Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aja.83
21. pro 2009

Dobré ranko, holky! Teda vy jste zase ponocovaly! I když já včera taky dlouho vydržela, abych viděla výsledek superstar. No jo, Chodúr, bylo to jasný, ale Šmajda se myslím taky neztratí.

sirella
21. pro 2009

dobré ránečko 🙂

Ahojky aji...taky jsi koukala což???Mě to včera už bylo jedno...já fandila Leoně Šenkové...no ale pubošky rozhodly...ale ten Chodúr byl hlasově nej...i když to není mé gusto

a jak se jináč máš???
Já jsem jak přejetá vlakem...asi ještě chvilku zalezu...ty jsi v práci?

aja.83
21. pro 2009

Ahoj Sirellko, jo jo, jsem v práci, bohužel. Ale už jen zítra a ve středu konečně volno! To budu ještě dodělávat poslední věci, plnit cukroví, dělat bramborovej salát a zdobit stromek. A pak už se budu jen válet! 😉

sirella
21. pro 2009

😀 taky se na to válení těším...dneska dodělávám drobnosti,zítra poslední nákupy a zajet pro prcka k našim...ve středu šolíchání domečku a pak už jen klídek 🙂 už aby to bylo...já se děsně těším na pohádky 🙂 no jako malá 😀

aja.83
21. pro 2009

Taky se těším na pohádky! K Vánocům to prostě patří! 😉

sirella
21. pro 2009

přesně tak 🙂 Já už včera čučela na Koloběžku první 😀 Po obídku jsem na chvíli lehla a koukala...
jsem jakási fakt přejetá...jdu se ještě chvilku válet k TV...ale jinak teda práce mám ještě hafec

Zatím se měj krásně aji..a ať ti to v práci utíká 😉 ....ještě určitě nakouknu...ale spíš až tak za hod.nebo 2 😀 Manža má dnes florbiš tak mám se vším do večera času dost...zatím papa

aja.83
21. pro 2009

Tak jo, zatím pa. Já jdu dnes odpolko na masáž, už se těším, včera jsem si v bazénu nějak moc narovnala záda a docela mě bolí!

m.aa.b
21. pro 2009

Ahojda cholky 🙂

tak hlásím 1DC .... nedočítala jsem tak nevím co nového, ale až dočtu tak písnu 😀

mějte se tu krásně předvánočně 😵 😵 😵

prosím prosím Kopinku o zapsání do tbulečky 🙂 moc děkuji

papa

sarlotta
21. pro 2009

Ahojky holčinky🙂

Nedočítááááám... to se nedáááá🙂)))
byla jsem nakoupit a mám aji kapříka... ještě sem dostala druhou hlavu zadarmiko a mlíčí... mňááám. se těším na polévečku🙂))
Tak ho půjdu vykuchat a uklidit 😉
Pak musím pobalit dárečky. Těch pár dnů do Vánoc už letí šíleně rychle🙂))

aronek
21. pro 2009

Ahoj, tak já pořád na dovolené a chorobou. Doufám, že to přejde samo a nebudu muset zase marodit ☹ Jinak jsem dočítala, jak se tady zase ponocovalo 😀

sarlotta
21. pro 2009

Hoooolky kapr se mi plácá v dřezu...uuuuuuuuuu 😲 nemá hlavu, je vykuchaný a mele sebou.... šmááárjáááá. 😀 😀 😀

aronek
21. pro 2009

sarlot, to jsou jen nervy 😀 Hlavně že nebude utíkat z talíře 😉

sarlotta
21. pro 2009

ufff... hotovka.... 😎 já vím aron🙂 nedělám to poprvé...ale je to děs-jak se to třepe pod rukou 😝

tercie
21. pro 2009

Holky krásný pondělí přeju...

Tak jsem čekala že budu mít mail od socky kdymi pošlou prachy, a nic... tam fakt když se nevyhrožuje, tak se prostě nic neděje.
A já nemám na vánoce připraveno lautr vůbec nic, to nevím, jak to všechno budu stíhat, fakt, to bude děsný. Do toho mám ještě zkoušky se sborem a koncerty. To budou vánoce ☹

Jdu dočíst 😉

aronek
21. pro 2009

sarlot, já pamatuji, jak sousedovi utekl kohout bez hlavy 😀
terci, pořád nepřišly penízky? ☹

tercie
21. pro 2009

Aronku pořád ne, už jsem na prášky ☹

aja.83
21. pro 2009

Pane jo, Šarlotko, to bych asi nemohla takhle opracovávat mrskajícího se kapra! 😀 To mi kupujeme už pěkně vykuchaného a připraveného! 😉

venuska
21. pro 2009

Ahojky holky,

tak jsou nazdobila stromeček, pak vyfotím a dám do albíčka 🙂 Ale byla to fuška s tím břichem, uffff 😝
Byla jse se projít a na nákupu, je tam opět moc hezky...to sluníčko načerpává energii 😀

Holky-maminy, myslíte si, že pití toho maliníku nějak zvlášť zabírá?

Šarlotko....takže kapříka, hmmmm, já už ho mam naporcovaného v mrazáku, ale nevím zda na něj dojde 🙂
Tak doufám, že už má tu vraždu za sebou... ☹

tercie
21. pro 2009

Já taky radši když mi ho hned zabijou a vykuchaj, protože jsem ráda, když ho doma pak odšupiním, odštípám ploutve a naporcuju 😝 U nás doma to vždycky byla taťkovo starost, ale tady rybu nikdo nejí, jen já, tak si to musím obstarat sama...

venuska
21. pro 2009

Tak to včera vyhrál Chodúr, moc jsem mu to přála...ten Šmajda se mi nelíbil. 😝

Tercie, tak s těmi penězi je to opravdu na mrtvici...jim se to řekne, když mají peněz dost a hlavně každý měsíc, ale tohle je fakt hrůza. A volala jsi tam?

tercie
21. pro 2009

To je vražda, napsala 😀

Venusko taky už máš nachystáno... holky já vám tak závidím, mě to ty čúzy z čccz teda pěkně kazí, tu atmosféru, a já se tak na letošní vánoce těšila, poprvé v novým domečku. Kreténi pitomí.
Pardon, mám z toho už nervy naranc.

Farminka má dneska kontrolu,Farmi moc držím palce a posílám hodně síly ať to vše zvládneš!!!

tercie
21. pro 2009

Venusko, volám, a píšu maily ale houby platný... Si tam dělaj stejně co chtěj, max mi řekne že to přednostně!!! předala k nějakýmu schválení nebo ke kontrole, jenže už mi to takhle schvaluje měsíc...

venuska
21. pro 2009

Tercie...ano už mám nachystáno....ale dalo to záhul, to ti povím.
Tomu věřím, že ti to ty pipky z čccz kazí...jen nechápu co jim tak dlouho trvá. To by nesměli vyhuovat a pít kafe jedno za druhým, nány pitomý 🙄

Farmi, taky přeji všechno dobré při kontrole. Já jdu 23.12, tak jsem zvědavá, co mám řeknou 🙂

tercie
21. pro 2009

Venusko teď mi došlo, že máš stejný termín jako moje švagrová před dvěma lety 🙂

tercie
21. pro 2009

Venus tak aspoň máš přípravy a teď už jen budeš odpočívat a čekat na příchod Ježíška a Natálky 🙂 to je fajn!!

tercie
21. pro 2009

Holky musím končit, mažu do kostela na zkoušku, ozvu se pak, papáááá 🙂

murynka
21. pro 2009

ahojky
ta mám po kontrole jsem v pořádku 😵 😵 napsal mi HA 😀 😀 a ptal se na co 😝 😝

dnešní noc super budí se mi po 4-5 hod 🙂

jo a mám dárečky 😵 😵 už i pro manžela v tescu bylo praky lidí 😠 😠

jo a malé jsem koupila dvoje rozkošný šatičky v tescu měli slevy 😵 😵 😵

ted dočtu

murynka
21. pro 2009

vendul nevím já maliník nestihla 😀 😀 už máš stromek v albu 😨 😨

tercíku ta socka mě mrzí ☹ ☹ to jsou idioti fakt 😠 😠 vůbec si neuvědomují že ty peníze jsou potřeba 🙄 🙄

sarlot 😀 😀 v dřezu 😀 já bych ho živého nemohla přinést 😅 😔 bylo by mi ho líto 🤐

kdepak je kopinka 😲 😲 a ostatní 😲 😲

sarlotta
21. pro 2009

Hoooolky... ale já si ho nechala zabít a vykuchat🙂)) a on se právě mrskal v dřezu bez hlavy 😲 jak jsem na něj pustila vodu, tak skákal 30cm nahoru 😝

aja.83
21. pro 2009

Sarlot, ucejtil vodu a chtěl zpátky do rybníku 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru