Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

petroska
24. led 2011

ahojky nevím už ted kdo to scháněl sterilizátor ale tady ho prodává holka za docela dobrou cenu 🙂 https://www.modrykonik.cz/bazar/kojenecke-potre...

wlladka
24. led 2011

Ahoj 🙂
@madormi gratulka ke kontrole. Cysta se snad vstřebá. Já jí měla u prvního kluka taky. Sice na děloze, ale vstřebala se a žádný problém neudělala. To bude dobrý 😉

sarlotta
24. led 2011

@madormi
@aja.83 ny jste stejně těhulky jooo 🙂)) to je krááásnééé....
@madormi to je na houby když Ti doktor řekne že neví jak to bude...jsi na začátku, uvidíš na příští kontrole jestli poroste, když ne tak to bude dobré ať je kde chce, kdyby rostla mohla by pak utláčet mimušo víš, ale, že je na pupečníku, to snad nebude vadit. No joooo holka nemůžeš to mít normální coooo 😝 ... já si taky vždycky řkám, když se něco děje, proč já mám vyšší cukr a vyšší tlak a kde co.... ale to bude dobré.

farmarska
24. led 2011

ahoj holky, jen jdu pozdravit 🙂
mad supr, gratulka ke kontrole 🙂 🙂 a moc držím palce at cysta kráva nezlobí a rychle zmizí! 😠
ajuš teda tobě to taky utíká! 😨 za chvíli budeš rodit 😉 😎
holky určo bude vše v pořádku 🙂 nějak to cejtím v kostech 😉 😎
a co jak se mají další těhulky-čajda a nikolka? 😕

jinak teda Elišku jsem tu taky dlouho nezahlédla 😕 nevíš o ní něco šarlotko? 😕
....a kopi je tajemná, jak ten hrad v Karpatech 😀 🤐
wladěnka se koukám taky nenudí a taky rekonsruuje 😉 🙂 a to její video 😵 jsme se koukali s manžou a moc pěkně jsem si u toho poplakala a dokonce i manža zaslzel 😔 šimonek je šikulínek! a vy takyyy!! 😵

farmarska
24. led 2011

jinak jsem zahlédla, že ke katušce se zase nasrala ta mrcha hnusná červená vlezlá 😠 😢 ale dneska jí doktoři určitě nějak povzbudí a pomůžou 🙂

farmarska
24. led 2011

a natalinka chu'ďátko depkuje a na testíku bílo ☹ ach jo ☹ ☹
holka, ale nevzdávej to, vydrž ještě chvilinku!! já prostě věřím, že se to musí už povíííst!! moooc ti to přeju!!! 😵 😵

farmarska
24. led 2011

tak a ted nevím jestli jsem o na někoho nezapoměla, ale jestli jo, tak se omlouvám, mám nějak v hlavě pusto 😅
mějte se tu zatím hezky a já se na vás zase brzy přijdu kouknout 😉 😎

maarrtina
24. led 2011

@petroska ten sterilizátor jsem sháněla já, už jsem si objednala nový i s lahvičkama za 575,-Kč to vcelku ujde.

nikissek28
25. led 2011

Ahojky holky

nikissek28
25. led 2011

Ahojky holky

nicollka
25. led 2011

ahoj holky, tak mě se dělá konečně trošku líp od žaludku, ale žádná výhra teda. Tyjo utz až 11.2. to snad ani nevydržím .. pff

mad moc moc držím palce at potvora zmizne, nebo at uz se nezvetšuje

mirax
25. led 2011

ahoj všem 🙂
taky hlásím, že můj žaludek se houpe celý den... 😝
Ve čtvrtek jdu na první kontrolu, tak mi prosím držte palce 😉
Koukám, že se to tady hemží 9tt🙂 Já bych měla teď být asi v 7tt..tak uvidíme, co utz.

@farmarska .... farmísku, dnes ti posílám balíček!

aja.83
25. led 2011

@mirax Na čtvrtek moc držím pěstičky! 😵

aja.83
25. led 2011

@nicollka Neboj nicol, uteče to! 😉 Ale znám to, taky se mi to mezi kontrolama táhne jako žvýkačka 😝 Musíme vydržet a věřit! 😉

farmarska
25. led 2011

ahoj holky 🙂 hezké dopoledne 🙂
já se chystám jít za chvíli prát koberec do obýváku, ale to víte, nedá mi to, abych na vás ještě před tím nenakoukla 😉

tý jo a tady je to fakt samá devítka! 😵 nikolko, ajínko nebojte, šak ono vám to pak bude utíkat a ani nebudete vědět jak a budete rodit 😉 😎
miraxíku, Péťo, jsi poklad, ale jak jsem psala, napiš, co za to 😉 Jinak moooc držím palečky na čtvrteční kontrolu 😵 nezapomen pak hned napsat 😉 budeme zvědaví! 🙂 A jinak...vydržžžž!!!! už to nemůže dlouho trvat! ještě nějakej ten týden a bude ti líp, uvidíš!!! 🙂 🙂

farmarska
25. led 2011

tak já zase mizím, mějte se tu a já zase průběžně během dne nakouknu🙂

mari111
25. led 2011

avoj holky, jak se tady máte, doufam že dobře

mari111
25. led 2011

no jo, koukam že Farmísek si nedá říct a furt maká jak motorová myška 😒 Farmísku Farmísku, ty chceš asi na zadek 😠

sarlotta
25. led 2011

ahojík holky, hezké úterýčko 😎 , tak malý byl s tatínkem na alergologii, kvůli tomu kašli v prosinci a dobréééé není na nic běžného alergický...dostal ještě nějaké foukátko a kapky do nosu a kontrola za 3měsíce. 😉

no a kamoška konečně rodíííííí 😀 měla termín 16.1.... jupík, psala mi, že ji začali bolesti, ale hned po 5min, že je to nějaké divné , že by měli být po delší době neee co na to říct, porod je velká neznámá... tak jsem zvědavka kdy písne, že je malý na světě.. do nemocky to má 5 minut. 😉

sarlotta
25. led 2011

@farmarska Elis se chystám napsat už týden 😀 😅 😉

cajori17
25. led 2011

ahoj ,hlasim se jen na skok.od vcera jsem mela hrozne bolesti bricha,slo mi to az do zad,nemohla jsem ani spat,tak jsem dnes jela na rychlo na ambulanci...mela jsem hrozny strach.mimisek je nastesti v poradku,mrskal sebou jak o zivot 😎 maval rucickou 🙂srdicko busilo,vsechno ok. 😉 odpovidame 9+1 takze destaty tyden.....ted jsem teprv prijela,tak jdu neco ukuchtit .doctu vas vecer.pa 🙂

sarlotta
25. led 2011

@cajori17 to je dobře, děloha roste, vazy se napínají, ono to dost bolí, mě to až píchalo úplně když jsem se nějak pohla, ale ono to přejde časem... a začne to bolet zas jinde🙂)))))

katyna6
25. led 2011

katyna6 ahoj holky moje 🙂
konečně jsem tu,včera jsem nestíhala odpoledne napsat a večer jsem zas byla v práci,dnes jsem sice napojená zase přes mobil,tak je to děsně pomalý,ale aspoň něco
jinak my včera v centru docela dobrý,nervy teda byly veliký,zvlášť,když měli příteli brát krev-to nakonec ukecal a mohla jsem mu ji vzít já,ale odběr na spermio zvládl na jedničku,sám a docela rychle.A to jsem se divila,že to vůbec dal,protože mu za dveřma neustále někdo chodil a pořvával-to já bych ze sebe teda nedostala nic.Doktorka tam byla úplně suprová,vzali mi rovnou krev na hormon.profil a oběma na nemoci,genetiku,imunologii,trombofil.mutace a tak.A už nás i na březen obj.na genetiku-to už prý budou všechny výsledky hotový a domluvíme se,co dál.Ještě se pak mám rozmylslet,jestli chci jít na laparku a hysteroskopii-to by udělali při jednom uspání,ale rozhodnout se mám sama a moc se mi do toho teda nechce
a jdu zkusit dočíst

cajori17
25. led 2011

@katyna6 to je parada,ze jste to zvladli,konecne jste se posunuli o kus dal 😉

jinak jsem vam zapomela napsat,ze mi dnes na gynde rekli,ze mam zaklonenou delohu,ze mam spat na brise,docela me to vydesilo 😲

katyna6
25. led 2011

jé a tady skoro samý dobrý zprávičky,to je super!!Jsme moc ráda holky,že všechny těhulkujete pěkně dál,jen ta naše farminka by měla zvolnit 😉 😀
natalko-je mi moc líto,že to nevyšlo ☹ .My jsme ještě ani pořádně nezačali a už teď mám obrovskej strach,jak budu zvládat to zklamání z bílůho testu 😒 .Teď si na člověk tak nějak zvykl,ale do doktorů a hlavně do toho,že se brzo podaří možná vkládám moc velký naděje a o to víc se bojím neúspěchu 😖

farmarska
25. led 2011

holky, žádný naprdel, šak já už jsem zvolnila 🙂 mě nějak rozbolely záda
z ničeho nic, najednou křížové bolesti, že jsem musela ulehnout na el. dečku a ted jen kontroluju z postele, jestli to manža dělá dobře 😀 takže žádné plácání mne nebude 🙂

farmarska
25. led 2011

šarlotko dobře že malý dopadl dobře 🙂 a to stím psaním někomu..to znám 😀

čajdo dobře že jsi v pořádku!! 🙂 hezky ti ty týdny naskakujou 🙂

katuško manža je šikulínek 🙂 a že byla fajn doktorka, taky supr! to dělá hodně 🙂 a ty nesejčkuj a nepropadej předčasným chmurám 🙂 uvidíme co řeknou doktoři, ale určitě to musí s váma dobře dopadnout 🙂 A kdy se dozvíš výsledky?

katyna6
25. led 2011

@farmarska -no to bude taky doba,výsledky budou až za 5-6týdnů 😖na genetiku jsme obj.na 17.3.to je vlastně 7týdnů.a po genetice zpátky do centra.To čekání je fakt šílený 😖 A co tvůj drobek?kope,zlobí aspoň,když ho prďolku skoro nenecháš v klidu? 😉 😀

aja.83
25. led 2011

@katyna6 Katy, super, jste s manžou šikulky! Držím pěsti, ať výsledky dopadnou dobře a ať se co nejdříve posunete blíž k miminku! 😉

aja.83
25. led 2011

@cajori17 Dobře, že jsi v pořádku! A jinak já mám taky zakloněnou dělohu, myslím, že to má plno ženských...Doktor mi k tomu vůbec nic neřekl, tak doufám, že to ničemu nevadí 😉

katyna6
25. led 2011

@aja.83 -dík aji,ale když já bych stejně radši normálně 😅 .Kéž by se to za ty dva měsíce podařilo samo 😵 😵
Ale ty mi děláš radost!Jsem fakt moc ráda,že se po vánocích vás těhulinek tolik urodilo! 😀 😀 .Tak se moc nehoň,ať se ti pupík pěkně v klídku kulatí! 😉 Co manža,už je v pořádku?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru