Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
1. bře 2011

@mari111 Ahojky, koukala jsem že jste byli na prohlídce, krásný míry má Lauri, je to kus ženský 🙂

@mari111
@lucierob díky, dnad to nic nebude a zůstane jen u rýmy, i u malýho. Teď je pár dní už pěkně, a to je ráj pro bacily, šmejdy jedny, taky už chci teplíčko, ale lepší na nemoci bylo, když byly pěkně u ledu. No jo, já to přežiju ale co ti prckové, to je horší.

@farmarska já tě úplně vidím😀 Hele já myslím, že tě tam zbytečně na semeno držet nebudou, udělají to co nejdřív, abys jim tam dlouho nezacláněla😀

lucierob
1. bře 2011

@farmarska aspoň bude na noc odpočatý. Možná má před sebou poslední týden, kdy se může pořádně vyspat. Tak už trénuje 😀

tercie
1. bře 2011

@farmarska koukám romantika u nás i u vás stejná😀 Teda když je manža doma😀 Dneska ještě lítá někde po lese, jeli s tátou na dřevo, to jsem zvědavá, co tam jako potmě budou ti dva vymejšlet. Pat a Mat hadr😀

tercie
1. bře 2011

@lucierob jsi na to kápla, včera farmář hledal ženu a dneska trénuje na bečící miminko😀

lucierob
1. bře 2011

tak ženu už zjevně našel, tak co teď dělat jiného,že 😀

sarlotta
1. bře 2011

@farmarska ty brďo, tak to už je na spadnutí🙂))) hele poroď zítra 😉 😀 😀 😀 držím palůůůůšek 😎 😎 😎 😎

sarlotta
1. bře 2011

@mari111 hezké míry🙂

My máme 7kg a 65cm🙂

sarlotta
1. bře 2011

@tercie ach jooo, kde ste zas chytli baciláka 😅 😔 zkus mucosepthonex do nosíku, malé to perfektně zabírá na rýmu.

sarlotta
1. bře 2011

@kopa tak to vypadá dobře ten fusak, do toho bych šla 🙂 je to praktické. Já mám ale hodně dek po malém, tak to budu střídat, taky mám od emitexu se šňůrkama na uchycení na spoťák.. se neboj, dáš spodek deky dítku pod nohy a vrškem ho zakryješ, to Ti nespadne. 😉

sarlotta
1. bře 2011

@mirax krásné 🙂 že pařátky 🙂)))))))))))

tercie
1. bře 2011

@sarlotta díky za tip, já mám olynth kapky, ty taky nejsou asi úplně k ničemu ale představovala bych si asi trochu lepší účinek, tak vyzkouším ten muco. Kde jsme to pochytali nevím, ale tuším, že jak jsme byli mezi těma víc lidma... kde jinde, jinak chodím jenom s kočárkem u řeky.
Tyjo Šarlotka je taky slečna veliká 🙂

sarlotta
1. bře 2011

@ikopretinka jej to je mi líto, takové stresy pořád.. taky mi tvrdlo břicho u malé, ale zase sem měla rychlý porod🙂 a rodila sem normálka 😉 a na druhé dítko, to přijde časem ta touha, a taky to dítě bude chtít sourozence... tak to vyřešíš pak... žádné těhu není stejné 😉

ikopretinka
1. bře 2011

@farmarska to je teda docela fofr najednou, držím palce. Hele kolegyně měla taky plánovanýho císaře a říkali ji že prý tam bude ležet těch 7 dní minimálně. No a pustili ji za 4 dny domů i s malým. 😉
@sarlotta doufejme že vydržím ještě aspoň do konce března 2 v 1 a ten rychlý porod bych pak brala 😉
@mari111 šikulka ta vaše Laurinka

petroska
1. bře 2011

ahoj holky.my dnes byli na neurologii a Filípek má suprově zdravé tělíčko a konečně sme byli pochváleni tak su štastná a kontrola až za 3 měsíce,juchu 🙂 .Dík za gratulky ke svatbě a za pochvalu filípka.Vidím že zase řáděj baciláci 😝 .My zatím dobrý i po očkování tak furt klepu at nic nepřijde,stačilo nám to minulé 😝 Farmi držím palušky at je mimišek brzy venku a hlavně at je to krásné zdravučké miminko a netrpíte v porodce dlouho 😉
@mari111 krásný míry.To už máte babu velkou teda 🙂

lucierob
1. bře 2011

@petroska gratulka ke zdravému tělíčku. to je super 🙂

maarrtina
1. bře 2011

Holky přeji krásný večer,
my ssi dnes užili 2 procházky pořádně dlouhýá bylo nádherně a zítra nám přijede tatínek, tak se tešíme. Jinak jsem začala dávat Adélce Nutrilon ar je na ublinkávání a musím říct, že zatím super, vůbec neblinká, asi poslední týden to co snědla tak hned jak jsem jí dala přes rama brnout tak hodila velkou tyčku.

@petroska gratuluji k super kontrole

marii: dobrá váha i míra, my budeme taky takový velicí 😵

farmi: u nás v nemocnici mělit aky, že pouští až 7 den po císaři a pustili mě 5 den

Jinak jsem vám asi zapoměla napsat, že jsem naštvaná na naši dětskou doktorku, protože jak jsem byli ve 3 měsích v poradně tak mě říkala, že má adélka šelest na srdíčku ajestli mě to už říkala a někam nás poslala. Samozdřejmě, že mě to nikdy neříka, takže v pátek jede do brna na kardiologii, snad to bude dobrý.

lucierob
1. bře 2011

@maarrtina bobek malá. tak ať vám to dobře dopadne. A diagnoza se nepotvrdí

petroska
1. bře 2011

@maarrtina
@lucierob dík za gratulky.máme na chvíli klid s tou šílenou doktorkou co kontrolovala každý kousek těla 😀
@maarrtina držím palečky at se nic nepotvrdí a bobišek je v pořádku 😉

lucadav
1. bře 2011

ahojiky......já si pamatuju když mě tam držely a já strašně brečela....nebreči potom moc???ja strašně špatně nesu nemocnice..porod vpoho ale s ditětem to je pro mě peklo=(
@lucierob

@nicollka já mám pocit že do začatku nějakeho podnikaní ,ale to bych kecala....ale když mi nevyjde smlouva ,tak asi pujdu žádat...pokud to nebude zas jen na nějake vybavení,ale někde jsem četla ,že na zaplacení i najmu atd. do začatku=)))

lucadav
1. bře 2011

@maarrtina držim pěstičky at je vše v pořadku

lucadav
1. bře 2011

Farmi....myslim ,že ti tam ten tyden uteče=)))s mmimiskem ,neboj))) akorat já myslela ,že se to děla ,při vědomi???ne jako uplně ,ale nějak že ti ho ukažou a hotovo? 😒 proč maš cisaře????normalně to nepujde ? třeba to na tebe přijde a bude 😀 ja den před porodem ,mi manžel sliboval,že mě bude držet za ruku a bude se mnou vzhuru...snul během 5 min a ja hekala jak tunta sama ,,,rano jsem si jak na.......slepička šla pro noviny a jela do nemocnice s taškou a domu už se nevratila.....mamku na gyndě=) a byla snad vic hotova něž ja a to tam děla=) to byly tak krasny dny=) ráda na to vzpomínam i na porod=)

natalie77
1. bře 2011

🙂 Ahoj,
@farmarska Farmíku 😵 ty bláho, já Tě málem prošvihla!!!!!
HOlka moje zlatá, držím pěsti, ať je všechno v pořádku...a soudě podle sebe....po císaři budeš ráda, že se došouráš na záchod...takže prchání přes římsu s Mišákem v náruči určitě nehrozí 🙂 😀 😀 .
@tercie acho jo, nechápu, proč jsu děti pořád nemocné, to je hrozný....tak ať máte dobrou noc...
@sarlotka jak se daří? Co Šarlotka? Už jste zdraví?

Holky nestíhám dočíst, teď jsem se tady rafla s manžou, tak jdu spát...mám všeho nějak plné zuby, mám depku a nějakou jarní únavu a se.e mě práce.....chci být doma s Márou ..

Farmíku, tak hlavně, ať Tě pěkně uspí..a až otevřeš oči, vykoukne na Tebe Mišááááááčeeeeekkkkkkk 😵 😵 .
Jupíííííí, už se těším na fotečky a hlavně na dobré zprávy, hlavně nás zásobuj informacemi 😉

Držte se mi tady holky moje zlatý

aja.83
2. bře 2011

Dobré ráno holky!
@farmarska Tak Mišánek už bude brzy na světě 😉 ! Držím ti moc pěsti, ať to máš brzy za sebou a ať ti to v nemocnici rychle uteče! 😉
@mirax Gratulka k průkajdě a držím palce na NT! 🙂
@mari111 Krásně rostete! 😉
@tercie Sakriš bacilák jeden 😝 ! Brzy se uzdravte! 😉

aja.83
2. bře 2011

@petroska Gratulka ke kontrole! 😉
@maarrtina Držím pěsti, ať se nic nepotvrdí a malá je v pořádku! 😉

ee.liska
2. bře 2011

dobré ráno, hned jdu dočítat 🙂

@sarlotta Všechno nejlepšííííí k narozeninám 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

ee.liska
2. bře 2011

tea to než dočtu 😀

@sarlotta
@kopa to je pravda s příkrmy ve sklenkách, těch by Maty spořádal kvanta, jak mu šmakují, to doma vařené už je horší 😒 ale musí si zvykat

ee.liska
2. bře 2011

@farmarska teda to jsou dobré zprávičky 😵 moc držím palečky, ať všechno proběhne tak jak má 🙂

@ikopretinka já bych druhé chtěla hned 😵 kdyby manža a zdraví dovolilo 😀 s tím ležením je to otravné, ležela jsem od 9tt ale vydrž, už ti stačí jen 5 tt 😉

@mirax gratuluji k průkazce 😵

ee.liska
2. bře 2011

@mari111 teda to máte doma veelikou slečnu 🙂

@tercie ať se Lukýnek bbrzo uzdraví, nemoc jedna protivná 😝

@farmarska to už se teda těším na televizní zprávy, jak budou o matce, co utekla i s dítětem z porodnice oknem 😀 😀

ee.liska
2. bře 2011

@sarlotta takové míry má teď Maty 😀

@petroska super kontrolka, gratuluji 😵
tak jdu konečně posnídat 🙂

petroska
2. bře 2011

@ee.liska hele hod nám nějaký fotečky Matyáška 😵 .at se pokochám!!!
jinak krásné ránko.Hele nevíte některá jak se projevuje atopický exém v začátcích??Filípek má občas ružové líčka a pak se mu to zas třeba po chvíli ztratí.nemá to suché ani popraskané-má to čisté ale prostě mu to většinou po ránu sčervená a zas na večer.aj na dotek to má trošku jiné ,drsnější oproti čelíčku.kámoška furt tvrdí že to je atopický exém tak sem mu na to koupila krém pro atopiky a mažeme.tak jen jestli nekdo nemá zkušenost.nikde jinde to nemá jen prostě na líčkách 😒 .

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru