Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
7. zář 2010

jééé chudák kontrolor byl z tvýho manži tak vyplašenej, že by vám i předem prozradil, kdy přijde 😀 😀 😀

veve.b
7. zář 2010

To víš, já dokážu potěšit 😀 😀 😀

veve.b
7. zář 2010

Teď koukám kolik je tu už prokrafanejch stran a to je jak letopočet 🙂 třebas i někoho rok narození 😀

farmarska
7. zář 2010

No přesně! on je to od mala ukázkovej sportovec a nebude přeci hrát nefér 😀 😀 😀
Ale ted když už to víme..., tak to půjde jako po másle 😎 😀

hele a s tím cvíčem, to je dobrý vědět 😉 Tak to já když tak asi taky budu zrovna na nějakým těhukurzu, nebo cvíču 😀

farmarska
7. zář 2010

no jo a to je zrovinka moc hezkej rok narození 😀 😎 😀 tendle 79 😉

farmarska
7. zář 2010

jako krafe se tu dost slušně 🙂 by mě zajímalo, kdyby to bylo mužský téma, jako chlapská diskuze, jestli by toho taky tolik prokecali 😀

veve.b
7. zář 2010

no záleželo by asi na tématu, možná by to taky zvládli, třeba o pivu, autech a tak 🙂

Farmí jdu si připravit zoubky a mažu 😅 tak zatím páááá

kopa
autor
7. zář 2010

Dobré ráno 🙂
Farmí tady máš ten odkaz : http://www.hracky-vybavicky.cz/18-fusak-emitex-...

farmarska
7. zář 2010

veve ahoooj a at nic nebolí! 🙂

farmarska
7. zář 2010

ahoj kopi, díky 🙂
a jaká byla noc, na novém roštu? 😉

kopa
autor
7. zář 2010

@farmarska Farmí já spala na starým a na manžovi straně 😅 Mě zase začali šíleně bolet ty vazy a myslím,že už mi to jde i do dělohy.Takže s té jeho strany se mi lépe vstávalo 😀 Tak dneska snad už budu spát na své.

kopa
autor
7. zář 2010

@veve.b Teda to jsi měla štěstí s tou kontrolou 😀 nechápu proč chodí na těhule 😠 😠 Mě teda žádná kontrola za celé těhu nepřišla a vycházky jsem měla taky 4 hodiny denně a ty jsem dodržovala prvních 14dní 😀 Od té doby jsem courala jak jsem chtěla 😀

farmarska
7. zář 2010

aha. tak hlavně že jsi už nespala na zemi a že jsi se vyspala 😉
holky co budete dnes vařit? mě dochází inspirace 😝 navíc teda i lednička..teda potraviny v ní, ale na nákup se mi nece 😝

farmarska
7. zář 2010

kopi tak možná kontrola byla, jen ty jsi to nezaregistrovala 😀 😀 😀 no to asi ne 🤐

kopa
autor
7. zář 2010

@farmarska Farmí tak já nevím jak by mě kontrola našla 😀 Páč nám dělali nové zvonky a jsme obrovský barák a na zvonek se vešlo jen jedno jméno a to bylo manži.jedině,že by mě šli hledat podle schránky 😅 težko říct.

kopa
autor
7. zář 2010

Farmí já taky nevím co budu vařit 😒 Už mi nic nechutná,jsem už všeho přejedená.

farmarska
7. zář 2010

taky si říkám, že by se jim snad nechtělo mě hledat..tady na polosamotě 😉 😎
jéé kopi to ti závidím, mě teda poslední dobou nechutenství rozhodně netrápí 😅 Co já ted dokářu v kterou koli denní i noční hodinu zplácat 😅 😅 🤐

farmarska
7. zář 2010

hele dotaz pro všechny.. co jíte, nebo jste jedli v druhém trim. za vitamíny? 😕

kopa
autor
7. zář 2010

@farmarska Farmí tak nechutenství na teplá jídla,jinak bych taky jedla furt cokoliv 😅 Ale už se omezuji,jsem za 14 dní ztloustla 3kg 🙄 takže už mám 10kg nahoře 🤐 Tak jsem omezila sladké a už mám skoro půl kila dole 😀 Už nechci přibírat.

kopa
autor
7. zář 2010

@farmarska Můžeš papat femibion,já ho baštila a pak přešla na gravital a od 20tt jsem nejedla žádné vitamíny.

farmarska
7. zář 2010

já doted taky měla femibion, ten pro první trim. a střídala ho s gravitalem, kterej mi dal gyndař. Tak si asi koupím zase ten femáč pro druhej trim., jestli budou mít.. ten se mi zdá dobrej a já se svým chatrným zdravím, ho budu baštit raději až dokonce, at se mi vyhejbají nemoce..třeba to pomůže 😉

farmarska
7. zář 2010

taky si se svojí váhou nemůžu dovolit moc přibrat, takže asi omezím zase sladké a příjem večer. Páč to by byl mazec, tímdle tempem dál 😝 ted co nechodím do práce a už se tolik nehejbu.. 😝

kopa
autor
7. zář 2010

@farmarska Farmí no já už se taky moc nehejbu,já už se jen pohupuji jako kulička 😀 😀 Sestra mi včera psala,že přibrala 17kg a je silnější jak já.Já bych chtěla zůstat na těch 10kg,jinak s toho začnu mít depku 😅

maendy
7. zář 2010

Tak přeji pěkné ráno holky.... tak včera jsem na veču udělala rybu.... jak jsem dojídala tak se mi tak obrátil žaludek.... brrr,pak už jsem jen ležela a už nic nepozřela.... dnes ráno první hlt čaje... na malem jsem to neustala.... ale ted se mi podařilo do sebe nacpat banán... 🙂 A to mě ve 4 ráno vzbudili moje prsa.... měla jsem pocit že prasknou jak byla naplá.... 😀

@madormi Jsem šilena zvědavostí,jestli zitra už bude něco vidět.....přítulík to chce říct rodině... a ja mu bránit nebudu.... stejne se to dlouho neda tajit.... a loni jsme to řekli v tom 9 tt a pak jsem musela na ukončení a stejně to věděli...... stejně pak musí člověk říct proč pořád bulí a je smutnej......

farmarska
7. zář 2010

mendy těhunevolnosti tfůůůj 😝 😀 ale alspon jsi hned klidnější ne 😉 😀

maendy
7. zář 2010

@farmarska no jsem ......a jeste vic me uklidní zítrejsi UZV.... proste to musí být OK.......
Tak jako u tebe.... 😉

maarrtina
7. zář 2010

Holky krásný den, tak já včera byla navštívit porodnici, kde budu rodit. No na klidu mi to moc nepřidala, ale vypadalo to tam hezky a i ta porodní asistentka byla dobrá. Tak snad to nějak zvládnu.
Jinak u nás je děsná zima, jdeme k sestře na oběd a pak jedu s ní vybírat nové záclony. 😉

madormi
7. zář 2010

@maendy no u mě to musí jít vidět jinak to bude v pr..... já teda doufám že jo, ale strach mám hrozný, Jinak žádný těhu příznaky nemám, měla jsem kolem očekávané ms ale posledný týden vůbec nic

madormi
7. zář 2010

jediný co tak mě bolí prsa aell to ne furt

farmarska
7. zář 2010

holky nebojte, s příznakama nebo bez, na obě ve středu zamává mimís 😉 🙂 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru