Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
1. črc 2010

http://www.tefal.cz/All+Products/Péče+o+tělo/Ba... ***Tak mi došel balíček, lahvinka pro Laurinku abych ji nespálila hubenku 😀

mari111
1. črc 2010

jéé sem dala blbě ten odkaz 😠

mari111
1. črc 2010

zase blbě, žeby to sem nešlo dát 😕

mari111
1. črc 2010

no nejde to sem dát 😠 je to lahev od Tefalu s ukazatelem treploty mlíčka nebo čajíku v lahvi 😅

mari111
1. črc 2010

na e mail mi to de, nechápu proč sem né 😨

m_artasek
1. črc 2010

Ahoj holky, tak těhu potvrzeno, HCG přes 2300, zítra zas jdu na ultrazvuk.

madormi
1. črc 2010

@m_artasek teeda to je fakt super!!! dvě těhule během jednoho týdne to je nádhera

madormi
1. črc 2010

tak ještě je nás v tabulce sedm ☹ a dvě co nehlídají. holky musíme se do toho opřít 🙂

kopa
autor
1. črc 2010

@mari111 Maríku koukám,že sis tu vyhrála 😀 😀
@m_artasek to je bomba!!!!!!! 😵 😵 😵 Moc gratuluji 😎 😎

natalie77
1. črc 2010

@m_artasek moooooc blahopřeji, teda to je plodný měsíc!!!
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Mám velkou radost. Asi nám musíte poslat návod, jak na to 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Moooooc držím pěsti, ať je vše ok.

m_artasek
1. črc 2010

madomi, natalie77, kopa holky moc gratuluji, teď držte pěstičky, ať za 9 měsíců držíme mimčo v náručí. No návod, vůbec jsem to tento měsíc nečekala, ani jsme se nijak nesnažili, prostě tomu nechávali volný průběh. Já teploty neměřím, ani ovu test jsem si nikdy nedělala, sice doma koupenej mám. Mám ale supr doktora, který je dost pečlivej, sice zítra ordinuje jinde, ale mám se stavit za sestřičkou, ta mi dá žádanku na ultrazvuk a půjdu na ultrazvuk do nemocnice. No a příští týden má dovolenou, ale ve středu, že bude v ordinaci, tak mám přijít zas k němu na ultrazvuk a na krev. Jsem ráda, že jsem k němu přešla.

madormi
1. črc 2010

@m_artasek ale u tebe to bylo rychlé, že? kolik cyklů od SP? nějak se ztrácím tak nevím kdo jak kdy co 🙂 joo a za 9 měsíců neee, max za 8 🙂

m_artasek
1. črc 2010

@madormi jo jo vcelku rychlé, 29.1. jsem byla na revizi, to mi řekl doktor, ať se 3 měsíce nesnažíme, no a čtvrtá porevizní MS už nedorazila

madormi
1. črc 2010

@m_artasek tak to je super!!! mě teď čeká 5 jee kéž by nedorazila, ale říkám počítám s ní, tím jak se s manžu vídáme nevídáme a jak na scvhál vždy mimo plodné dny 🙂 teď teda byly teoreticky plodné, ale občas je od teorie k praxi daleko 🙂

handm
1. črc 2010

@m_artasek jeeeeeeeeeeeeeeeee, nakukuju při odpočinku a koukám!!!!!!!!!!!!!!!! moc gratuluju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
a myslím, že ten postup je zcela správnej.. přesně tak jsme to měli my.. když jsem se vykašlala na to, že "chci", tak najednou bum bác... ale chápu, že někdy to prostě nejde...
těm sedmi z vás (už je to drobek) držím mooooooooooooooooc palečky..

m_artasek
1. črc 2010

@handm moooooc děkuju 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 asi to tak má být. V lednu po revizi jsme si s manželem řekli, že se teď zaměříme na vlastní bydlení (bydlíme v podnájmu v bytě od mé tety), tak jsme začali hledat intenzivně nějakej domeček, no a povedlo se a za 14 dnů se budeme stěhovat do domečku. Sice je to starší domeček, ale těšíme se, že budeme bydlet ve svém a splácet svoje. Sice tam bude spousta práce, ale obyvatelný je, což je pro nás důležitý a pokud se teď podaří přivézt do domečku i mimčo, tak budu strašně šťastná.

handm
1. črc 2010

@m_artasek 🙂 to je parada... !!!!!!!!!!!!!!!!! miminko do domecku.. my ted finisujeme, abychom ho tam taky meli 🙂🙂🙂
hlavne kdyz je to obyvatelné a můžete tam rovnou🙂 to je uplně báječný!! teď už jen ten "balíček".. držím palce k DR!!!!

m_artasek
1. črc 2010

@handm díky, no snad bude vše dobrý, moc bych si to přála, ale to asi každá, která touží po tom být maminkou.

murynka
1. črc 2010

@m_artasek gratuluji 😵 😵 😵 😵 😵

veve.b
1. črc 2010

@m_artasek Moooooooooooooooooc veliká gratuace a mooooooooooooooooooooooooooooooc držíme palečky do da¨lších týdnů 😀 Jsem si zrovna říkala, že v tabulce nikdo nepřibívá a najednou Farmi a teď i martasek 😀 😀 😀

m_artasek
1. črc 2010

@murynka @veve.b děkujuuuuuuu, snad to tentokrát vyjde

murynka
1. črc 2010

@m_artasek vyjde 😎 jak jinak 😉 😉 😉 😉

kopa
autor
1. črc 2010

@m_artasek Tak to budete mít nový baráček,mimčo a pejska 😵

murynka
1. črc 2010

@m_artasek změn si pas těhulko 🙂 🙂 🙂

kerrie
1. črc 2010

@m_artasek Jééééé, další těhulinka mezi náma...........supeeeer 😵 😵 😵 Moc a moc gratuluju a držím palečky 😵 🙂

murynka
1. črc 2010

přidávám fotečky poprvé ve velkém bazénku v kruhu 😵 😵 byla nadšená 😵

petroska
1. črc 2010

ahoj holky.jen nakukuju a co to tady zase za novinka 🙂 ?to už druhá tento týden.Martásku taky gratuluju a držím palečky na přibývání týdnu 😉 .Murynko teda vy si lebedíte s malou 🙂 .krásné fotečky..

sarlotta
1. črc 2010

Kuk holčinky🙂 hezký večer. Prďoš už usnul tak sem tu 😀 Ráno jsme vyrazili v 9 a domů dojeli v půl4, pak se psem na prochajdu, večeře, sprcha, pohádky..... manža je na služebce... ale vrátí se dneska večer 😉 Nooo je to náročné🙂)))
Byli sme na kupku s kamoškou... super to bylo... sem si neplavala pže voda byla čerstvě napuštěná- studená.. ale malý se vyřádil a taky to klima u bazénu je o hodně lepší než doma 😎

@m_artasek tak už je to venku🙂))))))))))))))) super gratulkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😎 😎 😎 😎

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru