Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
5. říj 2009

no bobi to ti verim ze se mas dobre kdyz mas tak krasneho prcka doma. ja se mam tak snažilkovate 😉 doufam jen ze se to brzo povede ☹ jinak nevim nevim

mari111
5. říj 2009

jo nicollko ja je mela tento mesic taky vsechny pokazeny 😠

handm
5. říj 2009

mari, nedepkuj! 🙂 ono se povede!! určo!!!
já si zadepkovala v pátek a sobotu a už je to lepší!🙂

bobinka22
5. říj 2009

Mari:
Musi se to kazde povest.Verte mi holky.
Musite sexovat aspon jeden cely mesic po mesickach kazdy de!!!
Ja to tak udelala s pritelakem a ono to vyslo.Tak toprosim vas zkute.Za zkousku nic nedate.Premluvte ty vase chlapi at to vydrzi zkouset kazdy den.A to jsem kolkrat z toho sexu ani nic nemela.Hlavne ze jsem dostala seminko.Opravdu to zkuste.
i ty Nicolko 😉
Musi to vyjit.A pak mi napiste.A nebo pak bude hlasit vsem radostne novinecky.Verim tomu a moc vam to preji. 🙂

handm
5. říj 2009

Bobi, kazdy den hned po MS?! .) ty jo, to bude manžel nadšený 🙂)

já akorát pořád špiním, tuhle druhou porevizní mi byl čert dlužnej.. trvá už dlouho, na mé zvyklosti..

bobinka22
5. říj 2009

To spineni je hnus .Vim.Ale ja od porodu ted taky porad spinim.
Na kontrole jsem nebyla,bo mi delali stoupacky musela jsem byt doma.Tak nevim jestli ten kus ze me odesel nakonec sam.Doktor mi jen rekl vysledky z krve klesly a to mi rekl do telefonu.Po sestinedeli tam musim jit a jestli mi rekne ze ten kus neodesel a posle me na vycisteni tak ho zbiju.Protoze jsem chtela prijit hned dalsi den na tu kontrolu a on ze neni treba ze staci po sestinedeli.A to me strasil ze jestli budu mit stesti a ten kus zbyten neceho ze me odejde tak nebudu muset na vycisteni.Tak proc me radsi nezkontroluje ze?

handm
5. říj 2009

To je taky dobrak, etn doktor, to jo.. 😠

bobinka22
5. říj 2009

jo,on je vyrizeny se vsim rychle.Ale ja si ho pak podam,kdyby to bylo spatne. 😠
A To mas suprovniho pritele kdyz bude nadseny.Fakt to zkus.A jestli se zadari budu moc rada.Ja si rikam ze to je tim,ze jsem otehotnela mesic po revizy a prave ze jsme sexovali opravdu kazdy den.A na vanoce uz jsem mela mimi v brisku ale to jsem jeste nevedela.Jen ta unava byla nejaka podezrela.A na Silvetra me musel pritel budit 2 minuty predem.Bo jsem vytuhla. 😀
Nee, holky opravdu to vyzkousejte!!! 🙂 🙂

handm
5. říj 2009

🙂) no, bobi, manžel by mohl totiž pořád 🙂 to jen já občas stávkuju.. když jsem unavená 🙂 ale jinak dobry! 🙂
stejně jsem si myslela, že ode dneška to zkusíme nějak tak jako denně .) tak uvidíme, jak na tom budem oba s manžou večer, s únavou a jeho prací...
Jo, únavu si taky dost dobře pamatuju z toho minulýho... mohla jsem spát hned v osm 😀
díky za tip, bobinko

handm
5. říj 2009

holky, normálně psala mi kamarádka, že má z moči //, ale přišla jí MS.. a že nechápe..
což se jí tedy nedivím...
jsem jí poslala na krev, protože je objednaná na CT a to by byl asi pěknej malér, kdyby byla těhu a šla tam...
jsem hrozně zvědavá, co jí řekne ta krev...

kopa
autor
5. říj 2009

😅 tak já mám zásobu semínek ze včerejška a už končím 😅 už mě to neba 😅 😀 navíc doma byla menší hádka 🙄 ale dobrý.

sarlotta
5. říj 2009

Ahojík holčinky 😵 dovalila jsem z práce, sprchla se, najedla, ostříhala všechny nehty 😠 .. jelikož jsem si dneska zase mákla.. a letím do orientu 😀 😎
Zkoušela jsem dočítat... je to dřina kecky.

tercinko blahopřeju ke kontrole to je bááááááááááječné.

szedivko- je mi to moc líto- třeba jsi otěhu později- pokud ještě nebylo srdíčko, tak doktoři vyčkávají.. ale v 9tt by už něco být vidět mělo 😔

handm
5. říj 2009

Ahoj Kopi! Tak snad je všechno ok! A vaše snažení bylo úspěšný!! 🙂

kopa
autor
5. říj 2009

Sarlott jak bylo v práci?
Jsem zvědavá na farminku jak zvládla svůj prvni den 😀 🙂
Handm musím doufat 😅

sarlotta
5. říj 2009

Kopi, pracovně... těžce 😒 sem se natahala beden a nazametala listí ... no furt se utěšuju že je to jen na 2měsíce 😉

sarlotta
5. říj 2009

jdu se zrelaxovat do tanečků🙂)) papa

markee
5. říj 2009

Tak my jsme doma. Udělali jsme si tak dvou km okruh a malou už boleli nožičky. Obávám se,že jí jsou malé botičky. Jinak dobrý. Byli jsme venku hodinu a půl a pořád jsme šli. Teď jsme snědli talíř bramboračky a frajerka se koupe.Pak půjdeme žehlit,pže tam má věci do školky a zítra tam kluše 😉

m.aa.b
5. říj 2009

Teda ženy, teď jsem vás velice pracně dočetla 😝 a byla to fakt fuška uf ... 🙂
Jinak k tomu sexíku po revizi - tak mě ho gyn dovolil už po 14 dnech, když nebudu špinit, ale s kondomíkem - ne kvůli otěhotnění páč to ani nejde, ale kvůli infekci.

Maendy drž se a brzy se nám tu zase ukaž !!! Za sebe musím říct, že nás to vše hrozně spojilo - už vlastně od prvních pokusů o mimi a tím že podstupujem IVF. Uvědomuje si, co všechno musím podstoupit aby jsme byli šťastní ... 😵

Tercie gratuluji k zdravému mimi a přeju pevné nervy s manžou !

!Jinak všechny zdravím 🙂 🙂 🙂

farmarska
5. říj 2009

ahoj holky,
tak se hlásím po prvním dnu v práci 🙄
co vám mám říkat, je to šílený 😝
třeba zítra musím vstávat ve tři, páč ve 4 už musím vyjíždět do HK, jedna zaměstnankyně nás bude nabírat a před pátou musíme bejt v práci 😝
když je odpolední, tak zase budeme končit tak kolem půlnoci, plus hodka cesty domů 😝
navíc je to tam hrozná buzerace 😠 todle nesmíte a tamto taky ne 😠 za všechno strhavají peníze a k lidem se chovaj jako k dobytku 😠
ach jo, nevím jak to tam dlouho vydržím, kor s tím dojížděním ted, ten měsíc a půl 😖
jenže co jinyho dělat, podpora už mi končila a nic jinýho tu člověk nesežene 😒 a my platíme tu hypošku 😔
holky já prostě MUSÍM otěhotnět !!!

paajaa
5. říj 2009

Ahoj holky, doufám, že se máte všechny dobře. Už se mi po vás spískalo, tak zase musím napsat.

Farmi: neboj chvilku to tam vydržíš a tak budeš hezky doma těhulkovatět na PN

Tercie: myslím na tebe, aby se to s manželem nějak vysvětlilo a ty jsi byla v klidu a pohodě.

Kopi: snažili jste se pilně??

Markee: jak pak se máš kočko?? Doufám, že nejlépe co to jde

Mury: vybrala jsi hezkou kuchyň a za super cenu. Už se vám to pěkně rýsuje, že A cítíš se už dobře? Co to tvrdnutí??

aja.83
5. říj 2009

Farminko, neboj, chvíli to tam překlepeš abys měla nějaké penízky a pak už budeš zase na mateřské 😉 ! Mezitím se můžeme třeba hradečandy sejít v HK. Abys tam měla nějaké rozptýlení. Tak to můžem naplánovat. Myslím, že kerrie a mirax jsou z HK, já bych za vámi taky dorazila 😉

aja.83
5. říj 2009

Paajinko a kdepak ty ses nám toulala? Dovolená? Jakpak jde snaženíčko?

aja.83
5. říj 2009

Kopinko, já myslím, že s takovou frekvencí, jakou jste vy sexíkovali, tak se určitě zadařilo. Jestli jste nechali vždycky aspoň den dva spermijkám na zotavenou 😀 ! Moc držím pěstičky, už byste si to taky zasloužili! A hádka snad nebyla moc veliká, snad je vše OK! 😉

aja.83
5. říj 2009

Holky, tak jsem vám tu napsala každé tak nějak co mi přišlo na mysl a už zase pádím. Zítra ráno se ukážu! Pa a dobrou a koukejte na superstar!

paajaa
5. říj 2009

Aji: já jsem si dávala od koníka pauzu. Dost mě vzalo, že to nevyšlo, i když bylo krásné snažení. Zato tenhle měsíc nebylo nic, ale zas jsem v pohodě a klidu. Netlačím na pilu a doufám, že to někdy klapne.
A jak se máš ty???

flair
5. říj 2009

Ahojte kočky, jen vás v rychlosti pozdravím. Jsem nějaká hotová, odpoledne jsem hodinu spala!!! To se mi nestalo snad několik let!! A mám pocit, že na mě něco trochu leze, tak odpočívám a čajíkuju. V práci toho mám spoustu, tak jsem kantáre.
Farmi, ta tvoje práce je mazec... Vydrž a pak budeš těhulit 😉

farmarska
5. říj 2009

holky díky za utěchu 😅 😅 😅 snad to bude tak jak píšete 😔
já nějak nezvládám ani dočítat 😝 takže mne prosím omluvte a snad zítra odpoledne se tu ukážu, ted mažu ještě do vany a pak si dadnout, jsem totálně kaput 😝
jo jednu pozitivní zprávu přeci mám... děláme to teď co druhej den!! 🙂 a můj miláček sám od sebe a dobrovolně 😵 😵 😵 a je to s ním děsněěěě kráááásnýýýý!!! 😵 😵 😵
tak jestli to takhle bude pokračovat, snad nic neprošvihnem 😉 😉

holky ještě mi napište, jak je na tom tercinka? Pořád na ní, na broučka, musím myslet 😢 😢 nemá to ted chudineška vůbec lehké 😔

kerrie
5. říj 2009

farmi.........tercinka zatím psala murynce sms, že byla u Dr. a všechno je v pořádku 😵 ........o manžovi nic. Doufám, že se tu během večera ještě staví.......taky na ni myslím celý den. 😔

kopa
autor
5. říj 2009

farmí teda myslela jsem na tebe celý den 🙂 ta práce je fakt hustá 😠 no vydrž kočko.Chvilku tam budeš a ani se neohřeješ a půjdeš na PN 😉

Paaji ráda tě vidím,jsem ráda,že jsi mezi nás přišla 😵 Ano od 4DC jsme se snažily každý den do 19DC což je dnešek.To víš jsme se doma zase chytli 😅 klasika 😀 Tak aspon že snažení tenhle měsíc bylo.Co bude dlaší měsíc fakt nevím 😅 😅 🙄

Sarlott teda to jsi taky měla dobrý den,určitě jsi unavená vid?

Kdepak se nám toulají ostatní,že vy koukáte na superstar 😀

murynka
5. říj 2009

ahojky 🙂

farminko je to hukot ty začátky 😔 😔 ale oparvdu si zvykneš ono ti nezbyde nic jiného 😀 😀
já pamatuji když jsme nastoupila já vstávala jsem ve 4 pak přišla z práce a spala 😀 to byla moje nápln dne 🙄 🙄
ještě že tenkrát jsme bydlela u rodičů 😅 😅 a k tomu dělání super 😵 😵 😵 mám radost!!! 😎

pajinko ahojky už jsme se po tobě scháněla kdepak jsi se nám toulala 😲 musela jsme občas juknout do vaši diskuze kam chodíš a ujistit se že je vše o.k 🙂 jak to že jste se nesnažili ☹ ???děkuji za pochvalu kuychyně 😵 😵

dnes nám přišla cena za montáž ta nsá také mile překvapila 😵 😵 a ted to nejhezčí za 14 dní jí přijedou namontovat 😵 😵 😵 holky do konce října možná bydlíme 😀 😵 !!!

jinak tvrdnutí občas..ale co mě ted trápí jsou záda ☹ neskutečné bolesti zad 😖 ☹ ☹ ☹

kdepak je tercinka s fotečkou mimiška 😵 😵 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru