Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

zlababa07
27. říj 2010

no to jméno, to je fakt něco. Jako jedno z těch dvou to bude určitě, ale které 😀 😀 😀 já chtěla kubíka, manžel chce míšánka, tak asi až na sále se rozhodnem či co 😕 😀

zlababa07
27. říj 2010

Jinak máte krásný lehátko-houpátko, copak je to zač? A malá je kouzelná, princezníčka 😵

markee
27. říj 2010

ahojky holky,
zatím nedočítám,pže nestíhám. Z práce jsem přilítla a do teď jsem poklízela a připravila pohoštění pro návštěvu. Johance jsou dnes 4 roky a přijde její prababička jí popřát. No v 19:04 se nám znova narodí. Chjo, letí to.
Jo a nakonec jí Barbínu dá moje mamka v sobotu a my dnes křečíka-živého a krabičky lega. No toho křečíka jsem fakt nechtěla(prostě až dýl),ale oni je maj ve školce a malý se líbí,tak prostě Míša jí to chtěl pořídit. Ovšem problém je,že já se toho bojim 😅
Snad večer nakouknu. Jdu se ještě najíst.
Pa.

mari111
27. říj 2010

@zlababa07 je to od fisher price houpačka,lehátko a houpací křesílko v jednom 😵 parádna vecička ti to je, samo to houpe ,Laurince se tam moc moc líbi a maminka múže chvíli něco dělat 😉

mari111
27. říj 2010

@markee tak t Johance přeji všechno nej k narozeninkám 😵 Markee ty se fakt bojíš křečka jo 😀

markee
27. říj 2010

@mari111, já se bojim,že mě kousne. Fakt z nich mám vítr,pže jsou to prostě myši. Nějak hlodavce, opeřence a pavouky nemusím. Kdyby jí pořídil králíčka tak ty jsem měla a jsou super. Ale džungarák mě nějak neoslovil.
Ale mívali jsme morčata a ty mi nevadila,dokud mě nekousla 😅

mari111
27. říj 2010

@markee on tě nekousne neboj, co by z toho měl 😀 😀 😀 my měli taky ja holku ,ségra kluka a pak 12 miminek 😅 to byla ale krásna miminka, a pak sme je rozdali, naštestí všechny, tenkrát máma myslela že ji z nás šlehne, že sme je dali dokopi a oni si to užili až z toho měli 12 dětiček 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

markee
27. říj 2010

@mari111, no on je jen jeden, tak snad nepřišel už gravidní 😀

zlababa07
27. říj 2010

@mari111 a kde se takové houpátko kupuje? Koukám koukám, ale nikde podobný nevidím, jen ty, co se samy nehoupou 😅

majjka24
27. říj 2010

@lenik_25 Teda tak to je pálka, ale má úspěch a to je hlavní, to bych těch peněz nelitovala. Já to i tak zkusím , za to mi to stojí 🙂 Ale když si zas vezmu, že i ten femibion není 2x levný.....

lenik_25
27. říj 2010

@majjka24 Tak já to mám měsíčně 300 Kč femibion, 50 Kč kyselina listová, cca 1000 Kč čínská medicína 🙂 To je maso, co? Ale jako jsem rozhodnutá to pro to miminko absolvovat. Není to, jako bych ty peníze vyhazovala oknem.

lenik_25
27. říj 2010

@majjka24 Jo a prý jeden z těch čínských přípravků (rumělka) mi vyvolá MS do tří dnů, tak jsem zvědavá. To bude takový první test. Jo a konkrétně tenhle přípravek prý zvyšuje ovulaci, je extra silná a delší.

sarlotta
27. říj 2010

@markee Johance všechno nejlepší...krásné 4ročky🙂)) užijte si oslavičku.
křečíka si musíš uplatit piškotama🙂)) neboooj to si rozmazlíš 😎

sarlotta
27. říj 2010

@mari111 to je krásné🙂 ale ta cena jakoooo... já houpu nohou autosedačku když se oblékám, aby mi slečna neřvala než ji vezmu a snesu 4.patra do kočárku 😝 😝 😀

tercie
28. říj 2010

Ahoj holky dneska jsem nestíhala, byli jsme venku a na návštěvě a pak když Lukášek usnul jsem uklízela a sestavovala sporťák, prubnem to,jak to půjde, ať nás to pak nepřekvapí, ale hlavně se v tuhle nekřesťanskou hodinu, kdy si musím oční víčka podpírat sirkama, aby mi neklaply, musím pochlubit, že Lukášek spal od 19:00 do 2:22 !!! Kdyby sem to byla bejvala tušila, tak jsem se krásně vyspala, takhle jsem čekala tradičně vstávačku ještě před půlnocí, no a když přetáhl, tak jsem nechtěla chodit do sprchy,protože by jistě zafungoval zákon schválnosti a určitě bych letěla mokrá do ložnice 😀
Takže teď definitivně balím, jdu se osprchnout a hajat, protože ráno mě určitě nenechá😀
A kdo chcete mrkněte do alba mám pár nových fotek 🙂
Brooooooooou 🙂

tercie
28. říj 2010

@markee vše nej Johance, a musela jsem se smát, vy křečka a naše neteř si dneska přitáhla domů morče a začala mu říkat Bulva, protože má takový krásný korálkový oči... 😀😀😀 Chudák to malý stvoření😀
A už fakt jdu.

markee
28. říj 2010

ahojky,
děkujeme za gratulace.
Tak Johanka z křečka nadšená. Ptali jsme se jak mu bude říkat,tak nevěděla. Za chvilku,když jsme zkoušeli různé varianty,tak prohlásila: "bude to Honzík, protože je můj!" No a my měli výbuch smíchu. Můj brácha je Honza,tak to bude mít fakt "radost". Takže máme křečka Honzíka 😀 A on celou noc chodil v tom kolečku. Když jsem se šla podívat co je to za bordel,tak dělal jakože on nic a v životě to kolo neviděl. Ale prská na mě,fakt se ho bojim. Včera jsem ho sice do ruky vzala,nechala ho po mě běhat,pak teda nevybral moje záda a hodil svoje záda na zem z metru a půl. No, naštěstí nic mu není,ale i tak mi ho bylo líto. Jen prostě ho nechytím na zemi,když zdrhá. Ráno jsem ho chtěla pohladit a on zas prskal. Asi se nebudeme mít rádi. No uvidíme.

mari111
28. říj 2010

ahojík holky
@sarlotta jo ta cena se mi taky moc nelíbila ale když Laurinka dostala od dědy penízky tak jí přece za to musím něco koupit 😉
@markee ty se divíš že na tebe prská když ho schodíš na zem z takové vejšky 😀 😀 😀
@tercie co ty si tu tak dlouho strašila 😨 to si se asi moc nevyspala,co.Do kolika tě Luky ráno nechal ?

mari111
28. říj 2010

Jinak holky prodávam autosedačku tu co mám v albu zeleno béžovou kdyby měl někdo zájem

tercie
28. říj 2010

@mari111 jenom do půl osmý, opičák...

Holky a novinka, plazíme se 😀v Teda Lukášek....zatím 😀. Po kolenou a loktech už se přesune když chce dosáhnout na hračku 😅
A za chvíli jdem se sporťáčkem ven.
Zatím se mějte a hezký sváteční odpoledne přeju 😉

mari111
28. říj 2010

no je to šikula Lukášek 😵

mari111
28. říj 2010

tak fotky jsou v albu, kdo chce jukněte 🙂

lenik_25
28. říj 2010

@tercie Jé, to je šikulka, tak gratulujeme k lezení!

lucierob
28. říj 2010

@mari111 krásné fotečky. Hotová modní přehlídka.Malá je princeznička
@tercie gratulka k plazení

lucierob
28. říj 2010

@markee Johance dodatečně všechno nejlepší k narozeninám. Nás to čeká příští týden.

maarrtina
28. říj 2010

@mari111 tak jsem Ti mrkla na fotky a máš je moc a moc hezký. a LAurince to moc sluší, je to frajerka 😵

mari111
28. říj 2010

jo holky dík za pochvalu, jsem myslela že malá to nevydrží a nevydržela jsem to já, lilo ze mne a záda mne bolela jak šlak. Takže pokračování příště. 😅

murynka
28. říj 2010
https://www.youtube.com/watch?v=2uZRfWZEQJk

kdo chcete jukněte na chodící video 😵 😵

lucierob
28. říj 2010

no teda holky, co to tady dneska je? Asi si všichni užíváte rodinky,co? Když je ten svátek

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru