Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
22. kvě 2010

ahoj čajori, ja jen nakoukla a mazalůa hned ven,dneska bylo konečně jak-tak hezky tak sem byla co nejvíc venku, teď odpočívam u bedny ale asi si pudu dat vanu a relax 😉 nějak mne všechno pobolíva 😔

mari111
22. kvě 2010

jo a čajori, nikdy nesmíš přestat věřit 😉

tercie
22. kvě 2010

ahoj holky, je tu někdo? ☹

mari111
22. kvě 2010

ajoj Terculko, ja jsem koukala na bazar, chtěla bych plavky a džíny ale nic moc jsem nenašla, a du do vany

mari111
22. kvě 2010

no moc jsem neporelaxovala, jak si nemúžu lehnout a vegetit, tak mne to tam neba, du do deky a kukať na telku. Tak páá

tercie
22. kvě 2010

Já jsem se začetla do návodu na vázání šátku, jsem to chtěla zkusit ale zjistila jsem, že si to z včerejší ukázky nepamatuju 😀 Tak jsem zkusila uvázat kolíbku s křížem na boku nebo jak se to jmenuje, ale šoupla jsem tam prcka před jídlem,a vůbec se mu to nelíbilo, a taky to příště nechám na dopoledne, když bude mít lepší náladu 🙂

Holky z toho mýho chlapa jsem na prášky, pořád se mnou nemluví, úplně mě ignoruje, malýho si nevšímá, a mě už cvakají nervy, i Lukášek to určitě cítí. Hraju si sice na silačku která nepřileze, ale už mám namále, já bych se mu snad i omluvila,i když vím, že jsem v právu, jenom aby byl doma kid, tohle je děsný. Kdyby aspoň připustil nějakou diskusi,ale to ne, tváří se jak pukl a promluví na mě jen když se zeptám na něco důležitýho. Většinu dne je venku, něco dělá, a večer přijde, nevezme si ani jídlo co jsem připravila, namaže si chleba, vykoupe se a jde spát... Dneska odjel do Domažlic slavit něco s kolegama, tak jsem doma sama a padá to na mě, a nevím co dělat. Já vůbec netuším,čím jsem se ho mohla tak strašně dotknout,aby takhle reagoval...
Sorry že vás tím zatěžuju, ale nemám to s kým probrat, když jsem se jen zmínila našim, tak mu chtějí promlouvat do duše, aby se vzpamatoval, jenže to by bylo ještě horší, to by byl naštvanej ještě za to, že si na něj stěžuju, chová se jak malej harant, místo aby mi pomoh, tak mi akorát přidělává práci.
No nic, potřebovala jsem se jen vykecat, pomoci mi stejně není.
Tak já jdu s Lukáškem do hajan. Ještě že aspoň jeho tu mám, zlatíčko moje hodný, díky němu se ještě držím.
Dobrou noc!!

PS: zítra se neozvu, přijedou naši i s babičkama a pak dorazí strejda s tetou, taťka se strejdou mi udělali stěnu do chodby tak mi to namontujou, těším se jako malej smrad 🙂
Opatrujte se a já dorazím hned jak to půjde.
Pááá

natalie77
22. kvě 2010

terci, jsi tu ještě?

natalie77
22. kvě 2010

Ahoj, jen jsem chtěla dočíst, ale nezvládnu to.......jen jsem zaregistrovala, že je Farmík nemocná...
☹ .
Farmi, brzo se uzdrav...to je pech, ach jo....držím pěsti...
Terci, IP...
Holky, držte se....od středy tady budu pečená vařená, teď jsem spíše kožená...
U nás je to jako u Terci...asi si najdu ženskou...ta bude mít pochopení...jo a taky mě drží jen ten Mareček....

Letím se umýt a pak ještě něco dodělat....

natalie77
23. kvě 2010

Přeji všem dobré ráno...
jen jsem nakoukla, jeslti se tu neobjevila Tercinka, abych jí popořila...Tak jdu s malým ven.....no možná ho ukecám, že se bude ještě chvíli koukat na pohádky....
Mějte se hezky, krásnou neděli a večer držte hokejistům pěsti.

sarlotta
23. kvě 2010

dobré ránečko 😉

kopa
autor
23. kvě 2010

Dobré ráno 🙂
Já měla sen,že jsem seděla ve třídě a učila se francouzštinu 😅 fuj v tom snu jsem snad mluvila čínsky 😅

sarlotta
23. kvě 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek..................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe................... .holčička Anička 3560,49cm
Markytaj................chlapeček Honzík
Tercie ...................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Flair 38tt....................................KO 25.5........................................................čeká holčičku.......překvapení
Sarlotta 30tt.................. ....... ...KO 25.5, 2.6. velký utz +3D.......................čeká holčičku.......Šarlotka
Hanana 30tt.................. ...........utz 20.5 ?.....................................................čeká chlapečka
Wlladka 29tt..............................KO 25.5. KO 2.6.........................................čeká chlapečka.. .Šimonek
Mari 27tt.......................... ....... ..KO 10.6........................................................čeká holčičku........Laurinka
Handm 26tt.............................. KO 7.6.
ee.liska 25tt .................. ... ..... KO 24.5.................. ......................................čeká chlapečka
petroska 24tt.................. ..........KO ?...............................................................čeká chlapečka ....Filípek
kytiii 24tt........................... .........KO 28.5. ........................................................čeká holčičku......Eliška
Sirella 23tt ...................... .........KO 14.6 cukr
miru.j 23tt........................ ..........genetický utz dopadl výborně ................... čeká holčičku..... Vivien Viktoria
Kopa 19tt ....................... . . ......19.5. echo-v pořádku , 20-21.5 Holter, 27.5 KO., 31.5 -Ko kardio ,velký utz 1.6.
Hakuxd 18tt................................KO ?
Maarrtina 15tt ....................... ...KO 3.6. NT 19.5. ?
Zlababa 15tt ..................... .... ..KO 10.6. NT v pořádku
veve.b 11tt..................................KO 11.6. utz 26.5.
Paajaa 9tt................................... KO 24.5.
M.aa.b 39DC
Nicollka 27DC
Farmarska 26DC
Katyna 21DC
Aja 16DC
Natalie 14DC
Madormi 4DC
Cajori 3DC
If.v nehlídá
Markee nehlídá

sarlotta
23. kvě 2010

Ahojky Kopi, no kdybys věděla co se zdálo mě za hrůzy.. 😝 dokonce tam byla aj moja bývalá šéfka 😅 😅 uuuuuu fuj.

kopa
autor
23. kvě 2010

Sarlott teda to jsou sny 😝 😝

sarlotta
23. kvě 2010

holky dneska mizíme někam do přírody...asi skanzen... a večer nakládačka Rusům 😀 sem kukala jak to včera smolili s Němcama... já jim věřím, že to dají 😎

sarlotta
23. kvě 2010

jdu spáchat ten segeďák Kopíííííís 😠 😀 😀 😀 😀

kopa
autor
23. kvě 2010

Sarlott můj si včera segedák přidával 😀 a dohromady snědl 10knedlíků 😅
Vymýšlíme na zítřek výlet,chtěli jsme do Olomouce do ZOO,ale jede tam pendolíno sice dvě hodky,ale já v něm nerada jezdím 😅 Celou dobu to tam hučí do uší a záchody jak pro debily 😝 😝 No tak bysme jeli EC tím jezdím nejraději ale cesta 2,40hod + 2,40hod.nazpátek tak se mi moc nechce sedět 5hodin v otřesech 😅

farmarska
23. kvě 2010

ahoj holky, tak hlásím, že další noc nic moc 😖 naběhly mě uzliny na krku, nemůžu hejbat hlavou a nějak se mi to vrazilo aj do uší a tak jsem je celou noc nahřejvala bo jinak pěkně bolely 😖 Nesnáším bolení zubů a uší! 😝
Tý jo a venku u nás konečně už druhej den hezky a já místo abych byla venku, tak ležím v posteli. Mám na sebe pěknej vztek 😠 Asi si ty pitomí mandle nechám vytrhnout a bude to, když mne poslední dobou takhle zloběj 😠 Nemáte s tím trháním něktrá zkušenosti? Jde mi o to, abych nešlápla z bláta do louže a nemarodila pak třeba takhle pořád na průdušky, nebo co já vím.. 😅

farmarska
23. kvě 2010

jdu vás dočíst, doufám, že mi nějakejma novejma pozitivníma zprávama zlepšíte náladu 😉

kopa
autor
23. kvě 2010

Farmíku teda to je mi líto,že se ti takhle přitížilo 😅 😅 Já zkušenosti s těmi mandlemi nemám,ale známe je trhali v 35letech,a vím že skoro nemarodí.

farmarska
23. kvě 2010

No to co jsem četla není teda zrovna pozitivní 😠 Holky, Tercí a Natál mě ti vaši chlapové táááák sejřííí!!!! 😠 😠 😠 😠 Jak se můžou takhle chovat otcové od rodin!!! 😠 😠 Jako malí parchanti! 😠 😠 Nehledě na to, že vás přeci musej mít rádi, tak proč vám to dělaj! 😠 😠 To je normální manželskej teror 😔 Ale já bych jim dala hajzlům jedním hnusným nevychovaným podvraťáckým 😠 bych je srovnala do latě, ,,ti by takovej řev ještě neslyšeli, dostat se mi pd ruce! ti by se nestačili uhejbat, jak bych je bušila 😠 😠 😠 fůůůůůj to sem se rozčílila 😝 😝 😝 😝

farmarska
23. kvě 2010

jako holky, kdyby někdy začal blbnou i ten můj a mě se ho nepodařilo ukočírovat, tak se prostě dáme dokupy, vytvoříme švédskou troku a budeme žít my tři baby v registrovaném partnerství s našema dětičkama..a jak nám bude kráásně 😵 😵

farmarska
23. kvě 2010

kopi fakt jo? 😕 😕 no to já se na to teda zkusím poptat doktorky a probrat to s ní a když tak holt snažení a mimi trochu poposunu a šla bych co nejdřív na to vytrhnutí . Jen teda bojím co tomu řeknou v mé nové práci, že jako bych eventuelně zas nějak čas nebyla práce schopná 😅 bojím aby mne nevyhodili 😢 ale zase odkládat se mi to taky moc nechce..no nevím..ted babo raď 😝

farmarska
23. kvě 2010

tercíku ségra moje nešťastná, zkus si s tím tvým prostě normálně v klidu večer až přijde domů promluvit. Když je to takový pako, asi budeš muset začít ty 😅 (pokavad ti teda tendle současnej stav nevyhovuje a nebo se nechceš rozvádět 🤐 ) Zkus se ho zeptat, normálně přívětivě co mu je, proč se k vám takhle chová a co mu teda udělal ten malej, že se takhle lhostejně chová i k němu, jesti si myslí, že si to zaslouží, jestli mu to přijde správné...a jestli ho to baví, jestli nechce normálně fungovat jako rodina..? Asi bych mu normálně zkusila naložit i víc povinností co se týče Lukyho, jako že bych, že někam musím, nebo prostě jdu a jestli by se nestaral odpoledne zase on (dyt je to i jeho dítě) a at si to zkusí a navíc získá a utuží si i větší pouto k němu, tím, že o něj bude pečovat..a nebude se cjtit vyřazenej ale zapojenej do chodu a bude mít pocit větší zodpovědnosti..a ty si odfrkneš 😉 Prostě když on sám se nesnáží zapojit, budeš ho muset nasměrovat a zkorigovat ty 😅 Hele a z vlastní zkušenosti vím, že nudící chlap -zlobí, zaměstnanej chlap je hodnej páč je unavenej a nemá čas na píč.viny 😀
Jinak teda nevím co ti poradit, sluníško moje 😔

farmarska
23. kvě 2010

táák a ted po tom, co jsem vydolovala všechny svoje moudra 😀 a zkušenosti z 16tiletého vztahu s tím mým.. si jdu zase chvíli zdřímnout, páč jako už zase melu z posledního 😝 nemoc jedna hnusácká 😝 😝 😝
později zas načumnu 😉

m.aa.b
23. kvě 2010

Ahojda všici 🙂

Tercinko, jak radí Farminka - otevřeně si s ním promluvit, vždyť jinak bude mít Lukášek utrápenou maminku a to přece nechceš 🙂

Caj, hlavu vzhuru, bude líp uvidíš 😉

Jinak hlásím dneska 1 DC a 31.5. hysteroskopii 😒 😖

Krásnou neděli všem 😵

kopa
autor
23. kvě 2010

Holky jenže s těmi chlapi to je děs 🤐 🤐 Tercinko tebe je mi moc líto,že jsi na všechno sama 😢
Nebudu tu radit,páč u nás se můj milej ukázal při té nevěře 😅 😅 Ale od té doby je prostě hodnej,pomáhá mi jak může,lítá se mnou po doktorech....nedovedu si představit,mít mimčo a být na všecko sama,to bych došla k závěru,že toho chlapa nepotřebuji 🤐 Víc by mě asi trápilo že si nevšímá a nezajímá se o mimíka 😔 😔
Tercie a není to třeba tou prací,že je hodně unavenej?? 😕

nicollka
23. kvě 2010

Holky mám dotaz, začali mi tu pochodovat mravenci, vím na baráku s tím musím počítat, ale šli tu i dvě fuj takový nevim co to je, ploštice, takovy šedý plochý brouk fuj. A to denně vysávám plovoučku a obden vytírám.

Je nějaký přípravek na zem, který jim bude smrdět a nepolezou sem? Nevím ani kam tu chodí, většinou maj i mravenci cestičku, ale oni si tu chodí tak nějak, ani do cukru nejdeou, do žádnýho jídla tka nevím

Sarlot já už jsem 2dc

kopa
autor
23. kvě 2010

Nici my měli tenkrát náky sprej proti těm mravencům a různým příšerám.Zkus se podívat na netu co by to mohlo být za brouky 😅 a pak něco kup a vystříkej.

Jinak ted peču tvarohovou bábovku.

madormi
23. kvě 2010

ahojte holky, tak jsem vás konečne dočetla. píšu jak tatar- mám slovenskou klávesnici. Jinak tady je kráásné léto. mrcha si ze me fakt delá dobrý den, v sobotu se zase rozjela a dnes už zas končí či co 🙂 terci ten tvôj manža by zasloužil pres držku!!! farmi porádne bacila vylez

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru