Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

paajaa
16. čer 2010

@handm no svépomocí úplně ne. Teď nás brzí fima, která má dělat vrty. Už to dělají min. měsíc a stále to není hotové. A když nebude tohle, tak nemůžou namontovat kotel a odzkoušet podlahové topení. A tím pádem nemůžeme objednat obkladače. Prostě je to celé na prd.

madormi
16. čer 2010

@petroska leviro bych nedoporučovala blbě se tam dáva mimi jak jsou ty řídítka blízko boudičky tak jí musíš vždy sklopit

madormi
16. čer 2010

@petroska mě se nejvíc ale z těchto líbí dorjan ( já nemám ráda x landery totiž 🙂

sarlotta
16. čer 2010

kuk holky, tak jsem vylezla z pelechu, nooo není mi dobře 😝 😅 ráno sem vyhodila snídani- sem si blbec uvařila čaj kvůli bolení v krku a neeeeeee, nesedl mi... tak ležím a spím celý den... venku zima, hnus, prší......

m_artasek
16. čer 2010

Ahoj holky, tak dnes má dorazit MS, ale zatím nic, tak pokud do neděle nedorazí, tak zkusím udělat test, ale myslím, že mrcha dorazí.

sarlotta
16. čer 2010

@petroska k těm kočárkům zjeď se podívat do Hradiště nebo do Zlína do VaV tam mají x-landery 100%
ten bílý x-lander není tak pěkný jak na netu- je víc smetanový- není bílý 😅 a u xv, xq jak mari chválí jsou krááásné barvičky.. ale zase nemá nafukovací kolečka a to já bych nemohla- jezdíme na výlety, do lesa, na polňačky 😉 a i na kostkách ve městě je to znát, když jsou kola tvrdé.

mě se líbí barvička toho leviroo... ale jinak o něm nevím nic, ani jsem ho neviděla...
dorjan není tak kvalitně šitý jako x-lander - ani konstrukce není tak pevná... ale má hezčí barvy a na jednom mimísovi ho nezničíš 😎

a ten červený KID mám po malém🙂 je taky moc krásný, jen těžký hodně, neskladný.. ale na Zimu bude dobrý a je v něm přenosná taška a véééliká korba. 🙂
co janéčka, quinny ? moc drahé asi že ?

mě se z nové kolekce x-landeru líbí tyhle barvičky:

sarlotta
16. čer 2010

ten hnědý má u nás jedna holčina a je náádherný jak na něho svítí sluníčko tak háže takové zlaté odlesky🙂 musíš si to vyzkoušet naživo, jak se s tím jezdí hlavně 🙂

sarlotta
16. čer 2010

m_artasek... držím palušeeeeeeek, já bych je tam viděla 😎

petroska
16. čer 2010

šarlot my sme byli už v uh a tam měli xlander jen ten hnědy jinak žýdný ☹ .já chci kočár max do 11 tisíc..já už su zoufalá.i ted jedu s mojim protože sem ho překecala a jedem znova do toho uh kuknout jestli tam nemají zase nějaké nové kočárky.

petroska
16. čer 2010

a přesně tyhle barvičky z 2010 se líbí i nam ale jsou jaksi drahé když chyci v plné vybavě ☹

sarlotta
16. čer 2010

aha, Petři sem myslela, že mají víc barviček🙂) já tam koupila tu zelenou korbičku🙂))) on se dost prodává- za tu cenu 😉 ale ještě mjí obchod i v uh a když se mrkneš u nich do katalogu, tak Ti ho objednají a nemusíš si ho pak vzít... jen jim nic nepodepisuj 😀 😎

petroska
16. čer 2010

to jde že mi ho objednají a pak si ho nemusím vzít? to sem nevěděla.tak to zkusíme dnes nějak s něma vyšpekulovat a asi bych sla do modrýho x lander

sarlotta
16. čer 2010

tak hluboká korba + sporťák vyjde na 10tis a autosedačku chceš taky od nich ? budeš ji vozit na konstrukci kočárku ?
fusak není drahý oproti jiným firmám- ale já preferuju emitex stejně a ta taška origoš ta je mastná no 😅 ale můžeš mít od jiné firmy i slunečník se dá koupit krásný za 150,- v barvičče 😉

sarlotta
16. čer 2010

tak jako dokud si ho neprohlédneš tak ho přece nebudeš kupovat... oni jsou obchodníci🙂
a nebo by ho mohli mět na té pobočce ve Zlíně 😉

sarlotta
16. čer 2010

jdu se psem a pro malého🙂 an ten zelený se může dojít podívat k nám, klidně🙂)) ale mám jen korbu 😉

flair
16. čer 2010

Ahojky holky🙂 tak jsem si ted na chvíli bucla, bo Melisa taky bucá, a cítím se výborně 😅 ona teda bucá pořád, takže stíhám si číst, vegetit, příjímat návštěvy atd. 😅
Co je to za novinku, že ten informační řádek u přezdívky je najednou dole??!! 😠

handm
16. čer 2010

@paajaa aha, tak to máte jak my.. já našeho stavitele včera už tak seřvala,. protože zase měsíc nehrábli a to už chcem jen dodělávky, fakt minimum a pak už jen fasadu... taky už nám zas blokujou další řemesla., protstě peklo.... koukám, že je to všude stejný... nic nepomáhá - furt jen slibujou,. tak jsem mu včera už rekla, že se chci dohodnout na ukončení spolupráce, ze zadny penize uz od nas neuvidi, ze o ne stejne nema zajem a ze zitra at prijedou si odvezt vsechny veci, co tam maj... a rano tam bylo 5 chlapu nastoupenych... debil.. mi vzdycky zvedne zluc...
@petroska o tom bilym xlanderu jsme tu vcera debatily se sarlotkou a murynkou nebo s kym.. je fakt krasnej, nazivo jsem ho ale nevidela 🙂 jinak záleží, co od těch kočíků očekáváš... takhle podle vizaže se mi taky nejvic libi asi xlander...i kdyz ja jsem na 3kolky
@sarlotta snad uz je ti lip🙂
@m_artasek drzim palce, at jsou tam a mrcha nedorazi!!🙂

kopa
autor
16. čer 2010

@aja.83 Aji svatbu máme 16.7. 🙂 ve 13hodin.
@handm
No nic jsem dneska nekoupila 😅 Byla jsem po nákupech cca 4hodky.Žádný šaty se mi nelíbily 😅 a když už se mi líbili,tak jsem v nich vypadala s pupkem hrozně 😅 ☹ Tak jsem se byla podívat ve spencrovi na sukně,bohužel přes pupek nenatáhnu a když už tak mě to tlačí 😅 Tak za týden vyrazím zas 🙄 a snad něco seženu.Jinak jsem koupila mimíkovi bíle body s dlouhým rukávem 2x 56,2x 62,jeden kus 75Kč. 🙂
Jo a ještě kdo je z Prahy v Hm mají výprodeje 🙂 ceny tam mají krásný 😀 😀
@handm

Jinak já dneska viděla X lander v metru a nevím teda z jaké byl kolekce 😅 ale viděla jsem krásně fialový sportáček 😵 😵 nádherná barvička 😎

petroska
16. čer 2010

tak už sme zpátky z Hradiště.nakonec teda budeme kupovat x lander bo sme si ho dali vedle maxima a porovnávali a rači dáme 14 než 7 tisíc a pak s tí budou problémy.rozdíly byli teda velké.v kvalitě a v objemu.takže jdeme do barvičky jak ju sem ted dávala šarlotka ta hnědá nebo jaká to je.uplně sem si ji zamilovala.paní nam to spočítala na 14 tisíc s vajíčkem korbičkou sportákem taškou fusak a pláštěnka.sice moooc penízku ale vydrží v klidečku na 2 děti a korbičku si mužu pak třeba barevně vyměnit.u maxima bych prý vydržela max na 1 dítě a to prý stěží že se ty levné kočáry více reklamují a jak to muj proklepával protože je frfna na vše tak x lander fakt kvalitka.a koupila sem si kojící polštář 🙂 tak sem si udělala radustku 🙂

petroska
16. čer 2010
petroska
16. čer 2010

akorád to bude teda čtyřkolka,ale v téhle barvičce.naživo je fakt krásný.na netu se mi to nelíbylo ale když sem to dnes viděla tak moooc

mari111
16. čer 2010

Petroš teď jak sem byla ve městě tak jsem vyděla ten novej X-lander v šedo černej barve a je teda fakt hezky, kdybych se je nezamilovala do toho našho červeného (mimochodem je to Zopa Calibro) tak du do toho bíleho X-landera nebo do toho šedo černého 😉

mari111
16. čer 2010

joj no hnědej ja bych taky mohla, no to je dilema 😀

petroska
16. čer 2010

mari mě se ta hnědá nelíbila ale ted co sem to viděla v prodejně tak to je taková zvláštní barva že bych ani že je to hnedá neřekla.to je něco smíchané hnědá s bordo nebo já nevím a krásně se to lesklo takež ted sme to prošpekulovali a zítra tam jedeme znova a objednáme ho.

mari111
16. čer 2010

no až teď jsem dočetla že už máš vybráno aj objednáno, ja si myslím že si vybrala dobře, vypadá moc hezky 🙂

mari111
16. čer 2010

no mně se ten náš na netu taky moc nelíbil a jak jsem ho viděla naživo úúúplně jsem si ho zamilovala 😅

petroska
16. čer 2010

jj dneska ho tam měli taky-ten tvuj ale jen v černé.muj se na něj díval ale neměli jiné barvičky tak sme šli dál.taky je krásný.jj vybráno a zítra objednáváme.už nebudu ani o jiném uvažovat bo bych scvokla a doma už je husto skrz toho že ani jeden nevíme co teda koupit a ted sme rozhodli.ufff byla to makajda ho přesvědčit aby byl x lander ale fakt dneska po hodinovém skoumání zvítězil

mari111
16. čer 2010

no ten náš maj jen v černé, červené a modré a pak se dá najít pod jinou ale drahou značkou v tmavě hnědé. Taky jak byli kdysi pod značkou moon tak byl aj oranžovej a zelenej ale ten de už jen s jedním kolečkem vepředu a věčšinou jen jetej sehnat , no hlavně ž už máte vybráno, já taky dlouho váhala jakej vzít už mi z toho taky trochen hrabalo 😀

petroska
16. čer 2010

a tady mam kojíka 🙂 .tatík vybral 😀

kopa
autor
16. čer 2010

Petrosko tak super,že už máte vybraný kočík 😀 😀 a ještě krásný x lander 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru