Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

petroska
17. říj 2010

ahoj holky.
@aronek juu ten už vyrost.šikulka 😵
taky čekám na Vítečka a asi si ještě hoví u mamky v bříšku 🙂
jinak sem přidala taky pár foteček Filíka jak roste 😉

madormi
17. říj 2010

@majjka24 no tak to máme stejný plán v prosinci max vlednu těhu 🙂 holky myslíte, že na ty potraty může mít vliv i očkování proti rakovine děložního čipku? poslední vakcínu jsem měla v prosinci. mě můj ex mudr tvrdil že ne, ale švagrové říkal, že po něm nesmí rok otěhotnět

majjka24
17. říj 2010

@petroska ten je slaďoučký .-)

majjka24
17. říj 2010

@madormi http://www.zdraviprozeny.cz/novinky.html?n=1 http://www.cervarix.cz/index.php
nevím, našla jsem nějaké stránky, tak se tam jukni
A jinak určo nahlásíme // v tom prosinci nebo v lednu. 🙂 Se budem psychicky podporovat ve snažení 😀
Už víš nějaké další výsledky? A jaké testy sis nechala dělat?

mirax
17. říj 2010

Ahoj všem, přeji krásnou podzimní neděli🙂
Posílám pá foteček a jdu se rychle podívat, co zde nového!!! 🙂

majjka24
17. říj 2010

@mirax kráááásnííí 🙂

madormi
17. říj 2010

@majjka24 my jdeme na testy ve středu na karyoty nebojak se to jmenuje, nevím co nám vše budu dělat snad vše, chci vše, zatím mám jen na toxoplazmozu atd, a na srážlivost krve ale to ještě nepřišlo

majjka24
17. říj 2010
madormi
17. říj 2010

majji muj gyndař mě poslal do toho prenatalu a tam když jsem se objednávala a říkala jim důvod tak mudra říkala aha takto vám vyšetříme i karyotyp, tak vemte manžela 🙂 víc nevím

lucierob
17. říj 2010

no holky, co to tady je? Nebo teda spíš neníííí? Konečně mám po 2 dnech čas a tady ani noha 😨

kopa
autor
17. říj 2010

Ahoj holky 🙂
Všem moc děkuji,že na mě a Ví´tu myslíte 😵
@farmarska farmí tak mám psát tobě když chceš porod on-line 😀 jako v noci ju,ráno ju??? 😀 😀
@kerrie Ahoj Kerrie,jé to jsi hodná 🙂 Akorát písni do kolika hod.ti mohu psát abych Vás pak celou rodinku nevzbudila 😕 To bych nerada.
@aronek Moc vám to sluší na fotkách 🙂 Hezká rodinka.Honzík má krásné lacláčky 😵 Já je chtěla Víťovi taky koupit,ale nikde jsem zatím nesehnala 😒
@paajaa Teda vy jste si pěkně mákli.Budu ti držet na čtvrtek moc palečky,ale vše bude určitě v pořádku 😉 Jinak Víteček vás nechá asi dlouho čekat 😀 😲
@maarrtina Marti já bych si s tebou ty tvoje tt hnedka vyměnila 😀 To mi bylo ještě fajn 😀
@wlladka Opravdu se nic neděje 😀 Ty jo žehlení,já žehlila v týdnu a úplně se ze mě kouřilo 😲

kopa
autor
17. říj 2010

@petroska Petrosko hoví,hoví 😀 Koukala jsem na fotečky a Filípek je už kus chlapa 😀 Už se mi nezdá tak maličký 😕

kopa
autor
17. říj 2010

@mirax Moc hezký dětičky 😵

kopa
autor
17. říj 2010

Jinak hlásím,že mi dnes zřejmě odešla ta zátka 😅 Od včerejška šel ze mě takový pidi hlen a dneska byl velký žlutý a taková divná konzistence(to jsem ještě neviděla)Vím,že to nic neznamená,ale aspon něco,že 😀
Ráno po osmé vyrážím na ten Utz,tak mi držte palečky 🙂 Ráda bych se chtěla ještě vrátit domu 😅 😀

kerrie
17. říj 2010

@kopa Klidně piš kdykoliv.......... 😉 Jooo jinak mě když odešla zátka, tak rovnou pomaloučku, polehoučku začly i kontrakce a do rána byla malá na světě.............ale u každýho je to jinak, no. Držím palečky, Kopi!!! 🙂 😵

lenik_25
18. říj 2010

Ahoj holky, jdu na vás po pár dnech mrknout. Dneska jdu na kontrolu na gyndu. Je to víc než dva týdny po revizi.

@kopa Brouku, myslím na tebe, ať už máš miminko u sebe!

lenik_25
18. říj 2010

@kopa Mně odcházela zátka po kouskách asi tři týdny, ale byla taková čirá, průhledná. No a v den porodu v ní byla příměs krve. Ten den už je to pak jistý. Tak ti moc moc držím palce. Jo a v den porodu ráno v 8 jsem byla na monitoru a dělala si srandu, že možná porodím a ve 13 hodin jsem tam byla zpátky s kontrakcema 🙂

farmarska
18. říj 2010

ahoj holčindy moje 🙂
tak jsem si přes víkend prošla střevní chřipkou 😝 průjem jsem neměla, ale křeče žaludku, zvracení, zvýš.teplota, atd.. 😖 No poslední dva dny mi balo hnusně. Nebyla jsem ničeho schopná, jen ležet s kyblíkem v posteli 🙄 Ještě že mne v domácnosti zastala mamka. Ted už mi je líp, nezvracím, jen mne pořád pobolívá žaludek a cejtím se zesláble 😖 Robča už je naštěstí na tom dobře, už druhej den, vypadá ok., tak dnes mazal do školy. Za to manžovi je pro změnu od rána nějak divně, tak si vzal v práci volno a zkusí to nějak rychle vyležet. Fůůůj takový hnusný baciláky u nás kolujou 😠

farmarska
18. říj 2010

ted vás jdu dočíst, páč jako mám hrubé nedostatky ve vědomostech a hlavně jsem zvědavá co kopi... 😕

maarrtina
18. říj 2010

Krásný den, @kopa Leni co to čtu, ty nám už budeš asi rodit. ak ať to máš rychle za sebou a Vítečka u sebe. 😵

wlladka
18. říj 2010

Pěkný slunečný den vám přeji všem 🙂 🙂 🙂 🙂

@farmarska no fůůůůj ! 😕 Co to na tebe skáče?? Takový hnusný bacily! Tak hlavně odpočívej, matko. 😒

@kopa už by mohla být zpět, ne? nebo, že by si jí tam už rovnou nechali?? 😅 😅

lenik_25
18. říj 2010

Jupííí, třeba si jí tam nechali.

lenik_25
18. říj 2010

@farmarska Chudinko, nezávidím. Mně je dneska blbě a to mám jít na kontrolu na gyndu po revizi. No jo, jsme si včera dali s manžou dohromady 3 šampáňa 🙂)

lenik_25
18. říj 2010

@wlladka A co u vás? Jak jste na tom se zdravíčkem?

wlladka
18. říj 2010

@lenik_25 u nás dobrý. U nejstaršího syna se objevovala zas nějaká viróza, ale už je snad zažehnáno a Šimonek v pohodě. Akurát má zas nějaký infekt v očičku, tak vytíráme ☹ je to to samé očičko, co ho trápilo v nemocnici. Tam se ho to drželo dost dlouho, tak snad se to nebude opakovat.

wlladka
18. říj 2010

@lenik_25 doktora přečkej a ničeho se neboj. Vše bude dobré a brzy se zas budete snažit 😉 🙂

wlladka
18. říj 2010

Já jdu nakrmit Šímu a pak vyrazíme na chvilku ven. Doufám, že se Kopča do té doby ukáže, nebo ozve.

Jóó a musíme se vám pochlubit.... Šimonek včera usnul v osm hodin večer a probudil se až v půl šesté ránoooo !!! 😲 🙂 🙂 🙂 Šikulínek 🙂
Tak zatím pa

majjka24
18. říj 2010

krásné deštivé dopoledne přeju všem. Tak sme byli dnes u toho genetika, bral mi krev na tu trombifilii a preventivně na cistickou fibrozu (to se prý děla standartně). Tak uvidíme za 14 dní, zda ji mám či ne. 😕 na ty karyoypy mi test neudělal, protože bylo zdravé a navíc se to děla až po 2-3 potratech. Mám si akorát dávat bacha na cukr a krevní tlak (máme to v rodině) a manža pro změnu na tuky v krvi kvůli infarktu, to zas oni mají v rodině.Jinak prý nevidí důvod proč bysme neměli mít už drobka v náručí. Pokud mám tu trombozu, tak se to řeší jen tabletkama a budu klídaná na hematomce. Což už jsme todle všechno věděli 🙂 Takže jsem zaplatili 60 kč za zkumavku krve 😎 A pak nám říkal, že úplně nejlepší by bylo kdyby jsem měli mimi tak za rok. 🤐 No tak to asik neeee, v lednu hodlám být těhu !!!! 😀
A hlásím 2 DC 🙂 🙂 už dorazila, přesně jak jsem očekávala. 🙂
@wlladka Jůůů, tak to krásně hajal, skoro jako já 😀 😀
@farmarska Jaj bobku, tak jste s taťkou sami doma, tak se zachumlat do peřin a zahřívat se a odpočívat.
Mě kamarádka poradila BIO jablečný ocet, na posílení imunyty, bere to 2 roku a ještě nebyla nemocná a ani nachlazená.bere se 3 lžíce denně( klidně i do čaje) Nejlepší je si ho koupit přímo v nějaké zdravé výživě nebo tak, a není to drahé cca 40 kč. Prý chuťově to není nic moc, ale pomáhá! 😉

wlladka
18. říj 2010

@majjka24 tak snad budou výsledky dobré a nebude nic bránit novému těhulení 😉 když jsem byla před třetím snažením na genetice, tak byla právě u mne prokázaná jedna trombofilní mutace. Jinak jsme měli vše OK (i karyotypy) 🙂
Musela jsem si píchat do bříška injekce v těhotenství a pak ještě až do konce šestinedělí. není to ale nic hrozného.

Tak kde je ta Kopinka? Aby už tak byla na sále 😲 😀

kopa
autor
18. říj 2010

Ahoj,
jsem tady,nešel mi kůň 😅 tak chvilku vydržte.Nebudete věřit kolik Víťa váží 😅 😅 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru