Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sarlotta
18. dub 2011

@tercie malý je zlatučký, moc Vám to sluší mamino🙂 😉

sarlotta
18. dub 2011

@mari111 tak to jsou trápeníčka, ach jooo, dáváš probiotika malé ?

nicollka
18. dub 2011

Jé no kéž by tam byli dvojčátka 🙂 ale ne, jen jeden mimisek, ale i s malym sem měla rychle obrovské břicho a byl tam sám. Sice v ruce mám dvojčátka, ale jen v ruce :D

ikopretinka
18. dub 2011

Tak já jsem odpoledne ostříhala na zahradě růže a jsem k.o. 😀 Připadám si zesláblá jako po nějaké nemoci. No jestli toto přežiju, tak už asi všechno 😀 . Zítra dopo frčíme do poradny a beztak mě pošle i v týdnu na monitor do porodky, se mi taaak nechce.
@mari111 jak to zase? Chudina malá, to bude zase nějaký bacilák co má výdrž

ikopretinka
18. dub 2011

Tak až sem přijdu, zase tu nikdo není. Kde jste babyzny??? 😀 😀 😀 No nic skočím do sprchy a mrknu v telce na vyřazování a k tomu si dám strouhanou mrkev s cukrem, citronem a trochou olivového oleje, mňam. Ještě máme uskladněnou v písku naši ze zahrady, tak aspoň se pomalu dojí. Jako Jasmína bude po porodu asi celá oranžová 😀 . Furt jím mrkev a piju mrkvovou šťávu 😀

nicollka
18. dub 2011

Mnam kdyby mi tak chtěl někdo něco nachystat 🙂 mě se tááák nic nechce, jsem uplně zničená. No ještě jsem zaplat pračku, umyju nádobí po večeři a udělám si ten smažák a už se ani nehnu

mari111
18. dub 2011

ahoj holky, tak u doktora jsme dostali enterol a dietku, prej za tři dni musíme být fit. Ale kdyby náhodou né, tak do nemocnice, fuj tajbl, jen to nééééé 😢 tak doufam že to bude v pořádku 😔 bo mne trefí 😢 tak nám prosím držte palečky aby byla Lauruška už zdravá

mari111
18. dub 2011

@sarlotta už jsme chvíli nedávali, ale už mám objednané a budu dál dávat. Máš nějakej tip jak ji rychle uzdravit 😨

mari111
18. dub 2011

@ikopretinka jo je to nějakej hnusnej zákeřnej trpělivejbacilák 😠

majjka24
19. dub 2011

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.............................chlapeček Adámek
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ...........................nar. ?? .4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................nar. ?? 3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička .............................nar. ?? 3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................nar.??
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska............................. chlapeček Michal ........................... nar. 4.3., 4580g a 51cm
Ikopretinka ..............................36tt.....................................................čeká holčičku......Jasmína
cajori17...................................22 tt,............ KO ?. .......................................... TP 28.8.2011
Madormi.................. ............. 21 tt,.............. KO 21.5. ,............................................ TP 1.9.2011
Aja............................. ............ 21 tt, ...........KO ?. , ............................................TP 5.9.2011
nicollka...................................21 tt,............. KO ,6.5. .......V.UTZ 20.4........................ TP 5.9.2011
Mirax........................................19 tt, ..............KO ,??................................................ TP ???
lenik_25................... ...............??
M.aa.b ...................... ...........?? DC
Katyna ........................ ..........?? DC
Ivomal......................... ..........?? DC
majjka24...............................2DC
nikissek28............................31DC
maendy................ ................4DC
Martasek ................ . ...........43 DC

lucierob
19. dub 2011

ahoj dámy,
co vy tady?
vás občas dočtu, ale než stačím zareagovat, připomenou se mi mláďata. 🙂

@mari111 co Laurinka? Už je lip?
@lenik_25 co se s tebou děje holka? Držím palce, aby se to co nejdříve vyřešilo a vy se konečně dočkali toho vytouženého drobečka
@nicollka tak si to pořádně s manžílkem užívej.
@ikopretinka koukám krásně čeká na květen.

no a více už si nepamatuju. Tak se tu holky hlídejte, vyhánějte baciláky z příbytku a já zase pádím za smečkou.

nicollka
19. dub 2011

Dobré ráno, ted má být ale pořádné teplo Jdeme se podívat jestli budou mít morčátka , že bysme Danymu koupili kámoše

m_artasek
19. dub 2011

Ahoj holky, tak MS konečně dorazila a pěkně mě tentokrát potrápila, prosím potom opravit v tabulce jsem dnes 6 DC. Jinak jsem pořád v jednom kole a pořád pečená vařená u doktora. Furt nějaký záněty, mastiček a čípků už jsem měla požehnaně a furt to není dobrý. Snad vše bude brzy dobré a my se konečně začneme zase snažit. Poctivě Vás dočítám, ale jaksi nestíhám reagovat. V práci je toho moc a doma někdy ani PC nezapínám.

ikopretinka
19. dub 2011

Dobré ráno,
zrovna bojuju se snídaní, jestli zůstane nebo ne a jestli to vůbec dojím. Za chvíli vyrážíme do poradny, to mě bude navíc ještě blbě v autě. Zatím se tu mějte

mari111
19. dub 2011

Dobré ránko,
@lucierob doufam že už líp ☹

ivomal
19. dub 2011

Tak včera jsem byla v caru...u mě žádná změna sliznice 2mm, nic se neděje...paní doktrorka mě posílá na hysteroskopii s podezřením na Ashermanův syndrom - důsledek kyretáže. Od potratů mám obrovský problém a po druhém se to fakt zhoršilo, skoro vůbec nemám mrchu...ani si nepamatuju, kdy to bylo naposledy........ Bojím se bojím,.....

lenik_25
19. dub 2011

Holky, všem vám přeju hezký den,
nesu novinky. Rozhodla jsem se nakonec, že snažení o druhé miminko odložíme. A to jako že na neurčito. Za dva měsíce nastoupím do práce a už teď se zaměřím hlavně na sebe! Potřebuju to. Doteď jsem koukala na ostatní, tak teď si zajdu 3x týdně zacvičit, zaměřím se na stravu, shodím dost kilogramů (potřebuju to jako sůl a po druhém dítěti by bylo v tomhle ohledu jen hůř) a až budu v práci, tak si občas dopřeju nějakou příjemnou masáž... a prostě dám do pohody hlavně sebe.
Takže sem občas na vás nakouknu, jak se vám daří, ale končím s měřením BT, testy a stresy.
Prosím i o vymazání z tabulky.

mari111
19. dub 2011

@lenik_25 tak to držím palce, ať si užívaš a hlavně ať jsi ty spokojená 😉

aja.83
19. dub 2011

Ahoj holky, zdravím vás! 😉
@lenik_25 Tak to je myslím pěkné rozhodnutí! 😉 Aspoň se dáš do pohody, teď už to musel být zápřah na psychiku jako blázen! Držím moc palce! 🙂 A přijď se na nás určitě sem tam podívat! 😉
@mari111 teda, to máte zase trápení, ach jo! ☹ Držím pěstičky, ať je Lauruška zdravá! 😉
@nicollka Krásné fotky a máš už pěkné bříško! 😉
@tercie Hezká fotečka, moc vám to s malým sluší! 😵

aja.83
19. dub 2011

@ivomal Ivuš, teda ty si to taky "užíváš", ach jo ☹ ! To mě mrzí, že máš takové patálie! ☹ Moc ti držím pěsti, aby se u tebe konečně prolomila ta smůla a usmálo se na tebe štěstíčko! 😉 Hysteroskopie se neboj, aspoň se něco děje a třeba se problémek vyřeší! Moc držím palce! 😉

ivomal
19. dub 2011

@aja.83 díky....🙂 už jsem byla na laparce, takže vím, co mě zhruba čeká, ale aby to nepohnojili ještě víc....Království za mrchu!!!!!!!!! Pokud todopadne OK, tak snad mě pustí do IVF...Včera mi ho doktorka stopla, ale schválený ho už mám....

aja.83
19. dub 2011

@ivomal Tak snad to dobře dopadne a budeš moct jít do IVF! Moc na tebe myslím! Drž se! 😉

wlladka
19. dub 2011

Ahojda 🙂
nějak Vás tu zanedbávám........
Venku je ale krásně, tak toho využívám v každé chvilce a pádíme ven. Volna na net už zbývá málo, ale toho bude dost zase v zimě, ne? 😀
@nicollka krásné fotéčky, krásné bříško 😉 🙂

@lenik_25 tak ti ve tvém rozhodnutí přeji moc moc štěstí 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
@ivomal držím palce 😵

Především jsem, v odpočinku při úklidu, chtěla Vám všem a Vašim ratolestem i manžílkům a přítelákům, popřát moc krásné a veselé Velikonoční svátky. A´t do všech naběhne plno síly z jarních proutků, bylinek a hřejivého sluníčka.

mari111
19. dub 2011

@wlladka jééé krásna fotečka 😵

wlladka
19. dub 2011

@mari111 ahoj a děkuji
Jakto, že neběháš s Laurinkou na sluníčku?

wlladka
19. dub 2011

...já doma uklízím a čekám na školáky, až dorazí. Pak chci ještě upéct mazanec. Zítra budu běhat venku a ve čtvrtek zase pečení. Pro změnu nádivka a uvidíme jak vydrží mazaneček. O víkendu se pak pustím do beranů.

lenik_25
19. dub 2011

@mari111 Jo, když jsem si včera uvědomila, že je mi 28 let a jedno dítě už mám.... o miminko se pokusíme později, třeba za rok, za dva, až to prostě přijde. Teď není vhodná doba, akorát se mnou cloumaly nervy. A když mi doklaplo, že moc tlačím na pilu a vlastně mi nic neuteče, tak mi spadl obrovský kámen ze srdce. Já to snad i slyšela 😀

@aja.83 Jo, dost to se mnou už mávalo, tak se nenechám zničit. Dušička i tělo si potřebují odpočinout.

@wlladka Děkuji a fotka jinak moc krásná 🙂

lenik_25
19. dub 2011

@wlladka Já peru druhou pračku, vygruntovala jsem balkon, ať se nám tam hezky sedí, když je tak krásně. Vařím si rýži a do toho uklízím byt.

wlladka
19. dub 2011

@lenik_25 děkuji

a držím palečky. Je dobře, když takhle dokážeš vypnout. To ti závidím 😉

wlladka
19. dub 2011

@lenik_25 tak to máme stejnou náplň dne 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru