Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

maarrtina
30. lis 2010

@mari111 jo jo hlavně že bude napapkaná 😵

petroska
30. lis 2010

@maarrtina kukni na diskuze tady na koníkovi.určitě tam budou holky co tohle také řešili s bebilonem 😉

maarrtina
30. lis 2010

@petroska díky zkusím něco najít

handm
30. lis 2010

@petroska ten je správnáckej, peknej chlapák taky!!🙂🙂🙂

handm
30. lis 2010

@maarrtina super, hezky jste pribraly!!! a z toho kojení si nic nedělej, já to taky nejdřív špatně nesla, ale nakonec kdyz jsem viděla, jak je malej po příkrmu spokojenej a neplace, není hladovej, tak jsem byla stastna!!

@farmarska, gratuluju k necukrovce!! a k otáčce tak jak má být 🙂 šikulka Mišulka!!🙂🙂:_) Jen tajk dál!!!!!!!!!!!!!!

handm
30. lis 2010

@maarrtina Nutrilon Comfort taky dáváme, zrovna ted.. stridam to s normalnim.. cena je desna, ale kdyz mu to pomuze, tak i kdybych si mela nevim co odeprit... i kdyz ja mam pocit, ze ted je to stejny jak driv, s temi prdiky... kdyz jsme comfort davali poprve, tak to pomahalo, ale ted mi neprijde az tak zazracnej...
ale snad se brzy dockame a skonci to..🙂 už mu budou tri mesice, tak snad to prejde...!!!

@aja.83 ahooj, princezno, jak se vede??!! a co vás zas potkalo s manžou, jak si tuhle psala?! kdo vás trápí?! už bys tu mrchu mrchovatou mela fakt přemoct!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ach jo, je to nespravedlnost, nekdy, na tom svete...

maarrtina
30. lis 2010

@handm no my právě taky máme prdíky, ale dávám jí ještě saab simples kapky. a od 1 měsíce můžem dávat normální Nutrilon říkala Dr. dneska. Právě hledám něco ohledně toho polskýho Nutrilonu. amminy píšou, že je to stejný jako ten náš akorát se to jinak jmenuje v polsku.

handm
30. lis 2010

@maarrtina nám sabky pomáhaj.. 🙂 aspon ze neco.. my uz vyzkouseli i bifiform (to jsem mela pocit, ze nepomahalo vubec) a i bio gaia.. z pocatku to bylo super, prdiky v pohode, ale pak mi prislo, jak kdyby si na to telicko zvyklo a zas problemy.. tak jsem je ted vysadila, aby si telicko dalo pauzu, kdyz mame ten comfort...
no, vsude pisou, ze proste se tyhle koliky -prdiky musi jen vydrzet... ale je to des, videt jak se trapi a krouti..-.
ty polsky bebilon ja neznam...

aja.83
30. lis 2010

@handm Ahoj Handm, no jo, poslední dobou se nám nevede moc dobře 😒 . Stále se nám nepodařilo prodat dům po tchýni, co loni zemřela, a ona měla dluhy, takže jsme je museli začít splácet. Mě to docela štve a stresuje a taky další věci, v práci stále naprd, no a jsem poslední dobou taková chcíplá, všechno mě štve, špatně spím a nemůžu se pořád přehoupnout do optimističtější nálady ☹ . Těším se na Vánoce, že budou dny volna, snad se trochu zrelaxuju a zregenuruju! Tohle přeci nejsem já 😠 ! Manža je naštěstí zlatej, má se mnou trpělivost 😉 Snad to brzy rozchodíme a bude u nás zase veselo! 🙂

handm
30. lis 2010

@aja.83 jaj, myslela jsem si, ze je to ten dum.. ale jeste dluhy k tomu, to je fakt radost...☹ a ze nemas dobrou naladu a optimismem nehyris se da pochopit s tim vsim, cim prochazis...☹ snad bude uz brzy lip, ajucho!!! odpocines si o vanocich, naberes silu, budete spolu s manzou, uzijete se a bude fajn.. a hned urcite bude vic milo!! moc drzim palce a kdyby cokoliv, pis, i IP, at na to nejsi aspon virtualne sama!!!!!!!!!

aja.83
30. lis 2010

@handm Díky moc, jsi hodná, určitě zase napíšu! Však já sem mezi vás ráda chodím a aspoň mám radost z těch vašich šikovných miminek a tak! 😉 Frčím domů z práce, mějte se tu krásně, zase přijdu! Papa!

handm
30. lis 2010

@aja.83 Drž se!!!! a přijd!!🙂🙂🙂 Nakazíme tě mimi-těhu bacilama!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

handm
30. lis 2010

@kopa - joo, jsem si vzpomněla - kde jste byli na kyčlích?! v motole?! jak je to se širokým balením bohužel ale neporadím...☹ Mareček naštestí v pořádku, říkala dokonce dr, že kluci to nedědí (mohl by po mě špatné), tak jsem ráda '!!!🙂

kopa
autor
30. lis 2010

Ahoj holky 🙂
Petrosko,Handm krásný dětičky 😵 😵
Farmíčku gratuluji ke kontrole 😵 vidíš jak ti vše ted krásně vychází 😉 Moc mě mrzí,že ti umřela Lucinka 😔 😔
@aja.83 Aji doufám,že se vám zase začne dařit 🙂 a co tu práci,tu ještě sháníš?

kopa
autor
30. lis 2010

@handm nene my jsme byli tady u nás 😒 ale zítra jdeme k obvodní na kontrolu,tak se na ty kyčle ještě zeptám.
Jinak už jsem dole zahojená 😀 Akorát když ležím delší dobu na boku bolí mě břicho a už jsem asi dostala MS 😅 😅 Je taková divná 😖 krvácím jen do odpoledne a pak nic 😒

kopa
autor
30. lis 2010

Čekám až Víta usne a chystám se jít vařit. 😀 zatím pobrekává a chce podávat dudlíka 😲

handm
30. lis 2010

@kopa ahaa, no já si radši domluvila Motol s kyčlema, právě kvůli me.. uz jsme byli dvakrat a jeste jdem v lednui zas...
ty jo a MS?! jo?! já nic..
a jinak super. ze si zahojena!!!!!!!!!!!!!!!!!!!🙂🙂🙂 já jsem byla hrozne rada, kdyz uz to bylo vsechno ok... a nikde nic netahlo...🙂
jinak zavidim, ze usina v postylce.. my zas byli venku v kocarku a dopo ho uspavam v kocarku v predsini, nebo mam korbicku na posteli, proste jinak neusne pres den 😝

kopa
autor
30. lis 2010

@handm Já chtěla taky do Motola,ale říkal jsem si,že tam bude nával a budou tam bacily v tomhle období 😅 Nakonec u nás byl taky nával a lidi co tam čekali s miminkami,tak byli na zabití 🤐 🤐 Stálo se v úzké chodbě,bez židlí a všude kočáry.Když jsme s manžou projížděli tou uličkou kočárem,tak každej tak čuměl a ani nebyli schopný uhnout 😠 To bylo něco pro mně 😀 😀 Já za to nemohu,ale automaticky házím ksichty 😝
Jinak malej mi usíná v rukou,v postýlce.Do naší postele chodí jen za zábavou(kope tam,švihá rukama...)
Tak to bud ráda,že MS ještě není 😉

handm
30. lis 2010

@kopa ono to v MOtole je podobne, taky dlouha chodba a na ni spousta maminek s miminkama 🙂 a kočárky a prebalovaky 🙂 židle tam nastesti jsou 🙂

kvetinka7
30. lis 2010

Ahoj holky, zdravim po delsi dobe,, u nas vse fajn,rosteme apod, je toho hodne,, tu taky,jak si ctu..
tak to ma byt 🙂
k dennimu kolotoci se pridava priprava Vanoc..
drzim palecky vsem 🙂

nikissek28
1. pro 2010

ahojte holky 🙂

tercie
1. pro 2010

Ahoj holky, co novýho? Malej spinká, tak jdu dočíst, a ono skoro není co. Kde jsou ty časy, kdy tu čekalo na čtení třeba 10 stránek 🙂, docela mi to chybí, i když je jasný, že máme už jiný starosti 😉
Luky ještě trochu kašle a rýmu taky ještě trochu má, a teď se v tom vezu já, včera jsem měla horečku, dneska jsem se ještě radši ani neměřila😀 a totál zacpaný dutiny, mamka říká že zastydlá rýma, ale nevím, jak je to možný,protože jsem už přes týden nevystrčila hlavu z baráku, ale mám zalehlý uši, když smrkám tak mi v nich píská a bublá a bolí mě za lícníma kostma, a čelo, a vlastně celá horní čelist včetně zubů. Prej jsou nějaký kapky na spuštění zadní rýmy, nějakej SINUPRET, neznáte některá? Hrozně se bojím, že budu muset na punkci 😕 😨 😖

A jako s těma vánocema, ani mi nemluvte, za prvý nevím, jak to všechno nachystám, nákupy, pečení, zdobení stromku apod. tak mám z toho docela obavy, už minulej rok jsem ty poslední dny lítala jak fretka, a co teď s malým, to nevím. Asi se na to vyprdnu a bude 😀

lenik_25
1. pro 2010

Ahoj holky, zdravím vás po delší době. Nějak mám teď hodně práce. Dělala jsem si výzdobu, už mám upečeno 7 druhů cukroví a dneska udělám osmý druh. Pak už jen nepečené. A to jsem říkala, že nebudu péct vůbec. Nakonec si u mě kamarádka objednala kilčo a chci taky dát našim a Danečkovi do školky.

Snažení neproběhlo, protože jsme všichni pořád ukašlaní ☹ Já si teď dávám stoptussin, Danečkovi zvýšili léky na alergu, mně zvýšil doktor antidepresiva a manža... toho střídavě bolí v krku a svaly z posilovny. Jeden lazar vedle druhýho... já se toho druhýho děťátka fakt nedočkám.

madormi
1. pro 2010

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.............................chlapeček Adámek
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ............................4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička ...............................3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.17.11. , 4300g 53cm
veve.b 39tt..................................KO+ monitor 8. 12........................čeká chlapečka....Ondrášek
Paajaa 37tt ...............................KO 6.12................................čeká chlapečka....Oliver
Farmarska 27tt.........................KO 30.11...............................................čeká chlapečka......Michal
Ikopretinka 18tt ?
M.aa.b ......................30DC
Natalie .................... 30 DC
Katyna ......................28 DC
lenik_25...................24 DC
majjka24 .................18DC
Ivomal.......................16DC
Madormi.................. 3DC
Aja.............................3 DC
Nicollka ..................DC ??
Nikissek .................DC ??
Martasek ................DC ?
maendy................ ...zákaz těhulkování,laparoskopie 5.1.11

madormi
1. pro 2010

lení antideprisiva? to by asi nebylo dobré otěhu přes takové driáky ne? farmí moc gratuluji ke kontrole, ted jsem v tabulce zapoměla opravit kontrolu tak zítra,kdy že jí to máš?

ee.liska
1. pro 2010

ahoj holky, po delší době jsem zase tu 😉 doufám, že jste všechny ok 🙂 Nestíhám sem chodit, vždycky tak do devíti chrníme, pak si hrajem pak jdeme ven a najednou je pět hodin, dojede manža koupeme a večer dodělávám co přes dne nestihnu. Matyášek je moc hodné miminko, skoro neplače. Kojčo nám zatím pořád jde(klep, klep). nestihnu vás ani dočíst, dneska jsme byli na očování tak jsme šli ven jen na chvilku a Maty spinká v postýlce. Tak se zatím mějte pěkně 🙂

kopa
autor
1. pro 2010

Ahoj holky 🙂
Tak my byli dneska na kontrole v 6 ti týdnech.Vítek váží 5300g a měří 55,5 cm 😀 😀 Je zdráv a už jsme objednaný na očkování Pneumokoka.

suzamen
1. pro 2010

Ahoj holky máte tu napsáno opravdu hoooodně stránek tak to ani nebudu číst...chci se zeptat jak dlouho po revizi jste otěhotněly jestli je nutné dodržet ty 3 měsíce 🙄

aronek
1. pro 2010

@suzamen mně doktor řekl klidně se snažit hned, tak jsme se podle toho řídili a dorazili jen dvě MS a malý prďola se mi už batolí po zemi 😉

suzamen
1. pro 2010

@aronek já byla na revizi dnes ale chcem se začít snažit co nejdřív...sice dr. říkal tři měsíce nic ale asi neposlechnu 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru