Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
13. črc 2010

@handm mě bolí chodidla už asi týden 😒

handm
13. črc 2010

@kopa ☹ je to hrozne neprijemny... nemuzu skoro chodit rano, nez se rozejdu....akorat ze tedy u tebe mi to prijde jeste brzy.. ale snad je to tim hicem, spis nez tehu... asi, co?

tercie
13. črc 2010

@handm no jo, bojový podmínky, to taky znám, však jsem ven strčila ten stojan co se na něm suší prádlo doma, nohy zatížila špalkama a modlím se, ať mi to nezeserou zas sousedovic včely 😝
Ty chodidla si nějak neuvědomuju, může to asi bejt i zvyšující se váhou,na tělo je to nápor. Mě spíš bolely kyčle,ty hodně, a pak stydká kost ke konci. Teď mě zas berou děsně kolena,ale to je z kojení prej.

tercie
13. črc 2010

Jo holky akorát teda pozor na masáže chodidel, ty se v těhu nedoporučujou, můžou vyvolat porod 😉 Říkala mi to známá pedikerka 😉

handm
13. črc 2010

@tercie no, susak bych taky jen vystrcila,a le to bych to mela za chvili cely hlineny😀 presne jak pises, to jsou bojovy podminky... a jeste chvilku asi budou 😝
ja doufam, ze chodidla jsou hlavne tema hicema nejak, protoze vahu mam furt plus - 5-6 kg, takze zadyn velky vykyv... snad tedy... ale kycle me boli uz taky, jenze to u me neni prekvapeni, spis se divim, ze to vydrzely takhle dlouho.. ale dneksa treba v noci dobr,y vcera horsi.. ale to taky asi bylo tim hicem, ze se skoro nedalo spat, takze jsem vsechno citila dvakrat tolik...
a masaze chodidel ja bych ani nedala.. ja jsem desne lochtiva 😀😀😀😀

madormi
13. črc 2010

ahojte holky, teda já jsem fakt jak přejetá traktorem. ta dovolená mi dala zabrat 🙂 ale co mě zaráží je,že mě bolí prsa, už jsem v neděli odpo i zkoušela test protože jsem měla velmi slabou mrchu jen čtvrtek, pátek ( bylo by to 25, 26 DC) ale byla i když slabá tak to je 1 DC, 2 DC, víkend nic a včera malá skrvnka na toaletáku a zase nic, to moje tělo si fakt ze mě dělá dobrej den :-/

tercie
13. črc 2010

@madormi tak ještě vydrž a zkus test znovu, možná bych to špinění ani nepočítala jako mrchu, ale tak ten 30dc zkus přetestnout 😉 to vypadá docela nadějně 😵

tercie
13. črc 2010

@handm ty chodidla teda vážně nevím, a kotníky ti otékají? Možná zkus nožky chladit, a nebo si je hodit občas nahoru...

m.aa.b
13. črc 2010

ahojky kočenky @farmarska @handm @tercie @kopa a ted honem nevím kdo všechno 😅 děkuji za palečky KO dopadla na výbornou na UTZ je vše tak jak má - mám připravený krásný pelíšek pro mimisky 😵 a pro ty si jedu v pondělí (což mě tedy trochu zarazilo páč je to dýl než jsem počítala, ale neva kdo si počká ... 😀 )
všimla jsem si nové dušinky - holky už Ti vše napsaly jen bych se opakovala, tak snad jen hlavu vzhuru bude líp 😉

tak a víc nevím jsem z toho cestování upolně KO tak snad večír 🙂 zatím páčko 🙂

handm
13. črc 2010

@m.aa.b jeeeee, super!! uz se moc tesim na pondeli a pak na dalsi tydny, az budes testit a vylezou na tebe // !!!🙂 kolik pokojicku mas pripraveno?!🙂 tedy kolik jich půjde do pokojíku?!🙂🙂🙂🙂🙂🙂
@tercie no, uvidime.. zkousim, co se da, ono je to hlavne rano.. asi jak vic stojim, pres den, nebo chodim, a mame plovoucku a byla jsem zvykla na koberce, tak treba jsou moje nohy liny 😀😀😀 snad se to zlepsi, dkyz ne, zeptam se Dr v pondeli tam jdu...🙂
@madormi taky bych nehazela flintu do obili 😉

Jinak holky, zítra budu Tetka nadruhou 🙂 brácha porodí 😀😀😀😀 už se mooooc těsím!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kerrie
13. črc 2010

@farmarska No ty vedra jsou na prd.........hrůza. Minulý týden jsme byli na chaloupce, tak to byla pohodička. Je to starej barák, tak tam byl krásnej chládeček. Ale ve městě radši ani s malou nelezem ven a na procházku ji berem až navečer.............a doma jí to je dlouhý, tak pořád vymýšlím nějakou činnost, nic jinýho nestíhám a mám tu bordel jak v tanku 😀 Ale je mi to šumák.........stejně si to s Emišákem užíváme a jsme rádi, že jsme spolu 😵 😵 😵

tercie
13. črc 2010

@handm ještě mě napadlo, jestli to nmůže bejt tím, v čem chodíš 😉 A nebo jestli teď chodíš bosa, aby se ti třeba nebortila klenba...nevím,to mě jen napadlo, zkus nějaký tvarovaný boty 😉 myslím ortopedicky 😀

@m.aa.b kráááááásný, tak vše připraveno a už jen aby se drobkové zabydleli 🙂

sarlotta
13. črc 2010

kuk holky🙂

@madormi jéé psík bude, tak pak fotešky🙂))))

@farmarska, ale sis pokecala 😀 😀 😀 😀 ty sladidla nic moc noooo 😅 😅 😅 spíš ředěné juice, čaje normal uvař a dej si vychladit do lednice a nejlíp voda no, třeba s citronem, mátou...

tercie
13. črc 2010

@kerrie koukám, že to máme podobně, viď 😉
já půjdu malýho teď vykoupat, abysme pak mohli bejt na vzdoušku dýl 😉

tercie
13. črc 2010

tak holky jdu, přijdu zas navfečer, až bude Lukýsek spinkat. Papa zatím 🙂

handm
13. črc 2010

@tercie no ted nejcasteji bosky.. anebo v pantoflich... a venku taky v pantoflich, zabkach... ale jedny mam z lekarny, takovy vicemene ortopedicky..
a ze by se mi bortila klenba?! to by nebylo hezky...☹ musim to prozkoumat, vzdycky jsem mela nozky krasny (chodidla pouze 😀😀😀😀) delaly vzdycky tu krasnou kresbu na mokry podlaze 😀😀😀 zadny platfus, nic... tak to budu ted pozorovat...dííky za tip!!!

sarlotta
13. črc 2010

já ci tak buřinuuuuuuuuuuuuuuuu 😠 😠 😠 😠 😠 😅 😎

handm
13. črc 2010

@sarlotta ahojik! bylas na koupaku?!🙂 koukam na ten tvuj 37 tt, to uz je mazec... 🙂

sarlotta
13. črc 2010

@mirax já mám vak od emitexu 😅 myslíš že v tom bude malé horko ? já mám právě školku 200m od baráku, tak si říkám, že bych to mohla využít a tak na doma, kdyby bylo potřeba , no a pak prodám... akorát furt nevím kam si poskládám prsa jako 😠 😅 😅

handm
13. črc 2010

@sarlotta ja uz bych si ji dala zas... uz nam tu taky zas pari... ☹ ale aspon trosku profukuje vetricek... snad se burina ukaze zas navecer nebo v noci aspon...aby se hezky spalo...🙂

sarlotta
13. črc 2010

hehe handm dneska ne... nemám auto , manža ho vzal na stk... skočila jsem si na trh pro zeleninku s malým a byly tam košíkáři, tak jsem si koupila krásný koš na pikniky a nákupky🙂 a samozřejmě ho narvala rajčatama a květákem a jak jsem šla dom, tak se to proneslo a natahla jsem si asi tříslo.... uuuuuu auuuuuuu 😖 😖 tak sem lehla po obědě a já sem pak jako nemohla vstat 😲 😲 nooo, ale pak mě napadlo si sednou na balon a ono to povolilo trochu.

ale bolí mě kosti dole fest, fakt celá stydká kost a třísla, nemožu se vyhrabat.... kua... doufám, že mi zítra na kontrole neřekne zas nooo na 1cm furt 😀 😀 😀

handm
13. črc 2010

@sarlotta taky uz bys klidne malou mela u sebe, co?! uz je "dopecena", a ted doslova v tehle hicech, ta0kze by nemusela ani do inkubatoru...🙂
ted baba hlasi pocasi, ze zitra ani kapka, jen veeeeeelmi vyjimecne nekde bourka, ale slaboucka..at me nerozciluje 😝 - 30-34 stupnui....

hlavne doufam, ze sis nic neudelala.. ale treba by to mohlo i pomoct... anebo zkuste s manzelem propichnout bazenek 😀😀😀😀😀

sarlotta
13. črc 2010

@kerrie čoveč Emišák🙂 už má 6měs.... šmarjááááá to je velká holka 😀 😀 😀 blahopřeju... užívej si miminka, brzo Ti odleze a pak uteče 😎

sarlotta
13. črc 2010

co to je za babu 😀 😀 😀

dej pokoj s manželem... su ráda, že si sednu, dát nohy od sebe tak už mě nikdo nesloží 😀 😀 😀 😀 dneska fakt néééééé 😎 😎 😎

sarlotta
13. črc 2010

@m.aa.b tak super na utz🙂)) paráda... na pondělíčko držím palečky všechny co máme 😀 😀 😀 😀

ee.liska
13. črc 2010

ahojky 🙂 konečně se hlásím 😉 poctivě ležím, tak jsem zvědavá jak ve čt dopadneme 😲

vůbec vás nestíhám dočíst, nechci moc posedávat tak doufám že jste všechny OK 😎
Ale všimla jsem si maab, držím palečky 😵

sarlotta
13. črc 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek..................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe................... .holčička Anička 3560,49cm
Markytaj................chlapeček Honzík
Tercie ...................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Wlladka............ ....chlapeček Šimonek nar.29.5.... 990g (29tt+2) držíme pěstičky ať prďolka přibírá
Flair .......................holčička Melisa nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta 37tt.................. ....... ....KO 7.7. ozvy v pořádku KO 14.7...........čeká holčičku.......Šarlotka
Hanana 37tt.................. ...........KO 8.7........................................................čeká chlapečka
Mari 34tt.......................... ....... ..KO ?........................... ...............................čeká holčičku........Laurinka
Handm 33tt.............................. KO 19.7. velký utz 15.7.
ee.liska 32tt .................. ... ..... .KO ? ..........................................................čeká chlapečka Matyášek
petroska 32tt.................. ..........KO ?............................................................čeká chlapečka ....Filípek
kytiii 31tt........................... .........KO ?............................................................čeká holčičku......Eliška
Sirella 30tt ...................... .........KO 19.7., cukr ok .......................................čeká holčičku
miru.j 30tt........................ ..........genetický utz dopadl výborně .................čeká holčičku..... Vivien Viktoria
Kopa 26tt ....................... . . ...... KO 14.7.cukr 20.7, kardio22.7. velký utz 10.8.
Maarrtina 23tt ....................... ... NT v pořádku 😉 KO26.7..........................čeká holčičku Adélku
Zlababa 23tt ..................... .... ..KO ?...............................................................čeká chlapečka
veve.b 18tt..................................KO 14.7. trippl test
Paajaa 17tt............................... KO 29.7. tripply 16.7.
M_artasek 10tt...........................našla // 1.7.... Hcg potvrzeno, KO 7.7. ?
Farmarska 7tt............................ KO 21.7.
Maendy 17DC
Nicollka 15DC
M.aa.b 11DC .............................KO 13.7v pořádku 😉 . + transfer 19.7
Cajori 11DC
Katyna 9DC
Aja 9DC
Madormi 6DC
Natalie 1DC
If.v nehlídá
Markee nehlídá

aronek
13. črc 2010

@tercie opravdu bolest kolenou může být z kojení? Kdo ti to řekl? Mně právě hrozně bolí a už jsem s tím někam chtěla jít, ale jestli je to normal, tak se na to vyprdnu.Kdy to má přejít? Až se úplně přestane kojit?

aronek
13. črc 2010

@tercie dík, pročtu 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru