Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

petroska
19. čer 2010

teda ty se máš.hranolky hmmm 😀 .no ono je možné že se mu to nelíbylo.mě taky jako by se přehupoval na jednu a pak na druhou stranu.taky ho uplně cítím nahrnutýho vždycky napravo -uplně tam mám mega hrču a na levé straně nic.to je pak hrča jak blázen 😀 .no a nebo se mu nelíbí když spím na boku.asi chce lepší poloju pro spinkání,to bys pak měla cítit ty rany co mi dává at si lehnu normálně 🙂 .oni si řeknou co chcou víš 😉 ,tak malí sou a vyčuraní 😀

sarlotta
20. čer 2010

hezké nedělní ránečko🙂 a tady se bucááááá 😀 😎

sarlotta
20. čer 2010

Kopinko hezkééééééééééééé narozeninky🙂)) jééé 25🙂)) to je náádherný věk🙂 užij si oslavičku 😎

sarlotta
20. čer 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek..................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe................... .holčička Anička 3560,49cm
Markytaj................chlapeček Honzík
Tercie ...................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Wlladka............ ....chlapeček Šimonek nar.29.5.... 990g (29tt+2) držíme pěstičky ať prďolka přibírá
Flair ........................holčička Melisa nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta 34tt.................. ....... ....KO28.6...........................................................čeká holčičku.......Šarlotka
Hanana 34tt.................. ...........KO ?................................................................čeká chlapečka
Mari 31tt.......................... ....... ..KO v pořádku, KO 1.7........................... .......čeká holčičku........Laurinka
Handm 30tt.............................. KO 28.6.
ee.liska 29tt .................. ... ..... KO v pořádku KO 24.6 .................................čeká chlapečka
petroska 28tt.................. ..........KO v pořádkuKO 25.6...................................čeká chlapečka ....Filípek
kytiii 28tt........................... .........KO 25.6.................................. ........................čeká holčičku......Eliška
Sirella 27tt ...................... .........KO v pořádku, KO 19.7., cukr 23.6
miru.j 27tt........................ ..........genetický utz dopadl výborně ..................... čeká holčičku..... Vivien Viktoria
Kopa 23tt ....................... . . ...... KO 24.6, velký utz 10.8.
Maarrtina 19tt ....................... ...KO 1.7.
Zlababa 19tt ..................... .... ..KO v pořádku , KO 2.7.
veve.b 15tt..................................KO v pořádku , KO 14.7. trippl test
Paajaa 13tt................................ KO 1.7. NT 22.6.
M_artasek 35DC
Cajori 30DC
Nicollka 29DC
M.aa.b 28DC
Farmarska 21DC
Katyna 18DC
Natalie 14DC
Aja 13DC
Madormi 7DC
If.v nehlídá
Markee nehlídá

kopa
autor
20. čer 2010

Ahoj,přeji hezkou neděli 🙂
@sarlotta díkyza gratulačku 😀 Oslava bude,máme sešlost u tchýnky 🙂

kopa
autor
20. čer 2010

Ahoj,přeji hezkou neděli 🙂
@sarlotta díky za gratulačku 😀 Oslava bude,máme sešlost u tchýnky 🙂

kopa
autor
20. čer 2010

Ahoj,přeji hezkou neděli 🙂
@sarlotta díky za gratulačku 😀 Oslava bude,máme sešlost u tchýnky 🙂

kopa
autor
20. čer 2010

a sakra ono se mi to zkopčilo 😠 😠

sarlotta
20. čer 2010

to neva🙂))
Tak jsem nachystala košík, holky to je tak pěkné 😵

farmarska
20. čer 2010

ahoj holky hezké nedělní odpoledne 🙂 u nás se peče králík, k tomu br. knedlík zelíčko a odpolko chceme ještě s mamčou udělat věnečky, abych měla zítra co vzít do práce.
Kopi moooooc gratuluju k narozkám, hezkej věk 😵 😵 😵 😵 😵
sarlot krásne košík 😵 😵 😵 😵 já ti ty přípravy, tak závidím 😉 sem ted měla bejt nařadě a zítra (na své narozky) měl bejt termín porodu 😔 debilní datum, takhle si na to vždycky vzpomenu 😠

farmarska
20. čer 2010

no jinak zítra jdu normál do práce, ale v uterý mám volno, páč mám jako už moc hodin a ty by mi nikdo neproplatil, tak už se moc těším na uterek, bud bude válečka, nebo se pojedeme projet po nějakejch autobazarech, očíhnout auto, chceme si vzít půjčku a něco novýho-starýho pořídit, páč manžoj to jeho už pomalu dojezdilo 😝
At tak či tak uterek bude hezkej den 😵
zato sobota bude stát za hov.o, mám v práci celodeňku (od půl6 rána do zhruba 11večera 😝 😝 😝 )

farmarska
20. čer 2010

jinak tenhle měsíc snažení skoro nebylo, kuli tý vyčerpávající práci, na to člověk skoro ani nepomyslel a i když pomyslel, tak byl tak utahanej, že se nedalo ani praktikovat, ale příští měsíc to zase rozjedu a to by v tom byl čert, aby nebylo hezké dubnové novorozeňátko! 😵 😵 😵 😵

sarlotta
20. čer 2010

ahojky Farminko, to jarní miminko bude 😉 😵

my máme svíčkovou od babičky🙂)) a na véču a na zitřek budu dělat kuřecí karbošky s kašou... 😝 😵

petroska
20. čer 2010

kuku holky.šarlot nádherný košík 🙂 .já už se taky těším po 30 týdnu jak si vše začnu chystat pro mimiško 😉

murynka
20. čer 2010

ahojky
@kopa vše NEJ K 25 narozeninám hodně zdravíčka štěstíčka!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 !!!!!

@sarlotta krásný košík jako můj 🙂 hodně podobný 🙂 akorát malá mi v něm byla jen tich 6 neděl 😅 takže moc nepoužit ☹ 😠 😀

@farmarska jarní miminko jééé to bude krásný 😵 😵 😵 držíme pěsti 😎

cajori17
20. čer 2010

Kopi,vsecicko nejlepsi k narozkam.................

sarlotta
20. čer 2010

@murynka díky🙂 však ho využiješ pro dalšího mimíska 😉 Já ho i pujčovala známým akže už je zaplacený. malý v něm byl ty 3měsíce, pak už se točil... ale je to fajn, takové doupátko pro prcka 😎

cajori17
20. čer 2010

preji hezke nedelni odpoledne....ma me asi neco leze,mam strasnou rymu a boli me hlava 😒

cajori17
20. čer 2010

holky normalne baz.teplotu nemerim,ale rano byla 36.8...pres den mam 37ale to bude nejspis tim nachlazenim.....takze mrcha se nekde zasekla...

cajori17
20. čer 2010

no nic,jdu zalehnout.............jsem hrozne unavena...stavim se tu mozna navecir...pa

murynka
20. čer 2010

@cajori17 ty brdo 😕 nejseš vážně těhu??? 😅 😅 😅 unavená teplotka vyšší? 😎 😎

cajori17
20. čer 2010

@murynka .ahoj...no nevim,nejspis ne...7,6.jsem byla na folikulometrii a nejvetsi folik mel jen 11mm,coz je malo,takze asi ne.....asi budu mit nejakou chripku 😒

cajori17
20. čer 2010

ale kdyby nahodou,tak mam jeden testik doma....

m.aa.b
20. čer 2010

@kopa Všecinko nej nej nej k Tvým půlkulatinkám 😉 😵 😵 😵 😵 😵

murynka
20. čer 2010

@cajori17 😅 😅 mě to přijde podezřelý já když byla těhu při každém mi to začalo nachlazením a co říká folikulometrie na to prd i zázraky se dějí 😉 😉

lulunka
20. čer 2010

Ahoj...
přemýšlela jsem kam napsat a pak mě napadlo že možná tady by jste stím měla některá zkušennost..
Asi tak..dva dny po sobě jsem měla pozitivní těhu test 9DC a 10DC ,čárky celkem pěkné kort ten druhý den měla jsem i stejnou značku testu tak jsem viděla jak sílí..těhotně jsem se i cítila měla jsem hrozný hlad jako u prvního těhu a taky mě bolela prsa ale dnes ráno jak když se po čárkách slehne zem ..na žádným testu ani stopa po těhotenské čárce..
vůbec mi to hlava nebere..pak mě napadlo že jsem možná těhotná byla ale asi se to neudrželo..jenže kdy bych to teď tak měla dostat??dnes už na testu nic nejni a včera byla čárka ještě hezky vidět ale ms zatím nemám..co se mohlo stát?☹
Na jednu stranu jsem z toho těhotenství měla težkou hlavu mám doma skoro půl ročního chlapečka ale na druhou stranu jsme se už začali těšit..testovla jsem několikrát ale čárka je prostě pryč:-/
Nemáte stím některá zkušennost?..

cajori17
20. čer 2010

@murynka -ja byla v tehu taky nachlazena ...............tak nevim no,pockam jeste dva dny a pak testnu,jestli to do te doby nedostanu.........ale moc tomu neverim...necitim se tehotna,jen nachlazena..........a unavena

@lulunka -je mi to lito,ale s necim takovym nemam zkusenosti..............mozna ti holky poradi.......zkus rano zavolat na gyndu a zeptat se......

lulunka
20. čer 2010

Já to naprosto nechápu..vůbec nevím co se mohlo stát.a celý den je mi divně hlavně se mi hrozně motá hlava.. 🙄
Tu gyndu zkusím 😖

cajori17
20. čer 2010

je mozne ,ze jsi byla tehu a neudrzelo se to.....a nespinila jsi?nebo nekrvacela,mela jsi bolesti?

cajori17
20. čer 2010

Farminko, a ty nesmutni......nemysli na smutne veci,zitrejsi narozky si uzij,protoze na tebe to stesticko teprv ceka......................

lulunka
20. čer 2010

právě že nic žádné bolesti žáádné špinění..nic jen ta čárka zmizela..

sarlotta
20. čer 2010

caj zkus ten testík ráno 😉

lulunka jak to myslíš 9DC, 10DC ? dny cyklu se počítají od prvního dne MS. Takže pozitivní test bys mohla mít 28DC a výše dle toho jak dlouho Ti trvá menstruace. Máš doma 5měs chlapečka.. kojíš ?, měla jsi už normální MS v nějakém pravidelném cyklu ? To HCG mohlo být zvedlé jen hormonálně - bez těhu ... jak citlivý jsi měla test ?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru