko neboj, mě břuch taky bolel sem tam aždo konce těhu. Je to sice blbej pocit, ale jinak je to určo dobrý!! 🙂
holky krásně vám ty tejdny skáčou 😵 😵 😵 😵 😵

luci a šarlot, no co každej jsme nějakej, vůbec si z kluků nedělejte těžkou hlavu..můj Robča byl (a je) zase o dvě hlavy vždycky vyšší, než jeho vrstevníci 😉 😀

farmarska
28. bře 2011

nikol to nebudou střeva, ale prďolka 😉 😵

farmarska
28. bře 2011

a já zase holky mažu, páč musím rychle ještě dovařit buřtguláš, než se mi prtě vzbudí 😉

lucadav
28. bře 2011

@lenik_25 Ty jo....to nemáme my ani za 3tydny=)))))))))sex=))))))

lenik_25
28. bře 2011

@lucadav 😀 😀 😀

maendy
28. bře 2011

@lenik_25 JJ beru to uz pokolikate,ale pekne se z toho přibírá a to me stve,budu zase met nahoře nejake to kilo ou jeje.
ale verim ze se ti to ted podaří,ja podle BT nic.......tak příště... 😉

nicollka
28. bře 2011

@lucadav 🙂)

wlladka
28. bře 2011

Ahojky.
Hlásím se po nemoci. To jsem si užila 😒 Zánět průdušek - no hrůza! Byla jsem jak polomrtvá. Už je to ale za mnou i když mám stále drsný chrchlák. Šimonek má to super očkování a je fakt funkční. Tak jsem za něj šťastná.
jinak je Šíma děsnej závislák a pořád vyžaduje, aby se mu někdo věnoval, takže nemám chvilku klidu. Ale je to naše štěstíčko, zlatíčko, uřechtaný sluníčko 🙂 🙂 😵 😵
a umíme paci-paci 😅 😵

Venku už to vypadá krásně, tak doufám, že všechny chytáte jarní paprsky plné síly. Určitě ano, jelikož si tu vedete skvěle 😵 😵 😵 😵
Gratuluji ke kontrolám a
@lenik_25 má krásně zaděláno, tak držím palce jak můžu. Tentokrát už to sákryš musí vyjít a testík je za pár dnů tadýýýýý 😵 😵 😵 😵 😵 ťuk ťuk

mari111
28. bře 2011

@farmarska ahojík, Laurušce se vede dobře, roste a roste holka jedna, zítra 7 měsícu, bože letí to takže užííííívej malinkatého broučka bo to fakt strašně utíka, furt mám pocit, že si ji dost neužívam, málo hodin má ten den či co 😅
jo a auto není nové ale staronové, ale lepší než ten pekáč so jsme měli teď, už jsme fakt nikam nemohli, bo jak by nas čapli tak by nás snad aj zavřeli s čím sme to jezdili ☹

wlladka
28. bře 2011

@mari111 ahoj
Jaké jste si koupili autíčko? Taky kupujeme. Měli bychom si pro něj jet do 14ti dnů. Taky ojetinka. Na nové fakt nemáme 😒

majjka24
28. bře 2011

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.............................chlapeček Adámek
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ............................4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička ...............................3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska............................. chlapeček Michal ........................... nar. 4.3., váha 4580g a 51cm
Ikopretinka 34tt ...................................................................................čeká holčičku......Jasmína
cajori17...................................19 tt, KO 14.4.. , TP 28.8.2011
Madormi.................. ............. 18 tt, KO 12.4. , TP 1.9.2011
Aja............................. ............ 18tt, KO 28.3. , TP 5.9.2011
nicollka...................................18tt, KO , TP 5.9.2011
Mirax........................................16 tt, KO , TP
M.aa.b ...................... ...........?? DC
majjka24...............................9DC
Katyna ........................ ..........39DC
nikissek28............................8DC
Ivomal......................... ..........31DC
maendy................ ..................21DC
Martasek ................ . .............21 DC
lenik_25................... ...............17DC

mari111
28. bře 2011

@wlladka no už ho máme doma a je dobré, já ho předtím neviděla, tak jsme se jeli projed k babičce a dobré. Je to renault scénic

lenik_25
28. bře 2011

@maendy No to mi ani neříkej, že po tom budu ještě tlustější! Už teď jsem jak slonice a jsem ze sebe hotová!

@wlladka Teda, ty sis "užila", co? Tak hodně zdravíčka přeju 😉 No a my máme zaděláno, od zítřka ten duphaston, tak to by bylo, aby nebylo a jestli nebude, tak to mě už fakt nas..e 😀

cajori17
28. bře 2011

@lenik_25 bude bude,verim tomu,ze mimisek bude 😵 😵 😵 😵 😵
jinak zdravim 🙂jsme byly v Brne a konecne mam uz ty tehu ryfle,pro slony se ryfle tezko shani 😅

madormi
28. bře 2011

@cajori17 ty si trdo ty "slone" 🙂 a kde jsi je nakonec koupila?

cajori17
28. bře 2011

pro hodne silne se tezko ryfliky shaneji ale konecne je mam-hazim foto 😅 😕

cajori17
28. bře 2011

v c acku dovezli nove zbozi a meli tam i velikost 48 tak super,jsou mi sice volnejsi,ale to jsem chtela

madormi
28. bře 2011

@cajori17 já se musím tky vydat do Hm nebo Ca pro riflíky, jedny co mám už mě začínají pnout před prdel ☹

maendy
28. bře 2011

@lenik_25 jj i kamoška přibrala po duphastonu a pak uz to neslo zhodit,ale má holčičku.... 🙂

cajori17
28. bře 2011

@madormi ja prohledala cele Brno,byla jsem i v obchode s tehu modou a nic tam nebylo,maly vyber,ale v c acku toho meli dost,krasny vecicky a cenove dostupny ,to stejny v Hmku,bych tam nechala plno penez 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru