Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

m.aa.b
4. lis 2009

teda dobré dopoledne - jsem nějak napřed 😅

sirella
4. lis 2009

m.aa.b:Nemyslel molu??? Dej pak vědět jak jsi dopadla...ju???Moc držím palůše aby bylo všechno ok 😉

farmarska
4. lis 2009

aron no mě už je líp. Mám sice pořád trošku zvýšenou teplotu, ale gyndař říkal, že to může bejt těhotenstvím. Jinak mám pořád zaslehlý jedno ucho, ale už jen tak napůl 😉 a ted se pro změnu já zadejchávám jako čuník, jen udělám pár svižnějších kroků 😅 a jsem pořád šíííleně utahaná, pořád jen ležím a spím 😅

kopi škoda, že na mne dupáč nepůsibí taky tak 😝 😀

miraxíku přeju víc odpočinku a spánku..aby se Tobík umoudřil a začal chrupkat alspon do devíti 😉 😉 a držím palce na cukrovku 🙂 ..teda aby jako nebyla 😀

farmarska
4. lis 2009

m.a.b. taky držím palce 😉 🙂
angeles snad máš pravdu..no uvidím za týden na ultrazvuku 😅

když jsem u toho, kopísku až budeš dělat tabulku, napiš mi tam prosím kontrola 9.11. děkuju 🙂

aronek
4. lis 2009

farmi, to je supr, že je líp. Na ten příští týden držím palečky, aby bylo srdíčko a veliké pár centimetrové štěstí 😀

farmarska
4. lis 2009

aron, nejlépe kdyby měl už aspon takovej deset cm, cucal si paleček a druhou rukou mi mával 😵 😀

aronek
4. lis 2009

farmi i to bude, dočkej času 😀

aja.83
4. lis 2009

Farmíku, neboj, přští týden už bude určitě vidět srdíčko 😉 !

zlababa07
4. lis 2009

farmi, já měla taky zalehlý jedno ucho a trvalo to asi 2 týdny. dokonce jsem kvůli tomu letěla i k ušaři, ale nic nenašel.
Aji, hlavu vzhůru, nebyly teď, budou příště 😉 Ten měsíc uteče jako voda a do vánoc ještě času dost, neříkala to ta kartářka, že pod stromeček si mimčo nadělíte ? 😉

kopa
autor
4. lis 2009

kuk 😀 😀

kopa
autor
4. lis 2009

A co ta Kelly??Neporodila? 😕

martinkal
4. lis 2009

Ahoj holky 🙂

taky je u Vás tak hnusně? pořád prší a je mlha? fůůůj to nesnáším ☹ chci slunce a modrou oblohu!!!! 🙂

Aronku zítra jdeme na kontrolu viď? Já už se tak těším 🙂 , od té doby co malá pravidelně kope chodím v pohodě, do tě doby jsem se bála, aby zase nebylo něco špatně......

Ahoj Kopi, jak je? Snažílkujete se? 😉

Aji neboj vyjde to, já si taky dlouho myslela, že ne a teď mi ty týdny letí strašně rychle 🙂

kopa
autor
4. lis 2009

Ahoj Martinkal 🙂
tady je taky pěkně hnusně 😝
jojo snažilkujem,ale naposled byl styk 17DC,tak snad dneska něco bude 😅 Nák to nehrotím 😉

aja.83
4. lis 2009

Zlabinko, jasně, do Vánoc to vyjít musí. Já volala dnes ráno manžílkovi a on byl zklamanej, ale říká, že se teda musíme příští měsíc o to víc snažit. Tak to jsem zvědavá, to už to musí vyjít určitě 😉

m.aa.b
4. lis 2009

Farmi děkujuju 🙂

Sir je to možná a co to je ta mola?????? Dopoledne ještě něvěděli výsledky mám volat po jedné hodině.

aja.83
4. lis 2009

Martinko, u nás je taky hnusně, prší celej den. Zítra má prý být líp, 6 stupňů a sluníčko. Tak jsem zvědavá.

handm
4. lis 2009

Aji, nebuďte zklamaný, třeba opravdu zatím jen čárky nechtěj vykouknouot!! A mrcha nedorazí!! Ale snažit se můžete tak jako tak!! 🙂

Tady je taky hrozně hnusně! :( leje přímo...

kelly1983
4. lis 2009

Ahoj holky, jen hlásím, že stále nic...jsme pořád 2v1 🙂

aja.83
4. lis 2009

Teda Kelly, to je mazec, že jsi stále neporodila. Kdy půjdeš kdyžtak na vyvolání?

sirella
4. lis 2009

m.aa.b:Já tě nechci nijak strašit a mám kolem toho jen velice omezené informace.Já na výraz mola hydatidosa narazila po revizi když jsem prolézala net.Ale těchto komplikací je prý strašně moc druhů.Na tvém místě bych počkala co ti řekne dr. a zbytečně se nestresovala.Pokud chceš odkaz na to co jsem četlla já tak klidně můžu poslat ale nechci tě stresovat předem...Já to prostě pochopila tak že je to určitý shluk cystiček co má např.tvar hroznu a buď se potratí a nebo se to musí vyčisitit.Co jsem ale četla já tak je to vidět na ultrazvuku jako sněhové vločky.Důležité ale je že se to musí strašně moc hlídat....neboj...kdyby to bylo toto tak by to poznali už dřív a ne až po 2 měs.Počkej si co ti řekne dr...vím,že je to těžké,ale já vždycky nervila a lezla na net a pak jsem byla vynervačená ještě víc 😒

kelly1983
4. lis 2009

aji to nevím, zítra jdu na kontrolu tak uvidím co mi řeknou ☹

aja.83
4. lis 2009

Kelly, to musí být už trápení, tak snad tě vezmou na vyvolání, nebo si to Kristýnka třeba ještě rozmyslí! 😉

m.aa.b
4. lis 2009

sir tak to je možné pže na tom utz ta sliznice byla samá dírka tak je možné že i toto, jáá tím že jsem byla bez problému tak tohle byl první utz od revize

kelly1983
4. lis 2009

aji no uvidíme, já si stejně myslím, že jak tam zítra dojdu,že mě zase objednají na příští týden ....a pak až na vyvolání, ale nevím no...štve mě to no docela

sirella
4. lis 2009

m.aa.b:Tak to ti nevím nevím 😕 Já byla na první UTZ od revize v to min.pondělí a řekla mi že je pěkně čisťunká(myslím děloha)...já jsem takový plašoň že jsem si předem zjišťovala co by kdyby a našla jsem všlijaké komplikace.Jsem asi blbá jenže mě MA strašně zaskočil ☹ ...nevěděla jsem že něco takového vůbec existuje a tak nechci být příště zaskočená....Až budeš vědět od dr. co to máš tak ti klidně můžu poslat odkaz na to co jsem četla.Dřív je určitě zbytečné se stresovat 😉 Třeba je to jen nějaká maličkost...mě jen zaskočil ten název jak jsi psala ráno...přišlo mi to všechno slovu mola podobné tak proto jsem ti to psala.Bral ti i krev na rozbor???

aja.83
4. lis 2009

Maab, neboj, snad to bude dobrý. To je teda trápení, ono nestačí, že zažijeme revizi, pak ještě musí přijít další problémy. Držím ti pěstičky! 😉

martinkal
4. lis 2009

Holky teď říkali v rádiu, že od 20.11. budou očkovat zdarma těhotné ženy, zdravotníky a politiky proti prasečí chřipce. Já teda nevím, ale už od dvou gynekologů jsem slyšela, že v těhotenství se žádné očkování nedoporučuje.

Nevíte o tom něco??????

m.aa.b
4. lis 2009

Holky děkuju za palečky - pomohlo to jeho podezření se nepotvrdilo podle krve je vše ok a do nemocnice nemusím !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Je si zítra dojdu pro vyvolávačku.

Teda to se mi ulevilo 😝

aja.83
4. lis 2009

Maab, super zprávička, tak to je v pohodě. A šupky na snaženíčko!

sirella
4. lis 2009

m.aa.b:Taky moooooc gratuluju 😵 😵 😵 Jsem moc ráda 🙂

Věřím že se ti ulevilo 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru