Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
22. črc 2010

Jo Eli to budešě jak na trní co. Hlavně ať to má rychle za sebou 🙂

handm
22. črc 2010

@ee.liska hihihi 😀😀 to nee, ale klidne at prijdou.. stejen tady furt peru a neco s vodou vyrabim..
a hlavne z toho stresu cekani na Smsku neporod 🙂🙂🙂
¨
holky se ten seznam prede mnou nejak krati v te tabulicce 🙂 jestě Hanana, Mari a jaaaaa😝

veve.b
22. črc 2010

Dobré skoro poledne. Tak já jdu s dobrou zprávou, volali mi asi před hoďkou z genetiky, že vyloučili všechny běžné chromozomální vady u našeho miminka 😵 😵 😵 mám hrozitananánskou radost 😵 😵 😵

Jééé a za chvíli tu bude malá Šarlotka 😵 😵 Tak myslíme na vás holky, ať je to bez problémů 😉

petroska
22. črc 2010

@veve.b gratuluju...krásně si to ted užívej 😉

handm
22. črc 2010

@veve.b tak to je supeeeeeeeeeeeer!!! Moc gratuluju!!!!!!!!!!! ale jinak to dopadnout ani nemohlo přece!!!🙂 tak si dej něco moc dobrého, pošli i mimiskovi a hezky to oslavte!!! 😵 😵 😵 😵 😵

veve.b
22. črc 2010

@petroska Děkuju 😵 😵

veve.b
22. črc 2010

@handm Děkuju. Oslavíme, oslavíme 😀 Já mu posílám dobrotky už od pondělka 😀 😀 a on by radši masíko 😀 no chlap, toho čokoládou neuplatím 😀 😀

tercie
22. črc 2010

Čááááááááááááááááááááu ženy, tak Šarlinka se možná chystá? jejej...tak jak jen to půjde ať Šarlotce, myslím tý veliký umožní normální porod, no a když ne, aspoň to bude mít bez práce, viď, @sarlotta 😀 Tak Eli pozdravuj a ať se tam nefláká 😀

Jsem myslela že bude Lukýno spát, tak jsem utekla z ložnice, a on tam rozpráví, a hejká že ho slyším až sem, to je prča 😀
Akorát tam budu muset jít, aby se mu zas nezachtělo zkoušet nějakou akrobacii 😀
A taky vůbec nevím, co budem dneska vyrábět. Včera při těch pochůzkách to tak pěkně uteklo... no asi se pustíme trochu do uklízení, ale ne že by se mi teda chtělo, a uvaříme si nějakou mňamku. Tátu máme tradičně v rachotě 😝 To jsme měli slíbenej výlet do lesoparku, na zvířátka do Chomutova, ale za prvý v těch vedrech se nedá a když je samá šichta to je taky pěkně nahovňouska.

@veve.b Gratuluju mamčo, tak teď už jen užívat, užívat, odpočívat, a chystat výbavičku 🙂

ee.liska
22. črc 2010

@handm no to snad ne 😀
@veve.b velikááááánská gratulace 😵 😵 😵

mari111
22. črc 2010

Veve gratulka, jasně že to jinak ani dopadnout nemohlo, tě ta kravka doktorka akorát vystrašila, no ale aspoň máš teď jistotu že je mimísek v pořádku. 😉 🙂

mari111
22. črc 2010

Terculík co ten tvuj akrobad zas vivádi, no šak on už byl vlastne atlet už v bříšku név 18tt jak máš ultrazvuk 😅 tak co se divíme, že teď předvádí za akrobace, že 😀

kerrie
22. črc 2010

Ahojda holky,

jůůůů, bude další malý miminečkooo 😵 😵 😵 Posílám Šarlotce moc pozdravů a držím palůše, ať je malá co nejdřív venku. Už se na ni všichni těšímeee! 🙂 😉 😵

kerrie
22. črc 2010

@veve.b gratulka k dobrým zprávičkám 😵 🙂

natalie77
22. črc 2010

Ahoooj, nedá mi to a koukám, jestli jste všechny v pořádku...
@sarlotta moooooc držím pěsti, ať to je rychlé a jste obě v pořádku. Teď nám bude chybět info z tabulky, tak si to musím jít dopočítat 😀.
@farmarska Farmíííí, jsem moc ráda, že srdíčko bije a jste v pohodě, holka moje drž se.
@veve.b Jasně, že to muselo dopadnout dobře, ale ty nervy, co? Blahopřeji.
No to už máme do smrti ☹ .

Tak se mi tu opatrujte, budu nakukovat, ať můžu oslavit Šarlotku 🙂 .

ee.liska
22. črc 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek..................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe................... .holčička Anička 3560,49cm
Markytaj................chlapeček Honzík
Tercie ...................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Wlladka............ ....chlapeček Šimonek nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .......................holčička Melisa nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta 38tt.................. ....... .... je v nemocnici, čeká na porod 😵 .......................................čeká holčičku.......Šarlotka
Hanana 38tt.................. ...........KO 8.7 v pořádku.....................................čeká chlapečka
Mari 35tt.......................... ....... ..KO ?............................ ........................čeká holčičku........Laurinka
Handm 34tt...............................KO ?
ee.liska 33tt .................. ... ..... .KO 29.7.......................................................čeká chlapečka Matyášek
petroska 33tt.................. ..........ozvy 28.7, KO 9.8.................................čeká chlapečka ....Filípek
kytiii 33tt........................... .........KO ?.............................................................čeká holčičku......Eliška
Sirella 31tt ...................... .........KO 16.8. velký utz v pořádku ....................čeká holčičku
miru.j 31tt........................ ..........genetický utz dopadl výborně .................čeká holčičku..... Vivien Viktoria
Kopa 27tt ....................... . . ...... cukr ok, kardio22.7. KO 5.8. velký utz 10.8.
Maarrtina 24tt ....................... ... NT v pořádku KO 26.7...............................čeká holčičku Adélku
Zlababa 24tt ..................... .... ..KO ?...............................................................čeká chlapečka
veve.b 20tt.................................kardio USG plodu 3.8....KO 13.8 ........3D utz 11.8.
Paajaa 18tt............................... KO 29.7.
Farmarska 8tt............................KO 21.7.
Maendy 26DC
Nicollka 24DC
M.aa.b 21DC ............................. transfer 19.7 proběhl v pořádku
Cajori 20DC
Katyna 18DC
Aja 18DC
Madormi 15DC
Natalie 10DC
Nikissek čeká na porevizní MS
If.v nehlídá

aronek
22. črc 2010

Ahoj, jsme na chalupě a signál nic moc. Stránka se načítá deset minut. Takže jen dočítám a vidím dobré zprávy, takže veve gratuluji ke zdravému mimču a sarlot, hlavně rychlý a bezbolestný porod, to sice moc nejde, ale přát to můžu 😉

ee.liska
22. črc 2010

tak jsem tam pro dnešek tabulku hodila já 😅 , snad je to všechno OK a někdo se toho pak zase ujme 😉

aronek
22. črc 2010

kdyby se vám zase chtělo, tak hlasujte 😉
http://kladensky.denik.cz/miminka/miminka201007...

maarrtina
22. črc 2010

krásné odpoledně, holky jsem nějaké nervozní. Asi před dvěma týdny jsem cítila v břiše takový šimrání, ale pak nic. lAkorát od pondělí tam cítím jakoby bubliny, kdyby se i tam dělaly. Tak prosím o radu zda to jsou pohyby. A občas mě bolí i podbřišek a když se ohnu tak cítím tlak.
Prosím o radu zda je vše O.K. Na KO jdu až v pondělí a jsem pořád nervozní zda je vše jak má být.

kerrie
22. črc 2010

Maarti.........to bublání, to budou pohyby, neboj............všechno bude v pohodě..............já měla to samý, taky jsem pohyby cítíla až dýl......... 🙂

mari111
22. črc 2010

Eli KO 9.8. nebo kdo bude dělat tabulku, dík 🙂

ee.liska
22. črc 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek..................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe................... .holčička Anička 3560,49cm
Markytaj................chlapeček Honzík
Tercie ...................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Wlladka............ ....chlapeček Šimonek nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .......................holčička Melisa nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta 38tt.................. ....... .... je v nemocnici, čeká na porod .....čeká holčičku.......Šarlotka
Hanana 38tt.................. ...........KO 8.7 v pořádku.....................................čeká chlapečka
Mari 35tt.......................... ....... ..KO 9.8............................. ........................čeká holčičku........Laurinka
Handm 34tt...............................KO ?
ee.liska 33tt .................. ... ..... .KO 29.7.......................................................čeká chlapečka Matyášek
petroska 33tt.................. ..........ozvy 28.7, KO 9.8.................................čeká chlapečka ....Filípek
kytiii 33tt........................... .........KO ?.............................................................čeká holčičku......Eliška
Sirella 31tt ...................... .........KO 16.8. velký utz v pořádku ....................čeká holčičku
miru.j 31tt........................ ..........genetický utz dopadl výborně .................čeká holčičku..... Vivien Viktoria
Kopa 27tt ....................... . . ...... cukr ok, kardio22.7. KO 5.8. velký utz 10.8.
Maarrtina 24tt ....................... ... NT v pořádku KO 26.7...............................čeká holčičku Adélku
Zlababa 24tt ..................... .... ..KO ?...............................................................čeká chlapečka
veve.b 20tt.................................kardio USG plodu 3.8....KO 13.8 ........3D utz 11.8.
Paajaa 18tt............................... KO 29.7.
Farmarska 8tt............................KO 21.7.
Maendy 26DC
Nicollka 24DC
M.aa.b 21DC ............................. transfer 19.7 proběhl v pořádku
Cajori 20DC
Katyna 18DC
Aja 18DC
Madormi 15DC
Natalie 10DC
Nikissek čeká na porevizní MS
If.v nehlídá

mari111
22. črc 2010

Eli dík , holky a co je s Kopískem, co je vdaná ,tak nanás nějak nemá čas 🙄

ee.liska
22. črc 2010

@mari111 🙂 to víš, líbánky 😉

kopa
autor
22. črc 2010

Ahoj holky 🙂
zběžně dočítám a nestíhám nák reagovat ,na všechny myslím 😉
Markee snad se vám to bydlení vyřeší a vy budete spokojený 🙂 držím palečky at máš co nejméně trápení 😉

Martasku je mi to moc líto 😔 😢 Hlavně at se brzy zahojíš a můžeš se zase snažit 🙂 uvidíš podaří se hnedka 😉 držím palečky 🙂

Jéé Šarlotka se už dere na svět 😀 😀 😀 teda to bych nečekala 😲 Moc na maminku myslím 😵

Veve.b obrovská gratulka 😵 😵 to jsou krásné zprávičky 😎

kopa
autor
22. črc 2010

@mari111 už jsem tu 😀 😀
My tu měli dva dny ty řemeslníky na tu plovoučku 😅 nám to v tom dubnu zkurvily 🤐 🤐 a dva dny to opravovali 🙄 obývák zase zmrvily 🤐 a tak předsín nám pokládal jejich šéf.Ale i tak jsem tu byla dva dny nasraná 🤐 Musíme si koupit novou podlahu do obýváku 🤐 🤐 no ale naštěstí mi platíme jen kousek a ta firma zbytek.

kopa
autor
22. črc 2010

a já byla dneska na kardiologii a vše o.k. 😎 talk mám sice nizký,ale furt lepší jak vysoký.

aja.83
22. črc 2010

Ahoj holky, chci vás rychle pozdravit a koukám, že Šarlotka bude brzy na světě! Moc a moc držím pěsti!!! 😉 😵

kopa
autor
22. črc 2010

Holky žádný líbánky 😀 😀 my se tu tři dny hádali jak blázni 😝 😝

kopa
autor
22. črc 2010

tak já příjdu a tady nikdo 🤐 🤐 🤐
Farmíčku gratuluji ke srdíčku 😵 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru