Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
21. čer 2010

čaj tak to jsou frajerky, to dokázat ze svím tělem, tak už by mne ani záda nebolela 😀

mari111
21. čer 2010

ahoj Vladi, tak jak se dneska se Šimonkem máte? Nati, to je dobře že ste doma v poho , hezky si farmince zaspívala 😀

mari111
21. čer 2010

Šarlotko majlííík 😉

natalie77
21. čer 2010

Wladi, ahoooj, jak Ti je a co Šimonek? Je to bojovníček, moc blahopřeji, je to šikulka!!
Mari, ty si ty týdny připisuješ, ne? Už budeš skoro rodit 😉 .

wlladka
21. čer 2010

Tak my se Šimonkem stále v nemocnici... ☹ a ještě dlouho budeme. ☹ Ale už jsme total bez přidaného kyslíku 😵 😵 😵 😵 😵 jen ve střevech zlatý stafylokok ☹ ☹ ☹ Od toho by mělo pomoct hlavně moje čerstvé mlíčko. Mám ho plno 🙂 Dnes máme váhu 1286 gramů. Zítra snad dosáhneme 1300 g. To už ta váha vypadá líp, no ne?

wlladka
21. čer 2010

Dnešní foto 🙂

mari111
21. čer 2010

no Nati, připisuju 😀 Vladi, Šimonek už je velikej kluk 😉

mari111
21. čer 2010

du chrápat, dobrou holky

tercie
21. čer 2010

Holky jdu jen rychle před spaním nakouknout 🙂

Prvně všem vám moc moc moc děkuju za přáníčka, jste moje nejvíc nejlepší kámošky 😉 a mám vás moc ráda!!!

Jinak moc držím palce na testování, Čaj 😉 snad to vyjde!!!!!

Wladi šimonek je čím dál krásnější, a jak už krásně kouká, nádhera!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉

Já už nevím, na co reagovat, než dopíšu vždycky to zapomenu, jste hrozný drbny 🙂
Padaj mi klapky, tak jdu do hajan, a snad to vyjde a přijdu zejtra zas aspoň pozdravit.
Papapapapáááááááááááááá 🙂

tercie
22. čer 2010

Včera poslední, dneska první... no toto 😀 Ale jeom nakukuju, prcek papal, a půjdem ještě bucnout 🙂
A pak půjdem do města, mám si vybrat něco k narozeninám, jenže absolutně nevím co... všechno mám 😀
Dneska je jasno, vypadá to, že bude krásně, to je dobře.
Berušky moje, přeju vám všem krásnej sluníčkovej den 😉

madormi
22. čer 2010

@tercie jéé ja bych něšla věcí co bych chtěla 🙂 to jsem nikdy neřekla vše mám ( a to že mám fakt hafo věcí - viděla jsem teď při stěhování 🙂 ale vždy se něco najde 🙂

handm
22. čer 2010

Dobré ranko,
holky, dneska tu svítí krásně slunko a já bych mohla jít hned zas spát.. jsem uplně nějak kaput, bez energie 🙂 musím si dát čaj a kafe 😀

handm
22. čer 2010

Chtěla jsem se ještě zeptat maminek, máte na autosedačku bázi anebo bez?! Má cenu ji kupovat?! děkuju za info!!🙂🙂🙂🙂

cajori17
22. čer 2010

cau holky,takze jsem dnes testila a byla tam jen jedna carecka- ale me to vubec neva-pac se tesim na dalsi snazenicko,ted uz si preju dostat tu zatracenou mrchu 😠

no a kdyztak pujdu v patek na injekci a apak nasadim ten clostík.........pak uz to musi vyjit.......
jinak jsem ted dosla od mudra -byla jsem si pro neschopenku,tak se budu do pondelka valet doma...........

cajori17
22. čer 2010

wladi,me prijde ,ze Simonek vyrostl a zesilil-je na nem videt,ze nu chutna tve mlicko 🙂

sarlotta
22. čer 2010

dobré ránečko🙂

cajori tak odpočívej a sbírej sílu na novou prácičku... ono to miminko vždycky zaklepe v ten nejnevhodnější čas 😅 tak uvidíme, jak tam budeš dlouho 😉

sarlotta
22. čer 2010

@wlladka Šimonek je nááádherný🙂)) fakt je vidět jak roste, a to nové tričenko 😵 😵 😵 😵 zlatíčko je to. 😉

sarlotta
22. čer 2010

@paajaa já za první 4měs nabrala 4kg 😅 takže buď v poho🙂 to máš tak akorát... holky ale už se kulím na váze k 80tce 😔 mám 17kg nahoře.. vidím to na těch 20kg, když nebudu přenášet teda 😲 😀 😀

sarlotta
22. čer 2010

@mari111 díky za mailik 😉 hodná 😎

@madormi... že joooo, taky bych toho potřebovala 😀 😀 😀

@tercie botičky, kabelky, všechno co se třpytí 😎 😎

sarlotta
22. čer 2010

@handm báze ??? tož to nevím what is it... my máme chicco vajíčko- normal na pásy na poutání.. ve feldě stejně není nic na zapření na podlaze- jestli se teda jedná o isofix 😉

sarlotta
22. čer 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek..................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe................... .holčička Anička 3560,49cm
Markytaj................chlapeček Honzík
Tercie ...................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Wlladka............ ....chlapeček Šimonek nar.29.5.... 990g (29tt+2) držíme pěstičky ať prďolka přibírá
Flair ........................holčička Melisa nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta 34tt.................. ....... ....KO28.6...........................................................čeká holčičku.......Šarlotka
Hanana 34tt.................. ...........KO ?................................................................čeká chlapečka
Mari 31tt.......................... ....... ..KO v pořádku, KO 1.7........................... .......čeká holčičku........Laurinka
Handm 30tt.............................. KO 28.6.
ee.liska 29tt .................. ... ..... KO v pořádku KO 24.6 .................................čeká chlapečka
petroska 29tt.................. ..........KO v pořádkuKO 25.6...................................čeká chlapečka ....Filípek
kytiii 28tt........................... .........KO 25.6.................................. ........................čeká holčičku......Eliška
Sirella 27tt ...................... .........KO v pořádku, KO 19.7., cukr 23.6
miru.j 27tt........................ ..........genetický utz dopadl výborně ..................... čeká holčičku..... Vivien Viktoria
Kopa 23tt ....................... . . ...... KO 24.6, velký utz 10.8.
Maarrtina 20tt ....................... ...KO 1.7.
Zlababa 20tt ..................... .... ..KO v pořádku , KO 2.7.
veve.b 15tt..................................KO v pořádku , KO 14.7. trippl test
Paajaa 14tt................................ KO 1.7. NT 22.6.
M_artasek 37DC ?
Cajori 32DC
Nicollka 31DC
M.aa.b 30DC
Farmarska 23DC
Katyna 20DC
Natalie 16DC
Aja 15DC
Madormi 9DC
If.v nehlídá
Markee nehlídá

sarlotta
22. čer 2010

@paajaa Pajince držííííííííííím všechny palečky na NT 😎 😎 😎 😎 a teším se na fotečkuuuuuuuuuu 😉

cajori17
22. čer 2010

@sarlotta -no,ta nova pracicka by se hodila,snad to vyjde............
a co se tyce te vahy,ta pujde po porodu rychle dolu-neboj 😉

cajori17
22. čer 2010

taky drzim Paji pesticky,at je vse o.k. 🙂

sarlotta
22. čer 2010

@natalie77 no ahojíííík, kde se couráš furt🙂))) , jako kdyby bylo hezky ale v tomhle počasííí... že Vy doma doháníte postelovou výluku🙂)))))))))))))))) no jen tak dál, ať máš co testíkovat 😉 😉

sarlotta
22. čer 2010

caj já vím🙂 u malého jsem ale nabrala jen 11kg 😲 😎 a shodila pak 20kg 😀 ... no včíl se budu muset otáčet ještě víc 😉

cajori17
22. čer 2010

@sarlotta -jak se tak divam do tabulky,tak uz se ti to pekne krati...... 🙂 🙂

m_artasek
22. čer 2010

@sarlotta Ahojky, proč v tabulce máš u mě otazník? No mrcha zatím nic, tak nevím, jestli letět na gyndu nebo počkat, až mrcha dorazí. Jednou za čas se mi stane, že mám cyklus tak dlouhej.

cajori17
22. čer 2010

@m_artasek -ahoj ,ja cekam do patku...pak jdu k doktorovi

handm
22. čer 2010

@sarlotta Dobré ranko 🙂 no, baze jakoby ten pevný plastový díl, co se přidělá do isofixu a na to autosedačka... ta naše totiž zatím je bez báze, tak já spekuluju, jestli ji pak dokoupit, nebo ne... nebo jestli stačí na ty pásy!🙂
@cajori17 brzy se uzdrav a čárečky budou! Jen se to mirně podpoříííí!🙂
@m_artasek ještě není všem dnům konec!!🙂 třeba vykouknou....🙂
@wlladka je to nádhernej puclík, už je zas o kus větší 🙂 krása, jak je vidět každý den a tfuj ať od něj zmizí bacil 😝

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru