Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
29. čer 2009

Markét no jo to je fakt je to za chvilku 😀
Ale já tu zůstanu asi hodně dlouho.... 😀 😲

kopa
autor
29. čer 2009

Markét už máš skoro 20.000 příspěvků,kam na to chodíš? 😀 😀

murynka
29. čer 2009

leni ani mi to neříkej přehoupnou se prázdniny a šup jsou tu vánoce 😀 😝
ty budeš těhule do srpna 😎

murynka
29. čer 2009

jsme registrovaná rok a půl a předtím jsme chodila na beremko hodně kde jsme chystala svatbu chodím i na modrou střechu 😉 a na koníka 😀 😀 a ted jak jsme doma nějak kecám no 😅 🤐

kopa
autor
29. čer 2009

Markét no už se těšíma na fota miminek až sem dáte.Já myslím,že snad do vánoc bych tak na 70%těhule mohla být 😀
Já bych taky kecela,ale moc času nemám 😀 a z práce to věčně taky nejde 😅 a taky jsem byla párkrát v jiném tématku,ale tam je všude mrtvo 😅

ee.liska
29. čer 2009

no já tu budu s tebou kopi 😉 taky to nevidím moc nadějně
mury tobě přinese Mikuláš pěkný dárek 🙂

kopa
autor
29. čer 2009

Jé ted jsem to viděla v pasu jsem registrovaná od 24.září no ale už budu mít 3000,jsem na dobré cestě 😀 😀

Eelisko budeme tu spolu těhulkovat,mě by to fakt stačilo až na vánoce 😀

kopa
autor
29. čer 2009

Murynka nedostala k Mikulášovi uhlí a brambory,Murynka dostala spermíky a mimčo 😵 😀

murynka
29. čer 2009

kopi až budeš doma jako já tak si povíme 😉 😀
já jsme nebudu pak chodit až se prcek anrodí to se asi stíhat moc nebude 😅

kopa
autor
29. čer 2009

Markét dobrá 😉
To chápu času nebude mnoho,ale až bude mímo větší tak to půjde lépe 😉

kopa
autor
29. čer 2009

Zkusím vám vložit fotečku synovce z oslavy 🙂

kerrie
29. čer 2009

Ahojda holčinky 🙂

Na mě leze jakási depka, či co. Ve ST jdu po delší době na kontrolu a mám stažený obě půlky strachy.....no co vám budu povídat, však to znáte. Doufám, že mě tam čekají jen dobré zprávy.....ufff 😎

Sarlottko........nervíky dokážou rozhodit úplně všechno, viď? Ale neboj, zas to bude dobrý, uvidíš. Hlavně že to vyšetření dopadlo dobře a víš, na čem jsi. Držím palce, ať jsi brzo v pořádku 🙂

Mury, Ty už to máš faaakt za pááár.........překulej se prázdniny, začnou se kupovat vánoční dárky a než se naděješ, pojedete si pro ten dáreček ze všech nejkrásnější 🙂

ee.liska
29. čer 2009

kerrie neboj, určitě bude všechno v pohodě 🙂

murynka
29. čer 2009

ker neboj se to bude dobré 😉 to špatné jsme si už přeci vybrali....já vím také jsme se bála ale zkus to!!!
trochu ten strach vytěsnit já jdu zítra ale pochybuji že mi udělá UZ a já bych ho tolik chtěla ☹ od 14tt jsme prcka neviděla ☹ musím ho zítra nějak překecat 😀

kopa
autor
29. čer 2009

Kerrie vše budu určitě v pořádku 🙂

nicollka
29. čer 2009

kerrie nebo moc moc budu držet palečky. tak a ja se jdu chystat do práce, bouřka se asi vypršela v brně, zase tu svítí sluníčko tak snad pršet nebude. tak zase večer paspa holkxy

kerrie
29. čer 2009

Holky děkuju.....snad to bude v poho.

Mury.........já se snažím být v poho, protože tím, že plaším prckovi akorát ublížím......ale víš jak.....chvilkama to dost dobře nejde 😉 Taky doufám, že mi udělá UZ...............příští týden jdu na NT, tak abych byla taková klidnější 🙂

mabe
29. čer 2009

Ahojte holky,

nicolko, info. V Brne je strasna bourka porad. Porad ne a ne se zastavit. 😒 Sla jsem z prace a za 2 minuty jsem byla od pasu dolu durch mokra. 😖

Jinak snazenicko je v plnem proudu, tak se snad brzo zadari. 😕

Kerii, budu drzet palecky, i tobe murynko. 😉

ee.liska
29. čer 2009

nicol od naší strany to taky jde k vám 🙂
mabe tak to přeju hodně štěstí a ať je to co nejdřív 🙂

mabe
29. čer 2009

eeli, dekuju moc.

nicolko, tak to se mas na co tesit - z obou dvou stran.

sarlotta
29. čer 2009

Ahojík Eli🙂 už je mi líp. Je fakt, že se aspoň nemusím trápit jestli nemám nějaký vřed nebo co 😉 Ale znovu bych fakt nešla 😠 😎
Mabe...palečky se drží🙂)))))

Kerrie nedepkuj....vyleze sluníčko a bude líp...udělej si nějakou radůstku..prďolka je v pořádku,ju. 😉 a hotovka.

Holky jsem se těšila na léto....a letos to faaakt stojí za prd...konec června a ještě sem se neválela u jezera.....no to je děsné 😠 😀 😀

ee.liska
29. čer 2009

ahoj sarlot 🙂 jak se má Kryštůfek?

sarlotta
29. čer 2009

Eli🙂 Kryštůfek se má dobře... v neděli nás čekají narozeniny...moc se těším jak bude zářit🙂))) On už se nemůže dočkat pomalu půlroku🙂)))
Akorát měl minulý týden stávkovací období...ráno s bečáním do školky a nechtěl se mě pustit...sem to nemohla vydýchat...ale nechala sem ho tam a odpolko už byl úplně v pohodě...další den zase ráno divadýlko---on je citlivka..určitě vnímal, že mi nebylo dobře a taky byl 3týdny doma s kašlem a neštovkama, tak si zvykl.
A co Ty, jak jsi na tom s mrškou ? A co v práci ? dobré ?...jsem čekala, že Tě někde potkám🙂))

ee.liska
29. čer 2009

no mělas napsat, že jsi v nemocnici, došla bych za tebou
ms nic, potvora jedna 😒

sarlotta
29. čer 2009

Eli, sem byla ráda, že ležím🙂)))))
Ale dáme kafíčko jak se udělá lepší počásko. Nebo kdyby se Ti chtělo dojet až k nám, tak si můžem dát i čaj🙂))
Co kontryhel zkoušela jsi ho pít delší dobu ?

ee.liska
29. čer 2009

jasné, to je jedno kde 🙂 tento týden a příští nestíhám, budu dlouho v práci ale po tom dvanáctém už je to v pohodě
s tím kontryhelem čekám na začátek ms, dosi mi říkal že se má pít jen prvních 14 dnů cyklu

lucierob
29. čer 2009

ahoj holky, já vás tu vůbec nestíhám. Když tu jsem tak tu nikdo není a pak je zase popsaných šíleně moc stran.

venuska
29. čer 2009

Ahojky holčiny, koukala jsem, že Kopinka si udělala další albíčko (o: Hezký 🙂 Určitě budeš do Vánoc těhulka..neblázni. 🙂

Tedy, ty zprávy jsou vždycky o kapesníky. Chudáci lidi...to musí být strašné. Včera tam byla ukázka a záběr na tu rodinu s tou malou holčičkou, měla jsem co dělat, abych se nerozbrečela...když tam ten tatínek odpovídal na kameru. 😝 😕

Dneska jsem si koupila hezké těhu kalhoty...černé...hned jak budu mít čas, tak vyfotím a dám do albíčka...ještě jsem si zkoušela těhu džíny, ale ty si koupím až o výplatu..je to všechno strašně drahé..hrůza. Jen si je musím nechat zkrátit, jak jinak při mojí výšce 163cm 🙂 Jsou takové plátěné...ale hodí se i do společnosti 🙂 Tak jsem za ně moc ráda.

A co vy? ´Jak se máte:

Šarlotko, jsem moc ráda, že už je ti líp 🙂

venuska
29. čer 2009

Lucí, tedy ty máš hezký pupíček ve 14tt...teď už ho máš alespoň jak v 8měsíci, ne??? Je to neuvěřitelný. 🙂 Krááásný 🙂

sarlotta
29. čer 2009

ee.lis kontryhel pij normálně každý den. Měl by Ti nastartovat tělo a zpravidelnit cyklus. Jinak se té MS ani nedočkáš..což bych Ti nepřála🙂)) Pak až přijde MS tak od začátku do ovulky...až bude snaženíčko. Pokud nemáš MS tak asi nebude ani ovulka, víš. 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru