Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

zlababa07
15. srp 2009

Noo, manža hrál fotbal a někdo ho nakop a zlomil si nártní kůstky, takže sportem ku zdraví 😎

Jinak mě normálně naštěstí už totálně přešly všechny roupy na polzení, asi tím, že vím, že tento měsíc už je to vzhledem k proběhlé ovu pasé. Takže howg a už aby tu bylo září 😎 😀

mari111
15. srp 2009

no hele ale nikdy nevis co se tam semele,ze nini ovu neznamena ze to uz nebudete delat. ja sem tak zahadne otehu ze to do ted nechapu. ja mela ms tak jednou za dva tri mesice a podle dr sem otehu tesne pred dalsi ms,ktera uz neprisla a na ovu sme spolu ne...... bo sem byla u segry 9dni

zlababa07
15. srp 2009

Ajo, to já vím, milovat se budem dál, to je jasný, ale přestanu do něj aspoň hučet 🙂 Spíš jsem tím myslela, že se jakoby vnitřně já hodím taky do pohody, neb vim, že protentokráte už máme pohov 🙂

farmarska
15. srp 2009

jééé mari má fotku!!! 😵

to mi břinklo do očí hned na první pohled 😵

jinak holky povím vám jsem uplně kaput... 😝 😝

do ted jsme pokládali s manžílkem dlažbu do tý garáže a máme zatím jen necelou půlku 😅 a mně už bolej ruce z toho jak jsem mu míchala lepidlo a předmazávala 😝 on pokládal, řezal a rovnal 😝

to jsem ale pracant co?!
a ted chci hooooodně chvály 😀 bo si to aj zasloužím 😎 😀 😀 😀 😀 😀

zlababa07
15. srp 2009

Farmi a nechtěla by ses zítra stavit u nás a zbrousit pár metrů podlahy? Pak ještě obrousit nové štuky a vymalovat 3 cimry... za odměnu bych tě nechala vykoupat v našem dětském bazénku 🙂 😀

mari111
15. srp 2009

farmi,ty si ale šikovnááááááááááááááááá no teda pracovnice jedna 😉 az odpocines tak muzes prijed k nam ,taky by se neco naslo 😉

lucierob
15. srp 2009

farmi, no teda. Jsi pěkná šikulka.
Mari, pěkná fotečka a pak že nejsi fotogenická.

farmarska
15. srp 2009

žlabi i kdybych se měla do konce života mejt jen v neckách, tak k tobě na "návštěvu" mne nikdo nedostane ! 😠 😀 😀 😀

farmarska
15. srp 2009

tak nejvíětší plus má u mne mari, to dlouhý ááááá 😵 no ta to s tím pochlebováním prostě umí (asi má praxi ze zdomu 😀 )
potom lucirob dobrý, jen to mohla ještě trošku víc rozvíst.., ale ona to popletla a začla místo toho lichotit Mari 🙄 no ale dobrý
zato žlabi ta má véééééélký mínus!!! 😠 😠

😀 😀 😀 😀 😀

zlababa07
15. srp 2009

Farmi, ale nezapomeň, že zas mám ten autobus 😵

farmarska
15. srp 2009

jéé koukám že jsem propásla sestřičku Tercinku naši novopečenou maminu 😕 jak je bobku? a co doma je příměří? 😕

mari111
15. srp 2009

luci,to se jen ta fotka nahodou jak tat povedla. farminko sikovnice,proc te k zlababe nedostane ??? a co znamena praxe ze ??? zdomu???

lucierob
15. srp 2009

farmi, tak ještě jednou. Jsi strašně moc šikovnáááááááááááááááááááááááááááááááááá pomocnice. 😉 😀 Až budu někoho potřebovat na práci, tak si tě pozvu. Akorát to budeš mít trochu z ruky.

mari111
15. srp 2009

no to bude mit hodne z ruky luci,to ke mne to ma bliz 😉

farmarska
15. srp 2009

žlaby ty vyděračko jedna 😀 😀 😀 😀
navíc takhle se chlubit cizím peřím, bud není tvůj 😝 😀 a dokavad mi sním nebudeš troubit před barákem máš mínus a hotovo 😎 😀 😀
leda že by jsi se opravila 😉 😀

lucierob
15. srp 2009

zase tak moc ne. K nám je to z Trutnova +- 4 hodinky jízdy. A ty jsi odkud?

farmarska
15. srp 2009

luci já už nechci ani k tobě 😕 😅 😅 😅 ale jinak děkuju 😵 😵 😵 máš pravdu jsem 😀 😀

farmarska
15. srp 2009

hele holky smiřte se s tím, že nepojedu k žádný z vás 😠

kopiiiii pomoooc, chtěj si ze mne udělat poskoka!!!! 😕 😕 😨 😨 😨 😝 😝 😝 😝

mari111
15. srp 2009

severni cechy,ke mne to ma dve hodky,heč 😝 inak v Haviřove mam tetu,to je blizko u vas ze

zlababa07
15. srp 2009

cha chááááááá, myslíš tohle dlouhé áááááá? Bane, farmi, já obdivuji každou pracovitou duši, kor teď, když mám manžu lazara a ložnici rozkopanou. Tím, že si zlomil to brčko, se nám totiž spaní na gauči v obýváku protahuje na neurčito a já co bych dala za takovouhle pracovitou návštěvu 🙂

mari111
15. srp 2009

ne ne, ne poskoka,mne by si jen pomahala treba vymalovat ten obyvak ☹

farmarska
15. srp 2009

mari praxe z domu, jako jestli taky tak pěkně lichotíš doma, manžílkoj 😀 jestli to máš nacvičený od tud 😀 oni to ti chlapi táák rádi 😉 😀 😀 😀

lucierob
15. srp 2009

hold, některým lidem se člověk nezavděčí 😠

mari111
15. srp 2009

tak zlab. objednej ten buz,vyzvedni si nas a jedem k tobe na brigadu

mari111
15. srp 2009

ne ne farmi,ja moc prave nelichotim,to uz musi bejt ze se nekdo snazi (nebo si o to rekne) 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

farmarska
15. srp 2009

😝 nic takovýho 😝

to hezky vy šupajda šupajda ke mně!! 😎 jediná Luci má omluvenku bo musí dadat a hezky se dotěhulit, ostatní nástuuup!! 😎 mari čekám tě za ty dvě hodky jak píšeš 😉

mari111
15. srp 2009

ja by sem po tme netrefila ☹

farmarska
15. srp 2009

zlá babo tak ty mne obdivuješ 😕 no tak že jsi to neřekla hned čéče 😀 jsi můj člověk 😉 😵 😀

lucierob
15. srp 2009

mari,jj, havířov je od nás asi 15 minut cesty autem. Kdysi jsem tam bydlela, ale kvůli malému jsme se nakonec přestěhovali do domku

mari111
15. srp 2009

zrovna pristi vykend nebo ten dalsi ke mne prijede teta aj s bratrankem

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru