Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aronek
26. črc 2010

dokojili jsme a jdu do hajan. Pořád se dost budíme, tak abych se trochu vyspala 😉

tercie
26. črc 2010

@aronek tak se dobře vyspi, já nakojila v devět a vzbudí se mezí třetí a pátou,tak něco naspat snad taky stihnu 🙂
Dobrou 🙂

handm
27. črc 2010

Teeeda, já včera vytuhla jak blázen... najednou sjem se probudila a byla jedna 😀 pardoooon

handm
27. črc 2010

A jinak preju dobre ranko!🙂

ivomal
27. črc 2010

Taky přeju dobré ráno 😀

maarrtina
27. črc 2010

přeji pěkné ráno.
@tercie článek byl moc pěkný, dobře jsem se pobavila 😀

kopa
autor
27. črc 2010

@handm aha,no já tam raději nepůjdu.Jestli budou ukazovat sály,přípravu k porodu...to by mě švihlo a už bych tam nechtěla jít 😅 😀

kopa
autor
27. črc 2010

@tercie no dobrý článek 😀 ale příjde mi že na idnes,nejsou schopný nic napsat normálního 😨 furt se tam do někoho naváží 😅

kopa
autor
27. črc 2010

Jinak vás všechny zdravím 😵

maarrtina
27. črc 2010

holky já přemýšlím jestli chodit na nějaký předporodní kurz. Chodily jste všechny nebo ne. Já mám hrůzu z porodu teď nechtíc když to ještě uvidím.

handm
27. črc 2010

@kopa já půjdu, aspon enco budu vedet 😀 jak dychat atd stejne nevim a nevim jestli stihnu... 😝

aronek
27. črc 2010

Ahoj, tak máme po doktorce. Dostali jsme píchanec. Vážíme 6555g a měříme 67cm. Vše v normě. Plně kojit do 6m a pak začít s příkrmy 😉

mari111
27. črc 2010

Ahojík holky, no Terci do brý článek, no 😖 máme chrastítka v hlavě ale nevadí,že 😝 A ta animace hezká, jak se dělaj miminka 😅
Aronku ty už máš ale velkého kluka, a moc brečánkoval když dostal píchanec? Chudáček malinkej 😔

mari111
27. črc 2010

holky mne tááák bolí kyčelní kloub že až z toho nemúžu chodit 😔 no dřív jsem to trochu rozchodila a šlo to ale teď to bolí pořád, než projdu pár metrú tak to trvá a bolí jak sviňa ☹

ee.liska
27. črc 2010

@handm držím palečky na KO 🙂

@tercie to je super odkaz f 😀 otky hodím večer, jsem z té postýlky ale nadšená 🙂 šarlotky by měly dneska jít dom, ale mě telefon mms nepřijímá, je to starý sgarb, odpo zkusím písnout

aronek
27. črc 2010

@mari111 při píchání držel taťka, mamka je cíťa 😉 Při píchání plakal, ale pakmamka chovala, tak dobré a za chvilku byl úsměv 🙂

ee.liska
27. črc 2010

@maarrtina já na kurz chodím, celkem mě uklidnilo že vím do čeho jdu 😀 taky tam máme výbornou PA, ale každá jsem jiná, někdo radši nic nechce vědět 🙂
@aronek to je super, že byla KOntrola dobrá 😵 To už je honzík kus chlapa 🙂
mě za chvíli přijde kadeřnice na vlasy ztak se těším, 😎

mari111
27. črc 2010

tak to je statečnej kluk, ja asi taky budu posílat taťku na očkování, ja nerada když budou malinkej mojej ubližovat 😅

mari111
27. črc 2010

júú Eli bude krasdavice jo 😅
Holky myslíte že má vúbec smysl jít k doktorce s tím kloubem? Jestli mi stejně nic dát nemúže jen mastičku tak to tam ani nemusím 😒

ee.liska
27. črc 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek..................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe................... .holčička Anička 3560,49cm
Markytaj................chlapeček Honzík
Tercie ...................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Wlladka............ ....chlapeček Šimonek nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .......................holčička Melisa nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta .................holčička Šarlotka, nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Hanana 39tt.................. ...........KO 8.7 v pořádku.....................................čeká chlapečka
Mari 36tt.......................... ....... ..KO 9.8............................. ........................čeká holčičku........Laurinka
Handm 35tt...............................KO ?
ee.liska 34tt .................. ... ..... .KO 29.7.......................................................čeká chlapečka Matyášek
petroska 34tt.................. ..........ozvy 28.7, KO 9.8.................................čeká chlapečka ....Filípek
kytiii 33tt........................... .........KO ?.............................................................čeká holčičku......Eliška
Sirella 32tt ...................... .........KO 16.8. velký utz v pořádku ....................čeká holčičku
miru.j 32tt........................ ..........genetický utz dopadl výborně .................čeká holčičku..... Vivien Viktoria
Kopa 28tt ....................... . . ...... KO 5.8. velký utz 10.8., kardio 8.9.
Maarrtina 24tt ....................... ... KO 16.8., test na cukrovku 6.8................................čeká holčičku Adélku
Zlababa 25tt ..................... .... ..KO ?...............................................................čeká chlapečka
veve.b 20tt.................................kardio USG plodu 3.8.,KO 13.8 ,3D utz 11.8.....čeká chlapečka...Ondrášek
Paajaa 19tt............................... KO 29.7.
Farmarska 9tt............................má srdíčko
Ivomal 9tt.....................................29.7. UTZ na potvrzení
Maendy 31DC
Nicollka 29DC
M.aa.b 26DC ............................. transfer 19.7 proběhl v pořádku
Cajori 25DC
Katyna 23DC
Aja 23DC
Madormi 20DC
Natalie 15DC
Nikissek čeká na porevizní MS
If.v nehlídá

m_artasek
27. črc 2010

Ahoj holky, včera mi nějak blbnul net, když jsem něco napsala, tak se mi ten příspěvek neodeslal. Včera jsem byla na převazu, vytáhl mi ten dren a stehy mi tam ještě nechal, ty jdu vytáhnout v pondělí. Ve čtvrtek ale musím ke svýmu gynekologovi, protože potřebuji papír pro sociálku, protože v sobotu se budeme stěhovat do domečku. No a aby toho nebylo málo, tak od zítřka bude brácha ve špitále, tak za ním asi v ten čtvrtek zajdu, když půjdu k doktorovi.

aronek
27. črc 2010

Jo a mám zážitek z kojo demence. Došel mi šampon, tak jsem ho koupila v Penny, jen ten co tam jedinný měli. Prostě na barvené vlasy takový červený. Večer si meji hlavu a nepění, si říkám, no hodně mastné vezmu to ještě jednou, když jsem to brala počtvrté, tak jsem si přečetla nápis a myla jsem se kondicionérem 😀 😀 😀 půlka v kelu a hlava i nadále mastná 😠

kopa
autor
27. črc 2010

@handm no přeci musíš dýchat jako pes 😀 😀 😀 😝

kopa
autor
27. črc 2010

@aronek Aronku Honzíček je dlouhán 🙂

mari111
27. črc 2010

Aronku 😀 😀 😀 😀 No ja se jednou myla místo sprcháče tělovím mlékem, ty obali sou si hodně podobné 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mari111
27. črc 2010

Marťásku tak aspoň něco máš za sebou a těšíš se na stěhování? Hlavně ty nic nedělej a netahej !!!

kopa
autor
27. črc 2010

@aronek to je teda kojo demence 😀 😀 😲 jsem si po dlouhé době poprskala monitor 😀 😝
@m_artasek tak fajn,tak už ti jen vynadají stehy.Za jak dlouho se budete snažit? 😕
@mari111 auau kyčle ☹ zkus to nák promasírovat a nebo náký obklad 😅

mari111
27. črc 2010

tak jsem skoukla pár diskuzí a co některé chodili k dr s tím kloubem tak jim to stejně nepomohlo, tak nevím no ☹

mari111
27. črc 2010

Kopísku ja si to mažu ale nevím jaký obklad, jestli to třeba jen nahřívat nebo co s tím 😒

ee.liska
27. črc 2010

@m_artasek teda ty máš zaráz starostí ☹ a co bříško, nebolelo to?

@aronek aspoň budeš mít vlásky pořádně vyživené 😀
tak jsem písla šarlotce a uvidíme co a jak 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru