Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

natalie77
10. dub 2010

Teď jsem napaala zase román a zmizelo mi to 😠 .

ee.liska
10. dub 2010

ahoj 🙂 to je tedy počasí, pravé aprílové
wladi, mury dík 😀 wladi tak se brzo uzdrav
maab, třeba ještě zesílí, mě taky nechtěla sílit až pak po týdnu 😉
šarlotko to není možný jak je ti kryštůfek podobný, kor na této fotce 😀 čepka je moc hezká
nicol, mrcha jedna ☹ 😠

natalie77
10. dub 2010

Napsala jsem chtěla napsat.

ee.liska
10. dub 2010

naty to je k vzteku, co? 🙂

natalie77
10. dub 2010

Eli, bych se po...
Farmi, pěkné znásilnění 🙂 . se musím učit 😉
Maab, já měla ducha do 12.dne, ale až tak 1á.den začala sílit.....ale je pravda, že jeden měsíc jsem při stimulaci měla falešně pozitivní test po Pregnylu ☹ . Od té doby testuji až tak 14.den....ale neboj, ofiko testovat bys měla někdy si ve středu, ne? Tak to už bude tlustice 😉 .

natalie77
10. dub 2010

Sarlott, krásné čapky....já jsem na tové věci nemehlo 😒 .
Nicoll, škoda, vyjde to příště, musíme tomu věřit 😔 .

natalie77
10. dub 2010

A co Terci? Doufám, že nerodí 😕 .
Asi odpočíváte.... 😉 .

m.aa.b
10. dub 2010

Ahojky ve spolek 🙂 všem vám moc děkuji za podporu 😵 😵 😵 😵 😵 jste moc hodné 😵 😵 😵
ještě pořád trochu doufám 😅
Nat ofiko testit mám až za týden, ale měla jsem dvě blastocysty což jsou ca 5-ti denní embryjka, takže čárka už by měla být viditelnější 😔 . No budu se zatím pořád chovat jako bych těhu byla a v so uvidíme 😔 Už jsme se s příťou domluvili, že co nám vrátí na daních tak si necháme na straně na případný KET, jen jsem zvědavá jak to pak budu kloubit s prací páč tu si tedy musím najít určitě -. už jsem dnes poslala jeden životopis, je to přímo u nás ve městě a práce si myslím kterou bych měla zvládat, jen ten plat 😒 tedy alespon podle toho co inzerují, je nízky, jinak řečeno - to co mám ted od pracáku a jsem za to doma je upolně to stejně co oni nabízejí. Ale uvidím jestli mě pozvou na pohovor, tak co k tomu ještě řeknou.

Ještě jednou vám děkuju za podporu 😵 😵 😵 😵 😵

farmarska
10. dub 2010

ahoj baby, jak se vede? Moc se tu nekecá 😕
Děkuju všem za pochvalu mého včerejšího nočního utoku 😀 😎
Jinak Terci myslím ještě nerodí, páč to by mi jistě napsala 😉 ta se spíš ted cpe máminejma buchtama a užívá si rodinné pohody 😉 🙂
m.a.buško určo se dušík ještě vyrýsuje! 🙂 Někdy se malinko přibrzdí, ale on to pak dožene 😉 určo to bude ok. ! 😵
Natálko a jak se vede 😉
Nikolko ten tvůj cyklus, to je mi teda záhada 😝 😅

madormi
10. dub 2010

ahoj holky, maab neházej flintu do žita
farmi ty jsi fakt zvíře 🙂 to můj manža krásně spolupracuje už pro jistotu od 8 DC, ale 12 dc jsme vynechali, tak jsme to napravili dnes ráno a večer mu taky nedám pokoj a to samé zítra 😀

farmarska
10. dub 2010

mad to máš dobrýho spolupracovníka 😀 🤐 Hele no můj je právě taky zlatej, že se takhle pěkně nechá a nedělá problémy 😅 a zatímse předemnou ani nezamyká, ani neprchá 😀 😀
Tak si popřejeme jen tak dál né 😉 😀 😀 😎
m.a.b. o práci a těch almužnách co všude nabízejí mi teda povídej 😝 Bud práce jakš takš ujde, ale je to za šíleně ubohý prašule, nebo prachy jakeštakeš, ale dřina jako kráva a ty podmínky většinou.. 😝 😠 🙄

kopa
autor
10. dub 2010

Maab ted jsem to dočetla 😔 Nebud smutná a nevzdávej to!!!!Třeba vás ještě mimískové mile překvapí 😵 😵 Moc ti držím palečky!!!!!! 😵

Farmi teda ty jsi čertice 😀 😀 včerejší úspěch s manžou máš za 1+ !!!! 😀 😀 No já mám co dělat abych zase odmítala příteláka 😅 🤐 Jako já na to moc chut nemám,no a dneska jsem musela dvakrát 😅 😅 tak ted bude zase týden pauza.

Wladi to je dobře,že je ti už lépe.

farmarska
10. dub 2010

Tý jo já jsem zvědavá jak dopadnu v to pondělí, na tom pohovoru. Jako určo budu (po předchozích zkušenostech) chtít vydět ten provoz a tu práci, co budu mět vykonávat a jasně a zžetelně se poptám na pracovní dobu 😀 😀 😀

farmarska
10. dub 2010

ahoj kopísku, jak je těhulíno? co dělaj střeva?

kopa
autor
10. dub 2010

Katynko a jak ty se máš?? 😕 😕

Jinak Natál a Farmi už mám zase zácpu 😅 😅 😲 😲 už jsem dneska měla i dětskou přesnídávku 😅 a zase nic!!!!

Nici sakra,moc mě mrzí ta tvoje mrcha!!!! 😔 Hele nechceš to nák už řešit na gyndě???Vždyt se snažíte už taky dlouho 😔

kopa
autor
10. dub 2010

farmi už v předešlém příspěvku píši o střevách 😀 😀 😀

kopa
autor
10. dub 2010

Jinak Farmí mě už nevolnosti asi přestávají,jen jsem furt unavená a dost náladová 😅 nemám problém příteláka pěkně sprdnout 😀 😀

farmarska
10. dub 2010

kopi dvakrát? 😕 No to bych se na to v tvém stavu mohla... víš co 😉 😀
Copak já za 1+ , ale manža má 1++++ že mu to tak pěkně, i přes ten spánek a unavu, šlo 😵 😵 😵

Tak a já si vzpoměla , že musím je za vetem do druhý vesnice, pro kapičky naší feňulce-do ouška 😝 a je tam jen do 8, tak mažu a taky pak chci stihnout ještě ten čr film na primě. 😉

farmarska
10. dub 2010

kopi klíďo ho sprdávej, on si to beztak určo zaslouží 😀 a to není nikdy na škodu, pěkně preventivně 😀 😀 😀
to je dobře že nevolnosti ok. , ono i ta unava bude čím dál lepčí 😉 , ale ty střeva, to teda holka nevím co s tebou 😅 se raději voptej mudry, co máš dělat a tak.. 😉

kopa
autor
10. dub 2010

Farmi no dvakrát 😅 ráno a večer 😀 no však já nechci 😀 😀
Tak utíkej at to stihneš 🙂 já chci taky koukat bud na primu a nebo na vratné láhve 😎

kopa
autor
10. dub 2010

no na tu zácpu se zeptám a to piji i magnesii 😅 Dneska jsem snědla celou salátovou okurku 😅

farmarska
10. dub 2010

tak jsem zpět a už čučím na tu primu.
Jako ale jsem pěkně nasraná, páč jsem zajela k vetoj, kapky neměl, prodal poslední dopoledne a budu k němu muset v pondělí znovu 😝 a ještě jak jsem šla od něj, tak jsem zakopla a jak dlouhá, tak široká se rozplácla na zem 😎 byly tam takový betonový kvádry, takže nejen, že mám odřený obě kolena, ale ještě i díru v ryflích a jak tam bylo bláto a louže, tak celou bundu od bláta 😠 No to se mi ta cesta zase vyvedla 😅

farmarska
10. dub 2010

kopi no na tu zácpu, no asi budeš muset přitvrdit 😅 okurek celou sklenici a navrh kilčo jablek a acido a s hajzlíku se za celý dopoledne nehneš 😀 prdel si přijde na své 😀 😀 😀 😀

natalie77
10. dub 2010

Farmi, tak to bych mu snad plivla na dveře.....
Teda někdy se prostě nedaří 😝 .
Jinak mě je báječně, jen to počasí mě sejří....když jsem byla s malým doma, bylo venku krásně...a teď prší a prší...
Večer jsem žehlila a zrovna dávali Vratné lahve, tak mě rozesmála ta scéna....jak jí říká, že nechápe, že s jejím vzděláním, kouká na takový blbosti....a ona jak na něj....žehlil jsi někdy? Super film 😵 .
DNeska jsme měli k obědu čínu a zítra udělám čevabčiči a brambory, mám na to chuť....jenže já vždycky, jak uvařím, tak už nemám ani chuť ani hlad....chybí mi strava někoho jiného..pořád jíst to svoje jídlo je opruz.
Tak já se jdu umýt, dneska jsem byli akční...dávali jsme malému závěsy do pokojíčku, doufáme, že bude ráno spát déle 😉 , pak jsme byli venku a pak jsme měnili pneumatiky, malej byl nadšený a dneska takový mazlivý....prý se mu stýskalo, když jsem byla ve škole, no měla jsem slzy v očíích, on je totiž moc společenský, tak nikdy neplakal, když jsem odcházela, ještě se smál a mával...a najednou mi dneska vypráví, jak semu stýská...no musím si to užívat, než mi vyroste... 😝 a budu ta trapná matka 😠 .

Opatrujte se mi....
Farmi, doufám, že je Ti lépe...
Terci, pošli buchty od maminky.... 😵
Kopi, co kefír nalačno? CHce tohodně mléka...a ovoce a ty lněný semena 😉 .

venuska
10. dub 2010

Ahojky holčiny 🙂

jééé, ahojky wlladko...tebe už jsem tady dlouho neviděla...a koukám, že čekáte mrňouse..ty jo, mam velkou radost.

Murynko, dneska jsme byla v Malvíku a koukala jsem na jídelní židličky od Chicca...a teď jsem koukala na fotky Sofči...moc hezké 🙂 a ty tam máš podobnou...nevím jestli jí máte taky od Chicca...ale vybrala jsem červenou barvu a ještě tam mají takovou žlutou s kroužky, tak váháme jakou...
Posílám odkaz:
http://superbaby.mimishop.cz/detail.php?zbozi=6...
a nebo:
http://www.malvik.cz/Jidelni-zidlicky-7/zidlick...

holky, která je hezčí?

venuska
10. dub 2010

Martinko, Lucinka je opravdu kouzelná 🙂

aja.83
11. dub 2010

Dobré ránko!!! 😀
Natali, tvůj brouček je vážně kouzelnej...Užívej si ho, mazlíka 😉 !
Farmí, no co to provádíš?! Takhle se naplácnout 😝 😝 😀 (Víš, co tam bylo na těch kostkách napsáno??? 😀 😀 😀 -Vole, zvedej nohy 😀 😀 😀 )
Kopíse trápí zácpa! 😖 No teda, Kopi, asi budeš muset použít Farminčin recepis 😀 😝

sarlotta
11. dub 2010

dobré ránečko🙂

sarlotta
11. dub 2010

Venus já bych vybrala podle interiéru 🙂 protože všechny jsou kouzelné a je jedno jestli pro holku nebo kluka🙂

kerrie
11. dub 2010

Dobré ráno, holky moje 🙂
Venusko...........ty židličky jsou nááádherný...........opravdu moc. Mě se asi víc líbí ta modrá, ale jak říká Sarlottka........podle toho, která se vám bude víc barevně hodit bych vybírala 😉

Nevíte, co Tercinka, jestli nám už, holka, neporodila? Ale to by určitě dala vědět..............asi si užívá u rodičů poslední chvilky s bříškem 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru