Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sarlotta
6. dub 2010

Marrti koník Ti píše ale 9tt 😉

maarrtina
6. dub 2010

No tak já teda nevím ukazuje mi to 9tt, v pase, ale podle Dr. jsem 8tt. Tak to je ejdno nechej to v tabulce tak. Jsem asi nějaká zmatená. ☹
Je mi dnes zle a bolí mě hlava, no muka 😝

maarrtina
6. dub 2010

No napsala jsem si do pasu TP, a on to vypočítal takhle tak je to asi dobře.

sarlotta
6. dub 2010

🙂 maarti třeba se Ti posune termín podle utz, zatím to nechám tak, až budešmít termín porodu v průkajdě tak uvidíš 😉

chuďátko, tak a´t nebolí hlavička 😠 😉

sarlotta
6. dub 2010

Holky půjdu kukat na HBO.. dávají Líbáš jako Bůh, ještě jsem to neviděla🙂

aja.83
6. dub 2010

Ahoj holky! 😵
Tak v práci honička, až teď jsem se utrhla, abych k vám aspoň nakoukla! 😉 U nás dnes sluníčko, už se těším, až půjdu z práce domů... 😵 Mrcha mě nechává vydusit, včera jsme ale aspoň stihli s manžou ještě tuleníčko 😀
Martinkal - Lucinka je moc krásná! 🙂 😵
Markee, jůů, půjdeš na svatbičku a budeš vybírat šatičky - závidím! 😉

wlladka
6. dub 2010

Dobré ránko, teda už dopoledne......
Zasedla jsem ráno k PC a než jsem dočetla, tak bude pomalu oběd! 😲
Já jsem celé Velikonoce proležela. V práci jsem od účetní chytila nějaký hnus a tak jsem se týden léčila a léčila. Už to ale snad bude dobré. Ještě mám kašel a trochu rýmu, ale už to není takový děs. Doufám jen, že ten můj drobek přečkal vše bez úhony. 😕

Tak jsem vás pozdravila a teď musím kmitat, abych stihla poklidit a dojít vyzvednout Matyáše do školy.
S koníkem ten den tak letííííí 😅 😅 😅 😅

sarlotta
6. dub 2010

Aja věřím , že půjdeš v tabulce už jen nahoru🙂

markee
6. dub 2010

Tak oznámení mám v ruce.Je fakt krásný-jeli se extra nechat fotit. NO vypadaj tam nádherně.Takže v půl jedný na Hluboké. Jupííííí.

wlladka
6. dub 2010

Teda Markee, svatbička na Hluboké - to bude nádhera. A datum taky pěkný - když vyjde počasí, tak to nebude mít chybu 😀 😀 😀
Taky bych na nějakou svatbu šla, ale u nás to čeká jen mladšího bráchu a ten se nějak nežene. 😅

farmarska
6. dub 2010

ahoj holčindy!!! 🙂 tak konečně zase mezi váma 🙂 jdu vás rychle dočíst a pak si postěžovat na tu práci jednu debilní 😀 a odpo v jednu zase musím fičet 🙄 do tý doby teda ještě musím uklidit, vyprat a nakrmit zvěř 😝

aja.83
6. dub 2010

Sarlottko, myslíš? 😀 No já nevím....I když ty jsi ta čarodějka 😀 ....

mari111
6. dub 2010

ahojík, no teda Farmíku, to je to tam fakt tak hrozné ??? 😕 to mne mrzí, snad tam už dlouho nebudeš 😉
Marke jede na svatbu,jo, tak se holka hezky načančej a uži si to 😉

aja.83
6. dub 2010

Ahoj farmi! Teda ty máš ale fičák! 😀
Já jdu teď na obídek, tak se těším na tvé vyprávění 😀 , pak si to dočtu! 😉

mari111
6. dub 2010

teda Wladi, kolegince mužeš poděkovat, taky mohle ta svoje bacili držet u sebe,co 🙄 a nepouštět je k tobě 😒
Ajuško mrše se asi k tobě nechce, ale to je dobře,ne, třeba to vyšlo

katyna6
6. dub 2010

hezké ránko holky 🙂
malej od přítele přestal na chvilku okupovat počítat,tak jen nakukuju,co nového.
Aji-sakryš,pevně držím palečky!! 😉 😉 😉 kdy budeš testovat?J8 už se rozhodla na nic nečekat a za 14 dní jsem obj.k dr,tak uvidím,co vymyslí.
farmi-v tý nový práci to nevypadá moc růžově,jak tak koukám.Tak zatni zuby a drž se ,snad to nebude nadlouho! 😉

mari111
6. dub 2010

ja musím poklidit, uvařím a nevím co pak, domacka hotová, další v nedohlednu tak nevím, ani na zahrádce se nemúžu vyřádit, abych nic netahala, ach jo, se asi budu nudit 😒

mari111
6. dub 2010

tak Katynko držím palce aby dr nic špatného nenašla a aby si byla srzo těhulka 🙂

farmarska
6. dub 2010

Katuško 1DC 😢 to mě mrzí ☹ svině jedna hnusná vlezlá, když nemá chodit tak přijde 😠
Martinko Lucineška je nádherná 😵 😵 😵 A japak vám to spolu doma šlape? 😉
Aron tak jaá byla noc s malým škytálkem? 😕
m.a.b. nešil, příznaky určo teprve přijdou 🙂 a přeju aby jsi byla za chvilku oteklá od hlavy až k patě 😀 😀
holky markee a mab já nevím jak je to ted, ale asi před pěti lety to bylo tak, že když se dělaala rekvalifikace, tak se mělo normálně nárok na podporu a dokonce i v trošku větší výši. Akorád u nás teda chtěli donýst jako potrvrzení, razítko, že tě porom vezmou tam, kam si děláš tu rekvalifikaci. Ale tak to se dá vyřešit různě. Já šla za svojí kosmetičkou, ke který jsem v tý době chodila, šoupla jí čokošku a poprosila jí, jestli by mi to jako nepotvrdila a slíbila jí, že jí do rajonu nepolezu, že se tím fakt nehodlám živit, že to dělám jen kuli tý potpoře na UP 😀 😀 No a tak jsem se rekvalifikovala půlročním kurzem na kosmetičku 🙂 Tu práci nedělám, ale ta rekvalifikace byla fajn 🙂

wlladka
6. dub 2010

Farmi! A to jsme ti tady tak držely palce, abys tu práci dostala. Jak koukám, tak stejně nestojí za nic. 😒

Mari - já byla v práci kvůli nemocenské, neboť jsem v PN od 4.ledna a ještě jsem nedostala ani korunu nemocenské. Pídila jsem se po důvodu na OSSZ a tam mi řekli, že nemají všechny papíry. Tak jsem se měla jít zeptat účetní. No a ona tam v tom svým brlohu sedí s bacilama! No nic. Nakonec jsem zjistila, že mi měl dát doktor po 14ti dnech neschopnosti další díl neschopenky, no a ten mi nedal. 😠
Tak jsem ho dostala teprv minulý týden a odevzdala účetní. No, neznalost neomlouvá. Tak teď budu, zdá se, v balíku 😀 😀 😀 😀

farmarska
6. dub 2010

holky nepištéééé!!! ještě nemám dočtenou celou minulou stránku!! takhle vás nedohoním 😀 😀 😀

farmarska
6. dub 2010

kopi co dělají střeva, už jsi se vysr..la? 😕 😉 😅 😀

farmarska
6. dub 2010

už jsem na vršku této stránky! 😀
ají mrška si dává na čas a třeba si dá ještě hooodně dlouho.. 😉 třeba se bude někde toulát devět měsíců vid 😉 😵 😵 😵

katyna6
6. dub 2010

mari-hm,já doufám,nikdy žádnej problém nebyl,tak myslím,že mi dá nějaký tbl.na podporu ovu,nebo otěhu a ještě chvilku to tak nechá.No,jsem i trochu zvědavá.kdybych nebyla taková starucha,tak tomu pár měsíců ještě nechám volný průběh.

tercie
6. dub 2010

Dobré povelikonoční úterý 😀
Tak hlásím, že jsem tchánovi neutekla, naopak jsem mu já idiot vlezla sama do rány, no co už 😀 ale přžila jsem 😉
Jdu dočíst!!! 🙂

katyna6
6. dub 2010

farmi-mně 2 dc nemrzí,ale přímo s...e 😀 .Tak hnusnou depku jako teď jsem neměla ještě nikdy,ale už je to ok.

katyna6
6. dub 2010

no nic drahouškové,já zase jdu a brzo juknu,papa

aronek
6. dub 2010

farmi, jak jsem předpokládala, malý pak pil málo a zase škytal, teď zkrátil čas mezi kojeními, tak ho snad ukrmím a zase se srovná 😉

farmarska
6. dub 2010

jéé holky vy jste zlatíčka vzorný 😵 😵 ale že budete takhle poslouchat na slovo , to jsem fakt nečekala 😀
vy fakt nepíšete!!! 😀 😀 😀 😀
Tak vám teda napíšu já, jak to mám s tou prací..
je to tam hrůza a děs, jak už jsem se tu párkrát zmiňovala.. Pracujou tam převážně ukrajinky a pak pár ženskejch z tý vesnice a nebo z oklolí, co nemají auto a neměly by se, jak dostat jinam. Ten majitel zkurv.nej moc dobře ví, že by nás tam mělo bejt alspoň jednou tolik, aby se daly zvládat všechny ty zakázky, ale to by jaksi měl moc velký výdaje, že.., takže je nás tam málo, na tolik práce. Každá jede jako ďas. Jedna směna je tak přibližně 10hod. páč to přeci musíme dodělat 😝 celou tu dobu člověk stojí na nohou a fakt honička.ženský se mezi sebou vůbec nebavěj, jen jedou, jak stroje a pokukujou po druhejch jestli makaj taky dost rychle, aby se to udělalo co nejdřív a mohlo se jít domů.Na raní jsme tam byly tak od 6ráno do 5 večera. Chodím domů zničená jak alík.Ted budu mít tejden odpoledních. Včera to bylo lepří, to jsme tam byly od dvou do 23hod., ale dneska to prej bude horší..Někdy choděj ženský domů třeba až ve 2 v noci. Když jsem tam šla dělat, tak mi majitel říkal, že někdy se dělá o trošinku dýl, no ale todle že je o trošinku?! 😠 no a spíš se někdy vyjmečně dělá normálně 🙄 Taky mi říkal, že tam ženský berou tak 11-13tis hr. Tak jsem si říkala, že to je dobrý, na dvě směny.., jenže to jsem ještě nevěděla za kolik hodin! Páč když se mi to rozpočítá zase na ty hodiny, tak to takovej zázrak nebude že 😠 Navíc ted mi přinesli smlouvu a chodí to tam tak, že máš jako 8tis hr. základ a zbytek prémie. Takže se ty přesčasy vlastně neplatěj.Jen se koukne jako na celkový hodiny a podle toho ti frknou nějakou tu kačku navíc jako "premie za plnění". Tak ted vůbec nevím z čeho mi jako jednou budou počítat tu nemocenskou nebo mateřskou, jesti z předpokládanýho výdělku, nebo z toho co budu mít na vejplatě, nebo z toho základu, těch 8tis.? No jestlli z těch osmi, tak to bude teda taky pěkná bída 😢
Nejvíc mě štve, že doma vůbec nic nestíhám. Domů chodím napůl mrtvá. Hrozně mě deptá, že se ted (vlastně vždy při odpolední-tj. každej druhej tejden) nevidím s Robertkem. Páč když já jedu do práce, od není ještě doma za školy a když se v noci vracím domů, tak on už spinká. Už ted se mi po něm stejská 😢 Ukoly a všechny ty věci do školy s ním dělá mamka. S manžou se vidím vlastně taky jen chvilku večer, po jak přijdu tak spím 😔
No takže normálně dál hledám nějakou jinou práci a jak se něco naskytne, přecházím .Páč tady by to nějak dlouho do budoucna takhle víst nešlo 😖 Mám z toho pěknou depku.
Už abych zase brzy otěhulila a byla zpátky v klídku doma!!! 🙂 a nebo aby se mi podařilo najít si něco s pevnou pracovní dobou 😅 😅

mari111
6. dub 2010

Katy ty starucho 😀 neboj ,brzo budeš tahulka 🙂 Terciku teda takle si mu sama vlezla do rány,jo. Já jsem neotvírala a když jsme jeli na grilovačku tak skoro tchán a skoro švára už neměli čím, tchýně jik ty korbáče vyhodila 😀 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru