Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
6. led 2011

No a s tercinkou a miraxkou jsem si psala smsky, takže ty vše vědí 😉 tak holky jenom moooc zdravím! 🙂

mari111
6. led 2011

no to je dost že si se ozvala Farmísku, tak vždy aspoň písmenko napíš ať víme že si v pořádku,ju. No a u nás je to holky venku jak na klužišti, no jeden led, manžovi skoro nikdo nepřijel do práce. Já mám teď strach ráno jak pojede, ukecávam ho aby raděj nejel, je to fakt hrozné, pořád prší, stražně fouka a mrzne čím dál víc. No děs. to zas bude bouraček ☹

farmarska
6. led 2011

rozkaz mari 😉 ale neboj, kdyby se něco dělo, dala bych vědět terculíkoj na telefon a ona holka šikovná už by vás kontaktovala 😉 😎
tý jo to se ti ani nedivím, že máš ted už z toho ježdění strach 😔

farmarska
6. led 2011

jinak holky mooooc hezky vám rostou miminka 😵 😵 😵

kopi a u tebe to snad ani nebudu komentovat-toho tvého povedeného manžela 😠 páč bych se akorád nasrala a vytočila 😠 😠

farmarska
6. led 2011

tý brďo a ted když to po sobě čtu, já zapoměla k ajušce a čajdě připsat i mad 😨 🤐 samozřejmě že i z téhle šikovné holky a jejího plůdku se moooc raduju!!! 😵 😵 😵

farmarska
6. led 2011

tak holky a to už jsem toho ted zase napsala najednou až moc 😀 takže aby jste se mne nemřejedly, budu končit 😉
jdeme s manžou koukat na Kukyho co se vrací 😀
mějte se tu zatím pěkně a já se polepším a zase ukážu 🙂

flair
6. led 2011

Ahojky holky, nakukovala jsem už přes den jak je na tom Nicolka a tak jsem ráda, že to vypadá dobřeeee 😵 Zajtra na tebe budu moooc myslet a těším se na veliké číslo hcg 😉
Farminko, tobě se to blííííží 😀 To je super 😵
Madormi, nádhera to tvoje pidimiminko 😵
Wladi a jak je to vlastně s Šimonkem? Je vše po neurologické stránce v pořádku? Byl tak malilinkatej bobišek, když se narodil 😨
Jdu spinkat, papa

mari111
6. led 2011

@farmarska no to se ukáž. jo bojím se každé ráno a odpoledne když jede do a z práce ale tady v tom počasí ach jo, ja nechci aby zítra jel, asi mu skovám klíče od auta 😒

nikissek28
7. led 2011

Dobré ráno

nicollka
7. led 2011

ahoj holky tak krev odebraná, pichla do pravé ruky nic. do levé ruky nic neteklo. Řikam sem tak nervozni že nepoteče 🙂 ale pak pichla do prave ruky dole za prsty a už je to hodinu a pořád mě to bolí. Jsem na nervy už at to vím.
Tolik náhod ale co předcházelo těhotenství, to musí vybojovat bojovníček. Jen ráno ze mě šly takové cucky :( takže se dost bojím.

nicollka
7. led 2011

ahoj holky tak krev odebraná, pichla do pravé ruky nic. do levé ruky nic neteklo. Řikam sem tak nervozni že nepoteče 🙂 ale pak pichla do prave ruky dole za prsty a už je to hodinu a pořád mě to bolí. Jsem na nervy už at to vím.
Tolik náhod ale co předcházelo těhotenství, to musí vybojovat bojovníček. Jen ráno ze mě šly takové cucky :( takže se dost bojím.

kerrie
7. led 2011

@nicollka moc na Tebe myslím a držím palce pro štěstí!!! Věřím, že budete s mrňouskem v pořádku 😵

m_artasek
7. led 2011

@nicollka Ahojky, moc na Tebe myslím, ať je vše, jak má.

nikissek28
7. led 2011

@nicollka ahoj držím palecky ať všechno dopadne dobře

lucadav
7. led 2011

@nicollka Dobre ranko...take držim palečky ,at je vše v pořadku.....zbytek je na mimi jak to bude ,ale chce to věřit ... 🙂

maarrtina
7. led 2011

Dobré ráno, nemáte někdo zkušenost s tímto poštřskem. http://www.pradlo-pradelko.cz/detail.php?zbozi=.... Malá má trochu palcatou halvička a máme ji polohovat, ale včera jsem jí dala do postýlky smotaný ručník a ona se tak dlouho vrtí, až z něj uteče a stejně si dá hlavu jak chce ona sama. A nebo myslíte, že je lepší polohovací váleček http://www.vse-pro-dite.cz/products/valecky-bar....

madormi
7. led 2011

nicolko tak co??? netrpělivě vyhlížím dobré zprávy 😉

cajori17
7. led 2011

dobre ranko vsem. Farmiku,to jsem rada,ze se mas fajn, mas to ale krasne zarizovani 🙂

nicol taky drzim palecky a netrpelive cekam na info

nicollka
7. led 2011

holky HCG 8TISIIIIIIC ... bojujeme dáál. další krev v pondělí

cajori17
7. led 2011

nicol 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 to je parada,gratuluju,jste oba bojovnici 😵

nicollka
7. led 2011

díííky moc... a všem že na nás tak myslíte ...

maarrtina
7. led 2011

@nicollka gratuluji tak to je super 😵 😵 😵 😵

mari111
7. led 2011

@nicollka super, jen tak dál, bojujte 🙂

sarlotta
7. led 2011

@nicollka paráda, roste to geometrickou řadou, tak jak má.... perfektní 😎 😉 😉 😉

sarlotta
7. led 2011

@madormi gratulka k prckovi 🙂, příští týden máte srdíčko🙂))) 😎

sarlotta
7. led 2011

@farmarska no že ses ukázala... tak uklízej a chystej... malý tu bude co nevidět 😀 😎

sarlotta
7. led 2011

@maarrtina já myslím, že ty válečky jsou lepší, ale podle mě ji to akorát naštve a bude brečet... takže bych spíš podkládal dál ručníkem a pořád otáčela, zkus taky přesunout postýlku na jíné místo, nebo ji dát spát hlavou tam kde te´d má nožky, třeba zkusí tu druhou stranu 😉

madormi
7. led 2011

@sarlotta děkuji moc snad ve středu uvidíme srdíčko už 🙂 akorát mě občas tak řezavě píchne v břiše někdy na pravo dole někdy na levo, je to ok? 🙂 jinak je mi teda zle v podstatě celý den, lízatka zabírají ale jen na chvilku 🙂

niccolka jee to ti krásně roste, to je paráda. a utz ti dnes dělat nebudou? tak na dále držim palečky

cajori17
7. led 2011

@madormi to si pis ,ze bude srdicko 🙂 jinak me je taky porad zle,uz jsem z toho trosku zoufala,jim jenom piskoty a suchy rohliky,vic nic.uz jsem i zhubla,ale speku a tukovych zasob mam dost 😒

madormi
7. led 2011

@cajori17 no já s esnažím jíst ale je to boj hlavně ráno, ono mi je stejně po rohlíku jako po omáčce tak si radši dám omáčku 🙂 je to ale náročné, ale nestěžuji si 🙂 já taky zhubla ale u mě je ted bblé když se zmenšil špek na břiše, protože já si do něj musím píchat injekce tak čím větší tím lepší 🙂

cajori17
7. led 2011

@madormi ,pro me je nejhorsi,ze nemuzu vubec nic uvarit,zveda se mi zaludek z tech vyparu,takze pritel ji jenom parky vajicka atd,chudak.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru