Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
2. únor 2011

ahoj holky, hezké ráno 🙂
všem moc děkuju 🙂
lení ten grafík vypadá supr pěkně! 😵 😉 já bejt tebou tak na ten tvůj nos jen stříkám do zblbnutí vincentku s na krk propolky ..páč něco mi říká, že tu máme další těhulku 😉 😎 😵
májí a co se děje? 😕 vyčerpanost? depky z toho, že to nejde? Proš se nechceš snažit? manža zlobí? 😕 ty hele ale jinak bud ráda, že on chce 😅 víš co to je jinak za opruz, sledovat ovuli, snažit se otěhu a ještě do toho muset uhánět a znásilňovat manžela 😅 😝
No snad bude brzy líp, i zdravotně 😉
petrosko krásně velcí už jste 😵

farmarska
2. únor 2011

šarlotko, no já bych raději toho prvního, na narozeniny mého taťky, víš jak jsme se tehdy bavbily 😉 , ale jinak ani proti jinému datumu nic nemám 😉 😀 strááášně to uteklo! jsem si myslela, že se nikdy nedočkám a už je to za dveřma 😎 😵

farmarska
2. únor 2011

maendy je bafík ok.? 😕 😕

ahoj miraxíku!!! 🙂 jak je těhulko? 😉 🙂 Alžbětce za mne dej pušinku a pogratuluj a hezky si užijte oslavu!!! 😵 😵
šíleně to letí!!! zrovna před chvilkou jsem o tom psala 😀 Já taky před rokem v unoru ležela v nemocnici a myslela si, že pro mne už na světě není žádný štěstí 😔 ...a ted.. 😉 😵 😵 😵

lenik_25
2. únor 2011

@mirax V prvé řadě přeji všechno nejlepší Bětušce k tak významným narozeninám. Je to nádhera 🙂 Ať je hlavně zdravá a šťastná 🙂 Jinak dneska jsem se testila obyč. testem z DM drogerie a chvíli tam nic nevidím, pak chvíli jo, je to buď pomalu neviditelný duch nebo nic. Takže si naděje bohužel nedělám ☹

@farmarska Zní to krásně, jak to píšeš, ale nějak tomu nevěřím. Pobolívá mě podbřišek jako před MS. Na druhou stranu si říkám, že graf vystoupal na 37,1 a to mám dneska dostat MS... nechápu. Jinak do nosu teď používám už jen Pinosol a do krku propolis na stříkání.

Jinak teda přiznávám, že mám žaludek pěkně na vodě už pár dní.

mirax
2. únor 2011

holky, děkujeme za gratulace! 🙂

@lenik_25 ... tak ještě počkej na nějaký kvalitní testík! Já když jsem měla na mamatestu hezkou čárku tak např. Best 2 test mi neukázal zhola nic...jen bílo pusto! Tak objednejúkup mamatesty, co? Držím moc palečky, grafík vypadá fakt krásně!

@farmarska...ahoj matko 😉 , gratuluju k včerejší kontrole, super, že Míšánek už si to míří hlavou do rozkroku 😀 No, jo..však je na čase, za měsíc ti ke ke zvířetníku a rodince přibyde nové uááááááuáááááááááááááááááááááá 😀

maarrtina
2. únor 2011

Krásné ráno, Adélka dostala v noci trošku rýmu a kašle trochu můžu jí koupit jen něco v lékárně. K doktorce jít nemusíme ne, A můžete mi poradit co jí na tu rýmu a kašel koupit. Díky

maarrtina
2. únor 2011

Ale nemá ještě 3 měsíce.

farmarska
2. únor 2011

hele patoložko, mi to přijde, jako by jsi z toho uáááááá měla nějakou škodolibou radost 😀 😀 😀 ale víš jak, mne nějaký jedno uááá nepoloží, ale bejt tebou tak už se předzásobovávám špuntama do uší, matko tří malejch prtˇat 😀 😀 😝 😀 😀 to bude muziky doma 😀 a zadarmo! 😀 😀 😀 😀

farmarska
2. únor 2011

martinko já myslím, že nemusíš hned k mudře, když to není vážné, že návštěva lékárny bude stačit 😉 a určo ti tam i nějak poradí 🙂 Já bych poradila, ale zatím sama nevím 😅

maarrtina
2. únor 2011

@mirax všechno nejlepší Bětušce k prvním narozeninám 🙂
@farmarska díky, taky si myslím, že hned nemusím k Mudře. A já právě taky nevím co koupit.

lenik_25
2. únor 2011

@mirax No vidíš, mám tady Best 2 ☹ No a pak teda ten novej Clearblue digital, ale to chci ještě počkat.

mirax
2. únor 2011

@lenik_25..best 2 je šmejd, to už jsme tady psaly několikrát. No, já to vidím nadějně🙂)) A nemůžeš si koupit někde nějaký kavlitní test? Ten digitální bych si taky nechala na slavnostní potvrzení 🙂

@farmarska.... 😀 to víš, že tě jedno uááááááááááááááááÁÁÁÁ nepoloží 😀 Uvidíme, co mě ..v tom máš recht 😀 Já mám ten sled dětských křiků nějaký rychlý 😉

Zítra jdu na kontrolu, tak doufám, že bude vše ok...přídatné bublinky, že budou menší nebo už pryč a prstě, že roste...taky se trochu bojím, v tom začátku člověk fakt neví.
Dám hned ráno vědět, jak jsem dopadla.

farmarska
2. únor 2011

Petí tak na zítřek opět držím mooooc palečky 😉 😵 😵
a s tím svým uáááá si zase až tak jistá už nejsem 😅 to víš, přeci jen, Robča už mi odrostl a já my si navykli na určitej klídek 😅 tak snad se pak z toho bééééé nezhroutím 😅 😀 😀
Lení sežen někde ten mamatest 😉 je nejspolehlivější, máme to tu odzkoušené 😉

lenik_25
2. únor 2011

Tohle je Best 2, mamatest u nás nemaj. Zítra zkusím clearblue digital.
Hele, jinak na těch malých je to blbě vidět, tak tady je odkaz na album https://www.modrykonik.cz/fotoblog/lenik_25/alb...

madormi
2. únor 2011

@lenik_25 asi fakt budeš muset sehnat mamatest, pže tu nic nevidím na tomto šmejdu 🙂

lenik_25
2. únor 2011

@madormi 😀 Se směju 😀 Hezky jsi to napsala 😀 Zítra zkusím ten clearblue 🙂 Už mě neba kupovat testy. Ono to je krásně vidět na první pohled, ale prostě to nejde vyfotit. Zkusila jsi to album?

aja.83
2. únor 2011

Ahoj holčinky, zdravím vás! 😉
@farmarska Super, že Mišák se otočil hlavičkou dolů! 😵
@mirax Držím na zítra pěsti!!! 😵
@lenik_25 Držím palce, ať to vyjde! 😉 Koukala jsem na ty tvoje testíky, až jsem si málem oči vykoukala a čoveče - vidím opravdu malého dušíka!!! 😵 Tak moc na tebe myslím, ať duch sílí!!! 😉

lenik_25
2. únor 2011

@aja.83 No je táááám 😀 On se na to člověk musí soustředit, jak je to na fotce. Ale ten duch je jinak v reálu vidět pěkně. Ale říkám si, že 28DC by mělo být vidět víc... ☹

kopa
autor
2. únor 2011

Ahoj holky 🙂
@sarlotta přeci si nebudu měřit obličej 😀 ani deko jsem nezhubla 🤐 🤐
já mám doma jen ten natahovací metr 😀 😀 a postavu už vůbec ne 😝 chci si koupit Manducu a bojím se že mi bude přes břuch malá 😅 ☹
@mirax Jé to to letí 😀 krásně to oslavte a přeji Bětuli všechno nejlepší k jejím prvním narozeninám 😵 😵 😵

farmarska
2. únor 2011

leni já teda mikroducha vidím na té druhé fotce v albíčku 😉 ale chtělo to hodně koncentrace 😀 a taky umu 😎 já jsem expert na vyhledávání a rozpoznávání pididuchů z testíků 😀 když si vzpomenu na své neviditelné duchy, které jsem vždycky viděla jen já a to se musel ještě správně ten test naklonit-do dobrého uhlu 😀 😀 😀
hele pošli mi na ip svojí adresu, u nás je mají a dnes stejně musím na poštu 😉

kopa
autor
2. únor 2011

@farmarska Farmí gratulka ke kontrole a k tomu,že se Mišánek umoudřil a otočil se hlavičkou dolu 😀

aja.83
2. únor 2011

@lenik_25 Neboj, máš jen nějaký horší test. Zítra na lepším testu bude určitě vidět víc! 😉

farmarska
2. únor 2011

jéé tak zatím co já si mohla oči vykoukat, vy tu krafáte 😀
hele leni ještě, zkus už od večera nepít, nebo jenom malinko, aby nebyla moč moc zředěná a ráno zkus počůrat novej papírek 😉

kopa
autor
2. únor 2011

@maarrtina Marti hodně zvlhčuj vzduch a prokapávej nosík(Libenar,Physiomer baby-ten nám hodně pomohl na velkou rýmu akorát je ve spreji a malej vždy brečí 😅 ) a odsávej at nemá zahleněný krk a dávej hodně na bříško at se spouští ta rýma 😉

sarlotta
2. únor 2011

@mirax alžbětce všechno nejlepšíííííííííííííííííííííííííííííí, princezničce krásné a šikovné 😎 😎 😎 A hoodně velký dort jooo, matko 😀 😀

kopa
autor
2. únor 2011

@lenik_25 testuj,ale né Bestem 🙄 Ten mi vždy ukázal // a těhu jsem nebyla!!!Jedině mamatest 😵

farmarska
2. únor 2011

ají, kopi dík 😵
kopi no já taky uvažuju pak o nějaké klokance, jen se bojím abych nějakou dopla 😅 se mi nece přešívat a nastavovat 😀 😝 Hele a co jinak u vás doma? zklidnilo se to s manžou?

farmarska
2. únor 2011

martinko jo a přizdvihni postýlku-podlož 😉

lenik_25
2. únor 2011

@kopa Na mamatestu jsem taky měla ducha. Ale nešel ani vyfotit.

kopa
autor
2. únor 2011

Holky háčkujete někdo? 😅 😅 Chtěla bych začít háčkovat a hledala jsem na netu náky návody a já se v tom sakra nevyznám 😀 😀 Jako že je víc technik těch ok 😅 nechápu to 😀 a chci malému udělat čepku 😀 a nevím kde začít prostě jsem debil a nechápu 😨

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru