Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

lucierob
19. led 2011

@handm tyhle míry měla Aninka v roce 😅 😅 😅 😅 Mi ortoped řekl, že problémy s kyčlema se nedědí.a gratuluju k jadýrkům.
@maarrtina mi malá i teď ve 14. měsících vypije max. 180ml. A vůbec to neřeším a nikdy jsem to moc neřešila. I jako miminko vypila přes den tak 500ml. Někdy ani to ne. 😉
@petroska když byly Anince 4měsíce, ležela v nemocnici s bronchitidou.Ale bez teplot. Měla tenkrát sirup Aerius a Ventolin. Tak se zkus když tak na to zeptat doktorky.

Malým i velkým marodům přeji brzké uzdravení.

A víc si už nepamatuju 😅 😵 😵 😵 😵

lenik_25
19. led 2011

@lucadav Hlavně je to hodně dobrá doktorka a věřím jí každý slovo. Příští týden jdeme na ORL a pak jí zavolám s výsledkem, aby věděla, jak je na tom Dáda s tou nosní mandlí.

petroska
19. led 2011

@lucierob nám dala stoptussin.ale na pruduškách nic neslyšela.má to jen v dýchacích cestách,snad to nebude nic vážného a přejde to.ted už teplotu nemá naštěstí

cajori17
19. led 2011

@petroska to je dobre uz nema teplotku ,chudatko male

kvetinka7
19. led 2011

Ahojik vsichni vespolek, dneska me cely den jima sentiment..dnes presne pred rokem zacina VZRUSO.. zacinam rodit a 20.1.2010 se nase slunicko Adamek narodi 😵 😵
desne rychle to uteklo, neskutecne rychle..

holky tehule, jak rychle vam utece tehotenstvi, tak tim rychleji utece 1.rok mimiska .. my uz doma nemame miiimo, uz je to chlapak 😢 🙂

mirax
19. led 2011

ahoj kveti, jo, jo, je to mazec. Zvláště u těch klučíků, jak jsou ještě velcí, tak to už opravdu nejsou žádná miminka. Z Bětušky mám trochu jiný pocit. Samozřejmě je to ďáblík vyčuranej, ale je tak drobounká a křehká, že mi pořád připadá maličká. Ale možná je to i srovnáním se starším sourozencem, který je už opravdu velký kluk! 😉
Adámkovi přeji vše nejlepší k narozeninám!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Dopletla jsem kus svetru, sotva vidím, jdu do hajan 😉

aronek
19. led 2011

Ahoj, dočetla jsem, nakojila, uspala a jdu do hajan 😔

kvetinka7
19. led 2011

@mirax ahojik, dekuju za pranicko , Adulovi vyridim, bude rad 😉 🙂
jojo,je to nase sidlo neposedny 🙂 a jak se dari vam? Betulka je drobnoucka? asi je to jen zdani,ve srovnani s Tobikem,malym drevorubcikem ,urcite bude po tobe, silna zena a holky takovy maji byt 🙂
co delaji testiky?porad se vybarvuji? jsi nase prekvapko , drzim palecky,aby vse bylo,jak si ty prejes 🙂

kvetinka7
19. led 2011

@mirax drobna korekce, tou silnou zenou jsem myslela silna vnitrne ,ne statna postavou 🙂

very
19. led 2011

Ahoj Květi, posílám moc pozdravů a k těm nádherným prvním narozeninám přeji hodně zdravíčka, radosti a ať se vám doma daří.
Bětulce je už 7 měsíců, je to naše koťátko.. Dokázala překrýt všechnu tu bolest, ze které jsem se tady vypisovala.
Každé, se stejnou nebo podobnou bolestí, bych tento pocit přála zažít a hlavně si ho udržet..sice je to se dvěma dětma cvrkot a někdy o nervy, ale jsem šťastná.
Všem vám držím palce.. 🙂

kvetinka7
19. led 2011

@very ahojik Very, jsem moc rada,ze tu jsi a ze se mate Ok 🙂 aaa uz 7 mesicu....wow.. to uz neni skoro zadny rozdil.. a jak se predtim tahne a boli kazdy den ,nez se objevi dve carecky,vid? 🙂
dekuju za pranicko Adovi , tomu se ted musi skytat 😉
zitra budu pripravovat narozeninovy jogurtovy dort pro oslavence, uz se moc tesim 🙂

majjka24
20. led 2011

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.............................chlapeček Adámek
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ............................4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička ...............................3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska 34tt.........................KO ................................................čeká chlapečka......Michal
Ikopretinka 24tt ........................KO .
cajori17......................8 tt, .
nicollka.......................7tt
Madormi.................. .. 8 tt
Aja............................. , 8tt
M.aa.b ...................... .53 DC
majjka24 ...................5 DC
Ivomal......................... 29 DC
Katyna ........................ 27 DC
Natalie77 ......................23 DC
Martasek ................ . 20 DC
nikissek28.................20DC
lenik_25................... ..16DC
maendy................ ......??

sarlotta
20. led 2011

@natalie77 drž se kočko, miminko bude, jistě...musíš vydržet, já byla předloni těhotná 3x.. zní to jako sci-fi... ale čas utíká šíleně rychle a brzo budem číst jak se kulatíš 😎

aja.83
20. led 2011

Ahoj holčinky, zdravím vás! 😉 Mám chvilinku v práci, tak vás jdu dočíst...

sarlotta
20. led 2011

Holky musím říct, že 5ti-letý rozdíl mezi dětmi je skvělý, malý je samostatný, nají se, obleče, vyčistí zuby, zajde na záchod, zahraje si když potřebuju a řeknu aby byl klid..chápe, že když bude sestřička spát, že budu mít spoustu času na něho.
Maximálně jsem si ho užila, krásně sme zmákli nástup do školky a budu doma až půjde do školy. Věnuju se jim zvlášť, nebo si děti s manželem rozdělíme na hlídání🙂 stíháme malého kroužky, knihovnu.
Když jsou spolu, malý by ji umačkal jak ji miluje, podává hračky, zabaví když potřebuju nachystat jídlo nebo ostříhat nehtíky.
Zatím jsem spokojená🙂 co bude až začne chodit nevím 😀 😀

aja.83
20. led 2011

@handm Mareček je krásnej a spokojenej chlapeček! 😉

aja.83
20. led 2011

@sarlotta To je krásný, jak to u vás pěkně klape! 😉

sarlotta
20. led 2011

@handm to super fotečka 😎 kua jak to děláte maminy, my máme 6,5kg 😀 😀 ale já mám prostě prcky co nadělám 😉

sarlotta
20. led 2011

hele mazlíci, naše nové gatě a včerejší foceníčko🙂

sarlotta
20. led 2011

tak jdem svačit 😎

sarlotta
20. led 2011

@kvetinka7 gratulka k ročku🙂)), těším se na fotečky, a ať se dortík podaří🙂

aja.83
20. led 2011

@sarlotta Krásný dětičky! 😵

sarlotta
20. led 2011

@aja.83 děkuju🙂

cajori17
20. led 2011

ahoj holcinky,v rychlosti nakukuju 🙂 u nas je krasne,tak si poklidim a frcim na prochazku-konecne. 😀 vecer vas doctu 🙂
@majjka24 ja uz jsem 9tt 😉

cajori17
20. led 2011

@majjka24 myslim jestli by jsi mi to mohla opravit v tabulce ,diky 🙂

mari111
20. led 2011

ahojík holky, du dočíst

m_artasek
20. led 2011

Ahoj holky, všechny Vás zdravím, @sarlotta Tobě ty děticky krásně rostou a jak jsou spokojení a oba vysmátí. Já dnes byla pro výsledky na gynekologii a vyfasovala jsem dvoje léky, jedny na zavádění a druhý na polykání ráno a večer, mám zlatýho stafilokoka. Kde jsem takový hajzlíka mohla chytnout, je mi záhadou. Tak snad teď léky zaberou a budu mít pokoj. Akorát že v sobotu se chystáme na ples, tak asi budu řídit, protože stejně nebudu pít, když beru léky. Takže kdy my se opět začneme snažit, to je mi záhadou. Snad se jednou prcka dočkáme.

handm
20. led 2011

ahojky, mam chvilku prcek už chrupká.. má trošku teplotku po té hexe, tak snad to klesne!!!
@sarlotta děkuju, on je modelín.. jak vyndame foták, začne pozovat 😀 jsem zvedava,jak dlouho mu to vydrží!🙂
a dětičky jsou krásný.. a myslím, že vím o čem mluvíš.. my jsme s bráchou o 5 let a nemůžu si stěžovat!!!🙂🙂🙂 Máme super vztah dodnes! (tedy já si to myslím) 😀😀😀

@aja.83 děkuju!🙂 čekáme na toho kámoše, termín porodu kolem 4/9 a pak nakonec 14/9... tak šup 🙂 moc se těším!!!🙂🙂🙂

sarlotta
20. led 2011

@m_artasek no, tak to poléčíš a bude dobře... tyhle hajzlíky má kde kdo , jen se třeba neprojeví... já měla streptokoka v těhu a za týden s lékama to bylo fuč🙂

maendy
20. led 2011

Ahojky.Tak dneska byla kontrola po op.takze příští měsíc duphaston a máme začít se snažilkováním.Dneska 26 DC.
Mrchu očekávám kolem konce měsíce.Dr říkal že když se nebude dařit budu muset do centra pro léčbu endometrioz.
kéž by se zadařilo,no uvidíme......

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru