Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aja.83
17. bře 2010

Nugátové řezy: 😵
těsto: 1 hrnek hladké mouky, 3/4 hrnku cukru, 4 žloutky, sníh ze 4 vajec, 4 lžíce horké vody, 1/2 prášku do pečiva (upéct, nechat vystydnout, navrch polevu)
náplň: 240 g piškotů, svařit 1 hrnek mléka+2 lžíce kakaa, 20 dkg másla, 1/2 hrnku cukru, 3 lžíce rumu (máslo, cukr utřít, přidat rum, kakao a piškoty)
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

petroska
17. bře 2010

markee děkuju 🙂 .přeju ti hodně štestíčka at brzo přijde 🙂 ...

petroska
17. bře 2010

madormi OPRAVA BEBETTO!

markee
17. bře 2010

můžu vám je poslat mailem nebo dát sem na stránku.
Ajo,moc děkuju 😉

petroska
17. bře 2010

markee na stranku prosím.já je dělala podle netu kdysi a byli 😝

madormi
17. bře 2010

aja to vypadá skvěléé ale já teď musím hubnout 🙂, petroska děkuji za info 🙂

markee
17. bře 2010

Holky já večeřela.Míša mi přinesl papání,tak jsem si dala kuřátko a brambůrky no a trošku řípy přímo ze skleničky. Nikdy mi nechutnala,ale co jsem s Míšou,tak mě jí naučil jíst.

Tady je ten receptík:
3 bit řezy

Potřebujeme:

Těsto: 2 vejce 10 dkg cukru moučka 1 dcl oleje 0,25 l mléka 2 KL kakaa 1 prášek
do pečiva 300 g hladké m. Krém 1: 0,5 l mléka 2x vanilkový pudink 2x vanilkový
cukr 10 dkg cukru 15dkg tuku Krém 2: 1 Salco - sladké zahuštěné mléko den předem
povaříme ve vodní lázni 2 hodinky 250 g másla 2x BE BE sušenky 100% tuk čokoláda
na vaření

Jak na to:

Těsto připravíme klasickým způsobem - žloutky umícháme do pěny s cukrem, přidáme
kakao, ojej, mouku... nakonec sníh z bílků a na pekáči upečeme placku.
Krém 1: Uvaříme pudink a vychladlý vmícháme do tuku - naneseme na studenou
placku
Poklademe BE BE sušenkami
Krém 2: Zkaramelizované Salco umícháme s tukem a naneseme na BEBE sušenky
Zalejeme čokoládovou polevou

markee
17. bře 2010

Já je ještě nedělala,ale chystám se na ně-brzo. Toho kakaa si myslím to je dvě kávové lžičky. Jinak nevim 😅

petroska
17. bře 2010

supr sobota to jistí když bude návštěva.snad se podaří jinak pošupu ještě na cukroví do obchodu 🙂 .dík

m.aa.b
17. bře 2010

ahojda ve spolek 😀

tak mám první pigárgo v pupíku a když to bude vše ok tak příští pátek punkce a pak v neděli, nejpozději v úterý už budu mít prďolky u sebe v bříšku 😵 😵 😵 😵

Markee IP

Aronku velikánská gratulace !!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 hlavně hodně zdravíčka 😉

mirax
17. bře 2010

markee..taky 😉 IP

Velikánské gratulace všem novopečeným mamnikám! 🙂 🙂 🙂 🙂
To už je miminek 🙂

aja.83
17. bře 2010

m.aa.b, jůů, už se to blíží! 😵 Držím pěsti! 😵 😵 😵 😉

markee
17. bře 2010

Maab, to je krásná zpráva. Jůůů,jak ti to moc přeju. 😀

m.aa.b
17. bře 2010

aji, markee moc děkuju 😵 😵 😵 a víte jak ... 😉

farmarska
17. bře 2010

jůů tady se koukám vaří! 😕 to musím jít honem dočítat 😀 😀 😀

markee ty jsi dělala nějak ty nescafe řezy vid 😉 hele nedala by jsi odkaz, nebo neposlala receptík? chtěla bych o víkendu klukům udělat něco dobrýho 😉

mosquito
17. bře 2010

Jeee, recepty. Super - hned je zkusim.

farmarska
17. bře 2010

jééé ted čtu , že si na mne vzpoměla Aja i s nugátovejma řezama..díky 😵 určitě prubnu 😉 já se ted snažím moc sladký nežrat, ale za to o to víc vyvařuju chlapům 😉 🙂

farmarska
17. bře 2010

jéé Ají ten tvůj recept je supr!!! Miluju tydle receptíky, kde nemusím nic vážit a jen hrníčkuju 😵
i když když je něco móc dobrýho, tak i váhu nejsem líná vytáhnout 😉 😀

aja.83
17. bře 2010

A jooo, Farmi, tys chtěla Nescafé řezy! Já to spletla...No jo, no problemo:

Nescafé řezy: 😵 😵 😵
30dkg polohrubé mouky, 15dkg moučkového cukru, 10dkg rozpuštěného másla (vlažného), 3 lžíce oleje, 2 vejce, 1 lžíce nescafé, 3 lžíce kakaa, 1/4l mléka, 1 lžíce rumu, 1 prdopeč
Na polevu: čokoláda na vaření, celá kysaná smetana nebo 2, cukr podle chuti
Postup: Do mísy dáme mouku s prdopeč, kakao, nescafé, cukr, vejce, mléko, olej, tuk, rum. Pořádně smícháme a dáme na vymazaný střední plech. Pečeme na 180 stupňů asi 15minut. Po vychladnutí polejeme polevou
Poleva: Čokoládu na vaření (klidně i mléčnou) rozpustíme v mikrovlnné troubě a do ní vmícháme celou zakysanou smětanu. Můžeme ještě přisladit. Celé rozetřeme na dezert. Lze dozdobit šlehačkou a banánem! 😵 😵 😵

farmarska
17. bře 2010

jůůů maab hurááá!!! moc ti to přeju 😵 😵 😵 😵

markee
17. bře 2010

Farmy,to jsou přesně ty řezy. Já je hledala na MMB i s obrázkem a nemůžu najít přesně ty co jsem si opisovala.Takže od Aji jsou to ony. Já dávám určo dvě zakysky a rozpouštím čokošku na vaření s troškou ztuženého tuku-už nesladím 😉

farmarska
17. bře 2010

ajo ty jsi ďábel 😉 😎 moc díky!!! Tendle víken to vidím na ty nugátový, příští nescafe 😉 😉 😎

aja.83
17. bře 2010

Markee, se teda omluvuju, že jsem tě předběhla! 😉 😅 Ale nakonec dobře, viď, když jsi to nemohla najít! 😉 Tak holky, šup šup a pěkně něco upíct! 😀

markee
17. bře 2010

Já právě projíždím shodou okolností recepty na MMB a uložila jsem si tehle recept http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=76440 , určo ho zkusím, někdy.

farmarska
17. bře 2010

markee díky za rady 😉 jsem ráda , že to jsou oni, už ty ověřený, vyzkoušený, dobrý 😉

madormi
17. bře 2010

teda holky kopíruji recepty o 106 a pak manželovi napeču až něco budu od něj potřebovat 🙂 ne sranda i klidně když nebudu nic potřebovat :D

aja.83
17. bře 2010

Markee, hmmm, ty kostky vypadají taky dobře! 😉 Též je někdy zkusím! Mňam, holky, a mám na něco chuť...Jdu se podívat do lednice nebo někam 😀 😀 😀

farmarska
17. bře 2010

madori, to nnemáš špatně vymyšlený, upíct jen když něco potřebuješ.., to si musím někam poznamenat 😀 😀 😀

farmarska
17. bře 2010

tý jo ty kostky vypadaj fakt krásně 😵 asi mi přestane brzy fungovat klávesnice, jak do ní slintám 😅 😀 😀 😀

madormi
17. bře 2010

no tak kdybych pekla furt tak si na to zvykne a nebude si toho vážit :D

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru